Rejestracja i logowanie

Jakie Byleco wypłynie dziś na wody Wawrzkowizny? Przyjdź na imprezę i sprawdź osobiście!

Wydarzenia 05-08-2018 Autor: magjas
8

To już za kilka godzin – na tafli wody ośrodka Wawrzkowizna (od strony Babiego Lata) pojawią się pływadła wszelakie, dziś bowiem kolejna, czwarta odsłona konkursu „Pływanie na Byleczym”.

Zasady tej niecodziennej konkursowej zabawy są dziecinnie proste, chodzi by zbudować pojazd, który – to najważniejsze – będzie się utrzymywać na wodzie, a napędzony siłą ludzkich mięśni przepłynie określony przez organizatorów dystans... Nie bez znaczenia jest oczywiście prędkość i efekty wizualne – zarówno samego pływającego Byleczego jak i załogantów. Zmaganiom w pływaniu będzie się przyglądać jury, które najlepszym wręczy atrakcyjne nagrody!

Na przestrzeni ostatnich trzech lat uczestnicy konkursu w „Pływaniu na Byleczym” nie zawodzili, ich pływadła imponowały pomysłowością rozwiązań technicznych, kunsztem budowniczych rozwiązań i wizualnych wariacji... Ale o to właśnie w tym wszytskim chodzi! O doskonała zabawę z dużą dawką humoru, a nierzadko dystansu do samego siebie. Jak będzie w tym roku? O tym przekonamy się już o 15.00 – to właśnie wtedy impreza stratuje. W imieniu organizatorów – członków Stowarzyszenia Przyjaciół Pływania zapraszamy serdecznie. Dla widzów przygotowano szereg atrakcji – dla najmłodszych animacje, dla tych, którzy poczują ducha współzawodnictwa konkurs w kajakarstwie i w pływaniu na materacach.

Patronat medialny nad imprezą, już po raz drugi objął portal Dzień Dobry Bełchatów. U nas nie zabraknie bogatej fotorelacji z tego szalonego przedsięwzięcia!

komentarze (8)
Dodaj komentarz

i głupio wam cebulaczki że czytać nie umiecie ? xD

Zainteresowani a czytać nie umiejo, buraki bełchatowskie

Trudno mi zrozumieć wasze gorzkie żale... Informacja z 24 lipca, na dwa tygodnie przed imprezą: http://ddbelchatow.pl/artykuly/aktualnosci,86539.html--PREVIEW

ddbelchatow jak zawsze tylko z tragediami na drodze się wyrabia

tym ludzie żyją

Szkoda ze nie umiesciliscie informacji swa dni po. Zeby ludzie przeczytali co bylo.

Patronat nad imprezą , a info tak późno, masakra....

Bardzo późno informujecie!!!

dodaj komentarz
Czytaj także