Rejestracja i logowanie

Grzegorz Gryczka kandydatem na prezydenta Bełchatowa [VIDEO]

Wydarzenia 29-08-2018 Autor: magjas Foto: mj-s
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (348)
Dodaj komentarz

Nigdy mnie jakoś nie zachwycał pan Gryczka, ale będąc uczciwym powiem, że robi dużo, stara się, osiąga sukcesy prywatne i zawodowe, angażuje w wiele spraw. doszedł sam od zera politycznego czy zawodowego do swojego sukcesu i się nie daje złamać kolesiom. Do Pana Jewgiejuka osobisty mam wielki szacunek i dlatego MACIE mój GŁOS. Zmieńcie to miasto. Reszta jest z układów kolesiowskich Czechowska czy Wysocki Jeden PiS - niekompetentne osoby. Marjan młody, popychany i ustawiany koleś bo ma plecy. Matys nic nie pokazał już był. I wi-ce od Rozpary, dzięki ktoremu mamy takie drogi i korki bo zarządzać nie umieli, tez z ukladu. Reszta szkoda gadać. Kandydat jest jeden Gryczka.

ten cały dzień dobry bełchatów i inne pseudo portale info są umoczone politycznie, sympatyzuja i wspierają polityków, wystarczy popatrzeć na te artykułu. wstyd przynosicie branży.

A mówi się na mieście, że lata film z seks orgii na której Gryczka zabawia się z Matyśkiewiczem. Prawda to?

Żyjąc normalnie każdego dnia. Nigdy nie spotkałem się z nikim, ani z tym czym zajmują się kandydaci. Jedyna moja wiedza o nich, to w trakcie kampanii. Kiedy miasto jest zaśmiecone plakatami. Hmm skoro w zwyczajny dzień, niewiele ich obchodzi by dotrzeć do mnie ze swoją ofertą. W dniu wyborów oddam głos nieważny.

widać jak się interesujesz i angazujesz w zycie miasta...hahah

A kto to jest ten Gryczka czy ktokolwiek zna tego Pana ??? . Bo ja o tym człowieku nic nie wiem ...

jestes idealnym przykładem , osoby która sie niczym nie interesuje, i nie zna na realiach miasta....nie kompromituj sie czlowieku

Panie Grzegorzu my rodzice nie potrzebujemy żadnego 700 zł na dziecko tylko wzrostu minimalnej płacy (ale to w skali kraju), My potrzebujemy żyć tu w Bełchatowie z Naszymi dziećmi i je wychowywać sami, dlatego proszę wziąść pod uwagę zmiany w szkołach gdzie 9-11 letnie dzieci zmusza się zaczynać lekcję o 12 i kończyć o 18-tej (SP3). Kiedy mamy jeżdzić z dziećmi tymi ścieżkami rowerowymi - w nocy? Czy mamy się zwolnić ?

...do trzech razy sztuka... cóż za naiwnosc

Matys już był 12 lat i pokazał swoją kulturę - wykopany nie wróci. Kudaj po ostatnim występie z rowerem miejskim obnażyła że nie bardzo ma pojęcie o samorządzie. Czechowska zmarnowała 4 lata i Ci ludzie z Radomska i ze Zduńskiej nie przysparzają jej splendoru. Marjan to Korwin i ci inni odmieńcy. Wysocki słaby jest nie przygotowany do pełnienia tej funkcji i od Maciara - dyskfalifikacja. Kuliński wszystko będzie najdroższe podatki na maxa - odmieniec bez sympatii ludzi. Gryczka doświadczony samorządowiec, na stanowisku wicestarosty sprawdził się jak mało który - zdroworozsądkowo zagłosuję na niego.

Czyli ideałem byłby jakiś stary dobry komuch, ubrany w kufajkę demokracji ?

Gryczka ma największe szanse! Tak ludzie mowią

Ma największe szanse a nawet pewność, aby 3 raz z rzędu przegrać

napewno portal badoo bedzie głosował na niego

Takiego prezydenta nie chcemy ........

obcy nie chca belchatowianie chca

O nie tylko nie to . Gryczka prezydentem porażka.

Jak na przygotowania przez noc do wywiadu mimo to wyszło kiepsko i mimo tego nie pomogła telewizja lokalna. Z całego wywiadu zapamiętałam tylko to jak ciągle Pan Gryczka dziękuję ludziom przybytym. Mojego głosu nie będzie. To nie jest kandydat na Prezydenta Miasta Bełchatowa.

Tak sie sklada ze jest kandydatem nawet ofcjalnym

Bełchatowski Schwarzenegger Polityczny Terminator Wygra TO !

Gryczka jest na topie

Jak wiadomo Gryczka nie jest członkiem zarządu miejskich spółek,nie zasiada w radach nadzorczych, a i ludzie zb zostali z nich odwolani, więc nie piszcie bzdur, że odpowiada za wyniki finansowe, bo nikt w to nie wierzy.

OD CHWILI OGŁOSZENIA GRYCZKI NA KANDYDATA NA PREZYDENTA MÓJ PIES ZACZĄŁ WYĆ I WYJE NADAL, CO ROBIĆ? SIĘ MI NAROBIŁO

Daj psu jesc a nie internet przegladasz

Załóż mu na mordkę gumkę od słoików "Weków",może przestanie ....

Najsłabszy kandydat na Prezydenta od lat. Teraz jest w koalicji z Czechowską i tak zadłużyli miejskie spółki, że nie do wiary. Ale co taki Gryczko potrafi.

Grzegorz Gryczka #musisz!

trole goryczkowe, chocbyscie klawisze do czerwonosci doprowadzili to i tak z cwaniaka, miesniaka nie zrobicie goscia tym bardziej prezydenta

Grzegorz Gryczka według sondaży ma ogromne szanse zostać prezydentem naszego Miasta Bełchatów. Nasza grupa motocyklowa też go wspiera. Niech ryk naszych silników przestraszy konkurentów ewentualnych

Ktoś żeby zabłysnąć wstępuje do Korwina inaczej Wolność?Zmiane pokoleniowa to można zrobić w sporcie ale nie w polityce.to nie zabawa w Żołnierzy wykletych,marsze niepodległości,rzucanie racami,tatułowanie znaków patriotycznych,kibolowanie na meczach.

Marian jest od Korwina Mikke.prowadzi kampanię facebookowa.jego zolniezyki od kamer,grafiki itp. Nie idą za nim bezinteresownie.itd..musza mieć coś obiecane i nie lubią starszych ludzi.

To rozumiem, że powinien wszystko robić wyłącznie sam? W normalnym świecie normalni ludzie mają swoich przyjaciół, którzy ich wspierają. A ten wstręt do starych ludzi to chyba jakieś Pani/Pana urojenie, bo nie wiem gdzie to miałoby się objawiać. Czy p. Marjan (nie Marian!) nawoływał gdzieś do dyskryminacji osób starszych? Może po prostu nie może Pan/Pani pogodzić się z nadchodzącą zmianą pokoleniową?

Żołnierzyki Grzesia i Matysa mają obiecane stanowiska i nikt nie narzeka. Ba, Gryczka sam już jedno podzielil

Nie prawda. Żołnierzyki Grzesia po wyborach zostaną tak samo wyruchane jak w 2004 r. Tamci odeszli, zebrał nową ekipę naiwniaków. Stołki i inne profity są tylko dla kilku osób z jego otoczenia.

W 2014 roku. Tak miało być.

Dasz radę Grzegorzu! Tysiące osób na Ciebie stawia!

Zdaje się że wielki polityk Plusa E.O. jest z wykształcenia nauczycielem w-f i jakoś nigdy nikomu nie przeszkadzało jego wielkiego apetytu do polityki !

Rozsądek nakazuje głosować na Grzegorza Gryczkę. Mojej żonie serce tak podpowiada

Coś to pdejrzane ,a Twoje serce ,a Twoje serce ???

