Rejestracja i logowanie

Elżbieta Naturalna ogłasza zmianę barw politycznych w nadchodzących wyborach

Wydarzenia 05-09-2018 Autor: mjs
189
Elżbieta Naturalna ogłasza zmianę barw politycznych w nadchodzących wyborach

Elżbieta Naturalna, obecnie przewodnicząca Rady Miejskiej i radna Prawa i Sprawiedliwości poinformowała dziś oficjalnie, że w nadchodzących wyborach samorządowych wystartuje z list KWW PLUS. W tej sytuacji - co jest naturalną konsekwencją - w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa poprze jego lidera Dariusza Matyśkiewicza.

To spore zaskoczenie, bo Elżbieta Naturalna w ostatniej czteroletniej działalności samorządowej była jedną z najaktywniejszych i czołowych twarzy lokalnego PiSu. Niemniej jednak jak podkreśla, przyszedł czas na zmianę, a swoją decyzję argumentuje między innymi słowami:

- Czy na pewno chcemy nasze lokalne sprawy oddawać w czyjekolwiek ręce? Czy nie lepiej postawić na samorząd, a wiec nasze, mieszkańców prawo do "samorządzenia" i "samodecydowania" o swoich sprawach?" - retorycznie pyta Elżbieta Naturalna i dodaje: - Od przyszłego prezydenta oczekuje, że będzie do tej funkcji przygotowany pod każdym względem. Oczekuję znajomości samorządu i naszego miasta, ale oczekuję również tego, że będzie miał ukształtowany politycznie charakter i charyzmę, które gwarantują samodzielność w podejmowaniu najlepszych dla nas decyzji. Chcę prezydenta, który jest przygotowany merytorycznie do tej funkcji , ale również solidnego i sprawdzonego, gwarantującego to, że Bełchatów nie będzie zawłaszczany przez ludzi z wewnątrz, których jedyną siłą jest nasza słabość

komentarze (189)
Dodaj komentarz

Matyśkiewicz jest tranwestytą!!!!!!!!! Ostatnio widziałem na mieście Darka w peruce, umalowanego, w szpilkach, wsiadał do jakiegoś samochodu przy drodze i odjechał.

Dokładnie tak to się nazywa- zdrada, zwłaszcza że pani naturalna nie była przez PiS uciśniona

Zmiana barw politycznych ? kiedys to sie nazywała zdrada , Dariusz "Maliniak" i Wiesław "Kiepski zrobili co swoje we wlasnym interesie. Waldkowi podrzucili kotlecika zwanego Grzesiem który pilnował układu aby starosta miał związane ręce. Wszyscy Ci Pseudo Pisowcy którzy narobili wstydu Partii , Bełchatowowi i Polsce powinni zostac " wydaleni " dellikatnie ujmując. Dobrze ze organizm oczyszcza sie z tych pasożytów , mam nadzieje ze PIS postawi na młodych nowych nie umoczonych w to g . ludzi do wyborów . Trzeba odciąc to grubą kreską i postawic na prawicową młodzież a nie leśnych dziadków z klapami na oczach działajacych we własnym interesie. Wszyscy Ci Panowie i Panie z PIS co nie startują z KW PIS powinni sie pozegnać z polityką.

To chyba pan Waldemar chciał podrzucić kotlecika siostrę posła na wicestaroste tylko, że radni się skapli o co chodzi i zachamowali ten interes. PiS trzeba by oczyścić z takich jak on którzy dla swojego interesu knuja tylko niszcząc co popadnie.

Siostra jest w PIS starosta tez wiec tu nic dziwnego nie widze , a randi tez byli z PIS. to na co radni mieli sie skapnac ?

ano że starosta z posłem się dogadali jak zerwać koalicje (-na którą głosowali mieszkańcy Bełchatowa)dla personalnego interesu

A pani Puszek i Skorupa to są właśnie ci młodzi i nieumoczeni????emojiemojiemoji

Przecież ta pierwsza to ,, przyjaciółka" brata starosty koleżanka tej drugiej czyli plusiaki rozwalające PiS od środka. Więc pojawia się pytanie z czego jest starosta odpowiedź jest prosta z tego co wygra.

Myślę,że masz klapki na oczach i autorytarne zapędy.Było odwrotnie niż piszesz.Kto się układał z miśkami i anodiną?Przed wyborami próbujesz ściemniać?

Właśnie układa się pani Naturalna , pan starosta Puszek i co to chyba ty próbujesz ściemniać . Boisz się prawdy ? Prawda jest nie wygodna?

Możecie robić w necie kampanie Gryczce, widać pospolite ruszenie pod każdym newswem. A i tak wygra Kudajowa. Wszędzie gdzie nie zapytam będą na nią głosować. I żeby było jasne, ja tu nie głosuje, mam meldunek w innym mieście.

A ja Ci mowie jako wyborca z tego miasta, to najsłabszy kandydat, kolejna nauczycielka - nie.

Kto daje te oceny? Trolle? PO manipuluje?

