Rejestracja i logowanie

Konrad Koc zaprzysiężony na wójta. O wyborze przewodniczącego rady zaważył jeden głos [FOTO]

Wydarzenia 23-11-2018 Autor: magjas Foto: r.k
192

W piątek 23 listopada odbyła się I sesja kolejnej kadencji Rady Gminy Bełchatów. Podczas inauguracyjnych obrad radni i wójt - elekt, Konrad Koc złożyli ślubowanie. Wybrano także przewodniczącego rady.

Do tej funkcji zgłoszono tylko jednego kandydata – Krzysztofa Polaka. W głosowaniu 8 radnych zagłosowało „za” tą kandydaturą, 6 było przeciwnych.

Konrad Koc, który który dziś odebrał nominację i złożył przysięgę wygłosił tez krótkie exposé. Podkreślił, że chce być wójtem wszystkich mieszkańców gminy Bełchatów i jednocześnie zapewnił o chęci współpracy z radnymi wszystkich frakcji.

komentarze (192)
Dodaj komentarz

Czekam na obiecane obniżenie podatków.

Do Andrzeja-Myślę że apropo podniesienia podatków w drastyczny sposób sami możemy sobie odpowiedzieć: zadłużenie gminy poźyczki które trzeba niestety spłacać no więc jaki sposób : trzeba podnieść podatki.

W moim wcześniejszym wpisie również podniosłem temat uczciwości Ładziaka , który twierdzi że przez 8 lat realizował i przestrzegał wartości PISu. Jest to kłamstwo, ponieważ jak wytłumaczyć to że tacy jak Marczak oraz inni ludzie szemranego pochodzenia o komunistycznej przeszłości pracują w urzędzie gminy. Podniosłem też sprawę zarzutów prokuratorskich wobec Ładziaka i jego ludzi za Dobrzelow.

Koc - odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku

Do Andrzeja- Panie Andrzeju w 100%zgadzam się z Panem . Urzędników od groma a uprzejmość żadna.

Do Ali - Nie wspomniałem też o podniesionych podatkach przez Ładziaka 2 lata temu w sposób drakonski, nie podając żadnego uzasadnienia. Do dziś mieszkańcy nie poznali prawdy i odpowiedzi na kluczowe pytanie, dlaczego i co było powodem takiej drakonskiej podwyżki. Nas wszystkich uderzyła ta podwyżka. Mam też pewne wątpliwości co do twierdzeń Ładziaka że zawsze linię i wartości PISu reprezentował. Moje pytanie jest takie gdzie u niego jest przyzwoitość i pytam się dlaczego w urzędzie jest Marczak człowiek o komunistycznej przeszłości który pobiera 2 pensje w urzędzie gminy będąc na emeryturze jako były milicjant? Skoro Ładziak jest taki uczciwy to dlaczego zarzuty ma postawione wraz ze swoimi urzędnikami za drogę Dobrzelow ? 

Jestem zadowolony ze zmiany jaka dokonała się w gminie. Niezmiernie cieszę się że mieszkańcy podziękowali w tych wyborach Ładziakowi. W urzędzie gminy ludzie nie mieli już na wypłaty. Gmina zadluzona po uszy. Rozrost administracji doskoczyl do absurdalnych poziomów. W gminie urzędnicy tacy że obsługa petenta zostawia wiele do życzenia. Jestem mieszkańcem Ław. Dla tej miejscowości i okolic ta część gminy była zapomniana i lekcewazona przez Ładziaka przez 8 lat. Ładziak przegrał przez swoją pyche, arogancje, lekceważenie innych a już nie wspomnę o kielbasie wyborczej związanej z Kleszczowem oraz brudnej kampanii wobec Pana Koca. Życzę powodzenia nowemu wojtowi.

Oj katolicy i niekatolicy! Po co te heyty? Przecież i tak nic nie poradzicie, że w tym kraju są równi i równiejsi albo malućczy tak jak większość! Wszędzie trzeba mieć tak zwane "plecy" żeby siedzieć na odpowiednim stołku!

P. Michale! Nie przejmuj się! Jesteś wporzo człowiekiem!

Uważajcie, bo was ta Wielka zamknie w tym swoim grajdole w którym jeszcze rządzi!

Popieram w 100%

Cóż poradzić, że niektórzy mają parcie na władzę tak jak Katarzyna Wielka!!! Dużo jest takich co jak to się mówi "po trupach" byleby u koryta!!!

