Rejestracja i logowanie

GKS Bełchatów z "nowym" sponsorem. Wideo z konferencji

Wydarzenia 04-10-2019 Autor: Emste
405
GKS Bełchatów z

W piątek, 4 października poseł Małgorzata Janowska oraz prezes GKS Bełchatów Wiktor Rydz poinformowali, że umowy GKS'u Bełchatów z PGE GiEK S.A. można spodziewać się już w przyszłym tygodniu. Spółka będzie sponsorem bełchatowskiej drużyny.

W piątkowe popołudnie kibice i fani GKS'u Bełchatów usłyszeli dobre wieści, rozwiązały się bowiem zawirowania związane z finansowaniem klubu. Przez ostatnie lata, sponsorem była grupa PGE S.A, która współpracuje również z innym zespołem z pierwszej ligi – Stalą Mielec. Koncern nie może jednak finansować dwóch klubów rywalizujących na tym samym szczeblu rozgrywek, udało się jednak znaleźć rozwiązanie. Bełchatowscy piłkarze będą sponsorowani przez spółkę PGE GiEK S.A.

Wiktor Rydz mówił, że te pieniądze są dla zespołu jak tlen, bez którego ten, nie mógłby dalej funkcjonować.

- Ta umowa to życie, tlen dla klubu, pozwala na dalsze funkcjonowanie. Cierpliwość popłaca, wierzyliśmy, że finał tych rozmów będzie dla nasz szczęśliwy. Wiedzieliśmy też, że są pewne przeszkody, ale dzięki determinacji, zaangażowaniu i chęci udało się wypracować formułę sponsoringową – informował Wiktor Rydz.

Niestety na chwilę obecną nie wiemy, o jakich kwotach mowa. Wiktor Rydz informował jedynie, że są to informacje handlowe, których na dzień dzisiejszy nie może ujawnić. Gwarantował jednak, że decyzje ws. finansowania już zapadły, zgodnie z jego słowami, umowa może być podpisana jeszcze w przyszłym tygodniu i ma funkcjonować do końca sezonu. Co ciekawe, umowa ma być korzystniejsza niż do tej pory.

 

 

 

 

komentarze (405)
Dodaj komentarz

Jaki prezes w tak trudnym momencie, kiedy potrzebujemy punktów, sprzedaje Zdybowicza?! Za chwilę spadniemy i będzie całkowicie po sponsorowaniu. Ciekawe kto jest Zdybowicza menagerem i kto go wyprowadził z klubu? I kto mu w tym i za ile pomógł?

to kto jest w końcu ojcem sukcesu się pytam...

Z pewnością nie Lolek, on i jego radny padawan głosili o finansowaniu ze skry. Czego się nie zrobi dla dodatkowych głosów..... a tak swoją drogą radny z EBE robi kampanię posłowi z EP .... taki lokalny patriota .... wyborcy powinni go rozliczyć.

Poniekąd my wszyscy. PGE ma bardzo drogą energię elektryczną a co za tym idzie wysokie zyski. Co to za różnica czy sponsoruje Polską Fundację Narodową, prasę prawicową czy GKS. Za czasów prezydenta Chrzanowskiego PGE przegrało przetarg na energię elektryczną dla miasta Bełchatowa, bo cena była bardzo wysoka. Każdy skubie PGE jak może a my płacimy ciężką kasę.

Nie ma ojca. Tym razem jest matka.

A w tym artykule widac gdzies nazwisko Lorka lub innego chetnego do pomocy oprocz pge i janowskiej?

Ojcem sukcesu jest ojciec

Co Lolek załatwił ? Nic. Załatwił tylko sobie rozglos

To samo załatwiła sobie narazie Janowska! Tylko rozgłos! Dlaczego na tak ważnej konferencji nie ma nikogo z PGE? Bo nie będzie żadnej umowy!! Procedury wewnętrzne PGE wprost zabraniają sponsorowania dwóch zespołów w jednej klasie rozgrywkowej. Mielec ma lepszych polityków! Tylko strajk w KWB może coś zmienić! Czas na konstruktywną rozmowę już dawno się skończył!

Świnka wyskoczyła z chlewika i kwiiiiiiiiiiiiiczy. Dobrze że sam się przedstawiłeś wieprzu kłamczuszku kwiiiiiiii

Idzie lepsze extra

Na całe szczęście dla 3/4 bełchatowian GKS to sprawa marginalna wręcz wkurzająca, jak ten cyrk musi ochraniać tabun policji.

Nie wiem jak to policzyłeś. Zależy kogo się zna. U mnie w bloku jesteśmy z gieksą, w pracy ludzie nie chodzą bo starsi i spoza miasta ale zawsze rano po meczu jest dyskusja jak poszło i smutek jak słabo a zadwolenie jak zwycięstwo.

No i pięknie. emoji tylko po co tyle złośliwości w komentarzach ??

Wystapięnie Janoskiej najlepiej podsumowała drużyna GKS w meczu z Podbeskidziem - 4 w plecy.

Ale żeby siedzieć do 2 w nocy i kogoś obsmarowywać to naprawdę trzeba mieć samozaparcie. Trzymaj się i choć wcześniej spać. Zdrowy sen gwarancją dobrego samopoczucia. Pozdrowienia emoji emoji

No nieźle, ale do końca uwierzę jak zobaczę umowę podpisaną. Wtedy idę na nią głosować.

Najważniejsze że stop part- mafi rudego lisa. Głosuj na kogo chcesz ale nie na koalicję.

Wolę zwykłą Grażynkę niż Dyzmę który przypadkiem wskoczył na salony i został lwem salonowym

„Głosuj na swoich” Bełchatowianie, niezależnie na którą partię chcecie głosować głosujcie na ludzi z Bełchatowa: Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Brak kandydata z Bełchatowa. Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Kubiak Dariusz Jan, Bełchatów. Miejsce na liście 7 Janowska Małgorzata Monika. Bełchatów, Miejsce na liście 10 Wyczachowski Waldemar, Łękińsko. Miejsce na liście 11 Wysocka Agnieszka Katarzyna, Bełchatów. Miejsce na liście 15 Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ Rozpara Tadeusz, Bełchatów. Miejsce na liście 4 Pawelczyk Andrzej Krzysztof, Bełchatów. Miejsce na liście 7 Kowalczyk Mariusz Krzysztof, Bełchatów. Miejsce na liście 18 Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ Marjan Patryk Piotr, Bełchatów. Miejsce na liście 1 Gajda Jadwiga, Bełchatów. Miejsce na liście 16 Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI Rożniatowski Arkadiusz Paweł, Bełchatów. Miejsce na liście 6 Siedlecki Roman Piotr, Bełchatów. Miejsce na liście 12 Mam nadzieję, że wszystko się zgada, dane spisywałam z internetu, mam nadzieję, że wszystko się zgadza. Jeśli ktoś popiera „głosowanie na swoich” niech wkleja, gdzie się daj, do wyborów tylko kilka dni.

Prawda jest to, ze macierewicz i milczanowska chca wygrac i pozbawic belchatow posłów stad tak ułożone listy. Glosy moga sie dzielic i to spowoduje, ze nikt z balchatowa sue nie dostanie.

Olu bardzo to sympatyczne co napisałaś. Ale rada twoja jest przeciwskuteczna do twoich chęci. Nie należy tego robić. Żebyśmy mieli swojego posła nie można rozpraszać głosów, bo wszyscy nasi kanydaci odpadną, a wejdą ci z innych powiatów. Jeśli chcesz żebyśmy mieli swojego posła masz (mamy) dwie możliwość. 1. Pierwsza, najpewniejsza i bezproblemowa dla tych którzy nie są fanatykami parytjnymi to wybrać ugrupowanie które ma nawiększe szanse i tam zagłosować na kandydata który ma największe szanse. Nie należy kierować się kolejnością na liście bo te były układane nie pod nas tylko pod tych którzy układali. Należy wybrać kandydata najlepszego, na którego spodziewasz się że bełchatowianie oddadzą głos. Ten któremu zaufają, docenią jego dotychczasową pracę, zaangażowanie, skuteczność itd. 2. Druga dla tych którzy nie są w stanie przełamać swoich paryjnych sympatii i antypatii. Ci muszą wybrać partię kierując się swoimi namiętnościami ale potem znowu powinni postąpić tak samo wybrać z listy tego bełchatowianina któremu jak się spodziewa zaufa najwięcej mieszkańców naszego miasta. Ryzyko rozporszenia wtedy jest większe ale na miłość i nienawiść się nic nie poradzi emoji Jeśli postąpimy inaczej nasi kandydaci odpadną. Nie wklejaj więc swojej listy gdzie popadnie bo to nie jest dobry pomysł.

