Rejestracja i logowanie

Jak rozkorkować Wojska Polskiego przy targowisku? Padły propozycje [VIDEO]

Wydarzenia 07-09-2018 Autor: mjs
165

Jeden problem, dwa pomysły. Dziś w sąsiedztwie przejścia dla pieszych, tuż przy miejskim targowisku z dziennikarzami spotkali się kandydaci w nadchodzących wyborach samorządowych. Swoje pomysły na rozwiązanie bolączki kierowców i pieszych zaprezentowali Grzegorz Gryczka i Krzysztof Jewgiejuk, pół godziny później poznaliśmy pomysł członków stowarzyszenia PLUS.

Do tego, że przy Wojska Polskiego, zwłaszcza w sąsiedztwie miejskiego targowiska jest ogromny komunikacyjny problemem zarówno dla kierowców jak i pieszych nie trzeba nikogo przekonywać. Przez Wojska Polskiego, która należy do najbardziej obciążonych ulic miasta i która jest fragmentem drogi wojewódzkiej 484, przetacza się codziennie olbrzymi ruch, w dni targowe jest on znacząco spowalniany przez pieszych.

Grzegorz Gryczka i Krzysztof Jewgiejuk zaproponowali, by w obrębie istniejącego przejścia dla pieszych zamontować sygnalizację świetlną, która po pierwsze pozwoli na upłynnienie ruchu, a z drugiej strony wpłynie na bezpieczeństwo pieszych.

- Były różne pomysły rozwiązania tego problemu, włącznie z wybudowaniem przejścia pod i nad jezdnią, jednak ze względu na duże nakłady finansowe i na trudności jakie taka budowa by spowodowała, to pomysł praktycznie nie do zrealizowania. Jest jedno proste rozwiązanie – sygnalizator świetlny, który regulowałby ruch. Ten sygnalizator miałby być również sprzężony z sygnalizacją świetlną na pobliskim skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Edwardów, by ten ruch upłynnić. Zdajemy sobie sprawę, że można to zrobić szybko i sprawnie - mówił Krzysztof Jewgiejuk

Grzegorz Gryczka podkreśla, że rozmawiał z zarządcą drogi, czyli Zarządem Dróg Wojewódzkich, który administruje DW 484 i ten skłonny jest przychylić się do takiego rozwiązania, ale:

- ZDW nie ma na to zadanie przewidzianych pieniędzy. Myślę natomiast, że budżet Bełchatowa stać na taki wydatek – mówił Grzegorz Gryczka - Sam sygnalizator to koszt około 70 tys. zł, system, dzięki któremu będzie on sprzężony z sygnalizacją na skrzyżowaniu z ul. Edwardów to kolejne 10 -20 tys. zł. Myślę, że cała inwestycja nie powinna być droższa niż 100 tys.

Zgoła odmienny pomysł na problem Wojska Polskiego zaprezentowali kilkanaście minut później członkowie PLUSa. Z dziennikarzami spotkali się Artur Morawiec i Maciej Jagieła. Ten drugi jeszcze w zeszłym miesiącu złożył do ZDW, wniosek z prośbą o interwencję i pomoc w odkorkowaniu ulicy Wojska Polskiego.

- Kilka dni temu otrzymałem odpowiedź. Wynika z niej między innymi, że dobowy ruch na Wojska Polskiego to blisko 19 tysięcy aut, taka ilość codziennie przejeżdżają po tej drodze. Zaproponowałem kilka rozwiązań, wśród nich do najprostsze i najtańsze, czyli zamontowanie sygnalizacji świetlnej – mówił Maciej Jagieła i przytacza fragment odpowiedzi jaką otrzymał od ZDW: „W naszej ocenie wykonanie sygnalizacji świetlnej w proponowanej lokalizacji bez przebudowy i dostosowania infrastruktury Wojska Polskiego pogorszy płynność ruchu i tak już zakorkowanej ulicy. Niezbędne jest zatem kompleksowe podejście do tego problemu, gdzie nasze działania będą wspierane przez władze miasta”.