Gryczka dasz radę!

Bardzo żałuję, ze Płomiński nie startuje, jedyny gość z wizjami na rozwój miasta, dziś cieszą się kielczanie z sukcesem rozwija firmę dając miejsca pracy. Na Bełchatów był za mądry. Szkoda Waldemar !!!

idz lepiej z tym komuchem....

Ten to najlepiej na prezydenta RP on niżej nie mierzy buhaha. Ma gość o sobie mniemanie.

Widać brak doświadczenia młodego kandydata i jego małej grupki ludzi. Panowie Gryczka złapał Was na chwyt pijarowy. On chce żeby wszyscy tańczyli jak on zagra i z Patrykiem mu się udało. Poczekajcie na kolejne polecenie Grześka. Pomyślcie na przyszłość.

Zaorany? Haha. Oj panowie nie wiecie o czym piszecie. Jakby go zaorał to nie udostępnił by młodemu na facebooku jego nagrania i od razu oglądalność wzrosła bo inaczej nie wiele osób by to zobaczyło. Gryczka Grzesiek to inteligentna bestia i wie co robi. A gdzie mieszka Matyskiewicz, Kudaj czy Kuliński ciekaw jestem.

raczej żenada na poziomie szkoły średniej...

Zażenowany to może być Grzesiu. Koleżka przecież tylko odpowiedział na jego idiotyczny apel. Zrobił to kulturalnie, z jajem i bez napinki. Bez agencji PR, klakierów, kasy i troli. Ja na jego miejscu przerysowałbym jeszcze to kretyńskie machanie łapami i inteligętną piramidkę z palców.

Lewak, a zwróciłeś ze Bogdan Maria czy tam Zenek to raczej z prawicy i to skrajnej?

Grzegorz Gryczka naszym najlepszym

Jakie wykształcenie ma ten nasz Gryczka?

Najwyższe. I jest bezwzględnie inteligentny.

Taki sam inteligentny jak ty,. Poziom barana

Jak ktoś ma fizis wiejskiego głupka, to nawet piramidka z palców nie pomoże...

Na facebooku można przeczytać, że jest nauczycielem wychowania fizycznego-skończył AWF Wrocław, skończył studia podyplomowe z Zarządzania Jednostkami Terytorialnymi na Uniwersytecie Łódzkim, skończył studia podyplomowe w zakresie Zamówień Publicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz wiem że ma skończone Zarządzanie Oświatą.

A wszyscy myślą że to tylko nauczyciel a on nie zmarnował czasu i się kształcił.

To nie nauczyciel, to wf-men. czyli pan od gimnastyki i kopania piłki

Nie martw się Grzesiu jak tym razem się nie uda. Jak mówią Chińczycy, do 16 razy sztuka.

Ach Grzegorz.....

Gryczka ma szansę wygrać te wybory

Będzie o wiele gorzej niż poprzednio. Był w koalicji z Czechowska był wicestarosta i było to niestety kiepskie urzędnicze nie i do tego niehonorowe trzymanie się stołka

O jakim honorze piszesz? Polityka polega na tym żeby wygrać wybory i się utrzymać. Taka jest polityka. To nie poaskownica.

Kochamy wszyscy Grzegorza Gryczkę i go popieramy bardzo. On będzie najlepszym prezydentem wszystkich bełchatowian

Ja pier.ole. Grzesiu, powiedz tym swoim klakierom, żeby zmienili płytę

Z dedykacją dla tych wszystkich bryczków, matysów i innych https://youtu.be/B8950b-NJxc

Gryczka na Prezydenta to już jaja jak balony,szkoda komentarzu, tragedia

Precz z preczem

Brawo dla Grzegorza Gryczki

Ale za co brawo,bo nie wiem .....

Panie Grzegorzu, proszę nie czytać tych bzdur, ludzie Ci nie znają znaczenia słów uczciwość, rzetelność, prawdomówność, pracowitość, prawość i lojalność . Brawo za decyzję i odwagę . Nareszcie idzie DOBRE !

Hej młody Junaku, smutek zwalcz i strach! Przecież w tym mieście już na dniach, wygra z pewnością mądry, dobry pisowski naganiacz, może być żwirek i muchomorek jeden z węglowej drugi z kwb

dzis mam trochę wolnego czasu wiec postanowiłem poczytac troche wiadomości z Bełchatowa i o Bełchatowie.no coż.powtorka z rozrywki.dziwne jest to ze to miasto nie potrafi wyłonic choćby jednego wartosciowego kandydata na urząd prezydenta.wciąż te same nazwiska.wciąż brak pomysłów na rozwoj tego miasta.ludzie bez kwalifikacji bez koneksji z pseudodoswiadczeniem w samorzadzie.uwiklani od lat w lokalną żalosną politykę.od kilkunastu lat ciągle te same programy i hasła.najważniejsze sciezki rowerowe i soczysta zielen miejskiej trawy. czy to miasteczko doczeka sie kiedyś spojnej koncepcji rozwoju.powstrzymania wyludnienia i braku perspektyw dla młodzieży.nie zamierzam nikogo krytykować ale drodzy kandydaci trochę samokrytyki,pokory.naprawdę istnieje cos takiego jak interes spoleczny.znam osobiscie kilku kandydatów na prezydenta Bełchatowa i daleki jestem od jakichkolwiek ocen ale naprawdę oprócz udawania samorzadowcow i przeskakiwania ze stolka na stolek nic konstruktywnego nie potrafia zrobić.może spróbujcie sił we wlasnych firmach.tam ulokujcie swoją energie.tam zdobywajcie oswiadczenie,uczcie sie ekonomii i prawa.zobaczcie jak wyglada prawdziwe zycie polskiego przedsiebiorcy.nie tracmy już wiecej czasu

Zgoda ale nie ma kandydatow którzy by to rozumieli. Liczyłem że Pan Płomiński wystartuje, ale nie widzę jego komitetu. On moim zdaniem jedyny z tego towarzystwa mógłby potrzasnać tym miastem i skierować go na sciezkę rozwoju. Miał do tego wiedzę, doswiadczenie i charyzmę.

Może chociaż na Wójta Gminy Bełchatów .....

a po co? Płomiński lubi krytykować tych co coś robią

Ci z nowego pokolenia wyłonili kandydata który nie jest umoczony w tym szambie. Program mają ciekawy, zobaczymy jak im pójdzie

Daj spokój ogródki piwne i grill. Może umoczeni nie są ale reszta..... Nie stać jest nas na uczenie się ich na żywym organiźmie?

Podatki chcą obniżyć. Też źle? Każdy z obecnych radnych startował po raz pierwszy, a jakoś ich wybraliśmy. Sama głosowałam na młodych ludzi w ostatnich latach ...

A czy pozostali kandydaci dali Grzegorzowi Gryczce odpowiedź gdzie mieszkają, a nie gdzie są tylko zameldowani? Bo na forum cisza jakoś w tym temacie, tylko hejt na Gryczkę

A po co? Może jeszcze z kim śpią?

Na starcie kampanii Gryczka i Ziemniaki zdecydowanie najlepsi. Założenia programowe są konkretne i jednoznaczne a event inauguracyjny przebił wszystkie wcześniejsze ugrupowania. Brawo!

skąd tego Gryczkę przywieźli do Bełchatowa? Marzenie tego gościa to przejęcie Kopalni i Elektrowni.

Nie wiem co bierzesz ale bieżąco mniej...

Ale ty masz kompleksy! Do lekarza a nie do kompa !

Uwaga! Gryczce uciekł wąż z kieszeni i grasuje w centrum! Bądźcie bezpieczni!

Uwaga! Jeśli Pan Gryczka wygra prezydenta, to ja własnoręcznie upiekę Mu jeden z ulubionych, klasycznych, niemieckich tortów znanych obecnie na całym świecie. Tort Szwarcwaldzki!! Składa się on z czekoladowego biszkoptu, nasączonego wódką wiśniową, przełożonego wiśniowym nadzieniem i bitą śmietaną. I ten tort przyniosę osobiście do magistratu. Niech żyje Gryczka Grzegorz

Loda mu jeszcze zrób

loda można kupić gotowego .....

