Rejestracja i logowanie

Jacek Bakalarczyk wicestarostą powiatu bełchatowskiego [FOTO]

Wydarzenia 04-12-2018 Autor: magjas Foto: mjs
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (84)
Dodaj komentarz

Bakalarczyk co robi Świerczyńska za pis w powiecie Czemu jest zatrudniona w ochronie środowiska w referacie edukacji

Czemu masakra? Są ludzie którym trzeba dac szansę.

masakra! wszędzie nieroby cwaniaki dymają nas ze wszystkich stron a ludzie z wiedzą umiejętnością i chęcią do pracy pracują i odwalają robote za tych co nawet nie wiedzą od czego są a sami tej pracy nie byliby w stanie wykonać. WsTYD

P.Jacek ma wykształcenie a wy o tym nawet nie wiecie.

Ale jakie?

no jakieś tam ma, przecież w Polsce jest obowiązkowe ukończenie szkoły podstawowej.

Ja pierdzielę.

Tych brudnych!!!

Pan Waldek miał wykształcenie i co z tego poszedł na źieloną trawkę? Nie do końca patrzmy na wykształcenie ma chłop głowę do interesów więc pozwólmy mu się wykazać.

powinieneś dodać Lechu " swoich" interesów

Ale mnie nie interesuje Pan Waldek bo go już nie ma także historia interesuje mnie wykształcenie wice starosty z PiS człowieka który będzie zarządzał nie wydziałami w urzędzie i tylko tyle. To jakaś tajemnica ? Wstyd ? Nie rozumiem ? 

Ktoś wie co z Naturą? Niech ja sobie Waldek weźmie, taki fachowiec wyjątkowy.

Zdradziła posła, senatora, pis. Teraz przyjdzie rachunek.

Bu ha ha ! Waldek ole Cię olali=odwdzięczyli się za ten zamęt który zrobiłeś! Bujaj się do Radomska

Strasznie długo trwa głosowanie według Szanownej Redakcji...

Jakie wykształcenie ma Pan Bakalarczyk?

Żadnego..... za to ambicje ma najwyższe

Na to stanowisko powinien mieć wyższe ...

Coś mi tu śmierdzi !

Z tego co wiem to nawet nie potrafi pisma napisać, buahahaha Ale dobrze liżeemoji więc maemoji

Pism napisał w **** i jeszcze wiecej w swojej kadencji i zyciu edzia jako radny Bardzo dobry społecznik z JACKA. GMINA BEŁCHAATÓW jest dumna!!

BRAWO za porozumienie Żeby wszyscy wiedzieli Gryczka dla utrzymania stołka zapisałsię podobno do Solidarnej Polski Czego się nie robi dla korytka A tak pluł na Matyśkiewicza ze z Gowinem się pokazał a sam co zrobił..........

A czy to prawda co na kopalni mówią, że pani Skalska wraz z mężem to lepkie łapki mają?

Cały PGM gratuluje Panu Jackowi

buahahahaha Jacku nie pisz sobie sam dla siebie, hahaha

Chyba cieszy się, że takiej klasy specjalista od nic nie robienia odchodzi z PGM. A tak na marginesie jak trzeba być małym człowiekiem, żeby bez kwalifikacji i wykształcenia zgodzić się na kandydowanie na urząd wicestarosty

A ja bym tylko zapytał jakie wykształcenie posiada Pan Jacek Bakalarczyk ? 

dołączam się

brawo dla radnych obecnej kadencji za odstawienie Waldka i Grześka, zasłużyli sobie za ostatnie 4 lata, liczę na konstruktywna współprace powiatu z każda z gmin, bez zbędnej polityki jak miało to miejsce w ostatniej kadencji a tylko w służbie ludziom.

Mąż pani vice przewodniczącej ma wyrok za prace w FRG Kleszczów ……

Bardzo się cieszę z upadku Waldusia. Niezasłużenie został starostą. Potem biegał za wszystkimi decydentami na górze, wysługiwał się im, jeździł do Torunia i do kurii biskupiej, chodził na pielgrzymki. A przy tym krzywdził wielu ludzi. Zachciało mu się rządzić PiSem. Dostał szefostwo od Antoniego, rozdawał karty, wyrzucał z PiSu niesfornych radnych, którzy nie chcieli dopuścić PLUsiaków do władzy. Rok temu nie wybrali go do zarządu powiatu, a pomimo braku poparcia członków PiS powierzono mu z góry układanie list PiSu do powiatu. Został załatwiony przez tych, których sam wykreował na radnych. Zrobili z nim to samo co on sam wcześniej robił. Czynione zło zawsze wraca.