Wynika więc z tego, że zlikwidowanie newralgicznego przejścia dla pieszych, jest tylko jedną z opcji, której nie można zasugerować jednoznacznie i ostatecznie. Zdaniem Jagieły trzeba rozmawiać z zarządcą jak on szczegółowo widzą rozwiązanie tego problemu.

- Dzisiaj na pewno trudno jest nam zadeklarować co jako PLUS chcemy ostatecznie zrobić. Pewne jest jedno ZDW problem dostrzega i niekoniecznie jego rozwiązanie widzi w najprostszym środku jakim jest sygnalizacja świetlna – dodał Maciej Jagieła

 

 

 

 

komentarze (165)
Dodaj komentarz

Zlikwidować targowisko.....

G.G-KŁAMCA, DBA O SWOJE 4LITERY, I OBIECUJE JAK NIKT INNY!!!!!!!!. PIENIĄDZE NASZE WSPÓLNE A MÓWI ŻE ZIEMIA DA. DA DA B- U- F- O- N- A!!!!! U SIEBIE NA DZIELNI DZIAŁAJ A MIASTO ZOSTAW INNYM.

należy zrobić akcję policyjną, 1-go policjanta ustawić przy skrzyżowaniu z Edwardowem ( bo kierowcy nie potrafia jeździć ), 2-go przy pasach z targowiskach ( by nauczyć ludzi przechodzenia przez pasy w grupach ) i 3-go przy wyjeździe z Biedronki, na tym krótkim odcinku Wojska Polskiego jest po prostu masakra a jeszcze jest sprawa rowerzystów , którzy nie jeżdżą na ścieżce rowerowej tylko po stronie rynku.

Postawić w dni targowe i godzinach szczytu do kierowania ruchem tych panów/panie w czarnych mundurach i tak nic nie robią pożytecznego. (tylko czy umieją) A kasa ta sama ostanie.

Czy oni żyją na księżycu?.Drugie światła w odległości100 metrów?.Teraz jest horror dla kierowców,a co będzie się działo gdy nie daj Boże zrealizują pomysły ,,kandydatów ".Ja się pytam czy któryś z tych nawiedzeńców mieszka w tamtej okolicy?.Niech sobie postawi namiot i pomieszka w okolicy przejścia to odechce mu się durnych pomysłów.

Zamalować te przejścia bez sygnalizacji i będzie najprościej i najtaniej,przecież można przechodzić przez jezdnię trochę dalej,tam gdzie jest sygnalizacja,nic się nikomu nie stanie,jak pójdzie trochę dalej i będzie problem rozwiązany.

Bardzo dobry pomysł. Jak ktoś nie jest w stanie przejść 150 metrów do przejścia to lepiej ,żeby nie wybierał się na rynek .Dla własnego zdrowia

a co z pusta galeria stojaco od kilku lat ? jakies pomysly ?

No właśnie, taki obiekt stoi pusty i niszczeje,miasto ma w tym chyba jakieś udziały ......

Galeria to budynek prywatny i miastu nic do niego.

Działka miasta raczej ....

Działka była miasta

Co ten Gryczka DUKAŁ NA TYM SPOTKANIU GOŚĆ BYŁ CZTERY LATA I TERAZ STGNALIZACJĘ CHCE ŚCIEMNIACZ MIESIĄC DO WYBORÓW , SPAD.

Sygnalizator ..yyyyyyyy.. - 70 ptysi + 10-20- ptysi ..yyyyyyy... automatyka = 90 ptysi, czyli ....yyyyyy...10 ptysi brkuje do 100 ..yyyyy....aha..te weźmie mister Gryczka - Ołkej ..yyyy........yyyyyy...yyyyyyyyyyyyy...

Uwaga Obywatel Gryczka jak wygra wybory to osobiście bedzię stał na przejściu w kamizelce odblaskowej z lizakiem i kierował ruchem pieszych i aut.

W mieście rządzi koalicja CZECHOWSKA + GRYCZKA I TAK JUŻ OD CZTERECH LAT. i MAMY RUINĘ MIEJSKĄ.

Gryczka za władze gotów oddać życie .