Masz rację Świecki! W naszej gminie jest tak samo! Kto u koryta, to za tym pójdą! P. Koc powinien się od nich całkowicie odciąć !

W Polsce kler rządzi! Na czele z tym z Torunia!!!

Co się klera czepiacie? Przecież to też chłop jak i inni! W porównaniu do poprzedniego anty- księdza to jest ogólnie wporzo i do polityki się raczej nie miesza!

A kto to ta Kaśka?

Możecie mi wyjaśnić kim jest stylista sekretarzaemoji krawat mówi sam za siebie....ps. a wogóle kiedy zmiana sekretarza, stołek mocno gorący, oj płonie, płonie

Gabi powinien Ci jeszcze majtki do oceny wysłać czy miał odpowiednie

Z Rynku NIE !!!! ten krawat na to wskazuje

A co to za zwyczaje, niektórym się nudzi i dłubią w nosie - zdjęcie nr 6. Kto to?

Piszcie tak dalej przy****sy BOBKA. Wystawiacie jemu i sobie prawdziwe świadectwo.

Raczej udaje uśmiechniętą bo do śmiechu to jej nie jest o posadkę się boi.A do sźkoły sprzątać a nie wielka Pani Kierownik.

No dobrze piszesz M. M. P

Pani L.... Uśmiechnięta chyba boi się o posadę i teraz musi pracować z nowym szefem.... Jaka szkoda szwagier już nie pomoże wejść na stanowisko wyżej

A teraz czekamy kiedy pan zwolni p.Marczaka jak pan obiecywał w kampani wyborczej.

Jak najbardziej zgadzam się z komentarzem Wyborcy. Pan Marczak do zwolnienia w trybie natychmiastowym. Stary komuch, były milicjant, cwaniaczek który sobie świetnie żyje za nasze publiczne pieniądze i sobie pobiera dwie pensje w urzędzie gminy. Też jestem wyborca Pana Koca i liczę że zwolni więcej takich darmozjadow i wprowadzi działania naprawcze.

Czytając wypowiedzi zwolenników "pana z metra ciętego", zwanego również przez niektórych "BOBKIEM". Stwierdzam z całą stanowczością i odpowiedzialnością, iż jest to banda miernot intelektualnych, bez polotu i jakiejkolwiek zdolności nawet do napisanie sensownego komentarza. No cóż jaki krUl tacy wyborcy i poplecznicy.

Podobno podczas powoływania Krzysztofa Polaka na przewodniczącego rady w urzędzie słyszalna była piosenka Czerwonych gitar "Już za rok matura"

Ano srają źarem bo strach koło **** .trzy godz.w pracy a pięć na mieście.

Panie Konradzie proszę zastanowić się nad zgłoszeniem sprawy do organów ścigania. Większa ich część godzi w Panskie dobre imie i podlega pod kodeks.

o wielki Jehowo uchowaj nas od gniewu pana koca !!! przepraszamy, przepraszamy !!! litości o "wielki" !!!

Śmiej się śmiej, kto się śmieję ten się śmieje ostatni. Za wyzwisko dotyczące jahowego, mógłbyś dostać po garach i szczerze należałoby Cię się. To stek kłamstwo i pomówień. Że by kogoś oskarżać trzeba mieć dowody, a nie piep.... na prawo i na lewo co ślina na język przyniesie.

Heała i cześć jahwe

kodeks czego ? politycznej marności czy czy niekompetencji i partyjniactwa ?

Art. 212 Ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 1600) – „Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku”.

Mógłbyś się jeszcze bardzo zdziwić

Czego przegrani sraj ą żarem? Trzeba było się brać za robotę póki był czas a nie teraz pajacujecie.

Pajac to jesteś ty! Z gównem w gaciach! :-D

Skoro jesteś pracownikiem to właśnie pokazujesz gdzie masz głęboko gminę i jej mieszkańców, ciebie bmtez powinni odstrzelić

Nie potrafię zrozumieć zwolenników Pana Ładziaka, którzy nie potrafią z klasą i z honorem pogodzić się z przegraną i werdyktem mieszkańców. Czy nie potraficie uszanować tego ? Nieustannie plujecie na nowego wójta, niszczycie jego godność,publicznie zniewazacie go od jehowych. Co Pan Koc takiego wam zawinił że tak plujecie jadem wobec niego ?

