Rejestracja i logowanie

Górnik zarażony koronawirusem. Kopalnia opracowała plan awaryjny

Wydarzenia 30-03-2020 Autor: Greg Foto: Pixabay
150
Górnik zarażony koronawirusem. Kopalnia opracowała plan awaryjny

Dyrekcja KWB Bełchatów potwierdziła, że jeden z pracowników jest zarażony koronawirusem. Na terenie zakładu wprowadzono niezbędne działania w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2. Kopalnia opracowała również plan zachowania ciągłości dostaw węgla do elektrowni na wypadek „absencji znacznej części kluczowej załogi”.

Dyrekcja bełchatowskiej kopalni oficjalnie potwierdziła, że jeden z górników zachorował na COVID-19. Pracowników poinformowano o tym w oficjalnym komunikacie.

- Na chwilę obecną stwierdzono jeden przypadek zarażenia koronawirusem wśród pracowników Kopalni. Jest to osoba przebywająca na kwarantannie, która od 13 dni nie przebywała na terenie zakładu pracy – poinformował Dariusz Grzesista, dyrektor KWB Bełchatów.

Jak zapewnił, w dalszym ciągu podejmowane są działania profilaktyczne, mające na celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu pracy załogi kopalni. Na terenie KWB Bełchatów podjęto działania, które mają zmniejszyć ryzyko zarażenia patogenem. Wprowadzono m.in. pomiar temperatur pracowników za pomocą termometrów bezdotykowych oraz profesjonalnych kamer termowizyjnych. Dyrekcja zapewnia, że wśród górników dystrybuowane są płyny do odkażania rąk oraz maseczki i rękawice ochronne. Wprowadzono też bezkontaktowy obieg dokumentów poprzez pozostawienie ich w wyznaczonych miejscach w budynkach.

Kolejnym rozwiązanie jest rozgrupowanie ”kluczowej kadry ruchowej po szatniach”. Harmonogram wejść i wyjść do szatni hakowych w Chabielicach już funkcjonuje. Dyrekcja apeluje do pracowników m.in. o przestrzeganie norm czasowych wyznaczonych w harmonogramie. Jak zapewnia dyrekcja, kopalnia ma już gotowy plan awaryjny na wypadek większej liczby zarażeń. 

- Dzięki wprowadzonym działaniom ruch zakładu górniczego oraz dostawy węgla do Elektrowni nie są zagrożone. Służby TZ opracowały plan zachowania ciągłości działania w przypadku absencji znacznej części kluczowej załogi – poinformował dyrektor Dariusz Grzesista.

komentarze (150)
Dodaj komentarz

Nasze miasto Bełchatów to skorumpowane jedno wielkie guwno. A CHCIAŁEM POWIEDZIEĆ ŻE JEST WOLNOŚCI SŁOWA . ZBYT DUŻO LUDZI POLEGAŁO O TĄ WOLNOŚĆ . A Ci co blokują to się najwyraźniej czegoś boją.

Zdjęcie artykułu i już wiadomo co się dzieje w komentarzach emoji

A jak to jest z tą pracą zdalną? Bo np w bankach czy urzędach zmieniają się w działach o tygodniu czy dwóch. Chodzi o to zeby mniej bylo aktualnie w pracy ale żeby wszyscy mogli skorzystać z tego. To przecież firny panstwowe więc chyba jakieś zasady obowiazują. Jak to działa w elektrowni kopalni czy centrali? Tez tak? Bo wiadomo służby ruchu tak nie moga chociaż ...

Mam pytanie zaorali ten GKS już ? Bo ostanie lata gry to o pomstę do nieba wołają . Zamknęli by ten gówniany klub już i wstydu by nie było już. Gej Ka eS

Jak zaorali jak posłanka awansowała żonę prezesa, na główną od zakupów.

No nie mów, taka patologia???? Jeśli to prawda, to mam nadzieję, że nowy prezes się temu przypatrzy.

Największa zaraza siedzi na węglowej i zwie się Roszpunka. Zaraża śmiertelnie niebezpieczna chorobą zwaną głupota. Każdy kontakt z tym przygłupimi osobnikiem grozi ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu..,,

No i gabarytowo nawet największa.Im więcej gabarytów to się i więcej głupoty zmieści

To fakt od wielkość jej zada, może konkurować jedynie z bezkresem jej głupoty

Odwalcie się od Agnieszki. Wasza kłamczucha to jest dopiero chodząca tragedia.