nieprawda, najwyższy czas głosować świadomie, a nie na 1 z listy i ludzi, którzy są w Bełchatowie tylko "na wakacje" a generalnie Bełchatów ich kompletnie nie interesuje.

chcialm na Wyczachowskiego albo Rozpare bo ich znam ale moze macie racje ze nas rozegraja z radomska i piotrkowa i lepiej na janowska

janowska z gieksy

tylko Janowska

Gdyby nie bredzacy Korwin o ruskich sojuszach to Marjan miał szanse a teraz to syfu narobione . Janoska albo zostane w domu. Zobacze co z ta nasza gieksa

Ja na Janowska nie dam rady bo to PiS wiec Siedlecki z PO

To mnie wychodzi z obu Janowska emoji)

Biedni sztabowcy Grażyny. Wy niczego nie rozumiecie. Ale jaki wódz taki i sztab. I nie chodzi o to, że od tego bełkotliwego szczebiotania oczy bolą, ale o to, że ta podróbka prawdziwego polityka zawłaszczyła sobie trud wielu innych bardziej zaangażowanych ludzi. Związki od dawna zajmowały się tą umową. Grażyny wkład to ten szalik na szyi, ale i to wstyd. Dlatego tylko LEWICA, młodzi, nie zepsuci jak to towarzystwo, które niedawno tak broniło prezesa, który wiadomo jak skończył. Prawda Grażynko?!

Te związkowiec, ja myślałem że ustawa o związkach zawodowych to pozwala związkom na walkę o prawa pracownicze a nie na negocjowanie umów sponsorskich. Właśnie napisałeś misiu kolorowy, że związki łamią prawo emoji może pojedź po całości i napisz z jakiego związku zawodowego jesteś emoji no dalej czekamy. Następny lewak o moralności Lolka

Ci od Biedronia to jednak prości są, też złamałeś własnej matce szczękę tak jak to zrobił twój idol ? 

Drogi hejterze czy naprawdę jedyne co potrafisz wykombinować to nazwać kogoś Grażynką ??? Sugerujesz że to imię które nosi dumnie tyle Polek to jakiś synonim obciachu. To naprawdę słabe i dziecinne. Osobiście jeszcze raz zachęcam wszystkie GRAŻYNKI i oczywiście innych do głosowania na Gosię emoji. A co do ciebie drogi hejterku no cóż powodzenia pewnie kiedyś z tego wyrośniesz emoji emoji

Ho ho ... wiosenny napisał właśnie że związki zawodowa działały niezgodnie z ustawą o związkach zawodowych.... misiu nie idź tym tropem emoji

Myślałem że same gratulacje będą w komentarzach a tu niespodzianka. Komu to nie pasuje? Przyzwyczaiłem się, chociaż nie rozumiem dlaczego, że cała opozycja jedzie po PiS jak tylko uda im się coś dobrego. Ale tu nie ma nic o PiS. Jeśli to ktoś z tej samej listy to jest kompletnym idiotą bo sam na włąsną szkodę działa. Walcz tym co dobrego robisz a nie oczerniasz sukces koleżanki z drużyny. A może to bystrzaki z opozycji chcę sponiwierać wizerunek PiS. Ale kto tam taki bystry jest? Jest na to sposób, żeby się o tym przekonać. DDBelchatow zadzwoncie do kandydatow PiS i spytajcie ich o zdanie. Zacznijcie od Macierewicza i potem pozostałych. Co sądzą o sukcesie koleżanki z listy? Wrzućcie nagrania. Mamy prawo wiedzieć czy są krety czy to dywersja opozycji.

No tak do opozycji nie ma co bo wiadomo co powiedzą emoji

Dobre wieści a tu nienawistny ściek. Ktoś się nie ucieszył ktoś się wściekł. Szkoda nurkować w to szambo bo się wyjdzie jak Bambo. Spadam stąd. Wszystkim mądrym dla higieny tez polecam.

Kameleon to zwierz, który lubi często zmieniać skóry i już myśli, że to nie on, a to ten sam kameleon. Raz w Kukizie, Republice aby skończyć w PiSu klice Kameleon to zwierz, który obiecuje złote góry GKSu szalik wdziewa i już pewny sejmu nieba lecz - to se ne da.

Cieszymy się że tu zajrzałeś emoji z całą pewnością twoje samopoczucie się poprawiło po tym wpisie. Trzymamy za ciebie kciuki. Kiedyś z pewnością będziesz szczęśliwy. Powodzenia emoji emoji

Byle tak dalej skutecznie do przodu na zawistynikow sie nic nie poradzi. Mozna sie za nich pomodlic.

minusujecie ze sie ktos pomodlic chce, to jakies wariatkowo

Ty masz diabła za skórą, więc to nic nie da

Tak perfidnie wykolegować związki zawodowe. Chłopaki się narobili, a Grażyna wychodzi i plecie trzy po trzy, ale w szaliku. emoji

Drogi hejterku czy naprawdę stać cię tylko na to aby „przezywać” kogoś Grażyną. Co ci jest winne to imię które dumnie nosi tyle Polek a które ty próbujesz przedstawić jako synonim obciachu. Sam sobie robisz obciach. Przy okazji zachęcam wszystkie Grażynki i oczywiście innych do głosowania na Małgosię emoji To naprawdę super dziewczyna !! emoji

Brawooo jak sie potwierdzi ide na wybory i glosuje na nią

Z wypowiedzi wynika, że: 1. Umowy jeszcze nie ma! 2. Jak będzie to będzie na rok - wstyd. Za rok znów mamy błagać. Stal ma na 3 lata!! 3. Czy to będzie sponsor tytularny ... tego jeszcze nie wiemy!!! !. 4. Nie ma podanego terminu podpisania umowy. Takie konferencje się robi jak się podpisuje umowę. Gra wyborcza.

Ja też jestem zażenowana tym co napisałeś. Miejmy nadzieję że kiedyś się opamiętasz. Pamiętaj z hejtu można się wyleczyć emoji Trzymaj się a ja trzymam za ciebie kciuki emoji emoji

oj tam nie czepiaj sie prezesa posluchaj ona gra jak kazdy wazne zeby nie spuscic gieksy o to chodzi .ona gra gieksa gra i do przodu a nie sranie do gniazda

no właś nie o tym wam piszę, tak wam grało, że się zes....ło. Konferencja o niepodpisanej umowie! Brawo Wy! emoji

dobre wiesci dla klubu ktory ma problemy - prezes zadowolony o co kaman?

Gosia głosuję na Ciebie bo widzę że działasz . Ogólnie widzę że zdrowa jesteś :-). Pozdrawiam

To napisałam ja Gosia zwana Grażyną.

Chyba nie Gosia tylko Daro zwany Januszem, bo taki chytry, ze służbówką wszędzie śmiga i za mandaty nawet płacić nie chce.

Ja myślę on może nie jest chytry tylko ma duże wydatki

O nasz bełchatowski zajebisty Janusz zbiera na Tesle i chce przerobić na gaz

Rydzu, musisz teraz zarost zapuścić i to taki porządny, żeby twarzy nie było widać.

Śmieszni już jesteście. Trzymajcie się ciepło emoji emoji emoji

Dla ciebie i twojej szefowej posłanki wszyscy jesteśmy śmieszni: kibice, związkowcy, bełchatowianie. Tylko wy jesteście poważni. Woda sodowa uderzyła do głowy.

Cóż miejmy nadzieję że dobrze ci w świecie który sobie wymyśliłeś. Aczkolwiek mam nadzieję że kiedyś uda się opuścić ten wyimaginowany świat. Powodzenia trzymamy kciuki emoji emoji

Inżynier społeczny widzę się znalazł i próbuje kreować podziały. Za dużo TVN zmień kanał.

Trzymaj się misiu emoji. Będzie dobrze emoji trzymam za ciebie kciuki emoji

Brawo Pani Poseł. Świetnie sobie Pani radzi z hejterami emoji Wszystkim hejtetom małym i dużym dużo radości i miłości w życiu. Kiedyś i dla was zaświeci słońce...... emoji emoji

Najwięcej hejtu to właśnie od Grażyny i jej chłopaka z volvo

ale na siebie by pisali. jakies nieporozumienie. przeciez to hejt tych co nie chcą zeby gks mial sponsora jest tylko. szkoda czytania

To ja Sebastian pani asystent. Dobrze sobie radzę?