Nie do końca się z Tobą zgodzę co do jednego a mianowicie to nie taki upadek bo nadal będzie w zarządzie i napewno będzie grał razem z Panem Jasińskim i jeśli Pan Bakalarczyk do nich dołączy to sytuacja się powtórzy i Starościna nic nie zrobi bez większości w Zarządzie. Pan WW dalej sobie będzie brał kasę z powiatowej sakwy i nadal nic nie będzie robił ja tego nie odbieram jako upadek.

Uff... nie dopatrzenie moje. Brawo radni, że wyciągnęliście wnioski z czterech lat i Pan WW jedynie co będzie grzał krzesło radnego.

zorjentowany

To co się dzieje w bełchatowskim samorządzie woła o pomstę do nieba. Takiej żenady nie było odkąd pamiętam. A to jeszcze nie koniec. Teraz zacznie się kupczenie intratnymi stanowiskami. Zero kompetencji, pokory i poczucia jakiejkolwiek przyzwoitości, byle do koryta się dopchać. Znowu sprawdza się powiedzenie "mierny, bierny, ale wierny". Choć z tą "wiernością" to różnie bywa, bo najważniejszy jest przecież własny interes. Co mają zrobić ludzie wykształceni, którzy naprawdę posiadają wysokie kwalifikacje, skoro w tym grajdole rządzi układ, który trawi to miasto jak gangrena i nie dopuszcza nikogo, traktując to miasto jak prywatny folwark. Kwalifiakcje osób zajmujących stanowiska tj. wójt, burmistrz, prezydent miasta, starosta, prezesi spółek, dyrektorzy i wszyscy wice, powinny być wysokie i przede wszystkim określone jasno w ustawie, bo dochodzi do paradoksów, że na eksponowanych stanowiskach kierowniczych i nadzorczych zasiadają ludzie, którzy często nie posiadają wykształcenia, żadnych merytorycznych kwalifikacji i nawet podstawowej wiedzy w danym zakresie, a kierują pracą ludzi, którzy przerastają ich wykształceniem, wiedzą i kompetencjami, ale nie chcą wikłać się w brudną politykę i gierki z nią związane. Nie odnoszę się tutaj do konkretnego przypadku, tylko do ogólnej sytuacji w naszym mieście,a także w kraju. Konkursy na stanowiska próbuje się obchodzić, a jeśli już są, to są fikcją.

Nie jest winą osła, że wybrano go na posła /radnego

A to nie suweren decyduję kto tam właśnie zasiada w ławach. Dlaczego nie wybiera tylko tych wykształconych, może nie o to chodzi ? Obserwator chyba masz jakieś kompleksy !

Ja właśnie kompleksów żadnych nie mam. Chciałbym jedynie, aby nastała normalność. Myślę, że do polityki w znakomitej większości idą ludzie bez merytorycznego przygotowania. Po prostu po łatwą kasę lub właśnie leczyć kompleksy. Jak mniemam Ty jesteś albo jednym z nich lub z kimś takim powiązany rodzinnie lub towarzysko. Skoro nie dostrzegasz tego syfu, o z Tobą chyba jest coś nie tak.

No właśnie gdzie jest granica demokracji, możemy się spierać o wiele rzeczy ale ty z góry zakładasz, że tylko wyższe. Poprzednie władze powiatu wykształcone - ja oceniam negatywnie - temu Panu daje szanse znam go z rozmów i wiem , że w polityce działa od lat. Wole gościa, który ma kontakt z ludźmi, zna ich problemy od wykształciucha, który uznaje tylko dyrektywy a ludzi i powiat ma w .... . Na tym polega demokracja został wybrany do rady powiatu przez wyborców to oni o tym zadecydowali !!! a tego typu wpisy to tylko frustracja przegranych na ocenę przyjdzie czas - dajcie gościowi chociaż rok czasu!!!