Mieszkańcy

PiS miał wszystko i wszystko s......ił. Pazerność wyszła z tych maluczkich kłótliwych ludzików.

z tych niby młodych,co mieli parcie na stołki.Władza ukazała ich prawdziwe twarze.Ale są też w Pisie Ci,którzy pracują tam uczciwie od samego początku-dla idei , a nie stołków i apanaży.I to jest prawdziwy PiS, a nie jak Natura wpadła po stołek i wypadła.Albo Ci co wpadli i od razu wdrapali się na plecach innych, a teraz wyzywają ich od dziadków.Trump jest po 70-ce, a trzęsie światem,więc trochę szacunku dla starszych, zasłużonych i mądrzejszych.A Ci niby młodzi i nieumoczeni,to związani z PLUSEM,którego Bełchatów miał dość.Graja na powrót starego PLUSOWEGO układu do rządów w mieście.Podrzucają PiS-owi kotlety typu: P.Skorupa i p.Puszek.Kolaborowali i jawnie paktują z Plusem zgrywając na dodatek"nieumoczonych"

z tych niby młodych,co mieli parcie na stołki.Władza ukazała ich prawdziwe twarze.Ale są też w Pisie Ci,którzy pracują tam uczciwie od samego początku-dla idei , a nie stołków i apanaży.I to jest prawdziwy PiS, a nie jak Natura wpadła po stołek i wypadła.Albo Ci co wpadli,wdrapali się na czyichś plecach, a teraz się rozpychają.

Florentyna co ty pi.......

Co za portal.. Zaraz po wystawieniu niektórych komentarzy od razu przybywa tam minus kilkadziesiąt łapek w dół, tak by nie był widoczny.. Żenada..

Następny miłośnik teori spiskowych z fanklubu Antosia

No co ty, chyba ci się przewidziało :p

Ania już Ci robią kampanię, za rok możesz tu nie przyjeżdżać

Wszyscy się zjednoczymy i Ankę do Radomska pogonimy

To jeszcze Beatkę do Pajęczna!!!!

Tylko niech nie zapomni zabrać miłośnika teorii spiskowych

Wielcy polegli na polu bitwy w Belku. Antek, Wiesiek i Anna atomówka, mistrzyni rozwałki

Pis w bełchatowie sam się rozjechał..... cztery lata temu wprowadził do rady miasta piętnastu radnych i i panią prezydent. Teraz co zostało z tego przymierza ... choj dópa i kamnieni kupa. Sami sobie są winni że przez cztery lata elektorat mieli w dópie. Pozdrawiam wszystkich trolli i gobinów , wyrazy szacunku dla krasnoludów i elfów.

Tych radnych wprowadziła senator.Ale dopiero władza i funkcje ukazują kto jest kim.I tu wyszła na jaw małość i niewierność części radnych,którzy poszli w romans z plusem i miśkami i pokazali parcie na stołki za wszelka cenę.A senator jak był skromny tak pozostał.jak wtedy gdy ryzykował wyrzuceniem z pracy za politykę i z mieszkania kopalnianego z małymi dziećmi.Władza to takie lustro,w którym widać wszelkie przymioty i wady człowieka.

Dzięki ludziu

Widać że antek już na aucie

Słyszałem ze antek może mieć sprawę o znęcanie się nad parówkami w mikrofali

Ona nie ma elektoratu. tylko pisowski i on od niej odejdzie. Będzie miała bardzo słaby wynik. Matys musi szukać innych ludzi i środowisk. Ona będzie obciążeniem.

Słyszałem że Płomiński go poprze.

Jak chorągiewka. Nigdy nie popierałem kandydatury tej pani...

Od przyszłego prezydenta oczekuje, że będzie do tej funkcji przygotowany pod każdym względem. Oczekuję znajomości samorządu i naszego miasta, ale oczekuję również tego, że będzie miał ukształtowany politycznie charakter i charyzmę, które gwarantują samodzielność w podejmowaniu najlepszych dla nas decyzji. Chcę prezydenta, który jest przygotowany merytorycznie do tej funkcji , ale również solidnego i sprawdzonego, gwarantującego to, że Bełchatów nie będzie zawłaszczany przez ludzi z wewnątrz, których jedyną siłą jest nasza słabość

Matyśkiewicz był wice i co zrobił? Rozbijał się po imprezach z Chrzanowskim!!!

Czy ktoś mnie oświęci ile tych Pisów jest w naszym Bełchatowie? Wysocki z PiS ale nie z Dobkowskim a ten też z PiS ale z Czechowską, Kubiak nie z Dobkowskim ale też z PiS i jeszcze Janowska od Kukiza ale też PiS ale nie wiem z którym? kręci się koło Ładziaka ale on chyba nie ma poparcia PiS tylko Koc PIS od Maciarewicza. To na kogo głosować, bo nie ogarniam?

Koc od Macierewicza ie jest. Od ministra jest Wysocki, Wyczachowski.