Dużo miłości i radości w życiu emoji pozdrawiam.

O cześć elżbieto i ty tutaj emoji emoji emoji

Będzie dobrze emoji wierzymy w ciebie emoji kiedyś ogarniesz swoje życie i słońce znów dla ciebie zaświeci. Trzymaj się ciepło emoji

Skoro posłanka wchodzi w rolę świętego Mikołaja to ja poproszę o nową nawierzchnię ulicy Budryka. Ta obecna stawia wszystkie władze w fatalnymi świetle. Aż dziw bierze, że ta ulica przebiega przez jedno z ostatnich osiedli, które wybudowane było w Bełchatowie. No ale tzw. przewozy i mztki przez kilkadziesiąt lat zrobiły swoje. Pani posłanka niech przejedzie się, oceni, i pomyśli, że może mieć tutaj więcej wyborców niż nic nie robiący pan poseł Kubiak.

A to proszę się zgłosić do radnego Cieślaka..... a zapomniałem zajęty bieganiem za pinokiem.

To sprawa dla radnych miejskich jest.

Równie dobrze można powiedzieć, że GKS to lokalna drużyna grająca na miejskim stadionie.

Moglibyśmy gdyby GKS grał w B klasie.

Dajmy się wykazać radnym i pani prezydent emoji

Przed wyborami żeby kupić głos KIbiców GKS ale propaganda i tak zagłosuje na KONFEDERACJE

A oni jak to ogłosił Korwin dwa dni temu wyjdą z NATO i zawrą sojusz z Rosją. Na następne wybory będziemy pisać ruską cyrlicą.

Warto posłuchać Liroya, opowiada dlaczego wyszedł z tego tworu. Brak szacunku dla kobiet, pro rosyjskość i kasa kasa kasa .....

Chociaż dzisiaj dajcie sobie spokój. Bo to już jest żałosne......

to pisałem ja Sebastianek

A może niech ktoś wypowie się uczciwie o jakich konkretnie pieniądzach jest mowa...?

no właśnie na dzisiaj o żadnych emoji emoji Konferencja o umowie, której nie ma. Gratuluję

Z innej beczki. Pani poseł ile jeszcze pani przyjaciółka planuje wcisnąć do naszej elektrowni ludzi z Pajęczna, i Działoszyn. Muszę z nimi pracować. Żadnego przygotowania, przypadkowi ludzie. Ich samochody z rejestracjami EPJ nie mieszczą się już na parkingach. Może tym by się Pani zajęła. A nie, właśnie tym się Pani zajmuje. emoji

Tak czytam i mam wrażenie, że pani poseł poza brakiem szacunku dla kibiców, dołożyła jeszcze brak szacunku dla pracowników kopalni i związków zawodowych.

Ryjecie po dnie. Szlam wam się ulewa .....

nie mogę wyjść z podziwu dla Rydza. Kubiak go do GKS wstawił, tyłek ratował jak konta zus blokował, czy jak Brózda w pks-ie autokaru nie puszczał i nie mieli nawet czym na mecz jechać, albo jak naczelnik skarbowego miał komornika uruchomić. A tera staje z Janoską w szaliku - pewnie pierwszy raz miała szalik goeksy na sobie - i jej dziękuje z uśmiechem. Plusiaki się jednak nigdy nie zmienią.

Graj w drużynie. Udało się to się ciesz. Nie rób siary przed wyborcami. Sam na tym stracisz więcej.

Darek czy ty cały czas musisz jak przekupka się zachować. Zachowaj klasę. Jakie ty swoje osiągnięcia wymieniasz. I jaki poziom.

Pamietam jaka staczka była A teraz ta Pani myśli ze cis hej to dało no dało strzał w kolano Brak doswiadczenia

Pani poseł nie powiedziała że załatwiła cokolwiek. Trzeba zauważyć, w czasie kampanii wyborczej fotografia z każdym może przełożyć się na kilka głosów i o to chodzi w polityce.

SEBASTIANKU odpuść sobie

Skończ waść wstydu sobie oszczędź

Podziwiam Cię Mielczarek, że Ci się chce tak spamować. Był już Kubiak, teraz Janowska, za kim będziesz latał w przyszłej kadencji? Wyczachowski, Wysocka? xD Może zajmij się czymś normalnym w końcu, ile można na kolanach chodzić xD

Między KUBIAKIEM a JANOSKĄ był jeszcze SENATOR. Bogate CV emoji emoji emoji Wszystko robić byle się uczciwą pracą nie zhańbić?

Twoja „normalność” raczej nikogo nie interesuje emoji

szkoda, że Ciebie nie interesuje. Mógłbyś się zająć wreszcie czymś pożytecznym a nie tylko spamowaniem Kubiaka i innych konkurentów twojej Janoskiej

Trzymaj się ciepło kolego emoji kiedyś z pewnością poczujesz się szczęśliwy emoji emoji

balem sie wczoraj ze to nieprawda ze zarazz Pge bedzie sie darlo NIE NIE A to jednak prawda olac tych co mowia o gieksie a teraz niezadowoleni co z tego ze przed wyboram oglosili . a kto by po wyborach chcal jak moze przed. jak ktos mowi ze za gieksom a sie mu nie podoba ta juz nie wiem . wszystko polityka ,jak zalatwila to super DZIEKI DZIEKI GKS

Straciła tym wiele głosów a zyskała nie wiele

Nie patrz na to tak. Tego nie wiesz. Jest możliwość żeby sponsorować GKS to lepiej żeby nie? Niech pieniądze pójdą do innego klubu? Zobacz ilu chłopców ćwiczy w całym mieście. Grają w swoich zielonych koszulkach aż miło popatrzeć. Lepiej żeby siedzieli przy komputerach, a później pili piwo. Dbajmy o nasze otoczenie.

Brawo Pani poseł!!! Naprawdę Pani działa dla regionu !!!

Mam nadzieję że tak. Gieksa gieksa go.

Po co to potrzebne??? Jak gra gks jest cisza bo nie ma ludzi i zainteresowania. Jak przyjezdrza Czestochowa widac ze tam tetni zycie na trybunach. Zaorac i ziemniaki posiac - bedzie kozysc dla mieszkancow

Jedni lubią gruszki inni banany. Piła nożna to jednak sport który wzbudza największe emocje. Gdyby GKS święcił takie sukcesy jak Skra to by stadion na 100 tys. był za mały. Do sukcesów potrzebne są pieniądze i stabilizacja. U nas była tylko karuzela z nazwiskami prezesów i niepewność finansowa. Grzebali przy tym ludzie którzy nie dorastają do rangi funkcji społecznej którą osiągneli i nie widzą dalej niż koniec własnego.... Może teraz się to skończy i zacznie się coś dobrego. Nie pozwólmy zawistnikom już na starcie psuć to może będzie dobrze. Buduje się długo, burzy szybko.

pamiętam czasy gdy GKSa za Lenczyka był wicemistrzem polski i na trybunach bylo 3-4 tys ludzi więc nie wiem skąd te 100 tys ... ochłoń.

Lenczyk nie grał finałów lig światowych. Mało wiesz o Skrze. Ochłonołem.

Korekta, powinno być: Czy jak elektrownia kupi węgiel od kopalni, to też jakiś pisowiec odtrąbi swój sukces, wyszczerzy zęby i pierś wypnie?

Nareszcie! Tylko jeszcze walczyć żeby to był w miarę wysoki kontrakt.

To będzie ten sponsor czy nie ?

Ja za ciebie nie obejrzę. Wiem ale ci nie powiem, bo zaraz 10 mądrych i 20 hejterów powie że na odwrót. Oglądaj ale do końca i nie po łebkach.

Mam nadzieje że wraca stabilizacja finansowa drużyny

Czy wśród osób które komentują ten artykuł naprawdę są tacy co myślą że osoba która komentuje posty WIELKIMI LIETRAMI i podpisuje Się "Malgorzata Janowska" to faktycznie Pani Poseł? Kobieta ogarnęła i pomogła GKS i to się liczy. Czy ta mentalność "zawsze źle i nie tak" wśród spoleczenstwa kiedyś się skonczy?... PGE już dawno temu przestało finansować GKS, to chyba bardzo dobry początek że znowu coś się ruszyło???

Ale ten wodospad miłości na hejterów fajny urządziła. Powinno to rozlać się na wszystkie fora może by im się odechciało.

Nikt normalny w to nie wierzy. Na forach każdy może udawać kogo chce. Podpisywanie się nie ma sensu. Wierzenie w tożsamość to już frajerstwo.