Chyba ty plusiaku

Chłopaki z plusa - wdzimy problem, chcemy go rozwiązać tylko nie wiemy jak ...i tak od 12 lat.

yyyyyyyyyyyyyyy....yyyyyyyyyyy...no waśnie...yyyyyyyyyy emoji yyyyyyy

Tyle chyba że ten co napisał ten list do zarządcy to chyba 16 lat temu w majty robił, ogarnijcie się. Uważam, że plus odpowiada za zimne zimy i ciepłe lata. Co zrobili w 12 lat rządzenia, żeby zimy były cieplejsze?

..yyyyyyyyyyyyy...yyyyy.. nic? emoji yyy

Gdzie znikła rowerowa Pani Kudaj która miała przedstawić ,, za tydzień '' kolejne pomysły na Bełchatów i Cisza... łańcuch jej spadł ?

lanie wody totalne głupoty głównym problemem korków jest miejsce POMIĘDZY tym skrzyżowaniem z ulica edwardow a tym przejściem dla pieszych a mianowicie pomiędzy znajduje sie WYJAZD z targowiska o to ciągły wyjazd aut z targowiska pomiędzy tymi dwoma punktami generuje korki wiec ta sygnalizacja nic nie da absolutnie nic

Stojąc obok i patrząc na to przejście, to ludzie przechodzą przez nie jak podczas zorganizowanej blokady drogi - nie w grupach, tylko jeden po drugim, w tą i z powrotem. TO PASY SĄ PROBLEMEM panie ingynier.

to ciekawe czemy korki tworza sie glownie od strony grocoholic w strone ronda a nie doswrotnie? no czemu? no nbo pasy tu nie maj nic do rzeczy tylko wspomniany wyjazd aut z targowsika, drog z pierszenstwem woj. polskiegostoi zablokowana a podporzadkowana z targowiska sznur aut ciagle wyjezdza i korki sa tylko w strone ronda

A ulica Kopeckiego ??? Miała odciążyć ruch .....

Bo jadąc od ronda jak miniesz pasy to na na skrzyżowaniu nic cie nie blokuje, a jadąc od grocholic najpierw niby masz zielone ale za skrzyżowaniem już za dużo nie pojedziesz bo zakorkowane przez pasy przy rynku, zaraz zapala sie czerwone i w efekcie niewiele aut przejeżdza przez skrzyżowanie i jest korek. Dodatkowo auta które wyjeżdzają z Efddwardów w prawo blokują ten odcinek.

Aha ......

Chodziło mi oczywiście: z Edwardów w lewo

problemem to sa auta i kierowcy tam powinien byc zakaz ruchu i po problemie

Dokładnie! A nawet zwiększy korki.

ale debilny POmysł napisze tylko tyle Grzegorz Gryczka NIE Bełchatów NIE

połowa ludzi tu komentujących powinna natychmiast oddać prawo jazdy bo jestestwie debilami skończonymi skoro twierdzicie ze kolejne światła usprawnia tam ruch co za debilizm normalnie

trzeba byc uposledzonym umyaslowo i nie miec prawa jazy chyba jak sie twierdzi tak jak pna motocyklist jegwiejuk ze siwtla co 30 metrow uplynnia ruch w tym miejscu na prawde ma pan mozg panie jegwiejuk?

Aaaaaa jaaaaa maaaam taaaaki poooomyyyył byyy zlikwidowaaaać teeee dwaaaa przejściaaa i zrobić jedno naprzeciwkoooo biuraaa turystyczneeego .

I tak się odbijają czkawką po latach wspaniałe rządy Rozpary. Czemu i komu sprzedano te działki przy W. Polskego i namnozylo się butików? Gdzie wspaniali fachowcy z wydziału inżynierii nie umieli przewidzieć natężenia ruchu? To z jakim wykształceniem tam siedzą? I sprawa podstawowa, zarządca dróg w mieście jest magistrat i tylko władze miasta mogą podejmować decyzje w sprawach inwestycji drogowych rzecz jasna w porozumieniu z właścicielem.

Z tego co mi wiadomo to działy przy ul. Wojska Polskie go były zawsze prywatne. Przecież tam juz przed powstaniem os. Dolnoślaskiego była zabudowa wiejska.