Tutaj nie chodzi o Pana Koca. Tutaj chodzi o profity jakie utraciły niektóre osoby pracujące w gminie i ich rodzinki. A u prywaciarza roboty nie nauczeni. Gdzie w Bełchatowie bez znajomości można zarobić tyle ile zarabiają kierownicy czy tez starsi pracownicy w gminie? Nigdzie. Poza tym cos dziwnie bylo spotykać "niektórych" w godzinach pracy na mieście. W gminie mieli eldorado, samowolka i traktowanie petenta jak zło konieczne. Panie Konradzie mam nadzieje, że zmieni Pan podejscie pracowników do ludzi, którzy chcą załatwić swoje sprawy bez żadnej opieszałości.

Popieram , ciekawe czy każdy z Nich byłby taki odważny wypowiedzieć się publicznie na temat tej sprawy. Siła internetów... Można pisać co się chce bez najmniejszych obaw.

dokładnie masz rację, również zauważyłam, że na tym forum zwolennicy KOCA zwolnili już wirtualnie właściwie wszystkich urzędników z gminy a obelg i kłamstw pod ich adresem nie widać końca. Taka dobra zmiana w wykonaniu zwolenników nowego wójta.

Koniec świata BOBEK wójtem. Jednak głosy żuli zrobiły swoje. No cóż jaki elektorat taki wójt.

Przecież tych żuli to ponoć Ładziak woził...

Slyszalem że rozwiazła chomiczka juz zwiała do kopalni

hahah śmiać mi się chce czytając komentarze przegranej opcji. Jaka "elita" zarządzała w Gminie ręce opadają. Tak na dobrą sprawę to miejcie pretensje do swojego wodza, który totalnie zlekceważył sobie wybory i wyborców myśląc jak Bronek Komorowski. Dopiero biedny po przeanalizowaniu głosów p. Polak i innych domyślił się, że wygrana nie jest pewna. Drodzy urzędnicy wasze głosy i głosy waszych rodzin miały dać mu 10000% wygraną i wyszedł totalny klops. Pokażcie honor (jeśli jeszcze takowy posiadacie) i chociaż z kulturą się wypowiadajcie. Plujecie jadem na "wieśniaków" a to przecież za pieniądze wsi i tych ludzi wam się lekko wiodło...do 16 listopada emoji

Ja też się przeprowadzam!

Przeprowadzam się do Łękawy. Tam to się dzieje! U nas nuda!!!

Razem z Gabrysiem będą budować!!! He! He!

Może jeszcze ronda projektować! Doświadczenie przecież Ma!!! He! He! He!

To może ochroniarzem Konradzika zostanie?!

Heniu! Jakim skarbnikiem?! Przecież on tylko chlać potrafi i napadać ludzi!!!

Kazek jest załamany bo ma problem! Alimenta mu podnieśli. Z czego będzie płacił? Chyba że Koc skarbnikiem go zrobi!!!

u ha ha ... blondyna o twarzy księżyca w pełni pokazuje na zdjęciu środkowy palec emoji czyżby to były pozdrowienia dla wyborców emoji emoji

BOBEK lepiej żebyś dotrzymał słowa z tym przyłączeniem Kleszczowa. Bo jak nie to będzie referendum ale o odwołanie wójta....

No to macie drodzy wyborcy temat KLESZCZOWA pozamiatany. Ta miernota partyjna nic nie zrobi dla regionu poza szukaniem wyimaginowanych afer i rozdawaniem stanowisk które naobiecywał przy****som.

No to ciekawe bo na spotkaniach co innego mówił. Lepiej dla niego żeby dotrzymał słowa .....

BOBEK prześlizgnął się 24 głosami żuli.

Jak tak czytam co nie które komentarze to żal naprawdę. Domyślam się kto je pisze i powiem tylko tyle spójrzcie na siebie i sami sobie zadajcie pytanie czy wy jesteście fer,bo napewno nie jesteście a robicie co niektórzy z siebie**** wie kogo. Wygrał koc to wygrał, byłem przeciwny jemu ale**** stało się wygrał nic się nie zmieni a wy dalej to ciągnięcia bezsensowne komentarze. Zejdzie już z tego Kazika bo chłopak jest głupi i się zgubił ale co zrobić jak się słucha pustego człowieka,gabrys - zawsze byłem przeciwny mu bo dla mnie to jest osobą pusta bez perspektyw i pomysłu. Ludzie wybrali go na sołtysa nie wiem czemu chyba dzięki ludwiczakowi, gdzie on nawet wypowiedzieć się nie potrafi jedynie się madrowac. A stojąc z boku i na to patrzę to boli mnie ze tacy ludzie mieszkają w tej żałosne wsi tylko wstyd przynoszą i robią posmiewisko. Dajmy wykazać się nowemu Wójtowi bo takimi zachowaniami i oskarżeniami to daleko nie zajdzie się. A jak ktoś ma jakiś problem do kogoś to załatwiajcie takie sprawy poza