Dokładnie, ale sądząc po tym jak niektórzy z nienawiścią odpowiadają na te komentarze śmiem twierdzić że niestety niektórzy w to uwierzyli.. niektórzy zarzucają że za późno... teraz kontrkandydaci będą każdy argument przedstawiac tylko po to żeby próbować zniwelowac sukces Poseł Janowskiej. Nie zapomnijmy też o tym że umowa ma finansowanie klubu w tak dużej spolce nie jest podpisywana z dnia na dzień jak to zarzucaja niektórzy (dlaczego nie 2 msc temu jak GKS potrzebował pieniędzy).. A może dlatego że PGE to spółka działająca w skali całej Polski?

No do admin zamykamy ten teatrzyk.

Prezes ty rudy ch..u znowu sie sprzedales! Jak panna lekkich obyczajow! Dawales Darkowi teraz lizesz Janowskiej! Koncz wasc wstydu oszczedz!

Tylko tyle Ci pozostało. Myślałeś, że jesteś sprytny. To dopiero początek kłopotów. Nie szarpie się gdy dostało się harpunem. Ale skąd tym masz to wiedzieć.

Kto to jest?

Z zachowania to jak zdradzony kochanek albo ktoś niespełna rozumu

Masakra, ile trzeba mieć nienawiści w sobie żeby pisać takie komentarze...

jesteśmy z tobą z pewnością kiedyś w życiu ci się ułoży i przestaniesz hejtować w internecie. trzymaj się wszyscy trzymamy kciuki emoji emoji

Oj chyba ktoś pije za dużo - BOSKI DARO to Ty ?

wreszcie ktoś coś zrobił a niektórych widać to zabolało

Szczegolowo wyglada to tak: 2 mln zl dla GKSu ale umowa do konca roku. Taki jest plan, a potrzeba minimum 5 baniek zeby sie wszystko pospinalo w calosc... zagranie polityczne. Kasa dla Gieksy i tak byla. Miala byc po wyborach, zeby zaden polityk nie grzal **** przy umowie, ale dla naszej lokalnej "wladzy" lepsza Janowska ktora moze cos dać "seksaferapge" niz niby posel Daryjusz, ktory jest mocno niewygodny! Przypomne tylko, ze jak to mawiaja w TVPis za koalicji POPSL nie bylo takich problemow w GKS, nie bylo w Skrze i nie bylo w szkoleniu młodzieży. Tylko Spolka ramb daje 800 tys na pilkarzy w.... ? No wlasnie? Gdzie? Gdzie sa pieniadze z Elmen? Gdzie z Megaserwis? Gdzie z ramb? Gdzie z elbis? Gdzie sa pieniadze ze spolek, ktore działają w naszym regionie przy PGE? Ja wiem gdzie.... Wy sie zainteresujcie... wystarczy zobaczyc gdzie sa reklamy tych spolek dzisiaj,a gdzie byly 4 lata temu! Dobra zmiano kibice bardzo Ci dziękują. Janowska! Raz juz sie sprzedalas jak przechodzilas z Kukiz15 do PIS! Jaka gwarancje mamy ze ponownie nie dajesz "****" za stolek?

Bezsilność przemawia co? Został tylko hejcik i insynuacje. Nic tu już po normalnych czytelnikach. Dawno sobie poszli. Adminie zamykaj, wstydu oszczędź. Te liczniki, które ci biją to puste bajty od paru hejterów. Nie zrobisz z tego dutków. Szybciej stracisz normalnych ludzi. Przeniosą się gdzie indziej.

Prawda boli? teraz byś chciał nam usta zamykać.

NIESTETY KŁAMIE PAN JUŻ W PIERWSZYM ZDANIU.... RESZTA NIE NADAJE SIĘ DO KOMENTOWANIA. PROSZĘ DALEJ ŻYĆ W SWOIM ŚWIECIE. MIMO WSZYSTKO POZDROWIENIA I WSZYSTKIEGO DOBRGO. MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

NIESTETY PAN JUŻ W PIERWSZYM ZDANIU.... RESZTA NIE NADAJE SIĘ DO KOMENTOWANIA. PROSZĘ DALEJ ŻYĆ W SWOIM ŚWIECIE. MIMO WSZYSTKO POZDROWIENIA I WSZYSTKIEGO DOBRGO. MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

Są dobre informacje to przeciwnicy hejt i krytyka. Nie naśladujcie opozycji, bo znajdziecie się w tym samym miejscu. Ja się cieszę i dziękuję. To lokalny program GKS+ Brawo!

SUPER, WSZYSTKIEGO DOBREGO emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

człowieku, nie drzyj się tak, widac cie niemal w kazdym komentarzu, ciszej ciszej

Pani poseł z tym premierem to była ironia ale się dała Pani wkręcić. A z tym załatwianiem pieniędzy dla GKS-u to słabe gdzie Pani była wcześniej.

WSZYSTKIEGO DOBREGO. POZDRWIAM emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIEMAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIEMAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIEMAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIEMAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIEMAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

SPAM I TROLOWANIE TO SIĘ NAZYWA KAMPANIA 2019

CIĘŻKO OGARNĄĆ emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

Pani Janowska na Premiera popieram

Looo qrka wodna... ale kogos ponioslo

MIŁO COŚ TAKIEGO USŁYSZEĆ emoji ALE NIE PRZESADZAJMY emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

Gdzie Pani Janowska była rok temu gks nie od dziś ma problemy finansowe gdzie jej zaangażowanie i wkład w rozwój piłki w Belchatowie. Teraz próbuje zbić kapitał polityczny przed wyborami umowa jeszcze nie podpisana a briefing organizuje to jest po prostu śmieszne

Jest w materiale filmowym o tym. Obejrzyj do końca.

NIECH PAN UWIERZY, ŻE TRZEBA BYŁO ODBYĆ WIELE ROZMÓW ABY UZYSKAĆ TO CO DZIŚ ZOSTAŁO PRZEDSTAWIONE. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

Nie wiem czy pamiętacie ale kasę nie tak dawno obiecał G.Lorek i co??? Pewien dziennikarzyna narobił ambarasu swoim artykułem o rzekomo przyznanych pieniążkach i czy prysł. Żeby się nie okazało ze to Pani Janowska dzięki swoim układom zablokowała kasę żeby teraz, tydzień przed wyborami nagle ogłosić ona jednak jest. Pani poseł tak to właśnie wyglada a to duże świństwo bo skoro można ja było otrzymać w sierpniu to wskazuje na to ze nie zależy Pani na klubie, piłkarzach i kibicach. Ważne jest tylko Pani ego i otrzymane przez Panią głosy. Szkoda, bo przez takie działanie GieKSa musia sprzedać Zdybowicza, naprawdę fajnego piłkarza. Proszę pamiętać ze o tej chwili już tak skutecznie w ataku nie gramy.

Posłanka pomogła, a ty piętrowe wydumania tu wciskasz, żeby umniejszyć. Nieładnie. Nie wierzę, że robisz to bezinteresownie. Z Widzewa jesteś?

Tu nie chodzi o to za kim jestem. Załatwiła i dzięki jej za to ale potrafię tez łączyć fakty i nie wierze ze nagle coś o czym ktoś mówił już dwa miesiące temu, wtedy było nie realne a teraz nagle cud. Trzeba być półgłówkiem i mieć IQ na poziomie -10 aby nie skojarzyć faktów. Dla Twojej informacji AVE GKS.

Uważasz że procedury w tak dużej firmie jak PGE załatwia się z dnia na dzień?

A nie przyszło ci do głowy, że może koleś chciał się np podpiąć pod akcję z którą nie miał nic wspólnego ??? Dlaczego osobiście tego nie ogłosił tylko przez pomocnika. Dopiero w rozmowie z dziennikarzem powiedział że będzie finansowanie. Ale nigdy nie był w stanie odpowiedzieć na pytanie skąd dokładnie bedą te pieniądze. Jak dla mnie ten scenariusz jest bardziej prawdopodobnu.

Przecież Ona podczas konferencji to nawet do końca nie wie o czym tak naprawdę mówi.

Gdybyś obejrzał do końca to byś wiedział a nie wymyślasz.

Kłamczuszek Lolo i jego ludzie opowiadali bajki o finansowaniu ze SKRY. Więc nie opowiadaj bajek i nie siej DEZINFORMACJI.

Czy pieniądze załatwił by Lolo, Kubiak czy Wyczachowski jest w tym momencie nie ważne. Faktem jest ze mogły być wcześniej a to wpłynęło by napewno na aktualna sytuacje finansowa klubu, spokój oraz miejsce w tabeli. Ale kogo interesuje ze mogłoby, ważne jest tu i teraz. Brawo GKS GKS GKS profesjonalne podejście do problemu.