Co z placem zabaw na Dolnośląskim kto z radnych pomoże pozdrawiam

Ja też jestem zainteresowany , obiecał nasz radny Krzysztof ale sprawę przespał . cichutko siedzi chyba już wypalił się zawodowo

U Kubiaka i Kamieniaka Ela pracowała... Tam się kaski nachapała, lecz do Szczercowa długa z Bełchatowa droga więc się Ela do starsotwa schowa... Tam do pracy przychodziła trochę tysi zarobiła.... Lecz jej mało było kasy marzyły sięj jej ananasy. Dla Eli jednak było słabo dla niej wiecznie jest za mało. Fotki przy posłance jednej drugiej i przy grubej i przy chudej.... Ela sama nie wie co się mieli więc do Matyska się przyklei. Już ma w głowie władze i intrygi szkoda tylko że na niby. Dziękujmy Elo miła żeś się w końcu ujawniła.

Polityczna prostytucja!

Ela to ma zapędy ... Z kim jest tego zdradza , kariera podobna do Michelinow

Jest w swoim NATURALNYM stanowisku... Szkoda że się sprzedała ...

Tak podziękowała za pracę bankruta swojego męża !

Chorągiewka... Gdzie pracuje i ile zarabia? Nie w starostwie?

Matyśkiewicz i Plus to Bełchatowska koalicja obywatelska czyli PO Nowoczesna przykład 12 lat kolcjant z Platformą a teraz agentka Naturalna brak im kasy i kombinują jak KOD a kasa to władza.

p. Naturalna jest jak nagłówki w fakcie - nie do ogarnięciaemoji

A dlaczego PIS nie wystawił na prezydenta pani Wysockiej? Była p przecież wiceprezydent em i kandydowala do sejmu? Kto wymyślił kandydaturę jej męża? Czyj to był pomysł?

Pani Wysocka zarabia teraz taką kasę , że po co ma się wysilać i pchać na prezydenta na jedną kadencję ?!

Jestem tu, jestem tam, patrzy na mnie kamera!

..!..

Toż to skun, nie natura..

Administratorzy/trolle działają. W pare minut kilkadziesiąt lapek w dół

Jestes szalona mówię Ci, zawsze nią byłaś, skoncz juz wreszcie snic, nie jestes aniolem mówię Ci, jestes szalona!

Chcę prezydenta, który jest przygotowany merytorycznie do tej funkcji , ale również solidnego i sprawdzonego, gwarantującego to, że Bełchatów nie będzie zawłaszczany przez ludzi z wewnątrz, których jedyną siłą jest nasza słabość

Potrafimy czytać ! Ile jeszcze tych cytatów ?!

Pewno nie przyjęliby jej ponownie, gdyby wiedzieli co o chrzanie opowiadała wszem i wobec.

Matys obiecał Elce vice jak zostanie prezydentem.

Czy na pewno chcemy nasze lokalne sprawy oddawać wczyjekolwiek ręce? Czy nie lepiej postawić na samorząd, awiec nasze, mieszkańców prawo do "samorządzenia" i"samodecydowania" oswoich sprawach?" - retorycznie pyta Elżbieta Naturalna idodaje: - Od przyszłego prezydenta oczekuje, że będzie do tej funkcji przygotowany pod każdym względem. Oczekuję znajomości samorządu inaszego miasta, ale oczekuję również tego, że będzie miał ukształtowany politycznie charakter icharyzmę, które gwarantują samodzielność wpodejmowaniu najlepszych dla nas decyzji. Chcę prezydenta, który jest przygotowany merytorycznie do tej funkcji ,ale również solidnego isprawdzonego, gwarantującego to, że Bełchatów nie będzie zawłaszczany przez ludzi zwewnątrz, których jedyną siłą jest nasza słabość

A kto tych ludzi z zewnątrz sprowadził miedzy innymi natura

uwaga zatrudnię psychologa dla chłopaków zZB żeby swoje głowy trochę ostudzili

Brawo Pani Elu, oglądając obrady sesji w Internecie widać skąd taka decyzja. Za odwagę szacunek. Z pewnością Bełchatów pod rządami PLUSA i takich ludzi jak Matyśkiewicz i pani wyprowadzi to miasto na prostą i przede wszystkim zapanuje porządek.

Zapanuje porządek chyba w majtkach

Plusioku daj sobie spokój. Szkoda Twojego czasu. Łysi nie będą rządzić. Czas do domu.

A Wysockiemu cała jego parafia dziękuje za watę cukrową, hehehe

Ma za swoje. Koleżanka go wystawiła. A tak na prawdę obnazyla cała prawdę. Dalszy ciąg historii będzie wyglądać tak: Wysocki przegra w pierwszej turze, odda głosy Matysowi i takim sposobem Plus obejmie fotel Prezydenta. Panie Piotrze czy teraz Pan rozumiesz, że w całej tej grze jesteś marjonetka? Posmiewisko robisz z siebie. A Radni, jak chcieli odwołać Ruda Lisice, mieli rację. Państwo Wysoccy bronili, jejku co to nie było, a teraz ZOONK.... Kabaret!