A co na to Patryk Marjan ? Czemu tylko ziemniaki i plus....

Patryk Marjan jest zajety szukaniem kobiet na listy, bo nikt nie chce z narodowcami startowac. No i jest zajety spamowaniem o Michalkiewiczu. Zero pomyslu na miasto

Nie wiem aż tyle, co prawda mało go strasznie... jakieś konferencje mogłby robić ... jakoś przekonać do siebie bo szanse ma duże jako nowa twarz poza całym systemem.

Wiecie co powiedział Marcin Daniec w kabarecie że gdyby była rubryka ŻADEN Z NICH to by zagłosował to piękne i mądre słowa. I tak właśnie zagłosuję.

Matyśkiewicz jak jeżdzi na sesję rady to jeździ przez Zdzieszulice to skąd może wiedzieć jaki problem jest na wp?

Razem z byłym prezydentem obiecywali trzy kadencję przejście podziemne. Przecież Matys był wtedy od inwestycji, co zapomniał?

Też zapomniałeś że pomysł upadł bo działka na której teraz stoi apteka i sklep jest prywatną działką, a właściciel nie chciał jej sprzedać. Ale wszystko można podpiąć do człowieka byle go zgnoić.

No tak bo mieszka i ma dom na Oleśniku. Bełchatowianin za dychę.

Ulica naprzeciwko pko duzego az do kwadratu przez rzeke. To wszystko rozwiąże.

Światła zsynchronizowane ze światłami na skrzyżowaniu TAK ale: 1) zielone zapala się na dotyk 2) zielone zapala sie gdy na pasach na woj polskiego na skrzyżowaniu jest zielone 3) pierwsze pasy na skrzyżowaniu od strony rynku trzeba zlikwidować gdy powstaną swiatła na przeciwko rynku 4) zielone świeci się tylko 6 sekund

Zlikwidować targowisko i po sprawie.

Nie jestem zwolennikiem Grzegorza Gryczki ale czemu gdy Plus był u władzy przez tyle kadencji to tego nie zrobili?

Przed poprzednimi wyborami o ile dobrze pamiętam to chyba on rozładowywał duży ruch na Czaplinieckiej . Znowu kiełbasa

Czemu Plus przez 12 lat rządów nie rozwiązał tego problemu?

brakło nam czasu...

****a poprawi sygnalizacja. Założenie świateł zawsze pogarsza płynność a już na pewno tam, gdzie się normalnie tworzą korki. Najlepiej by było wybudować kładkę, ale żaden "polityk" nie wyda tyle kasy bo przecież można ją lepiej rozparcelować, np. na szwagra czy ciotkę.

Ten młody pan z plusa najpierw powinien nauczyć się mówić ,, zarząd widzi ten fakt yyyy aaaaaa?yyyyyy i jeszcze aaaaaaaa " chłopcze z czym do ludzi? I jeszcze nie da odpowiedzi co plus będzie chciał zrobić jakaś paranoja. To po co ta gadka?

Fakt, nie wsZyscy potrafia tak brylowac przed kamerami jak Gryczany. Mlody chociaz dziala i to iest wazne. Rozwalił Gryczke w pare minut, a jak mowi to mniej wazne.

Jak mówi to nie jest mniej ważne ponieważ oznacza , że nie wie co ma powiedzieć

Ja bym powiedziała, że to Goryczka rozwlil jego hahaha

To ja czekam jak obieca metro - takie same szanse na jego budowe jak z tymi swiatłami.

Oj chyba nerwy plusowi puszczają

W godzinach zakorkowanej AK warto poruszać się uliczkami wzdłuż bloków dolnego emoji

Obudzili się kandydaci przed wyborami jacy troskliwi, tylko problem Wojska Polskiego przy Targowisku to temat od długich lat teraz będą psia krew konferencje urządzać. Niech wejdą do wewnątrz Targowiska jaki tam bałagan po budowie ul. Kopeckiego żadnej organizacji ruchu poraszka .Szkoda tylko ludzi korzystających z rynku. Tylko 0biegunki.