Ja mieszka w Belchatow od 2 lat ale zna pan Gryczka. To dobra człowiek,ma zasady.dajcie mu Bełchatów glosy.warto mu dac sile.

I nawet na Olimpiadzie startował ......

Nie startował. Był rezerwowym.

Który z innych kandydatów osiągnął tyle w sporcie powiedz?

Tak jak się umawialiśmy 5 zł. od pozytywnego komentarza

a to nieprawda! płacimy po 20 zł od komentarza,proszę nam nie robić złej reklamy

Grzegorz rządzi, Grzegorz radzi, Grzegorz nigdy was nie zdradzi!

Gryczka łączy wszystkich w słusznej sprawie

Wiesław! Wiesław!

Nasz Dom i Patryk Marjan za Gryczką! Plus też!

Ziemniaki to same etatowce. Największy Kartofel co zgłupiał i po raz3 kandyduje by dostać omłot przez 3 lata siedział na urzędzie z którego go odwołali. Takie jaja to tylko w Bełchu i tylko z Gruczmanem

A ja pana Gryczkę poznałam niedawno, miałam sprawę w starostwie i ten czarujący, młody człowiek przechodząc korytarzem mi pomógł od razu, zaprowadził do wydziału właściwego. Dopiero urzędniczki mi powiedziały że to pan Gryczka i że on zawsze pomaga obywatelom. Wcześniejszych wyborach na niego nie głosowałam ale teraz będę na niego dawać głos i moje panie z bloku również bo je już namówiłam. To dobry gospodarz będzie.

Wzruszające zachowanie tego młodego,czarującego człowieka ....

Loda mu jeszcze zrób

Hej młody Junaku, smutek zwalcz i strach! Przecież w tym mieście już na dniach, wygra z pewnością mądry, dobry, przystojny Gryczka Grzegorz! I podniesie z kolan wszystko to, co do tej pory martwiło

Grzegorz Gryczka najlepszym jest! Sto lat Grzesiu, powodzenia życzy rodzina Kopytko!

Nawet Maciej Stuhr popiera Grzegorza

Ale szok!!! Grzegorz wczoraj rozwalił system wybuchem atomowym swojej kampanii. To jest gość, to jest persona, to jest przywódca, to jest NASZ PREZYDENT MIASTA. Wiele osób w Ciebie wierzy, nie zawiedź ich.

Moja organizacja: ZPPW , podjęła działanie i na czas wyborczy przygotujemy dla pana GRyczki specjalny piękny obraz, którego nie powstydzi się nikt! Tajemnica jest co bedzie na tym obrazie, ale będzie ogromny. mamy już materiał na ramy i płótna dużo.Farby od sponsora, zapał własny. Będziecie zaskoczeni. Czegoś takiego monumentalnego jeszcze nie było.

W intencji zwycięstwa Grzegorza Gryczki podjąłem wyzwanie i nie palę papierosów w tym roku! Rzuciłem palenie po 24 latach!

Grzegorzu!W imieniu swoim i mojej rodziny życzymy Ci wygranej i żebyś był NASZYM PREZYDENTEM BEŁCHATOWA bo się nadajesz do tego jak nikt inny. Zawsze w Ciebie wierzymy.Dobro, które czynisz każdego dnia wróci do Ciebie w październiku. Mi śnił się anioł,, który mówił o wygranej wielkiego wodza, więc przesłanie jest jasne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A smród zostanie

Jeszcze go czuć po korzennym i matysku.

Szukamy problemów w UM czy Starostwie a co ze Strażą Miejska tam dopiero starymi pyrami wali nawet placków ziemniaczanych z nich nie będzie co nowego robią nic nic tylko patrzą by wypłata była Panie Barasinski Złotowski czas zejść z placu bo wstyd

Podobno na placu narutowicza z Gryczką było wczoraj pół tysiąca osób. Ciekawe ile zapłacone im było za uczestnictwo.? Ja słyszałam, że każdy potem był zaproszony do bliskiego baru... I tam się naradzali i dziękował i było super. Pan to wygrasz

Miedzypokoleniowa Grupa Poszukiwawcza z Bełchatowa całym sercem popiera Grzegorza Gryczkę, super kandydat to jest, nasz skład na niego odda głosy bo on pomaga ludziom wszystkim nie patrząc na koszty. Nam też pomógł i wdzięczni jesteśmy za to.

Grzegorz jestem pod wrażeniem wczorajszego mityngu. Dasz radę!!!

Kolejny do koryta znów się próbuje pchać. Młodzi i tak zagłosują na Nowe Pokolenie

A zrobi pan plac na Dolnośląskim przy bloku 315 z burzetu obywatelskiego bo pani Walaszko nie potrafi a jne projekty radnych zrobila a. Mieszkańców Nie !!!!!!!!!!

Wszyscy są De-Best a z oczyszczalni jak WALIŁO TAK WALI

Zgadza się i ze spalarni też czuć nocą i głownie nocą jakiś pył się osadza na samochodach .....

Cały czas napływają poparcia dla Gryczki ostatmie napłynęło z AFRYKI

Cały Układ Słoneczny Popiera Grzesia

Pan pułkownik to prowadzący Grześka ?

Kim Dzong Una i cała Korea Północna popiera Gryczkę.

GRYCZKA ma tylko ambicje a potem daleko niestety nic. CO DO OBECNEJ CHWILI ZROBIŁ DLA BEŁCHATOWA BĘDĄC 20 LAT W SAMORZĄDZIE.

A ty co zrobiłeś?

Radomsko i Pajęczno za Gryczką!

A Zduńska Wola ???

Zduńska Wola i Łęczyca do Widzewa klub kibica

Kasztanowa Aleja w całości wszyscy będziemy głosować na Pana Gryczkę. My z sąsiadkami haftujemy dla Pana Grzegorza przepiękny kubraczek żeby po urzędzie miasta w nim chodził. Bedzie tam logo miasta i barwy Bełchatowa

Grzegorz to wspaniały człowiek, dobry przywódca Bełchatow

Realnie patrząc Grzegorz Gryczką jest najlepszym spośród kandydatów. Na moim osiedlu Dolnośląskie ma duże poparcie

Na moim osiedlu Przytorze,na ul.Reymonta duże poparcie ma Pani Mariola, za tą piękną nawierzchnię asfaltową ......

Mieszkam tam i sądzę że się grubo mylisz, ale to problem gryczki a nie mój

Aby sprawować funkce wicestarosty trzeba mieć baze polityczną. Jak Gryczka mógł być 3 lata wikiem jako odwołany. Mógł tylko chodzić do roboty ,co najwyżej w dyskomforcie administrować i brać kasęo dużo za dużą jak na takie czynności. Bardzo niehonorowo, widać że misiu tylko kasa się liczy. To lokalny misiewicz

Misiewicze lokalni lajkują. Łapki w dół. Boli co? ale to prawda.

Tak chodził do pracy i to zawsze na czas. Bardzo dobry wicestarosta - sumienny i pracowity. Każdy o tym wie w urzędzie.

Podpisz się jako pracownik starostwa któremu Gryczka załatwił robote, a w zasadzie etat a nie robote. Jak uważasz że za przychodzenie do roboty należy się pochwała to jesteś oderwany od realu.

Masz racje MISIEWICZ MISIEWICZA wyczuje i zrozumie. Stąd kartoflana akcja na misków.

Sam mówił że jest najstarszym kandydatem czy z najwiekszym stażem. Chcecie starego kartofla? Ja już od czerwca raczę się nowymi i jestem zadowolony

Przecież stare zgniłe kartofle jesienią się wyrzuca , Są już nowe.