No na węglowej Sasin robi porządki, nie lubi Pieluchy, będzie się działo. Kadrowy EB jest na wylocie.

Największa zaraza to czerwona zaraza. mamy paru czerwonych u nas np. RZepy jeden z 500 plus żyje stożok z niego jak .... a drugi byzmezsmen. A tak zamknuć wszystko i wszystkich nie bedzie niczego.

To będzie ten nabór na kupolnie? A mój pomysł jest taki zrobić oddzielne brygady z zarażonych i nikt się nie zarazi emoji Może wieczny Tadeusz ojciec zwałów się wypowie, specjalista jakich mało w kupolni. Słyszałem też że Yesz was tam gania ale powiem wam nie zadzierajta z nim bo stosunek z Yeszem do przyjemnych nie należy emoji wiemy to z Festgumu.

Szyderca to obserwator...

Prosili aby skończył ale waść nie chce...

PZPR jaki był to był, postawił region na nogi. PiS staje się jego grabarzem, za przyzwoleniem wyborców. 100 tysięcy głosów na senatora. Co macie z takich nieudaczników? Bo oni mają kasę, stanowiska, urządzili rodziny.

Oj jest tych nieudaczników dużo, np. ci od Pieluchy, łysy z 6 piętra, cienka Marcia, czy sygnalistka Marzenka. Ale kasę doją aż huczy.

Kto to jest sygnalista? Po staremu to donosiciel albo konfident?

Do wszystkich pieniaczy. Są ważniejsze problemy... 1. Morawiecki odwołał Adama Gawędę, jedynego prawdziwego zwolennika węgla i Złoczewa. Tak, że bye bye Złoczew. 2. Energetykę przejęło ministerstwo klimatu. Bełchatów może już się zwijać.

Dzięki Bogu, że go odwołał.

A kupiłeś/kupiłaś już mieszkanie w Łodzi czy Warszawie? Bo już niedługo będzie to wymarłe miasto

Wszyscy pieniacze i ujadacze kopalnia Bełchatów to jeszcze ze 20 lat się pokręci więc zostawcie sobie trochę tego ujadania na później bo co będziecie pisać za 2, 5, 10 lat jak już teraz całą zazdrość i swoje żale wylejecie. Nie spinajcie się za bardzo bo wam żyłka pęknie, a to i tak tylko puste wasze gadanie. Zdrowia życzę

Zamknąć kopalnie i wprowadzic kwarantanne

Jaki górnik kto te bzdury pisze!!! Dopisał by że nizinny ale też nie pasuje

Czy Redakcja db Belchatów jest w stanie ukrócić wulgarne wpisy, które czynią ten portal "spluwaczką"dla hejterów, to jest do zidentyfikowania Za niedopełnienie oskarżam Redakcję. Autorami hejtu zapewne jest mała grupa.Czy można liczyć na działania Redakcji portalu?

Na " Bełchatów-Nasze Miasto" wprowadzono nakaz rejestracji i logowania się do konta, no i proszę, ani jednego komentarza... można??? Niech każdy odpowiada za swoje słowa!

A kiedy tam wprowadzili ten nakaz? Wczoraj jeszcze nie zauważyłem...

To napisz komentarz bez logowania

Moim zdaniem ktoś wreszcie powinien, nie tym piszącym, ale redakcji wytoczyć proces lub zgłosić do prokuratury, zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez redakcję, polegającym na niedopełnieniu obowiązku usunięcia komentarzy szkalujących KWB Bełchatów i jej pracowników, poprzez nieprawdziwe informacje, psucie wizerunku firmy strategicznej dla regionu, umniejszaniu wkładu ciężkiej pracy, oraz nieszczaniu etosu tak ważnego zawodu jak górnik. Może sama zainteresowana firma? Miasto powinno zrobić to samo.

Ale was boli w obszczymury ze wam się trochę pociśnie przecież pracownicy kwb to największe lesery obiboki Chociaż chyba w elektrowni wieksi ale Pentagon to jest dopiero rasowy burdel jeśli w śród swoich znajomych bądź sąsiadów macie sąsiadkę koleżanke bądź hmm no już nie będę pisał kogo to na bank jest dymana

To się nazywa sranie we własne gniazdo

A Twoje sranie w banie.

W dobie takiej eskalacji zarazy w koronie. Leśne dziadki i babcie mogą już iść emeryturę

Poczekajcie , nie dlugo ja bede sztygarem . I pokaze kierownictwu , ze mozna zrobic we 2 tyle co we 5nciu. Oczywiscie ja tez bede zapierd dla lepszyj statystyki. Bedzieta lotac ja eFy amerykanskie. I zadyn kurunawirus nie bedzie wymowka!!! Bo taki juz ze mnie od dawna konfident i karierowicz!!