Ty GKS to siejesz ferment i opowiadasz bajeczki. Zresztą wszyscy o tym wiedzą. Jesteś słaby

Łukasz idź już spać......

Przemek obiecuje ze to ostatni komentarz.

Pudło misiu emoji emoji

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

No na tych podwójnych to tak faktycznie uwagę przykuwa chyba premier lub minister

Pani poseł bo chyba problem tkwi w tym ze to taki nieudany baner Trzeba było zdjecie z premierem z uściskiem dłoni dać ze popiera wyglądałoby to wiarygodnie a tak gdzieś tak to słabo wyglada jak sklejone. Polecam przejechać się dookoła i zobaczyć jak koledzy i koleżanki to zrobili wykorzystali wspólne zdjecie

Bardzo dobry baner. Proszę tutejszych sympatyków o przekazanie Pani Poseł, że robi bardzo dobre wrażenie, a poparcie Premiera bezcenne.

Pani posel lubi "od tylu" wiem co mowie emoji

KRYTYKI NIGDY DOŚĆ. NIESTETY JUŻ ZA PÓŹNO. MATERIAŁY WYDRUKOWANE. POZDROWIENIA I WSZYSTKIEGO DOBREGO emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

Tez tak mysle

Taka jakaś moda każdy sobie wymyślił ze jak zrobi plakat z premierem lub ministrem jakimś to będzie taki ważny Otóż szanowni państwo jest to złe odbierane

Dziwne, bo niektórzy myślą ze jak na FB tylko wrzucają zdjęcie z kimś znanym to zamiast pracy wystarczy

ZAPEWNIAM, ŻE NIE. TRZEBA MIEC ZGODĘ PREMIERA. POZDRAWIAM MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

Dziwne tylko że GKS nie ma kasy już od czerwca, a nagle na tydzień przed wyborami Gocha w szaliku stoi obok Rydza i mówią że nowa umowa będzie może już w przyszłym tygodniu (czyli w praktyce na pewno nie). Czyli "do wyborów tak dojedziemy a potem pocałujcie mnie w d...." Jakby miała być kasa dla GKS to by już dawno była. Jeśli w przyszłym tygodniu nie będzie umowy to już wcale jej nie będzie i ja tej kiełbasy nie tykam.

Dokładnie tylko co pani potem powie kolejni ludzie po Kleszczowianinach od pani odejds

Odejdą? Pewnie, lepiej nic nie robić i jak GKS zostałby bez tej kasy od PGE to było by lepiej?

OCZYWIŚCIE MA PAN PRAWO DO TAKIEJ OCENY. ACZKOLWIEK NIE JEST TO ZGODNE Z PRAWDĄ. POZDRAWIENIA I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO emoji emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE PEWNOŚCI ZROBIŁBY PAN TO LEPIEJ NIE KAŻDY POTRAFI DZIAŁAĆ TAK SKUTECZNIE JAK PAN I WSPOMNIANY ZWIĄZKOWIEC, POZDROWIENIA emoji emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

No to zobaczymy w przyszłym tygodniu co jest zgodne z prawdą. Jako kibic będę czekał z niecierpliwością. P. S. Szkoda że w wyborach nie można oddać tyle głosów co komentarzy na forum, prawda? A za wielkie litery jeszcze extra po 1... ☺

Hahaha podzielam i czekam Na ten Złoczew i kontrakt i nawet danego premiera co poleca Tylko jakoś tak mam przeczucie ze poczekam jak Marian z konfederacji na pociąg w swoim spocie

W WYBORACH OCZYWIŚCIE MOŻNA ODDAĆ JEDEN GŁOS, DLATEGO ZACHĘCAM DO GLOSOWANIA NA : MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

Janowska? To ta co chciała wciągnąć kleszczowski koks do noska?

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

Pani Poseł ja Pani nie obrażam tylko piszę prawdę. Czyżby to Pani hejtowała a może jakieś obawy. Trochę szacunku dla wyborców. A wymyślony świat to jest u Pani ale z pewnością niedługo to się skończy. Powodzenia na dalszej drodze życia i proszę nie obrażać ludzi nie wypada. Czy nikt Pani kultury nie nauczył.

nie piszesz prawdy, nie każdy ma prawo do używania wizerunku premiera w kampanii wyborczej, trzeba mieć zgodę Premiera Morawickiego. Koniec i kropka kłamczuszku. Z tego co wiem w każdym okręgu najwyżej JEDEN poseł ma poparcie Pana Premiera.

Nie masz pojęcia każdy może a nie tylko jedna osoba z okręgu. I pewnie padło na super Janowska-słabe.

dokładnie tak było, bo na kogo innego miało paść ? emojiemojiemoji Brawo Pani Poseł.

No to chyba nie prawda Wystarczy wyjechać 25 km w każda stronę i kazdy z pisu wpadl na ten sam pomysł w pajęczynie z 5 os także nue jest pani jedyna w swoim podejściu Bardziej wiarygodni są jednak ci którzy nikim ważnym się podpierać nie musza to tak na przyszłość kiedyś mize się Pani przyda

Darek daj spokój. Chcesz uchodzić za Marylę.

w Pajęcznie tylko jedna osoba ma zgodę na używanie wizerunku Premiera w kampanii wyborczej. Jeśli robi to ktoś jeszcze to bez zgody Premiera. NIE KŁAM !!!

BEZ KOMENTARZA emoji emoji WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO emoji emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

TAM GDZIE POSEŁ KUBIAK I LOREK NIE MOŻE- POSEŁ JANOWSKA POMOŻE

BEZ KOMENTARZA emoji emoji emoji NO PRAWIE BEZ KOMENTARZA emoji emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

Lepszy Rydz niż nic...

Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ emoji emoji POZDROWIENIA emoji emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

Takie poparcie przez Pana Premiera Morawieckiego to ma każdy poseł z PIS-u i wszyscy o tym wiedzą a nie tylko Pani jako jedyna w Polsce. Być może jest Pani w PIS ale przez pomyłkę nie poznali się po prostu. A przyjął Panią Pan Prezes Jarosław Kaczyński a nie Jarosław Kaczyński. Trochę szacunku dla Pana Prezesa. I nie jestem hejterem tylko wyborcą PIS-u ale tych prawdziwych a nie malowanych i przyklejonych przez przypadek.

nie każdy, trzeba mieć zgodę. nie kłam.

Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ JEST PAN SZCZĘŚLIWY W SWOIM WYMYSLONYM ŚWIECIE. NIECH TAK POZOSTANIE DALEJ. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DROGI HEJTERZE emoji emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

Chodzą plotki, że jak otworzy się okienko transferowe, to Janowska przechodzi do Platformy.

NIECH PAN NIE WIERZY WE WSZYSTKIE PLOTKI emoji POZDROWIENIA emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

Nie wierzę. W to, że jak w piosence, z autobusem Arabów męża zdradziła - też nie uwierzyłem.

Wow! Trole Janowskiej wygrywają internety! 47 łapek w dół w 8 minut? Szacun! Kubiak ze swoim wieśniackim Wiśta Wio nawet się nie umywa. Siedzicie sobie wszyscy razem, czy tylko 40 telefonów odpalonych?

Lepszy 1000 razy Wyczachowski niż Janowska. Oddajcie głos na WYCZACHOWSKIEGO. Na Janowską szkoda głosów no szkoda i tak nie wejdzie. Pozdrowienia dla prawdziwych ludzi z PIS-u.

KAŻDY MA JEDEN GŁOS I MOŻE ZAGŁOSOWAĆ NA KOGO MA OCHTĘ A PAN WYCZACHOWSKI Z PEWNOŚCIA JEST DLA PANA DROGI GERARDZIE ŚWIETNYM KANDYDATEM. emoji POZDROWIENIA / MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

Pani nie ma nic wspólnego z Prawem i Sprawiedliwością. Wszyscy wiedzą jak było i komu to Pani zawdzięcza. Słabe to po prostu słabe. Nie hejtuję tylko piszę prawdę. Niech Pani opowie prawdę a nie jakieś gadanie działanie w sumie nicość.

MAŁGORZATA JANOWSKA, PRZYJĘTA DO PIS PRZEZ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. STARTUJE Z LISTY PIS Z OSOBISTYM POPARCIEM PREMIERA MATEUSZA MORAWIECKIEGO..... OJ DROGI HEJTERZE SŁABE TO. MIMO WSZYSTKO WSZYTKIEGO NAJLEPSZEGO emoji emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

Pani poseł Pani tak tam przechodziła z tragarzami oczywiście. Z Pani działania nic nie wynika po prostu PUSTKA.