Solidny program charakternego kandydata. Gryczka jest the best

Gdzie ty widzisz program. To najwyżej zapowiedzi wydawania kasy również mojej, a w zasadzie jej topienia. W ten sposób to na pustyni piasku by brakło. To to samo co w gminie ładziakowej. dlugów 20 mln, banki już nic nie pozyczą, na pensje brak a on grille robi. A gryczka będzie iwenty w piaskownicy robił.

Czy gryczman cos powiedzial o dzialaniach aby pieniędzy bylo wiecej? Wydawac to kazdy glupi potrafi.

Przytorze też za Gryczką. Słowackiego wspiera

Mów za siebie .....

Politanice też za Grześkiem Gryczką. Bardzo dużo ludzi tam jest za jego kandydaturą

Ale dałeś wczoraj czadu Grzegorz! Tak trzymać

Rzeczywiscie czadu trujacego ze zgnilych kartofli.

Grzegorz ma największe szanse na wygraną

Grocholice popierają Grzegorza Gryczkę. Ulica Ogrodowa pozdrawia

To już nie Pana Dariusza ??? Do tej pory było poparcie tylko dla Dariusza ....

Gryczka do boju, pokaż im wszystkim!

Forza Grzegorz Gryczka!

Obiecaj Grzegorz, że jak przegrasz po raz 3. to wycofasz się z polityki.

Kogo macie nowego i młodego? Znowu te same twarze? Na scenie pojawił się Marjan, w Plusie zebrali nowych i młodych, jest jakaś oferta. U was cały czas te same twarze "społeczniaków" za pięć groszy. Widać to, bo macie propozycje tylko dla seniorów, nic żeby zatrzymać młodych i dać im poczuć się częścią tego miasta.

3 raz wpier.... i bedzie spokój ze zgnilkami

Zgnilizna, chyba glupi zaglosuje na zgnile kartofle. Cale 4 lata gnily na stolkach koalicyjnych od czechowskiej i senatora.

Dla przypomnienia to Plus wielokrotnie oszukiwać koalicjatow, nigdy nie było odwrotnie.

Ziemniak vel kartofel zawsze widzi inaczej. To wasz problem

Trole ziemniaki wasz kandydat nasdaje się do piaskownicy. umie tylko oszukiwać koalkicjantów . Oszukał i chrzana i mariolke . Woził sie na ich plecach calą kadencje . 

Może czas na zmiany tych doswiadczonych". Do tej pory jak widać Polska też Ci sami doświadczeni od 25 lat rządzą i kraj stoi w tym samym miejscu. Czas na kogoś kto ma jakieś doświadczenie w zarządzaniu duża firma A n8e socjalem

Oczywiście prywatną nie spółka bo tam dzieci resortowe

Szkoda że Pan Płomiński nie kandyduje. Ne ma na kogo głosować

Faktycznie, obrażanie ludzi jest paskudne i powinno być karane. Panie Grzegorzu dużo wytrwałości. Ludzie są panu życzliwi, a ci hejterzy niech głosują na innych. Nie warto mieć takich wyborców i niech się pan cieszy, że ludzie o takiej niskiej kulturze nie popierają pana w działaniu, bo to normalnie wstyd

Powinni zakazać anonimowych komentarzy, bo wylewa się hejt na prawo i lewo. Po co publikować kmentarz jak jego autor wstydzi się lub boi jego treści bo jest poniżaniem lub pomówieniem innej osoby za co może ponieść karę. Wystarczy publikować IP aby takich Szyderców skutecznie pogonić

Niech Pana Gryczkę Anioł prowadzi i zawiedzie do sukcesu

Większość bełchatowianie popiera Pana Gryczkę co słychać na ulicach

Masz cos zlego z uszami.

Jak brakuje argumentów merytorycznych to netowy troll wyszydza, ubliża i poniża. Skala podłych i anonimowych komentarzy jest wielka, co tylko śwadczy, ze kandydowanie Gryczki jest wielu pseudo politykom których patologie obnaża nie na rękę. Miśki, Ryśki , Dariusze dalej hejtujcie

Nie jestem fanem GG ale argumenty jego przeciwników są na poziomie napisów w szkolnym kiblu „Grzesiek jezd gópi”

Oczy trzeba mieć zamknięte żeby nie zobaczyć o tym co p Gryczka dla Bełchatowa robi. W szkołach remonty, w u nas w szkole dziennik elektroniczny, drogi budowane, wspiera niepełnosprawnych, pomaga seniorom, organizuje rekreacje - rajdy, zawody etc. Mało? Można jeszcze długo wymieniać.

Zagłosuje na tego kto wreszcie zrobi porządek że świętymi krowami przychodzacymi na rynek i zlikwiduje przejscie dla pieszych, żeby rozkorkowac miasto w piątek i sobote

Komentarze typu nic nie zrobił dla miasta mnie rozkładają na łopatki. Przecież wszyscy widzimy że to najbardziej aktywny i pracowity samorządowiec w mieście. Możecie pisać różne brednie. Nic to nie zmieni.

Wszystko pod publiczkę. Jak Pan G. może się pokazać w telewizji, to nawet osoby niepełnosprawne złapie za rękę i uderzy w tany, wężyki nawet zrobi. Jak Się skończy nagrywanie, to Pana G. nie zobaczysz. Widziałam, więc wiem co piszę.

Jpdl. Triumwirat ziemniaków...

Nie zrobiłem nic jako starosta, ale jako prezydęt zbuduję kosmodrom!

Rządziliśmy 12 lat. Terazto wam pokarzemy.

Już wydymałem Darka i Mariolę, zagłosujcie na mnie, też Was wypier_olę!

Mariolka to wydymała wszystkich swoich na rzecz ludzi ze Zduńskiej. Brawo

Witam wasz wszystkich...co Pryczka chce zrobić? władze będzie teraz krytykował? przecież on jest u władzy jest starostą i nic nie zrobił dla Miasta ..i nie zrobi on ma aspiracje a raczej jego trener, żona, jeszcze nie dawno okulary sprzedawała teraz w PCS a za chwilę będzie PGE dzięki Wam pzdr.

Irek. Ty to dopiero pokazałeś. Wracaj do radomska.

Ilość tych inwektyw świadczy o tym że to co się dzisiaj zadziało wzbudziło obawy u tych, którzy już się stołkami podzieli.

W żadnym wypadku nie zagłosuję na Gryczke dużo obiecuje mało robi i tak żadnych pieniędzy na dzieci nie zobaczycie puste słowa

Zagłosuj na Misiewiczów i im pomagających.

W takim razie napisz kto dużo zrobił i czego oczekujesz by zostało jeszcze zrobione. Piszesz ogólninki tylko z zasady czy z nienawiści do tego kandydata? A druga sprawa- jak Twoim zdaniem można COŚ zrobić nie mając wpływu na zapadające dzisiaj w UM decyzje...

Nie zgadzam się! Wręcz przeciwnie. Jak obiecuje realizuje jak nie może pomóc mówi prosto z mostu.

Ziemia dla Ziemniaków, gryczana dla ...yyyyyy... wszystkich!!!

My z Ukraina z Majami też popierać towarzysz Grześ. Gdzie to się głosuje ? 

Jedź do Donbasu. Tam Ci wytłumaczą.

I jeszcze Kasia. Żenada...

Jaka Kasia?

Do pieczenia. Z Kasią Wam się upiecze.

Ziemniaki mało wam? Jolu gdzie pracujesz? Gdzie córkę wcisnęłaś?

TY niue przeginaj, prawdopodobnie córka Jolanty jest adwokatem , wiec ...