To jest po polsku?

Bardzo dobrze popieram końcu się skończy opierdalanie

Dobrze sie czujesz moze masz gorączke?

Ponad 80 komentarzy, a 70% to fala hejtu i nienawisci. Pracownicy KWB i wszystkich spólek uwazajcie na siebie.

sie ma, kiedy Złoczew odpala ? 

W sylwestra

Liczy sie tylko koronawirus i nic wiecej Jak masz jakas inna chorobe to mozesz zdychac bo nikt ci nie pomoze

A mnie zaraz coś trafi. Starostwo nie działa, a ja potrzebuję zarejestrować auto. Czy naprawdę nie mogą jednego stanowiska otworzyć??? W innych miasta funkcjonują normalnie za szybą i przyjmują interesantów. Już mi przepadł termin. Auto w garażu, niezarejestrowane. To chore!

Pandemia wirusa, ludzie się boją o zdrowie i życie a ten auto musi zarejestrować....

Piz.a A nie pandemia...

Ludzie dzielą się na tych co potrafią przewidywać i tych, którzy dopiero widzą pewne rzeczy jak już ich dotkną albo ich bliskich. Wiesz do której grupy się zaliczyć myślę?

Piz... e to masz zamiast mózgu. Poczytaj trochę.

A czy w elektrowni pracuje jeszcze laborantka piękna Inez ? Cud kobieta

A co z Nią?

Tak pracuje emoji

Jaka litera jej imienia?

Dlaczego mówicie tak na nas. Torfiorze to bardzo nieładne przezwisko. My jesteśmy prawdziwymi Górnikami przez duże G! Mamy stroje odświętne z piuropuszami. Jesteśmy solą tej ziemi. Beznas ten region by nie przetrwał. Pozdrawiam.

GÓRNIK to pod ziemią fedruje a nie opala się na powierzchni. Z was takie górniki jak z pizdy rakietnica. Z pozdrowieniami dla górników, tych prawdziwych górników.

Mistrz????

Dobre, ale czas ów pióropuszy się kończy...

Pióropusze jak u Indian na Dzikim Zachodzie

Tacy z was górnicy jak z koziej d.... y trąbka co w zyciu pod ziemią nie byli i przydało by się nauczyć poprawnie pisać pajace

Boli ****, że musisz zapierda*c za marne grosze?

Z czego się cieszysz baranie? Weźmiesz dwie emerytury i do piachu emoji a ja dalej będę zapierdalał za grosze i dymał twoją babe emoji

Górnicy znani są z rąbania na przodku w pracy jak i domu. Nikt nie zamieni siekiery na kijek

A bo bym zapomniaj a już jak na emeryturki pora. Iść to jest dramat jedni kościół z domu robią drudzy księgi Na sąsiadów piszą hehe Komedja itd mógłbym wiele przytoczyć ale szkoda prądu tak wam. Torfiorze na łeb ****

Wkoncu trochę sraczki tym darmozjadom i nieroba się przyda a jie tylko 13. 14. Barburki. Premie i jeszcze źle wiecznie mało i mało po przyjeżdżało to dziadostwo z całej Polski z dziur gdzie psy ****mi szczękały a teraz c hrabiostwo wielkie a te stare pudla co w Pentagonie siedzą wysmarowane jak kur... W burdelach i tylko się dymają po kontach nie raz panie sprzatajece się zalily że już mają dość sprzątanie tych kondonow po tych starych ****ach tak prawda ten kto pracuje w kwb to dobrze wie jak jest to teraz troszkę obsraja te stare ropuszyska pozdrawiam

Znowu się uruchomił ten z syndromem niedopchnięcia heh. Musisz mieć człowieczku ciężkie życie. Ino współczuć

Kto cię tak skrzywdził?

Nie przyjęli cię??soryy taki masz ryj

Kiedy jadą związki strajkować do stolicy ? Buhhhaaa

Górnicy, to są w Katowicach, Bytomiu. Ogólnie, na Śląsku. Tutaj, to co najwyżej kopitorfy są. Z przerośniętą ambicją ????

Nie pluj na kogoś kto utrzymuje cały region.Wez się za robotę .A pewnie jak byś miał okazję zatrudnić się jako kopitorf to pewnie byś nie jednemu w tyłek wszedł.

