Rejestracja i logowanie

Ewakuacja kina w galerii Olimpia. Niebezpieczny ładunek miał znajdować się pod fotelem widza [FOTO]

Wydarzenia 25-07-2020 Autor: rafkur
28

Kino Helios w bełchatowskiej galerii zostało ewakuowane w piątek późnym wieczorem. Na miejscu pojawiły się służby w związku z wiadomością, jaka dotarła mailem do pracowników obiektu. Pod jednym z foteli na sali kinowej miał się znajdować niebezpieczny gaz.

Widzowie maratonu grozy w kinie przy ul. Kolejowej na pewno nie spodziewali się takich efektów specjalnych podczas projekcji. Na sali pojawili się strażacy w towarzystwie policji i zarządzili ewakuację obiektu. Wszystko przez alarm o niebezpiecznym przedmiocie, który miał się znajdować pod jednym z foteli. 

Wiadomość o ładunku z gazem, który miałby się zacząć ulatniać, po tym jak ktoś usiądzie na fotelu, dotarła do pracowników kina w piątek 24 lipca około godziny 23:00. Na miejsce natychmiast wezwano służby. Ewakuowano kilkadziesiąt osób obecnych na sali. Pomieszczenie następnie przeszukano - niebezpiecznego przedmiotu jednak nie znaleziono. 

Po upewnieniu się, że widzom nic nie grozi, wznowiono projekcję. Podobne fałszywie wiadomości, alarmujące o niebezpieczeństwie, miały w tym samym czasie trafić do wielu kin w Polsce. 

komentarze (28)
Dodaj komentarz

Ale byłem zjarany. Niewiedzialem czy po mnie czy taka moc . Ogólnie się przestraszyłem. No wkońcu zapłaciłem za to.

A to co GKS na wakacjach ? Sledziu gonić frajerów.

**** widzew pozdro

Walcz! Walczy cała czerwona armia

Haha chyba z umysłem walczy. Czołowi kibole Ruchu czyli przyjaciele widzewa jawnie poszli na współpracę z Policja. Zamiast napis widzew na koszulkach powinniście z przodu nosić napis 60 a z tylu wylegarnia konfidentow.

Chyba upośledzona. Nikt normalny nie chodzi po mieście w grupie i nie zaczepia ludzi żeby się poczuć lepiej. To cechy osób niedowartosciowanych, prostych i zaburzonych psychicznie.

Dziś około godziny 22 wracając z pracy przez deptak zostałem zaczepiony przez grupę mężczyzn w czerwonych koszulkach z napisem Widzew i zapytany czy jestem za klubem GKS bo jeśli tak, to stracę zęby. Z tego co widziałem, to z tego towarzystwa było z 30 osób i jawnie zaczepiano ludzi i grożono pobiciem. Na miejscu było kilka radiowozów Policji i wcale nie sprawiło to, że poczułem się bezpiecznie. Jeden z Nich nawet wszedł do sklepu i zaczął zastraszac klientów. Odniosłem wrażenie, że to patologia tu dyktuje warunki. A szkoda ....

Hycel tam stał koło nich. Udawał widzewiaka i drobne na nalewkę sepil od przechodniow

Bo widzef jest w koalicji z policją. Współpracują ze sobą.

co sie dziwisz TO BYDŁO te zwierze zwane kibicami WIDZEWA napadło swoich pilkarzy na stadionie widzewa ci bandyci po meczu weszli na murawe i pobili pilkarzy widzewa tacy to sa kibice widzewa wiec sie nie dziw do tego bydla sie wpoinno strzelac

Jestem nachlany jutro chyba wtorek czas na fermy wiatrowe tego potrzebujemy to jest przyszłość Kiedy będzie puszczane rambo 11 ? 

Jedno jest pewne ten ktoś ma sraczke... Bo już wie że to tylko kwestia czasu... Jak przyjdzie po niego Michał a posra się na miejscu jak to będzie Karol....

Jedno jest pewne... Ten ktoś już ma sraczke bo to tylko kwestia czasu jak przyjdzie do niego Michał... A się zesra jak to będzie Karol...

Oddawac mój portfel rury sprzątaczki

Czy to ten osrany z kota gozdziela wyciągnięty? A w środku gazety to twoj ?

Takie portfele to już nasze ale jak tel.znajdujemy to zawsze wracają do właściciela. Proszę mnie nie obrażać.

1 liga 1 liga GKS ????????????

Ambasada, ambasada tutaj bomby się podkłada.

A już myślałem że ktoś postawił klocka pod fotelem i posypał piaskiem z wrażenia po filmie

Teraz to strach chodzic do kina bo b duzo ludzi jest chorych psych I niezrownowazonych I jeszcze wirus

Jaka galeria taki zamach! Bu ha ha ha ha ha ha ha ha

jakiś z**** mąż,bożona poszła do kina z koleżankami.

No dobra, przyznaje się. Jadłem kapustę z grochem. Ale żeby zaraz straż i ewakuacja? Przesada!

kino 5 D emoji

Na wakacjach jest super. Można wkońcu zapomnieć że mieszka się w tym Hamburczykowie

To nie wracaj z tych wakacji

A ty siedź tu i narzekaj że żyjesz cpunie.

Propesjonalne zachowanie pracownikow kina podziwiam

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także