Rejestracja i logowanie

Kolejny wypadek z udziałem motocyklisty pod Kleszczowem

Wydarzenia 11-06-2018 Autor: KPP Bełchatów/rk Foto: poglądowe
0
Kolejny wypadek z udziałem motocyklisty pod Kleszczowem

Po raz kolejny doszło do zdarzenie z udziałem motocyklisty na obwodnicy Kleszczowa na wysokości m. Żłobnica. Na szczęście i tym razem skończyło się na ogólnych potłuczeniach.

W sobotę, 9 czerwca 2018 roku, około godz. 20.40 kierujący motocyklem marki Suzuki – 24-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad maszyną, przewrócił się i wypadł poza drogę. Funkcjonariusze, w rozmowie ze świadkiem zdarzenia ustalili, że 24-latek najprawdopodobniej najechał na fragment kory z drzewa na którym się poślizgnął.

Po raz kolejny policjanci apelują do pasjonatów jazdy na "dwóch kółkach", szczególnie tych młodych, których nierzadko cechuje brawura czy chęć popisania się przed rówieśnikami, o ostrożność i rozwagę. Często się zdarza, że kierujący swoim szybkim i ciężkim pojazdem, nie jest w stanie nad nim zapanować, a wtedy dochodzi do nieszczęścia. Funkcjonariusze zwracają uwagę, że taki pojazd nie posiada ani pasów, ani poduszek powietrznych. Zderzenie motocyklisty z innym pojazdem lub drzewem, zwykle kończy się tragicznie.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->