Pracownik kwb. Pamiętaj **** darmozjadzie, nikt nigdy mnie nie utrzymywał. Wy kur.a mnie utrzymujecie???? Przestań pierdolić i zejdź na ziemie lub wracaj tak skąd cie tutaj przywiało. Jeba.y werbusie.

To jakiś zfrustrowany rdzenny pastuszek, piszący pod różnymi nickami. Gdyby nie Kopalnia i szanowni Panowie Górnicy to by dzisiaj krowy wypasał jak jego przodkowie.

Jesteś zazdrosnym chorym typem, kopalnia to chyba cały świat dla ciebie, mniej o kopalni gada 5 tysięcy pracowników niż grupka frajerów

Wy wszystkim wszyscy w **** wchodzicie bez mydła taka prawda ciągle kierowniczku sztygarku itd szczere slowa

Niby w jaki sposób utrzymujecie cały region? Połowę pelensji przelewasz na szpital? Czy sponsorujesz piłkarzy z własnej wypłaty? Wy naprawdę jesteście oderwani od rzeczywistości. Górnicy są na Śląsku.

Zazdtosniczek....

Och nie! Kolejny pełen bólu **** komentarz w wykonaniu następnego zazdrośnika. Jesteście tacy monotematyczni, że niebawem zupełnie nie będzie sensu tu zaglądać :/

To nie zaglądaj.

No i cześć, no i ch ujemoji

Kvietniov i wielu innych pieniaczy. Pozwólcie im brandzlować się w internecie. Policzą sobie łapki - w górę i w dół. Nigdy nie sikaj pod wiatr mawiał klasyk.Pamiętaj , że negatywna energia wraca. . Pozdro Kvietniov. Możę z ciebie spoko gość no ale losu nie oszukasz.

Drodzy Bełchatowianie. Drodzy hejterzy. Dużo żółci wylewa się na tym portalu. Dużo najgorszych życzeń "torfiorzom" i "energolom". Jeszcze dziesięć lat i skończy się węgiel, ludzie na bruk. POSZLI DO PRAWDZIWEJ ROBOTY! Bełchatów upadnie. Tylko Prawdziwi fachowcy przetrwają! Tak miało być, ale to nie jest już aktualne. Wszyscy dostaną po tyłku. Wiele osób straci pracę już teraz. Nawet tę najbardziej znienawidzoną. Można zaklinać rzeczywistość. Prawda jest taka, że Bełchatów może się skończyć już teraz. Nie trzeba 10 lat. Jak to mówią KARMA wraca. Trzeba w życiu zachować pokorę.

A w rambie ile jest już przypadków??

8_RAMB. 1_Bestgum, 1-KWB. To oficjalnie potwierdzone przypadki. A ile jest w ogóle, to nie wie nikt

W Bestgumie sam prezes, tak?

Kto to wie ????

Dlaczego pracownicy PGE i spółek tak narzekacie? W tak dużej grupie pojedyncze przypadki są nieuniknione. Pamiętajcie, macie pracę i wynagrodzenia. Co inni mają zrobić, gdy już nie pracują bo firmy nie mają zamówień i zostali na lodzie. Teraz czekam na wypłatę za postojowe ale nie wiadomo kiedy wypłacą i ile wypłacą. Co mam dzieciom powiedzieć, skąd kasa na życie? Proszę, przestańcie bo już czytać tego nie można.

Bo leniuchom robić się nie chce na państwowej posadzie. Oj jak by u mnie w tartaku pracowali to bym ich szacunku do pracy nauczył.

Januszu biznesu trzeba było myśleć A nie pluć na państwowe masz głowę i ...co kombinuj

W dobie ogólnej paniki lub totalnego olewania wszystkich zakazów i nakazów, może by tak zamiast hejtu i wylewania syfu jeden na drugiego, wysłalibyście sobie wzajemnie jeden z drugim - wirtualny uśmiech i pozdrowicie jeden drugiego z życzeniem zdrowia i dobrego samopoczucia. To nic nie boli, nie kosztuje a przyniesie więcej pożytku.

Ty Jehowy daj se pspokój.

Będzie nabór do kupolni emerytów przetrzewi tam w wkopie.

