Rejestracja i logowanie

Dwa wypadki w 5 minut. Czapliniecka częściowo zablokowana [FOTO]

Wydarzenia 26-06-2020 Autor: Emste
19

Na ul. Czaplinieckiej w Bełchatowie doszło do dwóch wypadków w odstępie kilku minut. W pierwszym z nich udział brały dwie osobówki, z których jedna wjechała w ogrodzenie pobliskiej posesji, w drugim z kolei brał udział bus oraz samochód osobowy. Droga jest częściowo zablokowana, na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne przyczyny zdarzenia.

Chwilę przed godziną 16:00, w piątek 26 czerwca na ul. Czaplinieckiej w Bełchatowie doszło do dwóch wypadków.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w pierwszym z nich  kierująca czerwonym audi, która włączała się do ruchu z ul. Mielczarskiego, nie ustępując pierwszeństwa. Widząc to, kierowca opla starał się odbić i uniknąć kolizji, nie zapanował jednak nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie posesji.

Kilka minut później, w tym samym miejscu doszło do czołowego zderzenia busa z osobowym volkswagenem – przyczyny tego zdarzenia wyjaśnia policja.

Na miejscu pojawił się również zespół karetki pogotowia - jedna osoba została zabrana do szpitala na obserwację.

komentarze (19)
Dodaj komentarz

Kierowca nie umiał jechać jakby ktoś szedł to by wjechał w kogoś. I wtedy kłopoty. Tablice rejestracyjne nieczytelne co to ma być.

Nikt w Internecie nie jest bezkarny. Pisanie nie prawdziwych informacji na czyjs temat to znieslawienie które jest czynem karalnym więc ogarnijcie się bo to że nie napiszecie swojego imienia nie znaczy że nie da się namierzyc po adresie ip i można mieć potem nie małe kłopoty gdy ktos bedzie chciał z tym isc gdzies dalej !

Art. 212.  [Zniesławienie] § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2.

Trzeba może wziąć pod uwage to ze kierowca audi mogl nie widziec nadjeżdżającego Opla bo przecież nikt specjalnie nie pchałby sie pod koła innemu

Jednak kierowca audi włączając się do ruchu powinien zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa widać że pani prawo jazdy zdała fartem . A co do tego że mogła nie widzieć to kompletna bzdura ponieważ należy zatrzymać się tam gdzie jest najlepsza widoczność .. Resztę pozostawię bez komentarza ????

52CJ jesteś trzeźwy ????????

Żenujące komentarze ludzi żądnych sensacji, ekspertów ....brak słów. Kierujacy oplem akurat nie chcial uderzyć ani w wymuszajaca pierwszeństwo, ani w nikogo , uciekał tam gdzie nie bylo ludzi, a w aucie byla ciężarna narzeczona i teraz leży w szpitalu! A tu brednie sie czyta o wózkach! Jakby byl wózek to by nie jechał, z naprzeciwka jechaly auta , uciekl tam żeby uniknąć wypadku! Wielce wyróżbici, przewidujacy, eksperci... zamiast się cieszyć, że każdy żyje i miejmy nadzieję nie ucierpi to nie! Ograniczone mamy jednak społeczeństwo , dziwić się jak jesteśmy postrzegani... każdy moze byc kiedyś w takiej sytuacji, oczywiste, że żadne ze stron nie chciało żeby do czegoś takiego doszło!

Fajne ze jest napisane ze inny kierowca ustępował pierwszeństwa autu które chciało wyjechac a kierowca Opla jechał za szybko jak na teren zabudowany xD

Jeszcze dowody pozabierac za nieczytelne tablice rej.

Proszę nie podawać błędnych informacji,,że kierowca stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w ogrodzenie "bo świadomie wjechał w ogrodzenie żeby nie uderzyć w audi które wymusiło pierwszeństwa. Policjanci stwierdzili że zrobił najlepiej jak mógł w tej sytuacji.

Najlepiej? A jakby tym chodnikiem ktoś szedł? Matka z wózkiem? Albo akurat nadjechałby rowerzysta? Widzę jaka policja tacy kierowcy.

Jak by ktos szedł, to by pewnie nie skręcał i przywalił w auto...Taki świadek w internecie, a jak szukają swiadków to spieprzacie gdzie się da.

Zdążyłbyś się jeszcze rozejrzeć po chodniku na jego miejscu? No chyba nie.

Nie masz wyboru, idź pracować do Termokoruemoji

Termokor w akcji

Termkor w akcji jechali busem

Zakazać w mieście poruszania się dojczlandami.

I tak cię nie stać

No i znowu kierowca opla brał udział w wypadku...

dodaj komentarz
Czytaj także