NO CÓŻ OCZYWIŚCIE MA PAN PRAWO DO OCENY POLITYKA, JEDNAK NIEZMIERNIE PRZYKRE JEST TO ŻE OCENA TA JEST CONAJMNIEJ NIESPRAWIEDLIWA. POZDROWIENIA I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

A co ona takiego zdziałała? Wydymałła Kukiza za stołek? Sama chciała odbierać mandaty posłom zmieniającym barwy, no ale kasa musi się zgadzać. To Misiewicz w spódnicy. Z bełchatowsko-pisowskiej świętej trójcy kandydatów tylko Wyczach się jeszcze nie zeszmacił.

NO CÓŻ DROGI HEJTERZE, DUŻO UŚMIECHU I RADOŚCI W ŻYCIU, Z PEWNOŚCIĄ WYJDZIE PAN NA PROSTĄ, POZDROWIENIA emoji emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

Ach, dziękuję! Radości mam całe mnóstwo a śmiał się będę po wyborach. Do rozpuku. Pozdrawiam gorąco.

SUPER NAJWAŻNIEJSZE TO DOBRY PLAN NA PRZYSZŁOŚĆ emoji emoji POZDROWIENIA emojiemoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

Gdzie dwoch sie bije tam trzeci korzysta - stare, a jakie prawdziwe polskie przyslowie

A podobno dwóch posłów kłóciło się na rynku z Zelowie że prawie się pobili

no prawie się nasze koguciki podziobały emoji emoji emoji

A cos wiecej?

Podobno pokłócili się na rynku w Zelowie który więcej zrobił dla GKS emoji

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

Przekabaćcie Wiśta Wio od Kubiaka. Wtedy się wszyscy porzygamy.

Mariusz Kubiak kandydat lokalny

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

Ale to wszystko niepoważne Robić konferencje jak tylko obiecane? Przecież nikt nie jest idiota byle do wyborów a potem co? Kubiak jaki jest taki hest ale konferencje to zrobił jak pieniądze już były i umowę podpisano a tutaj szybko szybko i byle do 13 Źle to wszystko wyglada Zgadzam sue ze związkowcem Dlaczego nie Pge tylko pge GiEK i jeszcze nie wiadomo czy w ogóle nazwa zostanie ten klub już tyle ma To Mielec dostał a my????? Wszystko to takie dziwne

Z PEWNOŚCI ZROBIŁBY PAN TO LEPIEJ NIE KAŻDY POTRAFI DZIAŁAĆ TAK SKUTECZNIE JAK PAN I WSPOMNIANY ZWIĄZKOWIEC, POZDROWIENIA emoji emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

GRAŻYNA JANOSKA miejsce 15 na liście KUKIZ15. GADANIE I GADANIE i nic nie robienieTYLKO POZOROWANIE.

CIEPŁO POZDRAWIAMY PANA HEJTERA, DUŻO MIŁOŚCI S SPOKOJU W ŻYCIU emoji emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

Grażyna Janoska miejsce 15 na liście KUKIZ15. GADANIE I GADANIE i nic nie robienieTYLKO POZOROWANIE.

TRUDNO SKORO TAK PAN MYŚLI, PODRAWIAMY CIEPŁO emoji emoji emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIEMAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

GRAŻYNA JANOSKA miejsce 15 na liście KUKIZ15. GADANIE I GADANIE i nic nie robienieTYLKO POZOROWANIE.

TO JUŻ WSZYSCY WIEMY DROGI HEJTERZE emoji POZDRAWIAMY CIEPŁO emoji emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

Grażyna Janoska miejsce 15 na liście KUKIZ15. GADANIE I GADANIE i nic nie robienieTYLKO POZOROWANIE.

TAK OCZYWIŚCIE JAK ZWYKLE MA PAN RACJĘ, POZDROWIENIA I CAŁUSKI emoji emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

Grażyna Janoska miejsce 15 na liście KUKIZ15. GADANIE I GADANIE i nic nie robienieTYLKO POZOROWANIE.

PRZYKRA TA OCENA I NIEZGODNA Z PRAWDĄ, MIMO WSZYSTKO DUŻO MIŁOŚCI I SPOKOJU emoji emoji emoji

Trafiła do mojej skrzynki ulotka Kubiaka. Na pierwszy rzut oka hmmm zdjęcie z baneru a z tyłu, wielka wielka pustka, czyli uwaga, wzór karty do głosowania. Ani słowa o pośle o jego dzielności nic nic zero

To nie ulotka to instrukcja obsługi karty do głosowania. Na wypadek gdybyś była nierozgarnięta i nie umiała zagłosować

kubiak i kubiak = wy sztabowcy Janoskiej jesteście nudni jak flaki z olejem

OCZYWIŚCIE JAK ZWYKLE MA PAN RACJĘ PRAGNĘ JEDNAK ZWRÓCIĆ UWAGĘ IŻ NAZWISKO PANI POSEŁ TO J A N O W S K A A NIE JANOSKA POZDROWIENIA emoji

Ta Janowska z 12 miejsca z Kukiz15 czy z PSL

DOKŁADNIE TA SAMA POZDRAWIAM emoji emoji emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

Teraz widać kto tak hejtuje Kubiaka. Widzicie, to sztab Grażyny. Od początku to mówiłem. Nieładnie, Nieładnie.

KTO TU HEJTUJE ? SAM KOMENTARZ PEŁNE MIŁOŚCI DO BLIŹNIEGO NAWET CIEBIE POZDRAWIAM DROGI HEJTRZE KŁAMCZUSZKU emoji emoji

Wszystkie Grażyny kochają Dariusza

Darek glosi o pobiciu jego pomocnika, a tu taka BOMBA! BRAWO PANI POSEŁ!

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

Zagłosuję na nią jak przejdzie do Samoobrony.

NO CÓŻ NA TEGO MOŻE PAN NIE DOCZEKAĆ, DLATEGO...... MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

No to Daro może już tylko ściemniać stare baby pod kościołem. Sugeruję parówki i grochówkę z busa na Kościuszki. Oczywiście rachunek na biuro poselskie.

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

Bardzo dobry komentarz na fb pana Lutkowskiego zdaje się szefa związków - pani poseł mija się z rzeczywistością. Ogłosić coś czego NIE MA jest wyborczym wybiegiem i drwina z tych którzy wkładają realny wpływ dla pomocy Naszemu Klubowi. Wypowiedź pani poseł bardziej zaszkodzi Klubowi aniżeli pomoże na końcówce procesu decyzyjnego. Przykro mi, że w celu uzyskania wyborczych pochebstw mówi ktos takie słowa. Kłamać wyborców to wstrętna sprawa.

Z czym oklamala??

TEŻ CIĘ KOCHAMY DROGI HEJTERZE !!! POZDROWIENIA !!!

Polityka z Bogiem ma mało wspólnego a wszyscy tak sobie tym twarz wycierają.

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

Dzisiaj PiS, wczoraj REPUBLIKANIE, przedwczoraj KUKIZ. KTO jest kameleonem? Kameleon biało zielono czarny emoji emoji emoji

SERDECZNIE POZDRAWIAM I ŻYCZĘ DUUUUUŻO MIŁOŚCI emoji

DOKŁADNIE A JUTO W SEJMIE !!!! MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

Bardzo dobry komentarz na fb pana Lutkowskiego zdaje się szefa związków - pani poseł mija się z rzeczywistością. Ogłosić coś czego NIE MA jest wyborczym wybiegiem i drwina z tych którzy wkładają realny wpływ dla pomocy Naszemu Klubowi. Wypowiedź pani poseł bardziej zaszkodzi Klubowi aniżeli pomoże na końcówce procesu decyzyjnego. Przykro mi, że w celu uzyskania wyborczych pochebstw mówi ktos takie słowa. Kłamać wyborców to wstrętna sprawa.

Też Cię kocham

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

Gosia masz na drugie Sebastian ? 