Będą padać emeryty co człon a składować ich spasione cielska na kątowych stacjach na góre lizakiem. jaśnie pany kupolnione. TFU

Zle nikomu nie źycze ale zapamietaj karma wraca nie wiadomo kto pierwszy ja kopalniok czy elektrowniok mlody czy stary ??nie ma reguly

Żal **** ściska, żebyś czasem ty z tej zazdrości nie padł na swoje grube d. upsko

Powiedz im to prosto w oczy pizdo... A nie wylewasz swoje żale na ekranie niedojebcu.

Zbynio bo ci żyłka wczesniej pęknie niż Cię wirus dopadnie. Gadasz jak byś miał stosunek z jeżem.

He he nie gadam tylko piszę pizdeczko. A Tobie niech dalej żal **** ściska. Gdybyś Ty na żywo taki bystry był może by Ci się powiodło.

Złóż podanie, może Cisie poszczęści.

Pierwszych lepszych idiotów tam nie biorą, więc "Złośliwy z ich ..." nie musi się tego obawiać emoji

Jak zwykle marudzenie się zaczęło, że szatnie, przewozy brak środków itd. Pracownicy PGE pracujecie u jednego z najlepszych pracodawców w regionie, masa ludzi chciała by tam pracować a wy tylko stękacie wstydu nie macie?! Przy takim skupisku ludzi trzeba się liczyć z możliwym kontaktem z osobą zarażoną ale żeby tak marudzić... weźcie się za prace i patrzcie na innych że mają home office większość pracuje tak jak wy...

Niestety górnicy nie mogą pracować zdalnie. Natomiast większość urzędników pracuje zdalnie. Należałoby sprawdzić czy w każdym przypadku jest to uzasadnione. Można mieć kompa przed sobą do 15 i nic nie robić. Teraz będzie mozna dokładnie sprawdzić co tak naprawdę robią ważnego. A górnicy niestety żeby był prąd muszą kopać ciągle. Szacun dla braci górniczej.

Sprzedawcy w sklepie tez nie mogą pracować zdalnie, a bez nich do garnka nie miał co włożyć .i po co te wywody o braci górniczej? Tylko im należy sie szacunek?

Wszystkim pracującym teraz, szczególnie mającym kontakt z innymi należy się szacunek.

Zgadza się iż ludzie z koparek i zwalowarek rozgrupowani są po szatniach, ale niestety po przebraniu wsiadaja w jedno auto i jadą do wkopu siedząc jeden obok drugiego. Brawo

To co każdy ma swoim jechać na maszynę?ale jesteś tempy

To ze wsiadaja w jedno auto to nic! Gorsze jest to ze zucaja ludzi po różnych maszynach... pozdrawiam i życzę zdrowia!

Tak chciał Ojciec Tadeusz Jabłoński i tak jest emoji

Masz mało Tadeuszów w znajomych chyba o którego ci chodzi wpisz w wyszukiwarkę google i powiedz to który emoji

Obserwator a wiesz co to RODO ??

Komentator skończ na obserwowaniu i nie komentuj więcej błagam.

Powiem tak. Poziom komentarzy na tym portalu to jest dno. Nie ważne o czym jest artykul: Czy to polityka, czy religia czy nawet teraz epidemia... Zawsze jeden wielki hejt, wyzywanie, obrazanie jedni drugich.. naprawdę ludzie zastanówcie się czy takie anonimowe wyzywanie się ma sens? Coś wnosi poza śmieszna i dziecinna poprawa własnego ego? Jeżeli komuś to pomaga to szczerze współczuję

Czy bycie torfem to jakiś styl?

Być kretynem to Twój sposób na życie? Pochwal się miro. Chętnie Cię wysłuchamy emoji

Studia, dwa języki I zapraszamy...

Lewactwo roznosi też choroby wszelkiego rodzaju

Masz racje Potwierdza to kolejny ksiądz który mógł zarazić wiernych

Powiem tak elektrownioki kopalnioki i inne osoby z innych spółek które kryją lub wiedza o osobach zarażonych stulcie pysk i powinni wam dawać kary pieniężne za ukrywanie osób zarażonych anty kwb eb!!!

ja tez mam plan kopalnie zamknonc i po problemie !!!!!!!!!!

Zanim napiszesz coś głupiego...pomyśl...to nie boli...

Ty się zamknij i po problemie a telefon sobie w **** naladuj

Po co wyłączać prąd. Dajcie gościowi brandzlować się w internecie. Zlicza sobie łapki - w górę i w dół gwiazda internetowa do której cała żółć wróci. Już nadchodzi. Pozdro Kvietniov. Możę z ciebie spoko gość no ale losu nie oszukasz.