Ja też chcę pracować dla p. Koca! Mam wykształcenie niższe, ale kawę potrafię parzyć! :-)

Jestem bez pracy. Czy p. Koc zatrudni mnie u siebie? Może na zastępcę? Tylko żebym nic nie musiał robić!

Trzeba było iść do Ładziaka, on załatwiał robotę komu popadnie.

Pozdrawiam wszystkich Świadków Yahwee!

ty pajacu to JA jestem LUCYFER. Pamiętaj piekło cię pochłonie a BELZEBUB i AZAZEL będą przypiekać cie na wolnym ogniu za pozdrawianie naszych wrogów !!!!

Lucyfer nie zrozumiałeś aluzji co do pozdrowień dla świadków ? Dlaczego obrażasz?

Bo ktoś ma czelność podszywać się pod mą osobę. A za to kara jest jedna KOCIOŁ.

Uwaga!!! Zapisują na Kościuszki do Królestwa!!! Tylko trzeba uiścić wpisowe! Zapisy przyjmuje Brat Gabryś Dworek.

Pierwsza decyzja Brata Konrada to - powieszenie kocy w oknie jego gabinetu, żeby nie patrzeć na kościół!!! :-D

Prawda- Dziękujemy tej radnej ze właściwego wyboru dokonała.

no i BOBEK zasiadł na tronie emoji

nie wiem czemu ale podobny do jahymka z zelowa, takie dwa małe bobki które się uczepiły pisu i dzeki nim ida do przodu ...

niech madrość JEHOWY spłynie na mieszkańców naszej gminy a szczególnie na wszystkich przeciwników naszego nowego wspaniałego wójta.

pytane mam, co z granica miedzy kleszczowem a gmina Bełchatów, będziecie ja posuwać ?

napoleon o włókienniczym nazwisku, wójt gminy bełchatów potrafi odpowiedzieć ?

a widzieliście wyniki jkonsultacji frekwencja na poziomie 6 procent ???? czyli 94 procent mieszkańców gminy ma temat granic w głębokim poważaniu. Nowemu Wójtowi życzę powodzenia w kierowaniu naszą gminą, a łatwo nie będzie bo widać jaka niechęć czy wręcz nienawiść bije od przeciwników.

No to wam odpowiedział: MA TO W ****. Bajek naopowiadał na spotkaniach a teraz się wypnie bo to tylko partyjny pionek, takie pisowski BiernyMiernyWierny, a nie człowiek który naprawdę potrafi działać dla obywateli.

konsultacje to nie referendum dzbanie z tych którzy głosowali 99 % jest za.

Alan . Baranem to Ty jesteś! Odpowiedz na pytanie a nie kozaczysz. Jeżeli nie masz nic do powiedzenia to siedź ciacho.

Kazek! Ty Judaszu! - Won z Łękawy razem z tym Wichrzycielem Gabrysiem!!! Zwykłe bandziory i tyle!!!

Plandeka postraszył jedną Radną ,praca dla trzech osób z rodziny to jest argument (długoletni pracownicy -jeszcze za Kępy)

A po to siedzi P. Źywicki koło P. Wujta źeby taki baran jak Ty miał pytanie

A z jakiej racji Pan Żywicki siedzi obok Koca? Przecież nie jest w radzie. Co bedzie wójtowi dlugopisy podawał. A Pan Koc to juz niedługo sie pewnie zwinie dostanie lepsze stanowisko i nara. KASA LUDZIE KASA sie liczy a nie mieszkancy i ich problemy.

A no co jeszcze zostało sołtysowi z Łękawy nie wiecie tata krawiec więc Kondziowi będzie szył kaftaniki.... Albo zasiądzie w komisji alkocholowej

Weź się za robotę cholerna patologio.. a nie siedzisz przy kompie i się uczciwych ludzi czepiasz...

