Rejestracja i logowanie

Dzień Patrona Miasta. Bełchatowianie złożyli kwiaty, biskup poprowadził mszę [FOTO]

Wydarzenia 16-06-2019 Autor: rk Foto: rk
43

16 czerwca obchodzony jest Dzień Patrona Miasta Bełchatowa - Jana Pawła II. Z tej okazji o godz. 12:00 odbyła się uroczysta msza św. w intencji bełchatowian, której przewodniczył ks. biskup Jan Zając. Chwilę wcześniej przedstawiciele władz miasta, stowarzyszeń i organizacji, złożyli kwiaty przed pomnikiem Jana Pawła II przy ul. Kościuszki.

komentarze (43)
Dodaj komentarz

A gdzie GRYCZKA ? Jak ssał cyca to był a teraz w łebie mu się kręci.

Trzeba bronić swojej wiary jak pluja ateiści musicie być mocni siłą wiary papież mówił Bóg nie pozwoli panoszyc się szatanowi

Wierzę. Bardzo wierzę, że KK zostanie rozliczony ze wszystkich swoich grzechów.

Szatann nigdy nie zniszczy Kościoła nie uda mu się różne zakusy duchów złych i próżna ich zamiary tak nam dopomóż Bog

Kościół jest trawiony przez własne grzechy. Księża są grzesznikami i nie pozwolę, żeby oni mnie umoralniania, bo sami są niemoralni.

Ja wierze w Boga który osadzie sprawiedliwie grzeszników pedofili a Kościół jest świątynia

Ja wierze w Boga i Msza św jest najważniejszą szatan nigdy nie zwyciezy

A co jeśli mszę świętą prowadzi ksiądz pedofil???

Kto chce zniszczyć Kościół BOG go zniszczy a bramy piekielne go nie przemoga wiara jest najważniejszą bo każdy umrze i Bóg go osadzie pedofila tez

Kiedyś myślałem, że lewica to rzeczywiście ludzie którzy dążą do równości, spokoju i tolerancji. Bynajmniej tak to wyglądało pokazywane w pewnej stacji telewizyjnej. Z czasem dostrzegłem , że te hasła to czysta propaganda. Jak widać nie szanują naszej prywatności i wolności wyboru wyznania. Skoro wylewa się taka fala hejtu. Co lepsze sami organizują swoje marsze tzw ,,Równości " na których kpią z katolików. Wiedzą, że wiara katolicką jest spoiwem wielu Polaków więc próbują to rozbić wszelkimi sposobami i sprytnie podmienić ją na Lesbian Gay Bisexual Transgender niewinnie nazywany LGBT

A ja wam powiadam: jakie miasto taki patron, jaki kościół taki święty.

A ja się wstydzę za takiego patrona który pedofilie w naszym kościele zamiatał z Dziwiszem pod dywan.

A ja wstydzę się takiej opozycji, która chce za wszelką cenę zniszczyć Kościół i wprowadzić na to miejsce wszelkie dewiacje.

Zmień kanał w tv. Za dużo propagandy oglądasz.

Ja całe życie oglądam TVN. Biorę aktywnie udział w manifestacjach KOD i popieram aborcję. Obecnie jestem mężczyzną ale to kwestia czasu . Książki od historii zniszczyłem bo w TVN mówili, że to naziści palili żydów a nie Niemcy tak jak mnie uczono. Kaczyński musi odejść bo podwyższył wypłaty a przecież to nie pieniądz czyni człowieka szczęśliwym. Wiek emerytalny obniżyć to też chory pomysł. Taki emeryt będzie siedział w domu zamiast aktywnie spędzać w pracy czas. Jestem za zniesieniem lekcji historii w szkołach bo co było nie warto rozpamietywac. Wróci Donald Tusk i wygramy te wybory

Oj, oj prowokacja szyta grubymi nićmi. Można i tak. A ja życzę ci żebyś Mirosławo braa udział w kraksie z rządowym autem, żebyś od razu została uznana za winną i żeby zostały zniszczone dowody na twoją niewinność. Tak ci życzę.

Ja tam bardziej widzę sarkazm niż prowokację...

Życzysz mi wypadku ? . No cóż widać jakich ludzi mamy w opozycji. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego .

Dwóch czy trzech upośledzonych lewaków na potęgę pisze negatywne komentarze. To zwykła tania sztuczka psychologiczna typu jak 10 osob obrzuci kogoś gównem to nastepna osoba pomyśli, że wypada mieć takie samo zdanie. . Wolę jednak normalnych ludzi niż pochód LGBT na którym faceci przebrani w sukienki z plakietkami ,, Facet też może rodzić dzieci " próbują nam na siłę wprowadzić,,Standardy nowoczesności "

A rozwój regionu Bełchatowa to zbudowali prawiczki z kościołem i patronem ? Gdyby nie Lewica to byś dzisiaj u księdza świnie pasł a nie siedział przy "kompie" i pisał głupoty!