Jedziemy Grzesio!!! Wjeżdżamy w nich na pełnej. Ty prezydent, Jola wice, Michaś radny, Mirek w końcu bez p.o., Krzysiu generał! Tylko jak przekonać ludzi cholera. Chyba jednak zagłosuja za pis niezależnie kogo wystawia. Ale 2 tyś głosów zaprocentuja!! Nowy prezydent będzie chciał z trio skorzystać więc Grzesio pge, Misio członek gdzieś tam, Jola pge, Mirek na hali, Krzysiu generał

Przechodziłam tamtędy i widziałem tę grupę ludzi. Dobrze zorganizowane to było. Szacunek

Drogi Grzegorzu! Patrząc na sraczkę mózgową jaką dostali Twoi adwersarze to mogę napisać tylko: Gratulacje Prezydencie!!!

Ziemniaki się do hejtowania wzięły, dawać dawać chcemy więcej

Gryczka prezydentem Bełchatowa. Tym zdaniem na dziś kończę dyskusję

Tylko Gryczka się liczy

Ale oni wszyscy ręce do modlitwy składali. Wyglądali jak księża zawstydzeni.

Brawo Ziemia Bełchatowska, brawo Grzegorz Gryczką! Bełchatów Was potrzebuje

Patron Jan Paweł czuwa i nie pozwoli na żeby bezmózgi rządzili Bełchatowem. Już raz przysnął i na więcej eksperymentów nie pozwoli.

Brawo Ziemia Bełchatowska, brawo Grzegorz Gryczką! Bełchatów Was potrzebuje

Kartofle to kartofle. Nawet nie wiedzą co to jest program. Przyjdzie tego wiele i myślą że ktoś poprze ich obłudę, cwaniactwo i parcie na stołki.

Akurat oni jedyni jakikolwiek program przedstawili. Bo ze ktoś zapewni młodym prace to taka mrzonka na poziomie samorządowym, że równie dobrze mogliby rządać dostępu do morza

A ty na co masz parcie?

Na kibel raczej ....

Trzeci wpierdol wyczuwam... :-D

Mariole klepał przez 3 lata a teraz będzie pajacował, że źle się w mieście dzieje. Pajac i tyle. Wracaj sanki popychać.

Przez 12 lat mieszkam w Bełchatowie odnlat widzę nieskalaną inteligencja twarz Pana Grzegorza. Zaczął robić Akademię za pieniądze z UM. To dobry czlowiek.... Zaufajcie mu... Załatwił robotę Pawlikowskiej, zonie w PCs... Był tak dobry bo to taki miły Pan że pół starostwa obsadził Ziemniakami... Teraz jak wychodzę z domu i patrzę na Ziemniakowy Bełchatów to wiem że Gryczana to porządny chłop...

Mnie też pomógł i załatwił mi pracę i jestem mu za to wdzięczna. A czy ludzie przy władzy właśnie po to nie są pytam? I pewnie nie tylko mnie pomógł. Dziękuję p. Grzegorzu.

A to się nadaje do CBA!

Chłop zna się tylko na politykierów i piaskownicy. Z czego będzie żył po porażce.

Przez trzy lata nie wychodziłem z domu. Akademia Pan Grześka Gryczki „wyciągnęła”mnie z letargu. Już dwa razy zdobywałem Górę Kamieńsk.Mieszkam koło Pabianic,więc na Pana Gryczkę nie mogę głosować, ale zachęcam wszystkich aby Go poparli. To dusza człowiek, nadzieja i optymizm, chęć do działania i charyzma.My na wózkach mu nie płacimy za wjazd pod Górę Kamieńsk. On to robi bezinteresownie. Odpłaćcie to w wyborach, Wy, którzy tam mieszkacie

Chorwacja i cała Makarska z Gryczka !!! emoji))))

Siema Grzesio, pakerzy z balbinki pozdrawiają. Zawsze byłeś z ludźmi to teraz ludzie będą z Tobą.Na nas możesz liczyć.Nasza siła teraz dla Ciebie

Stan Virginia z Grzegorzem Gryczka emoji)) jeśli sztab Gryczka to takie debile że co drugi komentarz piszą że ktoś go popiera to same geniusze tam

Madagaskar i San Ecsobar za Gryczką.

Polonia z USA popiera Grzegorza Gryczkę! You are the best!

tylko Gryczka i idę spać i nie piszcie więcej, chyba że jutro

Gryczka na prezydenta my chcemy! Ludwików popiera Cie

Uważajcie na ludka bez honoru. Z wicestarosty go odwołali a był. Wybory przegra ale może coś wymysli że też będzie. Odstrzeliç najlepiej.

Bełchatow to mądrzy ludzie nie dadzą się nabrać hasłom Gryczki co cztery lata obiecują powołanie Rady Seniora i co i nic szkoda słów . 

Nic z radą bo rządzi w mieście matyśkiewicz z naturalną. Dlatego nie została powołana. Zresztą ptaszki ćwierkają, że naturalna z pis startuje z list plus. Wyszło szydlo z worka.

Jakim prawem w programie znalazło się rozdawnictwo 700 zł z moich podatków??? Równi i równiejsi rodzina i znajomi królika program wyłącznie pod publikę!!!

Madagaskar za Grzegorzem!!! Grzesiu nie kimpromituj się tymi komentarzami

Pielgrzymi też, bo widzieliśmy do czego jest zdolny jeden z kontrkandydatów Gryczki. To byłby cyrk

Pajacował aż ludzie się za niego wstydzili. A jak barana z siebie robi na meczach skry.

Gryczka wymiata.Nasza ferajna z 201 jest z nim, to gość spoko loko, on Bełchatów uzdrowi. Ja go lubie, choć nie jestem za politykami. Ale on jest spoks, taki ludzki wymiar władzy. dajmy mu szansę, a jak się nie sprawdzi to ulica wymierzy policzek

No i że marioletka wychodowala wrzodami. A 4 lata mówił że ja będzie popierał. Jeszcze w styczniu jakiś głupi tytuł mu dala

Warszawa Bemowo za Grzegorzem!!! Ale wy jesteście żałośni Ziemniaki. Gryczka żonę wcisnął do PCS, Pawlikowska Wod KAN, córka jej też robotę ma od Czechowskiej, Selerwiczowa w Powiecie z niezła sumką, i Szymańska dyrektor ośrodka w Ruscy... Won dość już waszej obłudy, kto by nie rządził Ziemniaki zawsze w koalicji

Napisz nam Frytko gdzie inni wcisnęli swoje żony, córki,konkubiny, szwagrów, braci, matki,ciotki, synowe... Przyklady mozna mnożyć

Szkoda słów. Kandydat na zero minus

Ten facet zdadzl się że nie wie co to jest program! Groźny i niebezpieczny facio.

Grzegorz Gryczka naszym kandydatem jest i basta! Olsztyńskie poleca Gryczkę

Grzegorz, do boju! Cała Warszawa z Tobą! I Konstancin też!

Ja zaglosuje na takiego co zrobi w centrum belchatowa dworzec autobusowy Mamy nawet pusta galerie a dworca od lat nie ma.trzeba sieblakac po roznych przystankach

Wreszcie odpowiedni kandydat na prezydenta!!! Trzymam kciuki emoji Do boju Grzegorz !!!

Jolka przesadziłaś z tym botoksem

Grzesiu, zobacz, wymiękli!

Ja Ciebie Grzegorz zawsze uważałem.Dlatego masz mój głos w wyborach i mojej licznej rodziny. Dorosłeś do funkcji Przeydenta. Tylko jedna rada: nie eksponuj tego złotego łańcuszka.Poza tym wszystko git

Grzegorz, masz szansę wygrać! Czapliniecka trzyma kciuki. Rodzina Waliszków jest z Tobą. Naszych 15 szabel jest przy Tobie

Gryczka wszystkim obiecuje że dżemu jest w mieście dużo. Ale na nic nie liczcie bo najpierw Jewgiejuk a później Pawlikowska, Mielus, Kopek, Matusiewicz, Szymańska .....i ich synowie i córki i dla was zabraknie dzemu

Dżem to wyżarli ci z radomska i inni spadochroniarze.

Chrzana przez 4lata doił, Mariolka też i przed wyborami obu wystawił.

