Rejestracja i logowanie

Kolejny zagraniczny market w Bełchatowie przyjmuje do pracy. Kiedy zaplanowano otwarcie?

Wydarzenia 10-01-2020 Autor: Greg
20

Już w marcu zostanie oficjalnie otwarty kolejny sklep sieci Lidl w Bełchatowie. Supermarket stanął na terenie po dawnym dworcu PKS przy ulicy Sienkiewicza. Zatrudnienie w popularnej niemieckiej sieci sklepów dyskontowych znajdą w sumie 23 osoby.

Supermarkety w Bełchatowie rosną jak grzyby po deszczu. Ta utrzymująca się od wielu lat prawidłowość jest wciąż aktualna. Już w marcu bełchatowianie będą mogli robić zakupy w drugim sklepie sieci Lidl na terenie miasta. Obiekt stanął na terenie po dawnym dworcu PKS przy ulicy Sienkiewicza. Prace budowlane, które trwają od ubiegłego roku, powoli dobiegają końca.

- Planujemy otworzyć nowy sklep Lidl Polska w Bełchatowie w marcu 2020 roku. Obecnie znajduje się on w trakcie budowy. Prace budowlane idą zgodnie z planem – mówi Aleksandra Robaszkiewicz z Lidl Polska.

Wiadomo już, że powierzchnia nowego obiektu wyniesie ok. 1,4 tys. metrów kw. Sieć Lidl prowadzi obecnie rekrutację pracowników.

- W sklepie zostaną zatrudnione 23 osoby – powiedziała Aleksandra Robaszkiewicz.

Supermarket będzie czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach 7:00-21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00 oraz w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. Sieć sprzedaży Lidl Polska liczy w tej chwili blisko 700 sklepów, ulokowanych na terenie całego kraju, obsługiwanych przez 11 Centrów Dystrybucyjnych.

- Otwieramy kilkadziesiąt sklepów rocznie i takie tempo ekspansji planujemy utrzymać, rozwijając się w sposób organiczny – mówi Aleksandra Robaszkiewicz.

komentarze (20)
Dodaj komentarz

Czy ktoś wie gdzie można i czy jeszcze można składać CV?

Najdalej do kwietnia mają zamknąć tesco w galerii, więc pewnie szybko skompletują doświadczoną załogę.

1500zl do łapy to sa te niezle zarobki? no faktoza atrakcyjne wynagrodzenia buahahah miejsca pracy taa niech nazwa to po imieniu miska ryzu dla polskiego pachola od niemieckiego pana a nie praca i wynagrodzenie

A skąd ta wiedza ile niby dają na rękę? Mam znajomych, którzy pracują w tych marketach i bardzo sobie chwalą zarobki, bo są wyższe niż u konkurencji.

Zatrudnienie w popularnej niemieckiej sieci sklepów dyskontowych znajdą w sumie 23 osoby. CY TAk samo jak na prZytrorzy na pseudoumowe o prace na nieprleny ewteat czemu lidl zatrusnian a niepeleny eytatat czemu lid wali w ****a pracownikowo ofertyy pracy w lidlu belchatow na przytorzu od 5 lat to unmowao prace na niepelny etata a pracuje sie 1,5 etatu **** tych s****ysyniow za najnisza krajowa 22500zl brutto niepelny etata to jest **** praca ? pefaly **** niuemicjie ? 

Najeany to do domu

Skoro jest tak źle i pracujesz na pół etatu, a harujesz jak na 1,5 to czemu nie zgłosisz tego do PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY? Skoro są łamane przepisy prawa pracy to zgłoś to zamiast żalić się w internecie

Ktoś ma link do rekrutacji ?

CHCESZ PRACOWAC 1,5 ETATUY A W UMOWIE MIEC NIEPELNY ETAT CHCESZ RACOWAC NA NIE PENY ETAT CZYLI NIE BYC PELIONOPRAWNYM PRACOWNIKIEM A BEDZIESZ ROBIL 200H W MIESIACU IDZ DIO NIEMIECKIEGO NAZISTOWEISKIEGO LIDLA

Nikt w Lidlu nie pracuje ponad etat. Ani minuty dłużej niż jest na papierze. 130 godzin na umowie to 130 godzin w realu. Pozdrawiam analfabetę wyżej.

Pytanie: Co może powstać w Bełchatowie? Nowy zakład przemysłowy? Nowa strefa ekonomiczna? Nowy supermarket?

A co się stało z budką z hoddogami?

Zaplacili im.

Jakie zarobki proponują??? ????

Nowe miejsca pracy , brawo i niezłe zarobki.

"rozwijając się w sposób organiczny" - w tej branży wszystko rozwija się w sposób organiczny...

ja do pracy nieide panstwo mi powinno dac pieniadze

W wolmed masz na NFZ. Widziałem cię tam.

Prawicowy przygłup !

na lekarza

dodaj komentarz
Czytaj także