Rejestracja i logowanie

Groźnie na drodze pod Bełchatowem. Zderzenie przy wyprzedzaniu i dachowanie w lesie [FOTO]

Wydarzenia 15-06-2019 Autor: rk
15

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na DK74 między Bełchatowem a Klukami. Osobowy peugeot zderzył się z volvo i wypadł z drogi do lasu.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę 15 czerwca ok godz 18:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący peugeotem chciał zjechać na lewy pas, aby podjąć manewr wyprzedzania. Nie spojrzał jednak wcześniej w lusterko i nie zauważył, że sam jest wyprzedzany przez osobowe volvo. W wyniku tej nie uwagi doprowadził do bocznego zderzenia, po czym zjechał z drogi, przekoziołkował i dachował w lesie.

Szczęśliwie uczestnikom zdarzenia nic poważnego się nie stało. Na drodze nie występowały większe utrudnienia w związku z tym zdarzeniem.

komentarze (15)
Dodaj komentarz

Ale nie wiadomo ile km/h jechało to volvo? Może tym peugeotem nie zdążył dostrzec bo volvo zasuwało? Trzeba brać tez takie możliwości, a nie, że winny zaraż tylko kierowca pgt. Co do kierowców to strasznie jeżdżą. Zarówno Ci z Bełchatowa jak i inni emoji

zaoszczędzili na poboczu to wypadek za wypadkiem[i niech ktoś powie że nie]

Najgorsi kierowcy są w Bełchatowie słoma im z butów wystaje pierdolone werbusy ze wsi.

Frajerze j.... y.

Trakt ukraiński (74) po złośliwej "modernizacji" inspirowanej przez Grabarczyka stał się bardzo niebezpieczny i trzeba bardzo uważać. Przyczyniła się do tego likwidacja nawierzchni utwardzonej na poboczach i w konsekwencji każde zjechanie na ten żużel oznacza zwiększony opór i już przy prędkości 60 km/h może się skończyć wypadnięciem z drogi. Większość kierujących zupełnie pozbawiona jest instynktu oceny ryzyka niebezpieczeństwa i grzeją na ryzykownej drodze dużo więcej niż setką, to i są wypadki. Co do komentujących na temat much, smrodu itp. młodzieniaszków piwnych, to powiem: wasza bezmyślność i egoizm zostanie wkrótce "nagrodzona" - skończą się dochody z "matki żywicielki" chatowa, a emeryci dostaną zamiast comiesięcznego zastrzyku gotówki talon na przeżycie... I jak mówił dziadek Jacek: jeszcze nikt od smrodu się nie ze..ał...

Proszę zrobić oprysk na komary nad Rakówką, piwka spokojnie nie można wypićemoji

Idziemy na małe?

Poprzedni prezes wod-kan za rządów prezydenta Chrzanowskiego specjalista od wszystkiego, czyli tak naprawdę gówno specjalista, dostaje kierownicze stanowiska w powiecie nie odpowiadając w żaden sposób za ten śmierdzący bajzel.

A w bełku śmierdzi aż w oczy szczypie. Wyborcy pani M. pewnie są z niej dumni i niczego nie czują.

Szanowna Pani Prezydent Mariola Czechowska, apeluje do Pani jako mieszkaniec Bełchatowa, proszę podjęcie odpowiednich kroków w celu wyeliminowania przykrego zapachu z oczyszczalni ścieków. Ja i większość mieszkańców musimy wdychać zatrute powietrze co skutkuję złym samopoczuciem oraz bólem głowy . Pamięta Pani ? Obiecała Pani że zrobi raz na zawsze porządek z tym nieznośnym fetorem. Ja i inni mieszkańcy głosowaliśmy na Panią, proszę dotrzymać obietnicy i nie rzucać słowa na wiatr...wiatr który rozdmu****ę to śmierdzące powietrze.

Groźnie pod Bełchatowem, groźnie i w Bełchatowie. Jak na weekend przystało smród jak się patrzy. Okien nie można otworzyć, dzieci spać nie mogą, a na DDB dziki zachód w Kurnosie albo czołg w Pajęcznie. Zacznijcie pisać o czymś co dotyka tysięcy mieszkańców, bo tu się żyć nie da.

Przecież ludzie nie chcieli zmian i wybrali Mariolkę. Znaczy się dobrze tu im.

Przejeżdżałem chwilę po zdarzeniu, zatrzymał się Golf, ale volva tam nigdzie nie widziałem

dobrze że auto bo już by było po motocykliscie

Jest powiedzenie ,, patrz w lusterka motocykle są wszędzie" ale i jakies auto też się czasem znajdzie

dodaj komentarz
Czytaj także