Gryka, Gryczka, Prezydent

Chyba piaskownicy.

Pułkownik woda to zwykły trep. Rzysiegalna wierność CCCP. Każdy kto był w wojsku wie że tam nie znają słowa honor. Gryczkacpewnie w armii nie był.

Ja lubię zdrowe odżywianie. Dlatego spożywam miód GRYCZANY,jem kaszę GRYCZANĄ z gulaszem, na śniadanie mam chleb GRYCZANY, czytam Pana Tadeusza (gdzie GRYKA jak śnieg biała) – więc chcę mieć prezydenta GRYCZKĘ GRZEGORZA.

Rozum też ci zgrdykal na fixa, glupolu

ulica Energetyków, Słowackiego i Paderewskiego na osiedlu Przytorze popiera Gryczkę Grzegorza. Niech inni jak zima, idą do morza

Przecież 4 lata był w koalicji. I co zrobił oprócz tego że sobie i żonie stołki załatwił.

Jaki sobie stołek załatwił? Ludzie wybrali go radnym i radni powołali na wicestarostę. To co sobie załatwił? Żona jego pracuje w tej jednostce od sportu już od dawna zanim został wicestarostą . Jakby chciał żonie coś załatwić to zaczęłaby pracować w np PGE.

Grocholice, a zwłaszcza ulica Częstochowska są za GRYCZKĄ!!!

Zamoście też da głosy na Gryczkę.

Spośród bełchatowskich politykierów Grzesiu jest najbogatszy, więc pewnie sypnie kasę dzieciom z własnej kiesy.

Grzegorz dziś powalił na kolana konkurencję polityczną.Leżą,kwiczą i piszą negatywne komentarze.Zamiast wylewać pomyje (nieprawdziwe) na Gryczkę, napiszcie o sile swoich kandydatów. Ziemniaki o nikim z jego konkurentów nie piszą źle,więc zachowajcie się fair i też tak działajacie. Po co się nawzajem obrażać, lepiej reklamować swoich…

Mnie też powalił na kolana swoim chamstwem i butą. Grzesiu nie odpowie znajomemu „cześć” na ulicy, bo jako pan urzędnik w garniturze nie będzie się zniżał do pozdrawiania plebsu. Nawet w urzędzie nie poznaje znajomych petentów. No ale jak nadchodzą wybory, to potrafi nawet „misia” strzelić.

Kolejny zawodowy polityk... Ja tego nie kupuję, już wole Marjana. Gryczka przez tyle lat niczym się nie wykazał

Proszę nie ujawniać że GRYCZKA ma jaja bo jest bardzo nie ładnie pisz osobie a nie o chłopie

Grzegorz wygrasz, jesteś najbardziej wyrazistym i konkretnym kandydatem...

Gryczka naszym prezydentem – osiedle Słoneczne przesyła Panu promienie słońca.Niech wiodą Pana ku zwycięstwu!

Już biegnę... wybiegam z mojego bloku na słonecznym, kieruję się ku ulicy Okrzei i sprintem zmierzam do urny wyborczej, by oddać głos na pana Grze... A nie czekajcie. To nie dzisiaj

Bełchatowska młodzież chce na prezydenta pana Gryczkę.To człowiek z jajami, przebojowy, z prezencją,z charyzmą, z doświadczeniem,nie jakiś klenczon z trzema twarzami

Ajax belchatowska młodzież żeby spotkać się z p.Gryczka musi iść do klubu emeryta. Ten człowiek olewa młodych w Bełchatowie. To że uczył nie znaczy że jest nam przechylny. Sorry ale nie zaproponował NIC żeby zachęcić albo zatrzymać młodzież w Bełchatowie. Jeździ po klubach emeryta i daje hajsy na wycieczki ! A Ty odkładaj na mieszkanie 180 tyś..

Mieszkam na piaskowej i nikt tu Gryczki nie zna a piaskowa jest obok Lipwej

My mieszkamy na Lipowej od 17 lat i pana Gryczkę znamy.Mieszkańcom Piaskowej z chęcią przedstawimy postać Gryczki -dobrego kandydata,który zadba o wszystkie ulice

Bełchatowska młodzież chce na prezydenta pana Gryczkę.To człowiek z jajami, przebojowy, z prezencją,z charyzmą, z doświadczeniem,nie jakiś klenczon z trzema twarzami

Ulica Lipowa popieramy Gryczkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lipowa ale w Szczebrzeszynie

Nie wierzę politykom nie

Co ten Gryczka ogłosił się Prezydentem przecie jeszcze wyborów nie było. Klosek powstrzymajcie go.

Komentarze kopiuj wklej robią ziemniaki. Kolejni hipokryci. Na Czechowskiej i dobkowski się utrzymali a teraz wielce mądrzy. Może by taka Pawlikowska zrezygnowała z Kopkiem ze stołków w spółce WODKAN.Miejcie honor.

Podobno Gryczka ma opłaconą agencję PR z Warszawy i 126 internautów z okolicy, którzy piszą te komentarze.To jest siła! Ale podziwiam go za skuteczność

Gryczka mściwe to dziadzisko to Grocholok on zawsze tylko myśli o żabie a nie SENIORACH. TEN program to wziął z telewizora z Brwinowa mają tak sam. My na Przytorzu to mamy swój program z TVN.

Moim zdaniem priorytetem nowego prezydenta i władz miasta powinien być rozwój infrastruktury. Ostatnia kadencja to w tym temacie całkowita stagnacja. Remont ulic Cegielnianej i Glinianej, a także stworzenie drugiego dojazdu do szpitala. To nie do pomyślenia by była tylko jedna droga (korkujaca się) dojazdowa do szpitala rangi wojewódzkiej. Czasami o życiu lub śmierci decydują minuty. Druga sprawa to słupy elektryczne na środku ul. Glinianej. Mieszkańcom od lat pomijanym przez władze należy się wreszcie normalna asfaltowa droga.

O to to! Zgadzam się w 100%!

Jewgiejuk na wiceprezydenta? Jestem na TAK. Duet Gryczka - Jewgiejuk jest 100 razy lepszy niż Czechowska - Owczarek a co dopiero Matyśkiewicz - Olszewski lub Jasiński. Z Plusem to chyba tylko ludzie PIS opcji Maciara chcą iść pod rękę. Wszystkich zrazili do siebie.

ile wam placa za te komentarze? haha trzeba byc slepy mzeby nie zauwazyc ze to pisze jakies jeden albo dwoch poetow na zamowienie zenujacy spektakl. jaki to program ma ten Gryczka? stolki dla znajomych? juz na starxie jeden stolek obiecal hahaha zenada kuzwa hahaha zenada

Ty bys na wiceprezydenta zapewne wzial swojego kondrkandydara i mial pelne zaufanie

Ja Pana Gryczkę zawsze uwielbiałam i zawsze po cichu Mu kibicowałam Dziś przychodzi czas rozliczenia i Gryczka to kandydat gotowy do obietnic spełnienia On jak husarz na koniu wpadnie w „pogany” i roztrąci ich w puch jak dawne polskie pany On jak Zawisza Czarny dotrzymuje słowa Dla Niego Honor i Prawda to najważniejsze słowa On jak książe Wiśniowiecki zaprowadzi porządek I nazwisko Jego znajdzie się wśród książek

Pan Gryczka ma bardzo duże poparcie również na „starym” Bełchatowie. Ceniony jest za prawdomówność, naturalność,trzymanie się zasad, honor i walkę o swoją małą ojczyznę. Blok numer 5 jest z Panem Panie Gryczka!