Grzesiu jest zbyt "piękny" aby być prawdziwym .. ludzie to widzą, nie ma szans, a kogo człowiek tak zadłużył PGM , oświeci mnie ktoś ?

Prawda jest taka: Pani Ela zapragnęła być kandydatem na Prezydenta z Pis dlatego zrobiła wszystko żeby Gryczkę osłabić. Nie udało się-wręcz przecienie. Pojechała do wawy i poza plecami szefa okregu knuła aby piotra odsunąć i sama wskoczyć. Szef się zorientował z kim ma do czynienia i ją wyciął do zera z pisu. No to co miała robić? Poszła tam gdzie chcieli lisa. Do plusa bo tam same rude lisy.

Matys, dziwię Ci się. Przejedziesz się, jak Gryczka na Miszelach.

Piąta kolumna w PiS. Naturalny powrót na łono protoplastów.

w jakim PISIE ale którym bo ja już nie łapę kto jest prawdziwym pisowcem a kto podszywanym sami strzelacie sobie w kolano

Taki dowcip dla miłośników trwania na pozycji mimo wszystkiego : Siedzą w gównie dwa robaczki, tatuś i synek. Synek pyta: - Tato, czy to prawda, że są robaczki, które mieszkają w jabłuszku? - Tak synku, są. - Tato, tato, a są robaczki, które mieszkają w gruszeczce? - Tak synku, w gruszeczce też. - A w brzoskwince? - W brzoskwince też. - A na przykład... w winogronku? - W winogronku tez czasem mieszkają. - To czemu ciągle mieszkamy w tym gównie? - Bo, synu, to jest nasza ojczyzna.

Ludzie obudzcie się. Normalnie nie chce tutaj zaciągu i ma rację. A cc jest w pge?

Radomsko chce Bełchatowa więc czyszczą radnych żeby po wyborach siedzieli cicho

Też słyszałem że zamierzali ją odsunąć z miasta

Podobno chcieli ją wyciąć .Mają swoje cele

Brawo Matys pięknie rozegraleś PiS Masz mój głos

zdradziła raz, zdradzi ponownie ...

Ciekawe dlaczego go wystawili?

To fakt. Nie wiem czy nie było tam nikogo kto mógłby powalczyć? Kandydat słabiutki chyba jeszcze słabszy niż to co mamy teraz

Elka ale cię hejtują i dobrze, należy się tobie jak mało komu. Tak jak się traktuje drugiego człowieka tak powinno być się traktowanym.

i po tym wpisie pod autorką komentarza rozstąpiła się ziemia i pochłonęło ją piekła.

To jest samorząd i zrobiła jak uważała. Jej sprawa, facet nie ma nawet matury i żadnego doświadczenia. Ja jej się nie dziwię

A elki mąż miał maturę i doświadczenie jak przyjmwali go do kopalni dwa lata temu??? 50 letni kierowca autobusu.

po analizie IP osób komentujących, ogłaszam, że wygrywa Grzegorz, opłaca najwięcej trolli emoji

Ty kłamco my nie jesteśmy do kupienia i namierzenia a przywalić celnym komentarzem lubimy każdemu również bełchatowskiemu ciachu o licu młodego Boga i intelekcie dekapitowanego kurczaka.

Grzesiowi kibicuje już cała Korea Północna. Razem z umiłowanym wodzem Kim Im Srenem

..no to ruszył na dobre przegląd lokalnych kabareciarzy..co który się wychyli ,to bardziej nieskalany ..i taki uczciwy,ze az sam się pogubił w co i kiedy był zamieszany..Pani naturalna ma zadziwiająco krótka pamięć..

A ja na nią gwiżdżę może sobie startować nawet z list disco polo.

byle przy korycie, ale tym razem postawiła Pani na "złego konia", PiS wybory wygra a Pani już tylko zostanie polityczny niebyt, ale właśnie tak powinni kończyć ludzie, którzy notorycznie zmieniają polityczne barwy, o ile rozumiem ludzi, którzy zawsze popierają PiS, Darka czy Grześka i są w tym konsekwentni o tyle "polityczne chorągiewki" powinny być z polityki usuwane.

PIS wygra ?? Już to widzę jak ludzie glosują który zarabia stosunkowo niewielkie pieniądze w kopalni (100 tysięcy). A może do PISU przekona nas pan poseł kojarzący się ostatnio z hitem zespołu BIG CYC . Dodajmy do tego jeszcze pana senatora stylizowanego chyba przez samą Ewę Minge. Nie zapominajmy również o wiecznie nieobecnym lordzie Woldemordzie. A zapomniałbym jeszcze o Mariolce czarnym koniu PISU w poprzednich wyborach. Tak drodzy lokalni działacze z PiSu wybory macie w kieszeni.......

Ty gdyby ludzie nie zmieniali ocen kandydatów i barw politycznych to wygrywalby ciągle ten sam i wybory byłyby zbędne

Ty dzis mówisz Czy chcemy nasze lokalne sprawy oddawać w czyjekolwiek ręce? Nie! A ty i tak z nadania najechałaś nasz Szczerców.

