Rejestracja i logowanie

Ford dachował na środku skrzyżowania koło Szczercowa. Strażacy i karetka pogotowia na miejscu [FOTO]

Wydarzenia 31-07-2020 Autor: Greg
8

Zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu krajowej „74” z drogą wojewódzką 483 koło Szczercowa. Ford mondeo nie ustąpił pierwszeństwa volkswagenowi. Na skutek zderzenia auto przekoziołkowało i dachowało. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, na szczęście okazało się, że nikt poważnie nie ucierpiał.

Do kolizji doszło w godzinach popołudniowych w piątek, 31 lipca na skrzyżowaniu DK 74 z drogą wojewódzką nr 483 koło Szczercowa. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że ford mondeo nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z naprzeciwka volkswagenowi. Uderzenie było tak silne, że ford przekoziołkował i dachował praktycznie na środku skrzyżowania. Na miejsce wezwano wszystkie służby. Okazało się, że w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Kierowca oraz dwójka pasażerów forda, jak i osoba kierująca volkswagenem wyszli ze zdarzenia praktycznie bez szwanku. Na skrzyżowaniu przez kilka godzin były utrudnienia, ponieważ strażacy musieli usunąć roztrzaskane auta.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Stop dla Złoczew Fermy wiatrowe to jest przyszłość i ekologia czyste powietrze tego potrzebujemy to jest przyszłość

Nawigacje powinny mówić dojeżdżają do skrzyżowania jaki jest znak i wtedy było by bezpiecznie.

He he w tym rejonie są sami kaskaderzy.

To skrzyżowanie nadal jest niebezpieczne pomimo sygnalizacji świetlnej.Często ,bo przynajmniej raz,dwa razy w tygodniu mam okazje przekonać się co wyczyniają "kierowcy" ciężarówek,którzy na późnym czerwonym przejeżdżają bo dla nich osobówka to jak śmieć.Kilka razy uniknąłem wypadku chyba tylko dzięki Panu Bogu na tym skrzyżowaniu właśnie przez takich idiotów,którzy za nic maja życie i zdrowie inn.ych

Czyli skrzyżowanie jest niebezpieczne, czy inni kierowcy, którzy łamią przepisy?

Wina jest oczywiście kierowców łamiących przepisy, ale prawdą jest też, że na całej drodze od Bełchatowa do Szczerowa i dalej do Chabielic-Szczególnie okolice Stanisławowa jest wyjątkowo niebezpiecznie i nie ma tygodnia żeby nie było tam jakiegoś wypadku. Można odnieść wrażenie, że tych kierowców łamiących przepisy jest tam szczególnie wielu, jakby sobie upodobali tę drogę. Mnie w osobówce kilka razy kierowca tira dosłownie zepchnął z drogi właśnie na odcinku w okolicach Stanisławowa i dalej. Teraz już unikam tej drogi.

Po co jechał skoro mógł iść na skróty Tyle dróg to pojechał tutaj

Po co co dzień wódkę chlejesz jak można raz w tygodniu

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także