Ludzie po 60 tce też żyją w tym mieście. Mało tego to my budowaliśmy to miasto. Więc marginalizowanie nas jest nie fair. Chcemy godnie i szczęśliwie żyć. Tylko tyle i aż tyle. A że Ziemia Bełchatowska nam pomagała i pomaga nie ma w tym nic złego. Inni też mogli być nam życzliwi a nie byli. Grzegorz Gryczka to dobry kandydat na prezydenta naszego miasta

Oj już my wiemy jak ziemia wam pomaga emoji hajsy na wycieczkę nad morze były? A grill dosponsorowany przez ziemi był? To super! A młodzi żryc piach i mieszkać pod mostem. Już niedługo moi mili emeryci zostaniecie SAMI w tym mieście co je budowaliscie emoji powodzenia

W Bełchatowie mieszkam od 1975 roku. Różnych tu widziałem prezydentów, włodarzy. Każdy z nich coś dał temu miastu. Jednak teraz uważam, że trzeba dać szansę na 5 lat dla ludzi młodych, z pomysłem, nie skażonych powiązaniami. Pan Gryczka według mnie jest najlepszym kandydatem, alternatywą dla starszych, przyszłością dla młodych, może skupić swoją pozytywną energią różne środowiska i działania na rzecz miasta. Dajmy mu szansę i rozliczmy skrupulatnie po zakończeniu kadencji.

Panie Henryku, a co zrobił Pan Gryczka dla miasta w trzech punktach poproszę. Jeśli będzie problem to Panu pomogę.

Trochę obiektywizmu. Proszę. Jak macie coś innego do zaproponowania temu miastu to dawajcie. Ten młody narodowiec chce o ile pamiętam likwidacji lokalnych podatków i na pewno grill zone. Ziemniaki mają swój program. CO MA PIS, PO, KUDAJOWA, CZECHOWSKA, MATYŚKIEIWCZ, JANOWSKA, KUBIAK ze swoim stowarzyszeniem? Gdzie mogę znaleźć ich program by go porównać z Ziemią? Wszyscy ogłosili kandydatów, a jakoś o programie dla mieszkańców mało kto myśli. I to jest zakłamanie i obłuda. Brawo Narodowiec. Brawo Ziemia Bełchatowska

Arek ale nie obrażaj tych młodych ? Co to za zarzut, że jakiś "narodowiec"? Wystarczy wejść na jego stronę i obejrzeć co ma do powiedzenia a najlepiej pogadać w nim w rzeczywistości. Dla mnie sympatyczny, wykształcony i z pomysłem. Ja mu życzę jak najlepiej! On jako jedyny ma szanse ten beton przełamać. Pan Gryczka jest dla mnie z tego samego systemu co poprzednicy ponieważ to on się układa z władzą co 4 lata i przez te lata niczym nadzwyczajnym się nie wykazał. On by się nadawał na dyrektora miejskiego centrum sportu niż Szymczyk, były Prezes GKS. Bo on do tego ma podejście!

My seniorzy wiemy, co mówi mowa ciała, ona mówi, że Gryczka nie da ciała! To jest nasz, bełchatowski kandydat On będzie rządził przez wiele lat!

SAMI emeryci emoji widać że uderzył Pan tam gdzie się opłacało. Młodzież panu jeszcze podziękuje.. i proszę nam nie mydlic oczu

Tarł ręce jakby wiedział, ile zgarnie za stołeczki

Grzesiu sam to pisałeś ?

Panie Grzegorzu G., Oddamy na Pana głosy, jak nam Pan obieca, że z ul. Glinianej znikną słupy elektryczne, stojące na środku ulicy. Słupy ograniczają wjazd z bardzo ruchliwej ul. Czaplinieckiej (jest to szczególnie niebezpieczne w okresie zimowym). M. D.

Jak wystartuję i to obiecam, to na mnie zagłosujesz?

Jako społeczeństwo nie mamy możliwości egzekwowania obietnic wyborczych. Jedyne co to zagłosowanie na inną osobę w kolejnych wyborach, ale przez ten czas praktycznie nic. Czekamy więc na obietnice. Na polepszenie swojej małej ojczyzny.

Potwierdzam. Jestem zniesmaczona, że od kilku lat nikt nie chce pomóc mieszkańcom. Na ulicy mieszkają osoby starsze, dzieci, więc dla władz powinno być priorytetem zapewnienie bezpiecznego dojazdu do posesji oraz umożliwienie odśnieżenia w okresie zimowym (niestety słupy skutecznie "przeszkadzają"). U.R.

ŻENADA 2 godziny artykul na stronie i juz prawie 50 komentarzy, dopiero co wrociliscie z teg owiecu czy juz przez telefony w autach piszecie te komentarze? komentarzy 50 a wyraznie widac ze pisze je max 5 osob, ciagle to tylko pod innymi nickami. Fakty sa takie ze 99% belchatowian jeszcze nie ma pojecia o tym a wy tu juz w internecie sobie urządzacie wirtualna rzeczywistosc, wirtuale wybory tyle ze te glosy tutaj piszacych w intenrecie to bedzie max 3-4 % hehehe.

To co wypisuje ta grupka politykow i ich rodziny ma nijak do stanu faktycznego preferencji wyborczych belchatowian. Przed poprzednimi wyborami czytajac intenet to chrzanowski mial wygrac 1 ture z wynikiem 80% hehehehe tutaj pisze garsc ludków a wyniki wyborwo beda zuplene inne ale piszcie sobiej dalej. Aha P.S jak tam jelopki z ty mreferendum ktore ponoc 99% belchatpowioan chcialo w sprawie odwoloania chrzanowskiej? co nie udalo sie? o jakie to dziwne przecie CALY intenet tego chial ojojojoj

Tu chyba piszą sami z Ziemi Bełchatowskiej emoji albo sam Pan Grzegorz. Ciągle online na facebooku, jak dobrze że jesteśmy znajomymi. Łączymy siłę ! Ziemia Bełchatowska lajkujemy i piszemy pozytywnie ! Dobrze, że Pan Grzegorz przypomina mi bardziej kulturystę niż prezydenta.

Zawsze Grzesiu opowiadał że bocian go przyniósł.

Takiego startu kampanii w Bełchatowie jeszcze nie było! Cały Plac Narutowicza zwolenników, oklaski, owacje, skandowanie nazwiska kandydata, rzeczowy program, konkretny cel, siła doświadczenia, moc przyzwoitości, nutka flirtu z wyborcami…. Grzegorz Gryczka najlepszym kandydatem

Ludzi jak GKS zdobywał wicemistrzostwo emoji Niezła beka. Zakazali dopalacze a ty dalej swoje emoji

jakie prochy bierzesz? flirtujesz z dopalaczami?

Krytyka się leje, że aż miło. Tylko dlaczego? Tych hejtów nie piszą raczej mieszkańcy Bełchatowa, bo przecież deklaracje dla nich są naprawdę ok. Pytanie, komu one przeszkadzają? Dajcie sobie spokój "zakochani w Bełchatowie". Wasza miłość jest tak samo fałszywa jak i wasze działania.

Ja akurat jestem mieszkańcem więc proszę mi nie zarzucać. Krytyka konstruktywna, bo p. Gryczka miał swój czas... pokazał jak ostatnie 4 lata zarządza... układa się dla stołków apotem hasełka w eter 700+ kwesta na wszystkich świętych i RING haahaha

Swój czas to miał plus kiedy 12 lat rządzili w mieście i prawie tyle w powiecie i co mamy? Prawie 5 tys mieszkańców ubyło.

Ale ja nie popieram PLUS-u. Przecież tam te same twarze! Jasiński ? Dzisiaj się chwalił że remont drogi załatwił. Muskała, że strefe kibica zrobił albo, że krzewy nie obcięte na jakimś osiedlu?! A wiecie co w tym wszystkim jest najlepsze? Że to właśnie oni to są te internetowe trolle, bo się młodych boją ! Ten nowy komitet jak w poniedziałek zeszły wystartował z kampanią to zaczęli trząść portkami! Na mieście jak pogadasz z ludźmi, zwykłymi bez pleców to idą w młodych. Tylko w nich nadzieja. Marjan masz mój głos i cała reszta. Świeżego powietrza potrzeba w tym mieście.