Dokładnie a kto rządził przez 12 lat? Plusy! I co dalej jest korek. Kto teraz w radzie miejskiej rządził ? Plusy z miśkami czyli ogólnie misiewicze. Darek wstydź się. Pewnie dlatego się nie pojawił bo bierze za ten marazm tam odpowiedzialność.

Tak obserwuje to wszystko i widzę, że plus nie może sobie darować utraty stołków gdyby mieli trochę godności to by dali spokój. Ale niestety uważają miasto za swój prywatny folwark a siebie za jedynych właścicieli. Dziękujemy już pseudo katolikom.

A ktory z tych, co robili konfe utracił jakiś stołek? Daj spokoj.

A jaki stołek ma przewidziany ?

Goryczka na prezydenta !!! Plus już pokazał swoją butę i arogancję! Wystarczy!

Gryczka co ty zrobiłeś przez te lata przyklejania się do władzy??? A w Domiechowicach to już kompletnie nic. 4 lata temu też obiecywałeś. Dzieci od komputera....nie ma nic. Nie ufajcie MUUUUUU.

Domiechowice to część gminy wiejskiej. To wójt nie Gryczka. O jakie komputere pytasz? Co Grzesiek ma z tym wspólnego. Niedługo ożenicie go z globalnym ociepleniem.

Gryczka mieszka na terenie miadta. Domiechowice są deczko dalej kmiotku

Dwa lata temu byłem w Urzędzie Miasta i zgłaszałem podobne rozwiązania, usłyszałem od pracowników urzędu że zarządca drogi nie wyraża zgody na takie rozwiązania a tu nagle Pan Gryczka wszystko załatwił....brawo!

Przecież Pan Bob budowniczy (Gryczka) wszystko nam zrobi (obieca)!! Nawet na jesień liście nie będą leciały z drzew. Żenujące!!!

Bicie piany przed wyborami

Dlaczego ta szybko moje komentarze dostaju tyle naegatow niewygodne

dfgdfg ci wszystko wytłumaczył, a ty dalej nie rozumisz...

To nie jest cały komentarz który był pisany!!!!

Cztery lata koalicji ziemi z Czechowską i takie pomysły przed wyborami ?

Tyle co Gryczka obiecuje to nikt nie da!

A sąsiadka ???

Dziwnym trafem komentarz w punkt zostal usuniety z powodu negatow ok 15 i kilka innych tez z podobno liczna negatow czy ktos przypadkiem nie klika dla kogosc : -dla kumatych

To wszystko Zpizeg!!!

Podobna liczba negatywów wynika z prostego faktu... Tak jest napisana funkcja ukrywania komentarzy na stronie. Zpizeg!!! Komentarze nie zostały usunięte. Są ukryte, wystarczy kliknąć pokaż...

Kampania została przeprowadzona bez obrotu środkami pieniężnymi. Jest to akcja darmowa, bez struktur organizacyjnych, bez zlecenia, na widzimisię. Każdy może zrobić to samo, więc nie spinajcie się o wirtualne pałkersony czy inne lajki.

Trudno to nazwać korkiem chyba zakorkowanego miasta nikt nie widzial raptem 300 -400 metrow zatoru który da sie przejechac w pięć minut poprostu bicie piany przed wyborami

Zpizeg. Prawilne komentarze są ukrywane!!!

Cztery lata koalicji ziemi z Czechowską i takie pomysły przed wyborami ?

Zpizeg. Prawilne komentarze są ukrywane!!!

Wybierzcie mnie to mnie będzie lepiej, mówię Wam. A obiecywał nic nie będę bo mówię prawdę.

Zpizeg. Prawilne komentarze są ukrywane!!!

Plus schował pod ziemię Chrzanowskiego i Olszewskiego niczym PIS Kaczyńskiego i Macierewicza do parlamentu, myśląc że jak Matyśkiewicz otoczy się młodymi to ludzie to kupią. Nic z tego. Plus się nie zmienił i nie zmieni. Dostaniecie to co ludziom daliście w czasie waszych rządów. Niewiele

Lotnisko port Kałduny to brzmi Dumnie.