A tobie nieudaczniku co robi za 1500zl wylaczyc prąd

Za późno działania panie dyrektorze Nie trzeba było jeździć po wycieczkach a potem nie robić uników tylko zajmować się pracą do której się pan wynająl za wielkie pieniądze. I to w takim czasie. Mam nadzieję że pan za to odpowie.

Powiem tak elektrownioki kopalnioki i inne osoby które kryją lub wiedza o osobach zarażonych stulcie pysk!!!!

Górnik z pozytywnym wynikiem przebywal od 16 marca na kwarantannie. Nie pracował, więc nie siejcie paniki bo z tego slyniecie w tym plotkarskim mieście. Zajmij się jeden z drugim sobą, spytaj kiedy i z kim widziała się twoja żona na zakupach, bo z pewnością Cię oszukuje, a ty chodzisz zarazony.

Przecież to jest właśnie w tekście napisane. Dyrektor o tym jasno mówi. Czytałeś ?

Bez tego znienawidzonego gurnika z KWB i pracownika EB byście z pola brukiew zbierali i swinki paśli, a nie swoje firmy i sklepy prowadzili. Zazdrośnicy

Ortografia się kłania imbecylu lepiej milcz!!!!

A czy osoby zarażone poruszały się do i z pracy przewozami , jak tak to jakimi , ponieważ ja również jeżdżę i nie wie , czy mam się obawiać ? 

A co w spółkach pracujących na potrzeby KWB...zapomnieli o nich 2butelki płynu dezynfekują cego na 50 osób śmiech na sali...tak samo jak że świadczenia mi...w kopalni 2/3tysiace w spolkach 500.700zl...podwyzki w KWB tysiąc w spółkach 200/300 zl.. klapki nosimy na nogach nie na oczach

Nie narzekam.lepiej mam jak w magazynach

Dobre podwyżki na kopalni. W spółka co roku mają I narzeka. A w kopalni były w tamtym roku od 10 lat.

Zamiast narzekać przenies się do spolki.zobaczysz jaki miód...spółki przez te kilka lat i tak nie dogonily waszych pensji . ROBIC WAM SIĘ NIE CHCE I CIĄGLE WAM MAŁO!

Przecież z to nie gorniki tylko fizyczni W kopalni to by jednej zmiany niewytrzymali

Górniki to pracują na zdalnej w domu a węgiel kopią fizole przecież wszyscy to wiedzą!!!

Ha,ha,ha ale imbecyl

Gdzie masz podwyżki w kopalni po tysiąc? ???? A w ogóle kiedy jakieś były? Chyba że swój jesteś

"Górnik"? Z całym szacunkiem ale gdzie tym naszym kopidołkom do prawdziwych Górników.

Wynika to wprost z ustawy zazdrośniku, a nie ich widzimisie

Tu nawet sekretarka jest górnikiem, żal, ale my za to płacimy w rachunkach za energię.... Zaorać dołek.

Dowiedz się, a potem pisz bzdury

Bełchatowianie ile trzeba było zjeść śniegu by popierać i głosować na to badziewie PiS?

Lepiej na zlodzieji z po co ludzi z kamienic wyrzucali a Donald wiedział że to lipa z Amber

Ha ha ha czyżby pracownicy kopalni i spółek mieli za zadanie dawanie negatywnych opinii,żeby komentarze zostały ukryte? Nic wam to nie da,ponieważ można tak czy siak je odczytać ha ha

No i teraz pytanie zasadnicze,czy przestrzegał kwarantanny? czy miał rodzinę i czy rodzinka razem z nim była w domu,czy ktoś z nich latał po marketach? Tego się chyba nie dowiemy.

Matko boska górnik zarażony ... A chłopaki ze spółek którzy z nimi w brygadach robią to są nie ważni ..

Pablo nie pisz farmazonów gdzie masz ludzi ze spółek wśród kopalniaków? NIE MA!

Ty kolego to chyba nie w temacie buahaha.pewnie jesteś pociotka i siedzisz i parzysz kawę w białym domie lub w latawcu

RS-9 połowa ludzi z betransu

Jak by coś to ja jestem gotowy do pracy. Gdyby jakies braki byly. Tylko juz zostaje w KWB na stale ;-)

hahahaha! Do czego się nadasz? Chyba do sprzątania dla brygady pomieszenia. Przyznaj się w jakiej spółce robisz

Chcesz zostać w tej znienawidzonej KWB. Przecież tam pracują same chamy i nieroby.

To akurat prawda.

dodaj komentarz
Czytaj także