Jakich młodych? W ziemi ? Nie rozbawiaj mnie ziom xD

Ponoć Gryczka doradzał Panu Owczrkowi. No i osiągnął sukces miast zeszło na psy.

Jemu się nie da doradzić...wi najlepiej.

Coo?? Czego wy nke wymyślicie, żeby Gryczkę oczernić? Słabo.

Program konkretny i jednoznaczny. Pewne ze za Gryczkę nie będziemy się wstydzić i nie da się wodzić za nos posłom i innym ściemniaczom z Węglowej

Gryczka ma poparcie obecnej pani Prezydent.

Dziewiątka ma dość tej Szymańskiej. Odjazd do Dąbrowy zRusieckiej.

Gryczka najlepszym kandydatem

Mam wrażenie, że my w tym mieście zamiast się rozwijać to się cofamy. Pan kandydat Gryczka chwali się doświadczeniem samorządowym, prezentuje program (700+ propozycja tak abstrakcyjna, niemożliwa prawnie do zrobienia w chwili obecnej a poza tym to tylko i wyłącznie hasła). Będąc tak doświadczonym samorządowcem na jakiego się kreuje - dlaczego wcześniej z tego co zaprezentował nie był w stanie zrealizować. Do mnie może by to trafiło przez te X lat wykonałem to i to. Inaczej mam nadzieje, że bełchatowianie nie dadzą się nabrać na te hasełka. Sory, ale już 2 razy startował i wiecie z czym mi się kojarzy zawsze jego kampania? Z tym, że robi kweste na wszystkich świętych w Bełchatowie. Poza tym obecnie pełni rolę wicestarosty. Przecież to była taka okazja, ale niestety nie widziałem tego. Dla mnie to puste hasła, zdjęcia i wstawianie "sweet fotek" na portale społecznościowe. Nie kręci mnie takie coś! Mam nadzieję, że po raz trzeci polegnie! i pewnie po raz 3 "sprzeda swoje głosy na kandydata w 2 turze" za stołek. Ludzie przypomnijcie sobie sytuacje sprzed 4 lat. Z tego miasta młodzi uciekają! Tutaj są ciągle te same nazwiska! Ja zagłosuje na ludzi, którzy nie są sparzeni tym systemem, próbują po raz pierwszy i mają ogromny zapał ! Wierze, że sobie po radzą ! Być radnym czy prezydentem w 60 tys. mieście to nie jest nie wiadomo jakie wyzwanie. Dobre otoczenie z wykwalifikowanym pracownikami i 3 razy praca ! GŁOSUJE NA WAS MŁODZI !!!

A co? Gryczka stary?

Ty, bajkopisarz, więcej wiary! Spytaj Matysa jak przez 12 lat jego Plus zrealizował deklaracje nowych miejsc pracy, nowych inwestorów i co zrobili jak były pieniądze z Unii by zatrzymać wyjazd z Bełchatowa młodych ludzi . Plany Ziemi to dobry pomysł dla ludzi tu żyjących i łatwe do realizacji

Ty Urzędnik! Matys schował Chrzana w kampanii emoji? Warto zapytać, gdzie się podział po przegranych uzupełniających wyborach ? Bo synek aktywny na profilu Matysa emoji Nowe miejsca pracy ? hahahah uśmiałem się, chyba dla takich wiernych jak Ty. Nota bene jak można nagrywać pielgrzymkę i puszczać na fb emoji? Taki właśnie jest poziom kandydatów.

Nikt mądry czegoś takiego nie zrobi. I tyle komentarza

Gratuluję wiedzy i obeznania samorządowego obeznania. Co mają deklarację wyborcze dotyczące miasta z jego funkcj wicrstarosty. To dwa różne samorządy. Dajmu mu szansę a jak się nie sprawdzi to pogonimy za 5 lat jak obecn . 

Miał już swój czas i się nie sprawdził. Mam nadzieje że przegra po raz 3 z kretesem i nikt się nie nabierze.

Czytam to i nie wierzę. W tej kadencji na P wicestarostę zawsze można było liczyć. Pracował i był w urzędzie punkt 7.30 jak mało kto. Sprawdził się i szczsrze? Żal będzie jak ze starostwa odejdzie do urzędu.

To jego obowiązek być w pracy. Tak jak innych ludzi, którzy pracują. Co ma do tego 7.30? Ciekaw jestem jak będzie prowadził kampanie? Bo zamierzam w tej sprawie napisać stosowne pisma w trybie dostępu do informacji. Czy w godzinach pracy? Czy weźmie urlop bezpłatny?

Około setka ludzi na inauguracji kampanii. To mówi wiele o sile i potencjale Ziemi oraz Gryczki. Oby tak dalej. Konkretny program, dobra rekomendacja dla Jewgiejuka na wiceprezydenta. Wygląda to bardzo rozsądnie

Na tyle rozsądnie, że już pierwszy stołek obiecał? Setka ludzi... rodziny, stowarzyszenie... dzieciaczki z teatru Pawłowskiej. Kabaret

Nie rzucają słów na wiatr właśnie rzucili dziś jeszcze kilka tygodni kandydatem na prezydenta był pułkownik a ci wszyscy działacze z ziemi to nie rodowici bełchatowianie prawie wszyscy przyjezdni werbusy cała ziemia

O czym Ty piszesz. To że P. Krzysiu miał być kandydatem to wytwór mediów i sprawdzonych dziennikarskich informacji. Nie chodzi o rodowitych. Chodzi im o ludzi którzy tutaj mieszkają i w tym mieście chcą mieszkań.

Pomysły na dobre ale Bełchatów jak to powiedzieli jest przewaga seniorów więc będziemy się cofać wstecz. Dla młodzieży nie ma tu miejsca i pomysłów każdy wyjeżdża

Powiem tak że jestem pod wrażeniem determonacji p Gryczki. Nie głosowałem na niego ostatnio ale widząc jak funkcjonuje w samorządzie tym razem ma mój głos.

Tak jest. Moałem taką nadzieję. Dobrze. Grzesiek liczyłem na Ciebie.

A ta Szymańska to co tam szuka. Co jej mało jeszcze, wieczna działaczka , wstyd.

Takim osobom jak p. Lidka to trzeba szacunek oddawać za to co robi dla innych.

Naiszcie lepiej ile "piesków" zostało odstawionych w kąt. Podobno media są bezstronne ehhhhh

Bzdury bzdury bzdury ilu rodowitych bełchatowian skreślił Pan kandydat chyba wszyscy wiedzą

O jakich ty rodowitych piszesz? Ludzie którzy tutaj mieszkają są Bełchatowianami. Kto mówił o rodowotych??? Nikt.

Ale ludzi tam było rzeczywiście liczna grupa hahahaha ddbelchatow nie pogrążajcie sie

Mam nadzieje, że to 700 zł na dzieci będzie z kieszeni członków Ziemii, a nie z naszych publicznych.

Od kilku lat dba o komfort i bezpieczenstwo ale swoje, co z propozycjami nowych miejsc pracy? Grzegorz Gryczka prezydentem Nie!!!

Moje dziecko idzie teraz do pierwszej klasy i co? Za rok by dostało 700 zł a teraz nie? Dzieci są lepsze i gorsze?

ale pi*dolisz kobito! teraz jest 500+ kiedyś nie bylo i co? maja drze japy inne matki ze teraz macie, a one nie mialy?? co za ku*wa rozwydrzone ryje

Wszystkie dzieci nasze są.

W takim razie pieniądze też

Zła decyzja ZB. Ostatnie doniesienia medialne były lepsze. Sądziłam, że ta wiadomość o dogadaniu ZB z Lewicą się potwierdzi i postawią na Rzepeckiego.

Marcin daj spokój

W końcu nie farsa tylko konkret i extra.

Brawo !!! Wreszcie kandydat godny zaufania...

dodaj komentarz