Ale ja nie jestem ani przegrany, ani sfrustrowany. Wypowiedziałem jedynie swoje zdanie. Na tym polega właśnie demokracja. Poza tym nie oceniam tego Pana, a jedynie odnoszę się, przy okazji tego artykułu, do sytuacji jaka panuje chyba w całym kraju. Poprzednie władze powiatu wykształcone? Wykształcenie wykształceniu nie równe. Co na przykład wuefista może wiedzieć o zarządzaniu i to w takiej skali? Ma uczyć się tego metodą prób i błędów? Poza tym w znacznej większości ludzie są słabo wykształceni z jakiegoś powodu. Często dlatego, bo byli po prostu leniwi lub nie mieli predyspozycji intelektualnych. Niestety polityka daje im szansę na zabłyśnięcie. Moim zdaniem ktoś, kto kształcił się na mechanika powinien zostać mechanikiem, wuefista uczyć wuefu, a projektant wnętrz zajmować się właśnie tą dziedziną, itp. Z całym szacunkiem dla każdego z nich. Tylko to gwarantuje, że w każdej dziedzinie będziemy mogli liczyć na pełen profesjonalizm i kompetencje. Także w polityce. Niestety wybór osób które się nie nadają świadczy o poziomie samych wyborców. Czym zaiponowali niektórzy uczestnicy debaty wyborczej?A jednak ktoś na nich głosował. Niestety jaki poziom wyborców, taki później rz dzących.

A ja chcę wiedzieć ile urlopu zostało Wyczachowskiemu i ile mu zapłacić muszą za niego ? Taki pracuś straszny był pan Waldemar ?

To wyrazy uznania dla PLUSa. Za skuteczność . Brawo odstawili Ziemie A pan GG podobno do Solidarnej Polski się zapisał ? Była to długa walka najpierw GG przegrał z Matyskiewiczem później przegrali w mieście a teraz w Powiecie . Chyba czas rozliczyć GG. Brawo PLUS

przecież Plus już od dawna w Solidarnej Polsce, Może być Plus to dlaczego nie Ziemia Bełchatowska, im przecież było bliżej do Solidarnej Polski niż Plusowi.

Widzę, że Przewodniczący Rady gm. Belchatow znów triumfuje, jego człowiek vicestarostą, a wójt cały czas żyje w przekonaniu, że to On rozdaje kartyemoji zabawne toemoji

akurat ten człowiek się zupełnie nie nadaje na wicestarostę, już więcej na PIS nie zagłosuję, żeby taki osobnik kierował powiatem.

PiS spadł na psy tez nie głosuje w kolejnych wyborach

Ja nigdy nie głosowałem na PiC . Mam czyste sumienie

Niech bedzie jak jest. Zobaczymy co bedzie dalej. Każdemu trzeba dać szansę. Ale niech się przekonają Ci ktorzy glosowali za tymi co teraz są no kto pierwszy dostaje stanowiska i dobrą kasę tu nie chodzi o społeczeństwo bo ono samo sobie wywalczy inwestycje stnieje uklad ale dla ich rodzin kto poza wypad albo wpad tylko cicho . 

Im większa miernoty tym wyższe stanowisko i aspiracje... Przykre, Ale prawdziwe...Nie o taką Polskę walczyliśmy... Plus gdyby nie gowin też by był poza rządami, a tak to zadowolił się ogryzkami... Szkoda będzie tych kolejnych 5 zmarnowanych lat...

Powiedz to Wałęsie.

Tylko nie pajac, Jacek to prosty chłop, jest z gminy Bełchatów ale on tam w powiecie zrobi porządek! I wreszcie rusza remonty naszych dróg, będzie oswietlenie w gminie Bełchatow a obiecał, że się tym zajmie.

ale się chłopie zdziwisz. Znowu będzie z radnym powiatu J. w świetle kamer wiaderkiem zasypywał dziurę w drodze..

A co ze starym starosta z Pisu ?

No co Zasłużył chłop na ekstra posadkę. A w radzie bedzie doprze pełnił funkcję społeczną.

Co to za **** pajac? Widać kto sie dostał do rady.