Tam przydałby się jeszcze jeden pas ruchu tylko pytanie lewy czy prawy hehe emoji

Aby odkorkować Wojska Polskiego należy zamknąć ruch emoji

Zróbcie dwa ronda obok siebie i po problemie

Bardziej mnie interesuje ta osoba na motorku co jeździ po pasach a nie po ulicy ;D zdjecie w artykule

Janusz!! Jak już jesteś na rynku to kup z kilo schabu!! Pioter przyjeżdża z dylegacji, bigosu narobie, to i na święta będzie!!

Pan Gryczana jest w koalicji z Mariolą i przecież budują alternatywę która ma rozkorkować W. Polskiego. Wniosek jest jeden, od początku było zaplanowane że droga jest budowana do nowego osiedla. Pretekst jest. A światła tylko zwiększą korki na W. Polskiego. Dlatego ta propozycja obu komitetów jest śmieszna i chora.

Przeciez Plus nic nie zaproponowal, ale chce wspolpracowac z Zarządem

Przepraszam Pan Gryczka miało być.

Boże jak wy się dzieci tego Gryczki boicie...I tak nie wygra i tak, a sracie po piętach i obrażacie jakby nikogo innego nie było

Kupione lajki HEJ

Ej tylko 19 minusów? I tak kupujecie lajki HEY

Ale by było COMBO w mieście gdyby Gryczka był prezydentem a Jagieła wice... Mielibyśmy port, elektrownie atomową i metro xD

Marjan na prezydenta!!! Tylko On mówi sensownieemoji po co nam radny co nie wie co chce zrobić... A takich przedstawia PLUS

Nowe Pokolenia już hejtuje...

Narodowi szydercy już bajki piszą

nie jest taki głupi żeby iść z Ziemniokami

Tylko PLUS!!! Dajcie nam kraść kolejne 4 lata!!! Obiecamy co chcecie, wszystko zrobimy po wyborach jak wygramy!!!

KUPUJECIE LAJKI HEY

Do świadomości wszystkich: JEST opcja kupowania lajków i komentarzy! Ludzie przejrzyjcie na oczy kto ma parcie na szkło

kurcze szybcy jesteście ! Ale i tak KUPUJECIE LAJKI. Trollowanie was jest moją nową pasją !

Kupowanie... Wystarczy "zmieniać przeglądarkę" i nagrać macro. Możesz sobie wtedy nastukać i 1000 lajkow. Tylko po co? I po co w ogóle o tym gęgać? Dlatego dostajecie minusy, a nie z powodu zpizgu.

44 lajki wystarczą jako dowód, że zpizgu nie ma. Jedna osoba może zamieszać lajkami, a wy się przejmujecie wirtualnymi pałkersonami...

Widać kto jest konkretny i wiarygodny. GRYCZKA zrobi, a PLUS musi rozmawiać. Oni przyszli tam za Gryczką? Chyba go śledzą i powtarzają za nim to co on mówi. Komedia. Tak, to poziom PLUSA

Jaki konkretny i wiarygodny ( nie zadzwonił nie zapytał nie ma dokumentów) Nie rozśmieszaj

Gryczka jest tak konkretny, że obiecuje coś, czego nie wykona, a PLUS przyniósł pismo od zarządcy drogi emoji Gdzie tyle tych buraków się rodzi jezu

Właśnie. Matyśkiewicz dlaczego nie rozwiązałeś tego problemu jak byłeś wiceprezydentem u Chrzanowskiego. 12 lat jak rządziliście nic nie zrobiliście i teraz ma się wam udać? Koniec gadania i ufania tym którzy mogli a nie zrobili

gryczka usłyszał i przybiegł pierwszy. Blask fleszy bez niego ? Niemozliwe

To jest poziom Plusa. Tak będą rządzić miastem jak wygra Matyśkiewicz . Panie Jagieła i Panie Morawiec gdzie był Wasz kandydat na prezydenta przez 10 lat gdy był wiceprezydentem, że ta sprawa nie została załatwiona? Co chcecie zrobić? Zastanowić się? 12 lat Plus rządził a oni cały czas się zastanawiają. Dramat

za duzo tego "poziom Plusa" kurcze panie Dolny ślązak chyba musi pan być w pokoju z Henrykiem z komentarza wyżej ... no chociaż się postarajcie żeby was nie rozpoznawać