DOBkowski nie rezygnuje stawia proste zasadzki został rozszyfrowany chłopina.

Pryczka to kartonowych chłop od spraw beznadziejnych ...ino patrzeć jak jego trole dadzą 100 łapek w dół...mocno teraz zainwestował w swój PR. Zobaczymy czy to już ostatni raz?

Precz od krytykowania wybrańca naszego umiłowanego wodza Kim Im Srena. To on wygra wybory, cały naród Koreański jest z nim myślami.

Jaki ona ma potencjał wyborczy to nie wiadomo. Startowala z pis w małym jednomandatowym okręgu. Pytanie zasadnicze to kogo poprze Płomiński ? To może być ważne !

Podobno kudajke

To malo prawdopodobne. Nie wierze.

Slyszalem ze Matys z Plominiem gada

PZPR PLUS......

Taki dowcip dla miłośników trwania na pozycji mimo wszystkiego : Siedzą w gównie dwa robaczki, tatuś i synek. Synek pyta: - Tato, czy to prawda, że są robaczki, które mieszkają w jabłuszku? - Tak synku, są. - Tato, tato, a są robaczki, które mieszkają w gruszeczce? - Tak synku, w gruszeczce też. - A w brzoskwince? - W brzoskwince też. - A na przykład... w winogronku? - W winogronku tez czasem mieszkają. - To czemu ciągle mieszkamy w tym gównie? - Bo, synu, to jest nasza ojczyzna.

Pani Ela jest niestety zakłamana i dwulicową karierowiczką a PIS się na Niej poznał wcześniej i zabrakło tylko jednego głosu aby ok. 2 lata temu odwołać Panią z funkcji przewodniczącej RM . Kto głosował aby pozostała na stanowisku ? - PLUSIAKI a więc zmowa z PLUS - em była już 2 lata wcześniej i wszystko jasne. Wyborcy są inteligentni i Panią Elę ocenią właściwie w mojej ocenie NEGATYWNIE . 

To Wodzu w mundurku bardzo chciał ten taboret. Jednak mu nie wyszło... Radzia zaistalował na prezesa jednak ten stacił zaufanie. Teraz pytanie , z kim wodzowie się ułożą.

Z Kubiakiem?

Lepiej zmądrzeć późno niż wcale

Dobrze zrobiła. Tam same słupy

Wielu polityków zmienia poglądy i partie. Jedynie Gryczka jest wierny swoim ideałom i Ziemi Belchatowskiej. Brawo Grzeszy.

Zdrastwujtie tawarisz Griczka. Belarus' s vami!

Heloł heloł. Tu Polonia amełyksńska. Master Głyczka masz nasze głosy. Cała amełryka bęłdzie na ciebie głosować myster Głyczka.

Halo tu Korea Północna. Mówi wasz ukochany wódz kim im srim. Jesteśmy po ogromnym wrsżeniem towarzysza Pryczki. Cały naród koresński będzie na niego głosował !!!!

Hurrrra hurrra hurrra ...

A tak. Gryczka wieczny koalicjant. Teraz z PISem działa w jednej drużynie emoji

Hehe, dokładnie - wierny swoim ideałom, a po wyborach z każdym się potrafi dogadać, byle coś na tym ugrać emoji Trzeci raz przegra. Czekam na jego twarz po wszystkim.

Pani Ela poszła do swoich. Nikt jej lepiej nie zrozumie jak Plusy. Takie same charaktery i ideały. Rozumieją się bez słów i są siebie warci.

Senator miał rację, od początku mówił, że to wtyka PLUSa

NARESZCIE...

Bardzo dobra decyzja Pani Elu. Bardzo Pani kibicuję. Z Pani inteligencją nie pasowała mi Pani do całej miernej reszty.

skoro pani ela jest taka wybitna to dlaczego nie załozyła swojego komitetu tylko się do kogos przykleja albo pis abo plus wszystko jej jedno

Radni PiS sami mówią ze ta pani odegrała główną rolę w dzisiejszym postrzeganiu PiS w Bełchatowie . Gratulacje dla was wszystkich

Laurkę bełchatowskiemu PiS-owi to zmalował poseł megaloman, senator jąkała ze stylizacją od versacze i wiecznie nieobecny starosta Woldemord. Nie zapominajmy o pisowskim wynalazku Mariolce.

Tylko ktoś kto szanuje siebie ma szacunek dla innych. Uważam, że to wielka odwaga tak publicznie wyjść z takim oświadczeniem.

myślę że e.naturalna jest raczej interesowna niż odważna, prawda?

Ładna, brzydka nieważne, widać że wie co robi

Ja jej się nie dziwię

To jest jej prawdziwa twarz. Zdziwieni mogą być tylko ci co myślą że ją znają i ci co jej nie znają. Może liderzy PiS powiedzą dlaczego na pani Eli poznali się dopiero teraz.. To jest siła PiS w naszym mieście

Jaka ona brzydka.