Super dała się gmina Rusiec wydy..ć. Dwóch radnych i żadnego w prezydium czy zarządzie ? Tak to się kończy gdy nie ma współpracy ....

Gdzie jutro kamper Gryczki?

Coś więcej ile ma lat Pan Bakalarczyk?

A co za różnica ile ma lat jak żadnych kwalifikacji nie ma. Może remont hydrauliki zrobi w starostwie chociaż

Do Krzysia- odnajdzie się odnajdzie a tobie źal dupkę ściska.

Ale do PiS-u przykleiło się szumowin rzadnych władzy. Jestem zszokowany nowym vicestarosta.Kto go poznał, to wie, jaki z niego zadymiarz. Niezły awans z targowiska miejskiego chłopina się nie odnajdzie w gabinecie. Przyzwyczajony do baraku.

Brawo Panie Jacku! Gratulacje! Ziemniaki zakopane na 5 lat hahahahahaha ojjjj jak dobrze hahahahaabahah

Przecież to wszystko od początku było ustawione kto jakie stanowiska dostanie ,poczekamy zobaczymy co dalej ...

Pan Wychachowski nie został członkiem zarządu. Radni się sprzeciwili. Wybrali Pana Maciaszczyka.

Pan radny Stolarczyk kim ? Wyląduje w UG Rusiec ? 

Zamiast obiecanego żłobka trzeba bedzie urząd w Ruścu rozbudować. Tyle " ludzików" się tam pcha. Czekamy na efekty! Pieniadze miały płynąć strumieniami z powiatu ( a były starosta nawet nie wszedł do Zarzadu ) , województwa i wszelkiej maści programów unijnych. Tylko aby to funkcjonowało to w UG zatrudniani powinni być fachowcy. A Ci o których chodzą słuchy, to fachowcy ? Szczerze wątpię ale na szczęście to nie mój problem . Nie ja naobiecywałem mieszkańcom. Miało nie być nepotyzmu i kolesiostwa a szykuje się ze zdwojoną siłą.

Będą "fachowcy". Nie ma się co martwić. Dadzą radę. A jak nie to wrócą z podkulonymi ogonki aktywnie działać w pewnym znamienitym srowarzyszeniu. Ha ha ha

Panie Dariuszu, Niech Pan nabiera sił i wraca jak najszybciej . W kampanii atakowali Pana za nepotyzm, kolesiostwo i zatrudnianie bez wykształcenia. A co teraz się zaczyna w UG ? Trudno to opisać. Kto trafia do pracy ? Na pewno nie fachowcy z wykształceniem .... Gdzie ta przejrzystość, konkursy bez ustawiania . Gdzie ..... Najwidoczniej zmienił się punkt siedzenia to i nastąpiła zmiana punktu widzenia emoji emoji emoji

P.Jacku Gratulacje!! Pewnie juź nie którym cieźko się z tym pogodzić.

Ziemniaki w kopcach do wiosny??????

Śmiej się . Jeszcze zatęsknisz !!!

Inteligentny, kompetentny, uczciwy, wykształcony, elokwentny. Wszystkie te słowa oczywiście nie cechują nowego vicestarosty. W PGM-ie się tylko cieszą że się tego prostego człowieka ze wsi pozbędą

wyczuwam odrobinę sarkazmu emoji

A co z GG?

Hahaha jak nisko upadło to starostwo

Mało powiedziane ze nisko ,dna dosięgła !

Bakalarczyk Prawo i SPRAWIEDLIWOŚĆ ? Koniec świata jak nisko upadł PIS.

Już niżej PiS bełchatowski nie upadnie bo sięgną dna przyjmując takie szuje do partii. Gwarantuje że wszystkie najbliższe wybory są przegrane. Nie wiem jak Wiesław D. mógł zniszczyć to co przez tyle lat było w Bełchatowie budowane. Wstyd.

A prze kogo wg Ciebie był PiS budowany ???A przez kogo zniszczony????Bo samo się nie zbudowało!!!

To oczywiste: Dobkowski budował, a misiewicze zburzyli.

Koc ją wziął pod siebie emoji

Gratulacje Gosiu

P. Filipek została sekretarzem Gminy Bełchatów

A pani radna Filipek?

dodaj komentarz