Narcyz ale taki właśnie jest poziom tego Twojego Plusa, co się dziwić, każdy to widzi

Plus czy Pisiory nieważne. Ziemnioków nie lubie to sobie twarz obłudą wycierają

Ilość minusów i plusów pod komentarzami was zdradza ziemnioki

Dokaldnie, oni nic nie obiecali, ja w sumie to wam metro dam, ale zaglosujcie na mnie

Greg był z Mariolką w koalicji i teraz się obudził że jest taka problematyczna ulica jak Wojska Polskiego, a wcześniej to palcem po mapie szukać.. dziwne wczesniej się nie interesował

Nie przejmujcie się młodzi Gryczka Was nie dogoni on już tyle razy obiecał i ojojoj

Brawo byli w koalicji z Brozda, Chrzanowskim, Czechowska i co NIC ale teraz to wam naobiecujemy i dalej NIC

Dobra, przemyślałem. Będzie metro w Bełchatowie, głosujcie na mnie proszeeeee

Zlikwidować przecież obok na światłach jest przejście wystarczy kilkw kroków a najlepszym rozwiązaniem jest przeniesienie rynku poza Bełchatów będzie święty spokój

Ona!!!! Panie Gryczka wszedzie pan działa (Grocholice Bełchatow itd...) a jak sie pan nie wstydzi chodnika na własnej ulicy? stara sie pan o stanowisko Prezydenta . Maja Panstwo siłownie a gdzie ma pan parking dla klijetow? Parkuja na chodniku !!!!! nie wazne jak wazne ze trzeba zdobyc stanowisko Prezydenta!! BRAWO!!!

Gdyby zbudowali tam parking to plułabyś ONA że to dlatego że jest Starostą. A tu żadnego politycznego układu nie ma to ci wątroba pęka ze facet nie wykorzystuje swojego stanowiska dla prywatnych spraw. Obłudnica

Panie Grzegorzu zwracy się z prosbom niech pan coś zrobi z PLACEM ZABAW na Dolnośląskim ktory mial powstać z Budrzetu Obywatelskiego

panie Grzegorzu rozumiem, ze wszystkie dzialania robi pan w chwilach wolnych od pracy (urlop, po godzinach) czy moze prowadzi pan kampanie w trakcie pracy?

Dziekuje, Bogu za tą konferencje xD jeśli ten Maciej ma być kandydatem na radnego to SUPER... Takiej idiotycznej wypowiedzi dawno nie słyszałam... Nie ma pomysłu na przejście ale wymyśli je po wyborach..... Ludzie trzymajcie mnie...

I tak będe wam pisał ! Minusujcie i pokażcie ludziom jaka jest siła pieniądza!

Ej tylko 20 minusów? Tak słabo płaci Grzegorz?

JESTEŚ trollem opłaconym przez Ziemie ;D szybko da się was rozpoznać

Chłopie sam idź i coś zrób a nie krytykujesz.

Metro w Bełchatowie niech obiecają. Tego jeszcze nie było, jak tacy aktywni się nagle zrobili.

Kilka dni temu otrzymałem odpowiedź. Wynika z niej między innymi, że dobowy ruch na Wojska Polskiego to blisko 19 tysięcy aut, taka ilość codziennie przejeżdżają po tej drodze. Zaproponowałem kilka rozwiązań, wśród nich do najprostsze i najtańsze, czyli zamontowanie sygnalizacji świetlnej – mówił Maciej Jagieła i przytacza fragment odpowiedzi jaką otrzymał od ZDW: „W naszej ocenie wykonanie sygnalizacji świetlnej w proponowanej lokalizacji bez przebudowy i dostosowania infrastruktury Wojska Polskiego pogorszy płynność ruchu i tak już zakorkowanej ulicy. Niezbędne jest zatem kompleksowe podejście do tego problemu, gdzie nasze działania będą wspierane przez władze miasta”. Wynika więc z tego, że zlikwidowanie newralgicznego przejścia dla pieszych, jest tylko jedną z opcji, której nie można zasugerować jednoznacznie i ostatecznie. Zdaniem Jagieły trzeba rozmawiać z zarządcą jak on szczegółowo widzą rozwiązanie tego problemu.