Ładziak też ma wykształcenie i doświadczenie. A przy****sy lizusie koca to oni dopiero lubią się balować będzie teraz hulaj dusza Królestwo Brata Konrada.

Pan Polak I Pani Polak to nie nepotyzm to zbieżność nazwisk Gamonie

Pan Ładziak juz chlodzil szampana przed wyborami a teraz musi chłodzić emocje.

Do Marcina- popieram Pana wpis widać że jest Pan rozsądnym człowiekiem.

balangi były i będą. Zapomniałeś już smak kiełbaski serwowanej przez Koca?

Apeluje do zwolenników Pana Ładziaka, gdyż czytam te komentarze to niedobrze mi robi się. Naprawdę uszanujcie werdykt wyborów. Mieszkańcy chcieli zmian. Mamy wójta wyksztalconego, który da sobie radę i będzie gwarantem innego zarządzania gminą. Skończą się zabawy i balangi za nasze publiczne pieniądze. Nieustanne zadluzanie gminy bez jakiekolwiek hamulca. Pan Ładziak przekroczył granicę podnosząc nam wszystkim podatki o ponad 100 %. Głosowałem w poprzednich latach na Pana Ładziaka a w tych wyborach na Pana Koca. Chcemy zmian i uszanowania wyboru mieszkańców.

W zakresie Andrzejek I restauracji Jan prosze Państwa jeżeli w ofercie pisze się, że muzyka disco polo to proszę o wyjaśnienie dlaczego na 6 utworów jeden był disco polo I to do tego słaby? Nieporozumienie. Proszę nie oszukiwać Klientów.

W Janie nie grali tego gó**a? Kurcze... mogłem tam na andrzejki iść...

Teraz ,,radne" - ,,choragiewki" na start - wiatr wieje z innej strony

oj, a gdzie pan Magnucki? - miał być takim dobrym wójtem...

Alu jesteś totalną hipokrytką. Uważasz , że Pan Koc jest temu winy? A kto pisał o nim ośmieszające epitety rodem z podstawówki czy gimnazjum? Już nie pamiętasz jak było przez wyborami czy po? Jedyne co potrafili wytknąć p. Kocowi to wygląd. To był dopiero poziom dworu jaki sobie Kamilek stworzył. Ale nie martw się o gminę prezes Jarosław też jest niski i jest naczelnikiem państwa trzęsie całą Polską nie tylko tutaj ale i za granicą emoji

Zwracam uwagę że przeciwnik bez klasy ale druga strona tym samym trąca. Po wszystkich wpisach jednej i drugiej opcji zbiera mnie na wymioty. Nawet nie wiecie jacy wy jesteście biedni wszyscy bez wyjątku i nie chodzi tu o czyjś wygląd. Sami się nakręcacie i nik nic z tym nie robi. Narodzie do czego to doprowadziło, nienawiść!!!!! Proponuje w takim razie jutro noże, siekiery w dłoń i na urzad gminy marsz. Druga strona okopcie się bo jutro przyjdą z rana. Tak to wyglda dla kogoś kto nie jest za jedną i druga stroną. To nie jest hipokryzja.

Panie Koc jeżeli pan będzie taki jak pana wyborcy, będzie od pana bił jad i nienawisć to dziękuję za takiego wójta. Winię pana za tą nienawiść jaka w ludziach jest. Pan powinien powiedzieć dosć, jaki z pana katolik? Skoro tamci zieja jadem pan powinien pokazać klasę i zrobić ze swoimi porzdek. A pan nic . To jak to będzie marionetka z pana ?

Złotko droga, domyślam się wyborco Ładziaka, pogódź się w końcu ze sromotną klęską przegranej Ładziaka i zaakceptuj to, że naród bełchatowski miał dość tego człowieka. Największymi ujadaczami, którzy bez klasy i minimum kultury obrażali Koca, wymyślając na jego temat niestworzone historie. To uważasz było w porządku?

Ten nowy wójt i jego świta to dopiero syf!!! Nowy przewodniczący - cwaniak bez kompetencji i wykształcenia!!! Ktoś wcześniej napisał Królestwo Konrada - to będzie burdel a nie królestwo!!!

To się jeszcze okaże, bo według mnie burdel to teraz pożegnaliśmy.