Wszystko jasne kto stoi za rozbiciem PIS-U w Bełchatowie. Ja od samego początku wiedziałem że pracuje dla Matysa ale nikt nie chciał mi wierzyć. I to właśnie Pani Naturalna nastawiala PiS przeciwko Pani Prezydent Czechowskiej i cel osiagnela zdrajczyni.

Mądra decyzja

Czy na pewno chcemy nasze lokalne sprawy oddawać w czyjekolwiek ręce? Czy nie lepiej postawić na samorząd, a wiec nasze, mieszkańców prawo do "samorządzenia" i "samodecydowania" o swoich sprawach?" - retorycznie pyta Elżbieta Naturalna i dodaje: - Od przyszłego prezydenta oczekuje, że będzie do tej funkcji przygotowany pod każdym względem. Oczekuję znajomości samorządu i naszego miasta, ale oczekuję również tego, że będzie miał ukształtowany politycznie charakter i charyzmę, które gwarantują samodzielność w podejmowaniu najlepszych dla nas decyzji. Chcę prezydenta, który jest przygotowany merytorycznie do tej funkcji , ale również solidnego i sprawdzonego, gwarantującego to, że Bełchatów nie będzie zawłaszczany przez ludzi z wewnątrz, których jedyną siłą jest nasza słabość

jak można oczekiwać od kogoś takiego szacunku dla urzędu i mieszkańców,skoro sam siebie nie szanuje Jak nisko trzeba upaść,by nie miec odrobiny wstydu i godności.

I to cały Pis. Jeszcze ciekawe kto kogo sprzeda i za ile. Takich to ma lojalnych i ideowych polityków.

Kabaret

co za bełkot.. jedyne kompetencje jakie ma i jakim może podołać tonguzik od mikrofonu,choć pewnie tak do końca sama nie wie co robi

Dlaczego chorągiewa?? Bo podjęła odważną decyzję, że nie chce się babrać w partyjnym błocie. I bardzo dobrze zrobiła! Bełchatów powinien mieć lokalne władze, a nie chodzić na smyczy... Więcej odważych kobiet w polityce!

Nie chce się babrać w politycznym błocie? ŻARTY! Wielu uważa, że dzięki Senatorowi z PiS, dostała pracę w gminie, później została sekretarzem z Szczercowie, a następnie w Starostwie w Bełchatowie. Zobaczcie na jej oświadczenie majątkowe, ile się zarabia na takich stanowiskach. A maż to z jakiego naboru do KWB? Czy to nie jest obłuda? Nigdy na kogoś takiego już nie zagłosuję.

...i wPiSdu....

A to 4 lata temu Pani nie chciała tego dla Bełchatowa???? Skoro startowała Pani z list Pani Czechowskiej....?

Czy na pewno chcemy nasze lokalne sprawy oddawać w czyjekolwiek ręce? Czy nie lepiej postawić na samorząd, a wiec nasze, mieszkańców prawo do "samorządzenia" i "samodecydowania" o swoich sprawach?" - retorycznie pyta Elżbieta Naturalna i dodaje: - Od przyszłego prezydenta oczekuje, że będzie do tej funkcji przygotowany pod każdym względem. Oczekuję znajomości samorządu i naszego miasta, ale oczekuję również tego, że będzie miał ukształtowany politycznie charakter i charyzmę, które gwarantują samodzielność w podejmowaniu najlepszych dla nas decyzji. Chcę prezydenta, który jest przygotowany merytorycznie do tej funkcji , ale również solidnego i sprawdzonego, gwarantującego to, że Bełchatów nie będzie zawłaszczany przez ludzi z wewnątrz, których jedyną siłą jest nasza słabość

Chcę prezydenta, który jest przygotowany merytorycznie do tej funkcji , ale również solidnego i sprawdzonego, gwarantującego to, że Bełchatów nie będzie zawłaszczany przez ludzi z wewnątrz, których jedyną siłą jest nasza słabość

O Ziemia dzisiaj coś mało minusów daje (tak z 40 około);D Czyżby Grześ kazał się Trollom uspokoić. Generalnie można powiedzieć, że ruch jak na Marszałkowskiej ;D Hej Trolle a dobrze wam chociaż płaci ? emoji tego nawet fotoshop nie zakryje (kto widział banery na mieście wie ;D)

CHORĄGIEWKA

Określenie dno to mało powiedziane. Jak można ufać takiej osobie.

ZAl Ci rowek ściska No cóż dobra decyzja brawo pani Elu proszę się cieniasami nie przejmować

BRAWO ODWAŻNA DECYZJA. JEŻELI TRZYMAĆ TO TYLKO Z MOCNYMI . I ŻADNE KOMENTARZE TEGO NIE PRZYKRYJĄ. CIEKAWE CZY TO JEDYNY TRANSFER TEJ JESIENI CZY DOPIERO SIĘ KARUZELA ROZKRĘCI?

owszem decyzja odważna ale czy mądra kąsać rękę która była pomocna? Trzeba spojrzeć troche dalej niż na czubek własnego nosa

Z jednej frakcji PiS do drugiej. Żadna nowość. Głosując na Plus - Wybierasz PiS! https://www.youtube.com/watch?v=_-eURCt-7Qc

No to Mariola kończy w październiku swoją pierwszą a zarazem ostatnią kadencję

Brawo Elka!