Zarząd dróg wojewódzkich wystosowało pismo że nie mając środków na tą sygnalizację dają pozwolenie na realizację tego już nawet przy realizacji kopeckiego lecz inwestor nie wyraził zgody. Kwestia kasy tak jak Gryczka mówi. Poza tym dało się zrobić na drodze wojewódzkiej rondo bez ich pieniędzy? dało więc i tu się da. Brawo Grzesiek. Do roboty.

Nie wyrażają zgody deklu... ile tych sygnalizacji chcesz mieć.. co 10 cm?

Panie Pułkowniku to wcześniejsze skrzyżowanie to nazywa się droga Edwardów jak pan nie wie

Zlikwidować dwa przejścia, postawić barierki a ruch pieszych skierować na przejście z światłami na skrzyżowaniu bądź przy rondzie.

Gryczka idź zapytaj seniorów oni Ci powiedzą ! Tam głosy masz i tam rada seniorów (a właściwie dwóch osobom ktorym to zalatwiasz) Ci poprze ! Żenada. Tyle lat w polityce i taki podejście do tematu.

Cały Plus, konferencja, fanfary i na koniec "w zasadzie to nie wiedzą co chcą zrobić". Dokładnie tak ich poprzednia kadencja wyglądała i teraz chcą to samo robić, czyli nic i brać pieniądze 4 lata i się zastanawiać.... PLUS schowajcie się do tej dziury gdzie byliście ostatnie lata....

Czekam aż dobijecie do 1000 jak ostatnio. To już nawet przestaje być smieszne. Gołym okioem widać że kupione lajki

Hahaha, jaki wysyp lajków

Czyli lepiej obiecać gruszki na wierzbie niż poruszyć temat żeby dotarło do ludzi decyzyjnych ?

światła zsynchronizowane z tymi na edwardowie to są gruszki?

A co zrobi PLUS czy Ziemia póki co jeśli nie ma dialogu z obecną władzą ? Grzyczka nawet do zarządu nie zadzwonił jestem tego pewien. Mieszkam koło targowiska i mam dosyć jako kierowca i pieszy... piątek i sobota to koszmar

Super młodzi mówią brawoooo

Plus wziął jakiegoś szczyla i tylko się wygłupił... "NIE WIEMY CO ZROBIMY ALE WAM ZROBIMY.... "za chwilę obieca port lotniczy....

66 na łapek w górę kto da więcej ! Kto chcę podwyżkę?

linia metra to pewniak

Czy kandydat Gryczka ma wszystkie obietnice tak przygotowane?

Czyli Grzegorz w całej okazałości. Obietnice bez pokrycia, nic nie załatwiłem ALE sygnalizację postawie. Chyba wolę go na plakatach, tam przynajmniej milczy...

Tych banerów to nas****ne w całym mieście.. czlowiek sie boi ze jak lodówkę otworzy to gryczka wyjdzie

bardzo fajne podejście młodych naj[pierw zapytali Zarządcę drogi a później info. Bardzo merytorycznie A Pan 4 letni Starosta no trochę wstyd .

Ciekawe kto Gryczkę tak wystawił oj chyba wiem no no

Nie wiemy co ale zrobimy xD co za dekiel xD

Dać komuś 52 minusy. Co wy się tam ścigacie w Ziemi? Nawet mi was nie żal.

Czyli bez zrozumienia ktoś słuchał. Serio ? Chyba wolę prawdę że bez rozmów z władzami miasta nie da się nic zrobić niż GRYCZany że postawi sygnalizację jak nie można xD

Gryczka zrobię Wam światła, ale w sumie to mi nie pozwalą xD Kiełbasa, browary i sygnalizatory. Od kandydata na prezydenta oczekuję merytorycznych planów, a nie widzimisię. Plus pokazał, że działa bez fleszu, a informuje jak coś wie.

GRYCZKA HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH

dodaj komentarz
Czytaj także