Niektórzy radni powinni być badani alkomatem przed wejściem do Urzędu Gminy

Może śliczna ale jeszcze gorzej wredna.

ilu z Radnych Gminy Bełchatów ma wyższe wykształcenie? Pana Lesiaka znam osobiście i wiem, że przygotowanie na tę funkcję ma.

jesli chodzi o organizowanie balang to pewnie tak, bo się sprawdził ,podobno na pierwszym miejscu w Gminie. Ciągle integruje te same lub prawie te same osoby.

zdjęcie nr 10 śliczna brunetka

Śliczna? -- nic więcej jedynie kilo tepety.

Chciałbys mieć taką w domu albo chciała byś tak wyglądać ale trudno nie masz tego tylko obserwować ci zostało hehheheheh

Popieram mieszkańca. Pewnie chodzi o rodz.Ludwiczka niech się lepiej pakują.P.kierownikL.a gdzie 500+ brakło? Bo premię były?

P.Lesiak iP.Polak zróbcie w końcu porządek z tym klanem rodzinnym Ładziaka.

i zatrudnij swój klan a mnie i moją rodzinę w pierwszej kolejności

zacznijcie od siebie,to najlepszy przykład

Przestańcie ludzie pogrąźeni w źałobie po Ładziaku.Jestem wyborcom P. Wujta Koca i w grupie Wice przewodniczącego P. Leśiaka .Od poniedziałku zaczynają pracę. A co się z tym wiąże to się domyślcie. Piszcie komentarze jak się sprawdzą .O byłymWujcie przez 8- lat nikt nie pisał .

a ja się boję o finanse Gminy przy takich ludziach.

Za chwilę to Wy będziecie w jeszcze większej jak zawiną Kocyka i paczuszki do kicia trzeba będzie wozić! To będzie sama przyjemność patrzeć na wasze załamane mordki!!! :-D

Podobno Gryczka ma byc wicewójtem

Dobrze pisze Zbychu!

Pewnie długo nie trzeba będzie czekać aż nową "ekipę" zwiną nad ranem z domków Ateki!!! :-)

Yes! Yes! Yes! Popieram!

Koce - Kocami, lizy**** - lizy****mi, a My i tak Jesteśmy Wielcy! Jeszcze Wygramy!!! A wtedy będzie bolało!!!

Szczekajcie, szczekajcie pieski swej suczki. Kto się śmieję ten się śmieje ostatni - stare mądre przysłowie. Przegraliscie, społeczność gminna pokazała, że chce zmiany. A teraz poczekamy i zobaczymy co w tej gmimie bylo robione przez ostatnie kilka lat. To mieszkańcy ocenią.

Zuzka! - Ty suczko! Jak nie wiesz co piszesz, to najlepiej idż pod latarnię gdzie twoje miejsce! Chociaż zarobisz!!! :-D :-D :-D

Widzę, że Ty zacząłeś nawet skomleć. :-D

Czy rozporowe i pułkownik ledosko robią jeszcze w gminie

Dajecie już spokój temu soltysowi z Łekawy chlop schorowany wiecznie na zwolnieniu chlop nie doczeka awansu nawet emoji

Czytam komentarze i ciągle czytam kiedy zwolni wyrzuci itd. ile w nich jest jadu nienawiści czekam tylko na slowa zabic ich bo pracowali w urzędzie gminy kiedy rzadzil Ładziak ludzie jest juz po wyborach a ludzie którzy piszą te komentarze czasem nawet do pięt nie dorastają pracującym w urzędzie gminy. Proszę iść jutro do kościoła i pomodlić sie za nowego wojta zeby byl człowiekiem a nie mscicielem wszak wladza podobno pochodzi od Boga.

Panie wójcie. Liczymy na to, że fikcyjnie zasiadający w Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, czylipan ksiądz z poza Gminy Bełchatów przestanie zasiadać w tejże komisji. Jest proboszczem w Łobudzicach,Gmina Zelów, a zasiadał do tej pory bo jest(był) kolegą poprzedniego wójta, który odszedł w niesławie.

Panie Krzysztofie gratuluję zostania Przewodniczącym Rady Gminy, życzę powodzenia i dalszych sukcesów. Pozdrawiam

Panie wójcie Kurnos Pierwszy i Drugi z Panem. emoji

Proszę pisać w swoim imieniu a nie całej wsi.Nie życze sobie tego

Huuuurrrrrraaaaaa!!! Będzie nowy sołtys w Łękawie!!! Gabryś rezygnuje!!!!!!!!!! - Dostał fuchę od Koca! Będzie sam dla siebie kierownikiem na wysypisku!!! Gratulujemy!

