Rejestracja i logowanie

Kłótnia z dziewczyną, krew na rękach i noc w areszcie, czyli niedzielna historia wandala z Bełchatowa

Wydarzenia 12-03-2018 Autor: rk
11
Kłótnia z dziewczyną, krew na rękach i noc w areszcie, czyli niedzielna historia wandala z Bełchatowa

Dwudziestolatek z Bełchatowa sfrustrowany kłótnią z dziewczyną, powybijał szyby na przystanku autobusowym przy al. Włókniarzy. Noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzuty.

W niedzielę 11 marca o 19:50, bełchatowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że grupa młodych ludzi, demoluje przystanek autobusowy w okolicach stacji paliw Orlen, przy al. Włókniarzy. Funkcjonariusze na miejscu potwierdzili autentyczność zgłoszenia. Wiata przystankowa miała wybitą boczną i tylną szybę.

Patrolując teren w poszukiwaniu potencjalnych sprawców, policjanci natrafili na trójkę młodych osób stojących w odległości 50m od przystanku. Pokrwawione ręce jednego z nich wskazywały, że może być on sprawcą aktu wandalizmu. Mężczyzna był pod wyraźnym działaniem alkoholu, ledwo stał na nogach, bełkotał. Na pytania policjantów odpowiadał agresją i wulgarnymi wyzwiskami. W rezultacie został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Dziś ma usłyszeć zarzuty.

Według wersji zdarzeń, którą udało ustalić się mundurowym, agresywna postawa mężczyzny była pokłosiem kłótni z kobietą, która towarzyszyła mu niedzielnego wieczora. Między nimi miało dojść do ostrej wymiany zdań i szarpaniny. Jako rozjemca miał się pojawić 19-latek, który rozdzielił kłócącą się parę.

Nie radząc sobie z nagromadzonymi emocjami 20-latek, podszedł do przystanku, kopnięciami i uderzeniami wybił dwie szyby, raniąc się przy tym.

W momencie zatrzymania miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Po otrzeźwieniu w policyjnym areszcie usłyszy zarzuty zniszczenia mienia.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

Silny fizycznie, ale słaby psychicznie gościu. Żal mi takich.

Kolejna ofiara "bezstresowego wychowania" małolatów. Kiedyś to by był pierwszy wpierdol na komendzie i drugi jeszcze lepszy w domu. To na drugi raz koleżka by miał nadmiar energii to jeszcze by ławkę na przystanku wyszorował.

Eksmitować patusa z miasta

Ja bym mu te ręce jeszcze octem polał. Żeby dłużej pamiętał. I parę pałek od razu na miejscu. To, że ktoś jest pijany nie powinno być żadną okolicznością łagodzącą. Zanim się napił to najpierw był trzeźwy i mógł świadomie podjąć decyzję pić czy nie. A jeśli pić to znaczy godzić się na wszelką głupotę z tym związaną.

Legitymowac szwendajace się grupy wyrostkow w godzinach wieczornych i nocnych. Gdzie w porządnym kraju to ma miejsce? Jak rodzice nie panują to władza niech się wykarze. Porządek musi być !

~ormo, Ty tez sie czyms "wykarz" i weź słownik do ręki. Niektórzy rodzice nie mają już wpływu na swoje 20 letnie "dzieci"

Co Ty chcesz o gościa, który podpisuje się jako ochotnicze rezerwy milicji obywatelskiej on tylko słownik widział raz w życiu... na szkoleniu mu pokazali... .

Ty **** ormowcu

I jest już pierwsza ofiara zakazu handlu w niedziele

Selekcja naturalna

kozak, nie ma co, ha ha

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->