HMM.... DZIWNE PYTANIE. PANI POSEŁ MA NA DRUGIE IMIĘ MONIKA. TAK JAK WIDAĆ NA PLAKATACH WYBORCZYCH Z PANEM PREMIEREM MATEUSZEM MORAWIECKIM. POZDROWIENIA I WSZYSRKIEGO NAJLEPSZEGO emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

Trąba Grażyna co się nie powstrzyma. Ogłosi, GKS, Złoczew mamy, tylko czy się nie z.....ramy

Z PEWNOŚCIĄ ZROBIŁBY PAN TO LEPIEJ emoji KTO JAK NIE PAN ? POZDRAWIAM I DUŻO RADOSCI W ŻYCIU emoji emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

SUPER I BOMBA,KTO NIE ZAŁATWIŁ TEN TRĄBA

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

Bardzo dobry komentarz na fb pana Lutkowskiego zdaje się szefa związków - pani poseł mija się z rzeczywistością. Ogłosić coś czego NIE MA jest wyborczym wybiegiem i drwina z tych którzy wkładają realny wpływ dla pomocy Naszemu Klubowi. Wypowiedź pani poseł bardziej zaszkodzi Klubowi aniżeli pomoże na końcówce procesu decyzyjnego. Przykro mi, że w celu uzyskania wyborczych pochebstw mówi ktos takie słowa. Kłamać wyborców to wstrętna sprawa.

SUPER I BOMBA,KTO NIE ZAŁATWIŁ TEN TRĄBA

No tak, pan związkowiec wie lepiej, aniżeli posłanka i prezes GKS. Może to nie Lutkowski, a Nostradamus ?

POZDRAWIAM PANA SERDECZNIE I ŻYCZĘ DUŻO RADOŚCI W ŻYCIU emoji

SUPER I BOMBA, KTO NIE ZAŁATWIŁ TEN TRĄBA

nie obrażaj poważnego człowieka, bo jestem pewien, że wiedzą i doświadczeniem nakrył by Cię czapką 5 razy

OBY CZAPKA SIĘ DOBRZE ZNOSIŁA. Z PEWNOŚCIĄ ZROBIŁBY PAN TO LEPIEJ. CIEPŁO POZDRAWIAM emoji

SUPER I BOMBA, KTO NIE ZAŁATWIŁ TEN TRĄBA

Panie Pośle KUBIAK, nie umie Pan dobierać sobie ludzi. Mówiłem Panu, najpier Naturalna, teraz Rydz. Ludzie się nie zmieniają. Kto ma miękkie serce, ten musi mieć twardą ...

SUPER I BOMBA, KTO NIE ZAŁATWIŁ TEN TRĄBA

Czyli sugerujesz, ze Rydz nic nie robił i czekał na Daro, aż pomoże ? Czy nie ważniejsze jest aby uratować Klub ? Człowieku ciebie chyba coś poj...ło.

SUPER I BOMBA, KTO NIE ZAŁATWIŁ TEN TRĄBA

albo ciebie, bo ty tez widzewski sprzedawczyk

SUPER I BOMBA, KTO NIE ZAŁATWIŁ TEN TRĄBA

Człowieku i Ty nazywasz się prawdziwy kibic ? Chyba powinieneś nazwać się du..a D..ro

SUPER I BOMBA, KTO NIE ZAŁATWIŁ TEN TRĄBA !!!

Gada jak senator jak żywo emoji emoji emoji emoji

PEWNIE JAK ZWYKLE MASZ RACJĘ, POZDRAWIAM CIEPŁO emoji

SUPER I BOMBA, KTO NIE ZAŁATWIŁ TEN TRĄBA

Ha ha, dobre. Nic dodać nic ująć.

DOKŁADNIE NIC DODAĆ NIC UJĄĆ, JAK ZWYKLE MA PAN RACJĘ emoji

K...a i jeszcze szalik założyła. Nie mogę. K...a dla mnie to tak jakby splunęła na mój klub.

HMMM .... KLUB TO JEST CHYBA WSZYSTKICH KIBICÓW I MIESZKAŃCÓW A NIE TYLKO PANA. CIEPŁE POZDROWIENIA I DUŻO RADOŚCI W ŻYCIU emoji

PRZEPRASZAM ŻE POCZYŁ SIĘ PAN URAŻONY NAPRAWDĘ MI PRZYKRO emoji

I ty sie nazywasz KIBIC GKS? Sam plujesz na rękę , ktora karmi twoj GKS

skoro brak tak mi pisze to się nie dziwię. Spoko Buraku, spoko

Świetnie.! Widać musiała się za to wziąć konkretna osoba.. Bo pewien Pan to tylko się nagadal, A guzik chłopaką pomógł.. Szacuneczek dla Gosi! emoji

MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 / DZIAŁANIE NIE GADANIE

Małgośka jedź lepiej jeszcze raz na Kamieńsk po ten koszyk a nie siedzisz w internecie

DZIĘKUJĘ Z PEWNOŚCIĄ SIĘ WYBIORĘ, WARTO WSPIERAĆ LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW, POZDAWIAM CIEPŁO emoji

Niestety nie znam kobotki osobiście , ale napenwo wypijemy z chłopakami za jej zdrówko ! 

DZIĘKI, DZIĘKI emoji emoji ZACHĘCAM RÓWNIEŻ DO GŁOSOWANIA emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

Oj Daro booooli, boooli bardzo, ze Janowska skuteczniejsza. Ale wystarczyło popracować trochę, a efekty było by widać. Tak jest jak nic się nie robi przez 4 lata.

Jak sie za duzo nie moze to sie gdzie indziej orze hahahaha

Korekta. Miało być: Czy jak elektrownia kupi węgiel od kopalni, to też jakiś pisowiec odtrąbi swój sukces, wyszczerzy zęby i pierś wypnie?

Gośka w wypowiedzi podobna do..... senatora???????? oczywiście....

i też wąsy ma

On się sam rozegrał nie musiała ona tego robić

Piłka jest okrągła a bramki są dwie, Janowska rozegrała Kubiaka , oł jeee!

Nie zapominajmy o LORKU który, podobno tez załatwił finansowanie GKSu ..... ze skry emoji emoji

Więcej uważam że sam zainteresowany powinien zwołać konferencję i wszystko mieszkańcom wytłumaczyć ale to tylko moje zdanie. I nie mów że to jest hejt, bo nie jest

Chciałbym też wyjaśnienia sprawy tego nieszczęsnego paliwa. A tu cisza jak makiem zasiał?

A co maja powiedzieć. Wizerunkowo oberwałby cały PiS.

Mam nadzieję że ludzie wyciągną wnioski. Ja już to zrobiłam i drugi raz nie zagłosuję na faceta który ma kochankę na boku

Idź do Solara hahaha

Co ludzie nie zrobią dla wyborów

tylko hejtujecie KUBIAKA i jaka to dobra Janowska. I jeszcze te hocki klocki z GKS. Ludzie wszystko widzą i wyciągną wnioski. Najpierw się podpisuje umowę a potem robi konferencję. I umowa na 4 lata a nie do końca sezonu. Co to jest umowa na pół roku. Kpina

RadekRz jak kasa dla klubu to kpina to ty wyciągnij swoja, zasponsoruj a my ocenimy czy sie postarałes!!

Przecież co stoi na przeszkodzie żeby Dariusz załatwił umowę na cztery lata? Nic prostszego niech się bierze do pracy i działa

Jeśli jest uchwała zarządu to decyzja jest podjęta, więc nie szukaj dziury w całym chyba że Ci szkoda

Cieszę się że wszystko idzie w dobrym kierunku. Brawo

Ale to wszystko niepoważne Robić konferencje jak tylko obiecane? Przecież nikt nie jest idiota byle do wyborów a potem co? Kubiak jaki jest taki hest ale konferencje to zrobił jak pieniądze już były i umowę podpisano a tutaj szybko szybko i byle do 13 Źle to wszystko wyglada Zgadzam sue ze związkowcem Dlaczego nie Pge tylko pge GiEK i jeszcze nie wiadomo czy w ogóle nazwa zostanie ten klub już tyle ma To Mielec dostał a my????? Wszystko to takie dziwne

WOW 102 ŁAPK. SZACUNEK ZA ZAANGAŻOWANIE emoji emoji POZDROWIENIA emoji MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10 MAŁGORZATA JANOWSKA lista PiS miejsce 10

Polski naród....zamiast sie cieszyc ze jest kasa to sie zastanawia......nad czym tu myslec i rozkminiac???

Serio ja też słyszałam że BoBo i Lolo tak się kłócili na rynku w Zelowie że dużo nie brakowało żeby się obaj pobili i myślę że to z powodu hejtu tak się kłócili

Czy jak elektrownia kupi węgiel od kopalni, to też jakiś pisowiec odtrąbi swój sukces, wyszczerzy zęby i pierś sypnie?