Dwóch wybitnych Sławomirów w drzwiach już stoi :-) jakież to symboliczneemoji

Na tym zdjęciu mina p.Koca mówi wiele: wszystko w Waszych Portfelach i Kontach - Siostry i Bracia!!!

To się musisz Misiek przebranżowić. Inaczej nic nie wskórasz!

O, cholera! A jak jestem katolikiem to co?

A ja myślę że gorszym złodziejem niź ładziak to koc nie będzie.

Urząd Gminy zmienia nazwę - na Królestwo Brata Konrada! Będziesz chciał/a załatwić sprawę w Królestwie to musisz chwalić Yahwee!

Podobno nie tylko oni!

Kazik się schował, bo go niebiescy szukają! :-)

Z tego co czytam jak w gminie mają rządzić jakieś tam Polaczki, Dworki czy Kaziki to za jakiś krótki czas prokuratura będzie miała bardzo dużo roboty!

Prokuratura to będzie miała dużo roboty ale z Ładziakiem.

a Ty też się boisz?

Zgadza się!!!

Z Kocem będzie tak jak z tym prezyd. elektrykiem - obsadzi się cwaniakami, złodziejami i rozwalą gminę tak jak tamten Nasz Kraj!

Patriota! Masz 100% racji!!!

Kazika nie wpuścili! Za dużo promili miał! Pilnował na parkingu traktorka - Dworka!!! :-D :-D :-D

Jaki tam gang?! To przecież zwykła sfora kundli Kocyka na czele z wazeliną Dworkiem!!!

A, gdzie reszta gangu? Kazik i synkowie Dworka?! :-D

Dworek-anty sołtysik, zdjął kominiarkę aby pokazać Tą Zapijaczoną Wredną Gębę!!! :-)

Bełchatów doczekał się Wójta z prawdziwego zdarzenia. Człowiek z merytorycznym wykształceniem, z doświadczeniem, a przede wszystkim z ludzkim podejściem do ludzkich spraw. Jeśli Pan Konrad pozostanie takim człowiekiem, jakim go poznałem i znam przez te kilka lat to uważam, że mieszkańcy Gminy Bełchatów mają wójta na wiele, wiele lat.

Dużo Zdrówka P.Wujcie .Mieszkańcy Domiechowic są z Panem.

Szczepan trzymaj się!!

Rambo dusi senatora Polaka!!

Gratulacje dla Pana Koca i nowo wybranej rady gminy. Życzę dobrych decyzji dla mieszkańców gminy. Oczekujemy czystki w urzędzie gminy. Rozliczenia poprzedników i wyciągnięcia konsekwencji oraz doprowadzenia na drogę sądową. Czekamy na wyniki audytu. Powodzenia.

Te komentarze obrazują przegranych ludzi Ładziaka, tylko komentarze im jeszcze pozostały, pięć lat pisać to dużo............

Maryśka! To ty jesteś przegrana! No bo kto się teraz do ciebie zbliży, jak tak śmierdzisz od tego lizania d...py Kocykowi!!!

Ciekawe czy będzie czystka w urzędzie gminy

na razie chodzi przegięta na jedną stronę order od prezydenta ją przeciąża

ciekawe czy pani radna z podwód przyklei się do obecnego wójta i obecnej władzy czy pozostanie wierna Ładziakowi

gratulacje dla pana wójta

Ach jak to ciężko pogodzić się z przegraną.

Szczepan pochwal się za co wyleciałeś z roboty!

widać że siepacze Kamila ogarneli się po tej dotkliwej porażce i znowu zaczynają pisać! Nie martwcie się - dadzą radę! A wszyscy złodzieje mogą się pakować!

Polak zachowuj się jak przystało na reprezentanta mieszkańców w radzie i zabierz ten łokieć ze stołu bo nie jesteś u siebie na wsi.

Pań woj obiecał stanowiska i się spełnią za głosowanie emoji pań zywicki już jest taki wielki pisowiec, chociaż przed laty PO przeciwnik pisu hoho jak to się partie zmisnia, zobaczymy zo teraz pokażą , jak gmina wyjdzie z zadłużenia chodniki powstaną itp...

