Rejestracja i logowanie

Gdy fryzjer ma 3 promile i chwyta za nożyczki... Nietypowa interwencja bełchatowskiej policji

Wydarzenia 08-04-2019 Autor: magjas Foto: foto poglądowe pixabay
16
Gdy fryzjer ma 3 promile i chwyta za nożyczki... Nietypowa interwencja bełchatowskiej policji

Do niecodziennej interwencji zostali w sobotni poranek wezwani bełchatowscy policjanci – okazało się, że w jednym z salonów fryzjerskich na terenie powiatu może dojść do „zbrodni na fryzurze”... Szybko okazało się, że wszystkiemu są winne promile.

Mundurowi zostali wezwani do salonu w sobotę, 6 kwietnia tuż po godzinie 9.00 rano. Na policję zadzwonił właściciel zakładu fryzjerskiego, który miał podejrzenia, że jego pracownik jest pijany.

- Jak się okazało pracownik natchniony 3 promilami alkoholu w organizmie wziął się za modelowanie damskiej fryzury. Na szczęście jej nie dokończył – informuje Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

Policyjna interwencja zakończyła się na dmuchaniu „w balonik”. Dalsze konsekwencje wobec kompletnie pijanego fryzjera wyciągnie jego pracodawca.

komentarze (16)
Dodaj komentarz

Strzyżonego pan Bóg strzeże emoji

Teraz taki trend we fryzjerstwie. Właściciel nie wiedział że fryzura na furiata

Na policję zadzwonił właściciel zakładu fryzjerskiego, który miał podejrzenia, że jego pracownik jest pijany. ddbelchatow schodzi na psy jak nie pociągowo - kumoterskie to znowu krawężnikowe od serca po lewicy Po prostu podj_bał gościa niczym Michnik vel Szechter lub czasopisma.

Po co donosił? Mógł pijanego prowadzać na sznurku jak pijaną Kruk po Sejmie .

No tak. Pewnie trzeźwy peowiec doniósł na pisowca.

No tak, odezwał się ten, który prowadzi swoją działalność i ma zatrudnionych samych na****ch pracowników emoji Nawet nie wiesz ile mógłby mieć problemów przez takiego dzbana jak ten pracownik

mógł go przeciez odeslac do domu, zabrac dniówkę, nagane do akt czy co tam jeszcze ale na boga wzywac policję???

piedolenie o szopenie, a na rondach to flagi państowe powiewają tak zniszczone i brudne, że moje ścierki do kibla są czystsze, gdzie te broncele, owczarki, marjany, etc. ja się pytam. ????

Ch... z tym. Mam lepszego newsa. Typ z Antiffy jakiś Michał co krzyczał chwdp pięknie się wyspowiadał na komendzie i kilku koleżków za kratki wyslal

to prowokacja jakaś tania?

Taki tam szpagat sobie brudas j#bnął hahaha

Ten co Go z ziołem złapali ? Nie pierwszy raz się rozpruł.

zioło to nie zbrodnia, alkohol agresję wzmaga i paskudnie uzależnia i to jego powinni zabronić

jeśli go złapali z ziołem to znaczy że któryś kolega się rozpruł.. nie ten winny co go złapali ale ci co ich nie złapali... nie wiesz gdzie szukać c i o t o?

Dobrze że za brzytwę się nie łapał.....

Na**** fryzjer heh to dobry tytul na plyte albo film

dodaj komentarz
Czytaj także