Ktoś wytłumaczy mi tę żonglerkę i czym się różni nowy sponsor od starego? Czy teraz zaczną płacić premie za stanie w miejscu na boisku z mojej Barbórki czy teraz dooopiero zaczną?

Brawo JANOWSKA ---!!! DZIAŁANIE NIE GADANIE !!!---

Dzisiaj PiS, wczoraj REPUBLIKANIE, przedwczoraj KUKIZ. KTO jest kameleonem?

W PiS-ie co drugi to republikanin. Tak wiec ten tego .... ehhh

Ale skutecznym. DZIAŁANIE NIE GADANIE

kameleon w biało zielono czarnych?

---!!! DZIAŁANIE NIE GADANIE !!!---

DARRRO LORO ALE Z WAS GRAŻYNKI !!! Dziewczyna was OGRAŁA !!!!! emoji emoji emoji emoji

---!!! DZIAŁANIE NIE GADANIE !!!---

Mówisz o Grażynie w tenisówkach co się GTA kłaniała? hihihihihi

Darek załatwił pierwszą umowę na 4 lata, a Janowska na rok. tzn jeszcze nie załatwiła, bo umowa nie podpisana a już konferencja zwołana. Powinna być inna kolejność

Darek to jedyne co zrobił przez 4 lata to wypierdział dziurę w stołku. Oczywiście jest to bardzo ładna dziura.

Brawo Pani poseł skuteczna dla regionu Brawo !!!

skuteczny dla regionu to poseł. Hasła Ci się pomyliły. Posłanka mówiła szczęśliwa 10 * Normalnie jak PETRU ) emoji emoji emoji emoji

Wygląda to tak. Za rok nie będzie ani GKS, ani Złoczewa. Wtedy się obudzicie, ale będzie już za późno. Kasa wyciągnięta do warszawki i na śląsk a my zebraki.

Ja tam głosuję na Darka to porządny mieszkaniec co ludzi się nie boi i co sobota można spotkać go na rynku i można z nim pogadać na wszystkie tematy. A czasami można i spotkać Antka to też porządny mieszkaniec Warszawy co ludzi się nie boi i można z nim pogadać na wszystkie tematy.

Ehh .. ten którego imienia wymawiać nie wolno, to chyba nawet nie może liczyć na głosy ..... rodziny.

Ja na niego nie glosuje ostatnio obrazal wyborcow na konferencji...

A niektórym twarz po Jim Beam robi się czerwona. Mnie na przykład

Ale tem loro to zawsze razem z antośkiem. Buhahaha

BRAWO GOCHA !!!!---!!! DZIAŁANIE NIE GADANIE !!!---

Świetnia wiadomość, napewno lepiej niż z zPolską Grupą Energetyczną, bo to bełchatowska spółka tak jak kiedyś KWB czy BOT był sponsorem. A od czasu przygody z PGE to gks był zawsze w dołku finansowym

SUPER I BOMBA,KTO NIE ZAŁATWIŁ TEN TRĄBA

paskudne zagrywki Za chwilę wybory, umowa do końca sezonu, a potem do widzenia , a następne wybory za kilka lat? żądamy minimum 3 letniej umowy.

No to po Darku...

Darek załatwił na 4 lata, a Janowska na rok. tzn jeszcze nie załatwiła, bo umowa nie podpisana a już konferencja zwołana. Powinna być inna kolejność

Coooooo ? On właśnie nic nie załatwił, przebimbał całe 4 lata. A bajki jakie opowiada, to już cały Bełchatów zna

Ciiii... nie wypowiadaj tego imienia (prokurator czycha !!! )

Nieprawda. On wam wszystkim jeszcze pokaże.. zobaczycie

A ja myślałam że pokazał już wszystko co miał?

---!!! DZIAŁANIE NIE GADANIE !!!---

podpiszcie umowę na 4 lata taką jak wcześniej tylko na wyższą kasę. Takie coś to podpucha, żeby na koniec sezonu całkowicie się wycofać.

No tak, ten którego imienia nie można wymówić (bo prokurator już jedzie) kłoci się z Lolo na rynku o to kto więcej zdziałał dla GKS a tymczasem JANOWSKA załatwia kasę. Oj panowie jesteście niepoważni.

Brawo JANOWSKA ---!!! DZIAŁANIE NIE GADANIE !!!---

---!!! DZIAŁANIE NIE GADANIE !!!---

ŻENADA. umowa do końca sezonu, a co potem. znow na kolanach czy wtedy juz nas całkowicie dobiją

---!!! DZIAŁANIE NIE GADANIE !!!---

---!!! DZIAŁANIE NIE GADANIE !!!---

co za ściema. Stal to ma kase i umowe. A to u nas produkuje sie energie i stad jest kasa dla warszawki. Przestancie sciemniac i podpiszcie umowe z PGE na 4 lata.

---!!! DZIAŁANIE NIE GADANIE !!!---

Kto się kłócił?

Lolo z tym którego imienia nie można wypowiadać, o to kto więcej zrobił dla GKS

Może gdyby nie musiała dziewczyna działać sama, a inni posłowie nie kkovili by się jak przekupy na rynku, to było by coś więcej? A tak trzeba się cieszyć z tego co jest

Z wypowiedzi wynika, że: 1. Umowy jeszcze nie ma! 2. Jak będzie to będzie na rok - wstyd. Za rok znów mamy błagać. Stal ma na 3 lata!! 3. Czy to bdzie sponsor tytularny ... tego jeszcze nie wiemy!!! !. 4. Nie m podanego terminu podpisania umowy. Takie konferencje się robi jak się podpisuje umowę. Gra wyborcza.

---!!! DZIAŁANIE NIE GADANIE !!!---

SKANDAL SKANDAL i jeszcze raz SKANDAL po raz kolejny ogromne pieniądze PUBLICZNEJ spółki trafiają do podrzędnego klubiku, gdzie zapewne jak to bywało przez ostatnie 10 lat szybko PRZEPADNĄ!! ...a i tak większość mieszkańców kibicuje Widzewowi..

Prokurator pewnie już jedzie

---!!! DZIAŁANIE NIE GADANIE !!!---

A czy to prawda że posłowie niejaki Lalek i ten którego imienia nie wolno wymieniać prawie się pobili na rynku w Zelowie?

PRAWDA !!! POKŁÓCILI SIĘ O TO KTO WIĘCEJ ZROBIŁ DLA GKS emoji emoji emoji

A kto więcej zrobił???

Cholera wie trzeba ich zapytać emoji

!!! DZIAŁANIE NIE GADANIE !!!

!!! DZIAŁANIE NIE GADANIE !!!

!!! DZIAŁANIE A NIE GADANIE !!!

BRAWO POZAMIATANE !!! TAK POWINNO BYĆ !!! DZIAŁANIE A NIE GADANIE !!!

Żadna gra a Tobie żal ściska gardło. Ja się cieszę z tego co jest, walczyć o swoje trzeba cały czas. I coś robić nie tylko krytykować Brawo Gośka

!!!! DZIAŁANIE NIE GADANIE !!!

To prawda że to gra przed wyborcza co ta pani moze wiedzieć o GKS jak ją nigdy nie widać było na meczach cyrk na kółkach żednek umowy nie ma ale lans jest .

Zeby zalatwic kase to trzeba znac gks? Ona z Belchatowa to pewnie eie na jego temat tyle co inni oprocz namietnych kiboli. Sciema? To prezes GKS tez zagral w tym przedstawieniu?

!!!! DZIAŁANIE NIE GADANIE !!!!

To trzeba chodzić na mecze, aby wspierać GKS ? Ja tam wolę jak ktoś wspiera i nie chodzi, niż ktoś chodzi regularnie i nic nie robi. To jest lans

BRAWO POZAMIATANE emoji emoji TAK POWINNO BYĆ !!! DZIAŁANIE A NIE GADANIE !!!

Z wypowiedzi wynika, że: 1. Umowy jeszcze nie ma! 2. Jak będzie to będzie na rok - wstyd. Za rok znów mamy błagać. Stal ma na 3 lata!! 3. Czy to bdzie sponsor tytularny ... tego jeszcze nie wiemy!!! !. 4. Nie m podanego terminu podpisania umowy. Takie konferencje się robi jak się podpisuje umowę. Gra wyborcza.

!!! DZIAŁANIE NIE GADANIE !!!!

Chyba nie słuchałeś wypowiedzi, powiedział, ze decyzja już zapadła, a umowę przygotowują prawnicy.

A powiedzieli ile to i kiedy? Hahaha najpewniej 14.10

--!!! DZIAŁANIE NIE GADANIE !!!--

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także