Widać nie znasz historii mały czlowieczku gdyż Polska po przyjęciu chrztu właśnie wiele zyskała.

Braci Polskich którzy otwarli Uniwersytet Rakowski na całą Europę ,edukacja, rozwój i oświecenie było domeną uniwersytetu.Ale kler watykański z polskim nie chciał dopuścić do oświecenia "ciemnego ludu" podburzając króla Polski skazano ich na banicję.Polska stała się krajem ciemnoty i zabobonu.Gdzie ty się tej historii uczyłeś w szkole Rydzyka czy w KUL-u.

"Zyskała" zniewolenie przez państwo watykańskie , porównaj sobie rozwój państw protestanckich a katolickich .Polska też taką szansę miała gdyby nie Jezuici watykańscy którzy jątrzyli i siali nienawiść i do dzisiaj im to zostało.Doucz się "wielki"histeryku.

Jestem emerytowanym nauczycielem historii. Widać do szkoły Ci było daleko, więc raczej ciężko nam będzie się zrozumieć skoro nie odrózniasz historyka od histeryka. Mimo wszystko pozdrawiam .

Odróżniam historyka od histeryka celowo to napisałem ze względu że historycy w szkole taką historię przedstawiali jaka rządziła władza. Jak wiatr wiał ze wschodu to cacy był komunizm i Armia Radziecka i armia Wojska Polskiego jak wieje z południa to cacy jest Watykan żołnierze wyklęci" i Armia Andersa która zamiast wyzwalać Polskę biła się o klasztor Kapucynów.

Nowy podatek

Sam jesteś upośledzony. Marsz do kościółka i krzyżem leżeć za te wszystkie księżowskie grzechy. Przede wszystkim chciwość.

Czy tylko mi się tak wydaje, czy Wam też, że w Bełchatowie się nic nie dzieje oprócz obchodów kultu religijnego i żenującego "lansu" urzędasów przy okazji, nic nie buduje oprócz marketów i pomników, metropolia stoi w miejscu i się nie zmienia?

Marazm i stagnacja. W Bełchatowie rządzą stare układy. Teraz nawet nikt nie pisze w prasie jak bardzo zwiększyła się administracja w mieście i powiecie, czy spółki miejskie są pod jakąś kontrolą, czy wszystko to jest puszczone samopas. Na Targowej miał być parking. Nauczyciele i rodzice rozjeżdżają się własnymi samochodami, parkują na przejściach dla pieszych. Jezdnie w centrum w stanie krytycznym. No ale najważniejsze, że płacimy podatki. Później można je wydać na głupoty.

"Wizja wiekuistej ojczyzny pomaga chrześcijanom odrzucić wszelką mentalność nacjonalistyczną i wyrwać się z ciasnych schematów ideologicznych."

Brawa dla Aptekarza! Dla mnie kandydat nr. 1 w następnych wyborach. Przypominam, że dzień aptekarza obchodzimy 26 września. Pozdrawiam

Aptekarz też jest dobry ale przebija Go Kwietniu. Chlopak pod marketem pikietowal w obronie godności szprotek w sosie pomidorowym . To dopiero swir. xD

O już kampania otwarta. To ile poseł Darek zebrał głosów bo na plakacie było z 11 tys. (tylko nie swoich).

Znowu sam przyszedł składać kwiaty...

"gotowałem crack na łyżce, którą papież szamał żurek"

Cenzura jak za PRL-u. Gdzie jest mój wpis gebelsowski moderatorze.

Karol Wojtyła św najlepszy papież w historii a niewierzący szydza z wiary wstyd katolik i tak przyjdzie do Kościoła

Patron śmierdzącego zakorkowanego miasta Kaczogrodu nad smródką.

Patron solidaruchów, którzy nas sprzedali zachodnim korporacjom za dolary przelewane za pośrednictwem banku watykańskiego za pontyfikatu Wojtyły. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Pracowałem w amerykańskim Gillette Poland S. A Łódź za najniższa krajową takiego wyzysku to nie doświadczyłem nawet u polskiego prywaciarza.

Już niedługo prawda wyjdzie na jaw... I będziemy się tylko wstydzić za patrona...

Jestem pewna, że wiedział o pedofilii w kk. Nic z tym nie zrobił. Biedne dzieci cierpiały a papież nie reagował.

cierpią to twoje biedne dzieci ze maja taka głupia babkę

Salam alejkum

dodaj komentarz
Czytaj także