Zywicki i stanowisko ???politowania godne

Jak widać język polski trudna mowa.. polecam najpierw nauczyć się pisać a później brać się za pisanie publicznych komentarzy i to jeszcze zgodnych z prawdą emoji Widać, że cała ta wasza Ładziakowa świta nie może znieść porażki emoji Kamilek już się spakował czas najwyższy i na was!!

Oho! Następna lizy**** Kocyka!!! Naucz się pisowni i dopiero wtedy się wypowiadaj - tumanie!!!

Napisał lizo*** Ładziaczka. Jak na polonistę reprezentujesz sobą bardzo wysoki poziom, nic tylko pozazdrościć!

Sołtys tak szalał z radości

no to teraz zamiast imprezy dożynkowej będą chodniczki , podjazdy do posesji tych co całe dnie spędzają poza miejscem zamieszkania a rdzennych mieszkańców uważają za gorszych.

Uważasz, że chodniki nie s a potrzebne? Je zeli masz bezpieczeństwo w nosie i wolisz chodzić poboczem, drogą to twoja sprawa. Ale pozwól że inni będą mieć zapewnione bezpieczeństwo.

Jak zrobią chodnik przez całą wieś to ok, ale jak się będzie kończył pod posesją kolegi to chyba nie bardzo tak?

Ten wasz wójt wygląda jak Czerepach xd

Czerepach to miał głowę pełną pomysłów,a ten to jedynie co posiada to pychę.A ten grubas w żle dopasowanym garniturze to kto? Polak? Wystroił się jak wożny w dniu nauczyciela

Dobrze, że wójt ma w swoim otoczeniu kogoś takiego jak Pan Polakemoji widać, ze to taka trochę szara eminencja! Juz steruje wójtem, to co bedzie pozniejemoji oby tak dalej!

Błyskotliwa kariera Krzysztofa Polaka. Brawo. W ponad trzy lata z zwykłego robola w Bestgumie przez kierownika w PGM do vice-prezesa w tej samej spółce. A teraz jeszcze przewodniczący rady gminy. Jak to mówią uczciwością i pracą ludzie się bogacąemoji.

Czego jak czego ale zaradności to mu można pozazdrościć emoji to nic ze po trupach ważne że do celuemoji

Awanse to nie przypadek bo podobno w międzyczasie poszerzył swoje wieeelkie kwalifikacje kończąc uniwersytet trzeciego wieku. A temat jego pracy to: Donoszenie do organu właścicielskiego na bezpośrednich przełożonych w celu zajęcia ich stanowiska

A to nie koniec. Teraz podobno ma marzenie być głównym prezesem i po woli je realizuje. Dalej nakręca prezydent ze on i tylko on jest ten najwlasciwszy

chyba cwaniactwem, szczuciem i donosicielstwem, do" uczciwości "to mu daleko

Oj tam oj tam. Ważne ze zadziałało emoji JESZCZE tylko żonę ustawić I z syna dyrektora zrobić i plan można uznać za zrealizowanyemojiemoji

Tak dla wyjaśnienia. Mój komentarz był ironiczny.

Co wyście za ludzi wybrali. Samych bogaczy cwaniaczków . Nie mowię o wójciku. Panie Jacku B niech pan się troszkę zegnie bo chodzisz pan jak paw 5 latek szybko minie wieko się zamknie a juz nastepcy czekają . Raz się panu udało ale uwazam ze bedziesz miał Pan cieżko . Polaczko jak kanalizacja w Zawadach dasz radę ha ha

no to teraz wkoncu może weźmiecie się do roboty.. szanowni pseudokierownicy.. pani Kopka jaka zadowolona buahuahua... nawet szanowy PAN Kierownik Skarbu się pojawił.. jak poszło przesłuchanie? walizki spakowane?

Pani Kopka to żona prezesa Wodkanu??

Nie za tega?

Ludzie chorągiewki już przyszli się pokazać

Ciekawe kiedy w gminie beda zwiazki ?

A czyszby wasz sołtys z Łekawy w koncu zdjął kominiarke?

A soltys z Łekawy mial byc lekarzem sekretarze, a zostal ochroniarzem

Kim teraz będzie Gabryś, sołtys, pytanie pewnie awansuje z kierowcy Ciągnika rolniczego na kierowanie gminą?

dodaj komentarz
Czytaj także