Plotki mówią, że ona chciała wystąpić z PiSu już 3 lata temu, ale tam wszystko idzie po kolei Macierewicz, Blaszczak, Kaczynski, Blaszczak, Brudzinski, znow Kaczynski i tak wkoło. I tyle to trwało, że dość

To tylko plotki. 3 lata temu to zabiegała o etat sekretarza w Starostwie i prace dla męźa w PGE z nadania Pisu

Przed wojną nikt nie chce być po stronie słabych. Brawo, siła Matyśkiewicza wzrasta. Teraz wszyscy inni kandydaci są dość mocno posr..i, heh

chyba żartujesz!!! buhaha

Ze są posrani świadczy fakt, że minusują ten komentarz jak żadnego innego emoji

Każdy wie jak funkcjonuje PiS w takich miastach jak Bełchatów - pełne podporządkowanie Nowogrodzkiej i szukanie sługusów, którzy wykonują polecenia. Widocznie Naturalna nie umiała zaakceptować takiego miernego kandydata jak Wysocki. Ja się nie dziwię.

Pis dał jej wszystko. Dał jej możliwość bycia radną. Pis dał jej przewodniczącą rady . Pis dał jej sekretarza. Teraz ma ich w d... Odkryła całą siebie.

Pisda ł jej wszystko ale może nie wszyscy są w stanie znieść coraz dalej idącą dyktaturę. Każdy ma granice. No może oprócz tych bez kręgosłupa moralnego

Czyli jeszcze sekretarzem w Mieście nie była?

Jak można było coś zrobić w tym mieście jak tu w radzie Plusiaki rządzili 5 kolumna.Brawo Prezydęci

Jak chorągiewka na wietrze, byleby przy paśniku być emoji

A ja uważam że bardzo dobrze zrobiła. Bełchatowski PIS to porażka

Ona mówi o kompetencjach emoji A jakie ona ma chyba buty z internetu i kawka z przyjaciółeczkami emoji

Jeszcze Wyczachowski nierób do tego Plusa posuje.

Klasyczna 5 kolumna

Taka działaczka Pis hahahahaha Kobieta, która jest symbolem jednej wielkiej żenady !!!

Hmmmm a to podobno Ziemia jest sprzedajna i współpracuje z kim popadnie... No niestety, prawda wyszła na jaw pis=plus=po

Ta to ma rozmach.... Lata z PiSemmm , potem Janowskiej w pupke włazi teraz Matyskiewicz a za rok może SLD??

Elżbieta pokazała że nie przeszkadza jej sojusz z ludźmi którzy nie tak dawno roamnsowali z Platformą i Nowoczesna.... Ela a ile zarabiasz jako sekretarz z nadania partii?

Nie wiem.jak to skomentować... Pani Elu duży minus

Mówiłem że farbowany lis był i będzie!

No to mamy remis. Skorupa w PiS Naturalna w Plus.... Ale co jak co Elka to chorągiewka

Chorągiewka powiewa na drzewcu ....

Pierwszy głośny transfer polityczny tej kampani wyborczej. Słaby ten PiS bełchatowski, podzielony i skłócony. A Matyśkiewicz rośnie w siłę.

Te ziemniaki - plusy - platfusy czy inny pis*y to Jedna lokalna grupa wzajemnej adoracji która jest że sobą dogadana. Niby ze sobą rywalizują ale to fikcja-teatr dla gojów. Tyle już lat to działa i doskonale funkcjonuje to pojawili się młodzi którzy chcą zaburzyć panujący ład i porządek, dziś wy - jutro my.

