Rejestracja i logowanie

Europoseł Patryk Jaki na spotkaniu w Bełchatowie [FOTO]

Wydarzenia 09-10-2019 Autor: ms Foto: rk
37

Europoseł, Patryk Jaki odwiedził Bełchatów. Spotkanie odbyło się we wtorek, 8 października. Jaki pojawił się w Bełchatowie, by wyrazić swoje poparcie dla kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do parlamentu i z mobilizować wyborców do aktywnego uczestniczenia w niedzielnych wyborach. Około setki sympatyków partii rządzącej zebrało się w sali przy ul. Pabianickiej, by wysłuchać wystąpienia jednego z bardziej znanych polityków młodego pokolenia Zjednoczonej Prawicy.

komentarze (37)
Dodaj komentarz

Na Dobkowskiego nie zagłosuję, oddam nieważny głos. Jak można sprowadzać i promować w Bełchatowie kandydatkę z Tomaszowa Maz. CO, nie mamy swoich kandydatów? Wstyd!

A ten tu po co się przywlokl

Sama bełchatowska młodzież... emoji

Przez te mordy na zdjęciu chyba PiS w Bełchatowianie przegra

#JakiWstyd dla Bełchatowa.

Brawo P. Jaki sztandar PIS powinien powiewać dumnie.Ja i cała moja rodzina glosuje na PIS.

łee na spotkaniu z posłankami z radomska i pajęczna przyszło by pół kopalni i elektrowni, a na spotkaniu z senatorem bida z nyndzą

Pół kopalni i elektrowni przyjechałoby na spotkanie z rejestracjamu ERA i EPJ masz rację. Bo ich jest tam już co najmniej pół...

Świetna średnia wieku wyborców na zdjęciu. Młodzi idźcie na wybory bo oni zadecydują za was a to o waszą przyszłość chodzi.

Przecież tam młodzieży nie widać ......

Jakiego przyciągneły młodzieżowe tłumy z pisu, za dawnych lat latali po zebraniach POP teraz na zebrania pis-du

A pan wójt to w godzinach urzędowania?

To w ramach oszczędności

Spotkanie było po godzinach urzędowania - to po pierwsze, a po drugie Wójt, Prezydent, Burmistrz, Starosta i ich zastępcy mają nieregulowany czas pracy!

Jesli juz to nienormowany czas pracy!!! Towarzystwo ktore tam widze definitywnie przekreslilo w moich oczach senatora Dobkowskiego.Mojego glosu nie dostanie.

#JakiWstyd

Około 100 sympatyków ? Ciekawe gdzie... Licząc po zdjęciach to jakieś 60 z dziennikarzami, lokalnymi "politykami" i obsłudze sali w mundurach. Rzetelność tego portalu już dawno spadła poniżej poziomu akceptacji...

I srednia wieku zainteresowanych wyglada na 50+ xD

Pewnie myśleli że to pokaz garnków.

TYLKO KONFEDERACJA

Stop mafi rudego , Schetyny , Kidawa blonskiej i wszystkim popierających koalicję czyli PO i marionetki z Kodu. Hejtować złodziei

No właśnie - jaki?

a ci w mundurach to z jakiej okazji?

Te, europoseł! Nie powinieneś siedzieć w Brukseli i głosować na swojego komisarza?

"A może byśmy tak, najmilszy, wpadli na dzień do Tomaszowa?"

"WIEDZA I DOŚWIADCZENIE " znów zwycięży bo stoi za nim znak. a gdyby tak bez znaku , ile byłoby głosów ?

Gryczka nie popiera kandydatów z Bełchatowa tylko z Tomaszowa to zły symptomy.

widać jak na dłoni , kto ma chrapkę na "papiery" Solidarnej Polski w Bełchatowie . Team Brózdy kontra Gryczka lub być może Koc . Gdzieś w dali zupełnie nie liczący się ale pewnie też nie pogardził by "suwenirami" Olszewski po "Kukizie"

Grzegorz z Euruposłem Jakim poprzednio z Lewicą o co tu Panu chodzi . To takie zapytanie wszystkich a pok Dyrektora zamknięty?

Wszystko ok, fajnie. Tylko po co w nundurach. Kto to w mundurach jest?

Poddani kucysia ????

Kiedyś wojsko szło do kina lub do teatru na kiepskie widowiska robiąc frekwencję, a teraz...

Krótkie pytania: Czy to znaczy, że Pan Jaki był promować kandydaturę Pana Dobkowskiego na Senatora oraz tej Pani ze zdjęcia Ewy Wendrowskiej na posła? Czy to znaczy, ze nie popiera na posła nikogo z Bełchatowa? Czy znane twarze obecne na spotkaniu też na posła popierają osoby które nie są z Bełchatowa?

Akurat pan Dobkowski to był w PiS od zawsze. A sprzedawczyki i przechrzty nie pojawili się . Oni tam zawsze gdzie chytra baba z radomska.

Wąsy i krosty...

Młodzieżówka PiS na widowni, aż miło popatrzeć

jaki dzban

dodaj komentarz
Czytaj także