Elżbieta Naturalna, obecna przewodnicząca rady miasta w ostatnich latach mocno związana z Prawem i Sprawiedliwością, z którego list startowała w poprzednich wyborach samorządowych, ogłosiła, że do tegorocznych wyborów do rady miejskiej wystartuje z list KWW PLUS. - To, jak za pięć lat będzie wyglądał Bełchatów, czy przyszły prezydent będzie przygotowany do przyjęcia na siebie trudnej roli rozwoju i zarządzania 60-tysięcznym miastem z 200-stu milionowym budżetem? To pytania, na które my mieszkańcy Bełchatów powinniśmy sobie odpowiedzieć przed dniem 21 października - mówi Elżbieta Naturalna. - Od przyszłego prezydenta oczekuję, że będzie do tej funkcji przygotowany pod każdym względem. Oczekuję znajomości samorządu i naszego miasta, ale oczekuję również tego, że będzie miał ukształtowany politycznie charakter i charyzmę, które gwarantują samodzielność w podejmowaniu najlepszych dla nas decyzji. Jak podkreśla, wybory samorządowe to dla mieszkańców Bełchatowa, czas bardzo ważnej decyzji. - Oddajemy nasze miasto i nasze sprawy w ręce... no właśnie? Czy na pewno chcemy nasze lokalne sprawy oddawać w czyjekolwiek ręce? Czy nie lepiej postawić na samorząd, a więc nasze, mieszkańców prawo do "samorządzenia" i "samodecydowania" o swoich sprawach? - mówi Elżbieta Naturalna, która powiedziała też, że chce prezydenta, który jest przygotowany merytorycznie do tej funkcji, ale również solidnego i sprawdzonego. - Gwarantującego to, że Bełchatów nie będzie zawłaszczany przez ludzi z zewnątrz, których jedyną siłą jest nasza słabość. Dlatego podjęłam decyzję o kandydowaniu do rady miejskiej z list KWW PLUS, którego liderem jest Dariusz Matyśkiewicz - powiedziała Elżbieta Naturalna podczas zwołanej konferencji prasowej. - Przed nami długa, pięcioletnia kadencja, dlatego ja ze swojej strony proszę Państwa o to, by za niespełna dwa miesiące wzięli Państwo udział w wyborach i podjęli własną, świadomą i najlepszą dla naszego miasta . 

,,Gwarantującego to, że Bełchatów nie będzie zawłaszczany przez ludzi z zewnątrz, których jedyną siłą jest nasza słabość.'' Ale kto Elu sprowadził Radomsko i misiów na Bełchatowską ziemię ? Czy nie byłaś to ty czasami ze swoimi kompanami?

Super argumenty to jest to teraz ma pani mój głos

Tej Pani już dziękujemy! Razem z Mariolą na Hawaje ...

Brawo Pani Elu trzymam kciuki

Elżbieta Naturalna, obecna przewodnicząca rady miasta w ostatnich latach mocno związana z Prawem i Sprawiedliwością, z którego list startowała w poprzednich wyborach samorządowych, ogłosiła, że do tegorocznych wyborów do rady miejskiej wystartuje z list KWW PLUS. - To, jak za pięć lat będzie wyglądał Bełchatów, czy przyszły prezydent będzie przygotowany do przyjęcia na siebie trudnej roli rozwoju i zarządzania 60-tysięcznym miastem z 200-stu milionowym budżetem? To pytania, na które my mieszkańcy Bełchatów powinniśmy sobie odpowiedzieć przed dniem 21 października - mówi Elżbieta Naturalna. - Od przyszłego prezydenta oczekuję, że będzie do tej funkcji przygotowany pod każdym względem. Oczekuję znajomości samorządu i naszego miasta, ale oczekuję również tego, że będzie miał ukształtowany politycznie charakter i charyzmę, które gwarantują samodzielność w podejmowaniu najlepszych dla nas decyzji. Jak podkreśla, wybory samorządowe to dla mieszkańców Bełchatowa, czas bardzo ważnej decyzji. - Oddajemy nasze miasto i nasze sprawy w ręce... no właśnie? Czy na pewno chcemy nasze lokalne sprawy oddawać w czyjekolwiek ręce? Czy nie lepiej postawić na samorząd, a więc nasze, mieszkańców prawo do "samorządzenia" i "samodecydowania" o swoich sprawach? - mówi Elżbieta Naturalna, która powiedziała też, że chce prezydenta, który jest przygotowany merytorycznie do tej funkcji, ale również solidnego i sprawdzonego. - Gwarantującego to, że Bełchatów nie będzie zawłaszczany przez ludzi z zewnątrz, których jedyną siłą jest nasza słabość. Dlatego podjęłam decyzję o kandydowaniu do rady miejskiej z list KWW PLUS, którego liderem jest Dariusz Matyśkiewicz - powiedziała Elżbieta Naturalna podczas zwołanej konferencji prasowej. - Przed nami długa, pięcioletnia kadencja, dlatego ja ze swojej strony proszę Państwa o to, by za niespełna dwa miesiące wzięli Państwo udział w wyborach i podjęli własną, świadomą i najlepszą dla naszego miasta . 

ciekawy ruch. czyzby widziala slabosc Wysockiego a sile Matyskiewicza?

Żadna zmiana czy ziemia bełchatowską, PiS, plus ect niestety ale to samo dno . Coraz bardziej skłaniam się do chłopaków z nowego pokolenia, może młodzi bez doświadczenia ale czy na pewno jest to istotne spoglądając na resztę stawki?

Za to faszyzujący ONRowcy, nigdy takich ludzi u władzy!

Wysocki iMatyśkiewicz to jedno a co do pani Naturalnej to do Plusa pasuje jej poźiom tylko władza i kasa czyli Platforma iNowoczesna z Bełchatowa .

Bożycku widzisz i nie grzmisz....

Wystarczy spojrzeć na zdjęcie i wszystko w temacie.

Jakie to jest słabe....

hahahah i co ? Naturalna i matys to działali cały czas razem

dodaj komentarz
Czytaj także