Rejestracja i logowanie

Druga obwodnica Bełchatowa coraz bliżej. Zobacz gdzie będzie przebiegać i kiedy ruszy budowa

Wydarzenia 16-01-2019 Autor: magjas/ Miasto Bełchatów Foto: Miasto Bełchatów
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (24)
Dodaj komentarz

Przekaż, podaj dalej ten wpis: Popierajmy o przedłużenie S12 do obwodnicy Bełchatowa nawet w formie jak wygląda teraz obwodnica Bełchatowa. W powiązaniu z wschodnią obwodnicą skomunikuje to dobrze region. Odciąży drogę przez Majków, Gomulin, Woźniki, Mzurki, na której już robią się drobne korki i jazda tą drogą staje się uciążliwa. Pozwoli pozyskać w okolicach Woli Rokszyckiej nowe tereny pod inwestycje http://oi65.tinypic.com/122zszr.jpg Walczmy żeby nie było tak jak teraz jest z S8 gdzie urywa się w szczerym polu a powinna zostać przedłużona do Tomaszowa Mazowieckiego.

Jak ja nienawidzę tych piedolonych balkoniarzy

Obwodnica chyba tylko dla Greenpeace, żeby omijał Bełchatów. I dla psa z kulawą nogą ...

WOŚP Bełchatów dla Pawła Adamowicza. Niedzielna akcja na placu Narutowicza. W niedzielę, 20 stycznia, bełchatowianie będą mieli okazję, by oddać hołd zamordowanemu prezydentowi Gdańska, Pawłowi Adamowiczowi. Pomoże w tym akcja, organizowana przez bełchatowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. "Wyjdźmy na ulice wszystkich miast, miasteczek, wsi. 20 stycznia o 20:00 wyślijmy światełko do nieba!!! Podziękujmy, oddajmy hołd prezydentowi Gdańska, wolontariuszowi WOŚP, Panu Pawłowi Adamowiczowi. Pokażmy, że umiemy się zjednoczyć i zostawić za sobą podziały i różnice. Choćby na te kilka minut." - namawiają na swoim profilu wolontariusze bełchatowskiej WOŚP. Uczestnicy tej akcji spotkają się w niedzielę, 20 stycznia, o godz. 19.30 na placu Narutowicza w okolicy fontanny. Wspólnie zapalą symboliczne światełko o godz. 20.

Jak narazie to dzięki Pani dyrektor, jej elokwencji i umiejętności rozmowy z mieszkańcami to jeszcze nie ma prawomocnej decyzji środowiskowej tej inwestycji. Z tego co mi wiadomo jeszcze długo jej nie będzie, więc tą przysłowiową łopatę to chyba sobie w ogródku wbiją.

Po latach mieszkania w tej pipidówie już rozumiem. Po co te obwodnice. Żeby ludzie omijali ten żywy skansen prl szerokim łukiem.

Obwodnica przez Grocholice bez sensu.

Obwodnica jak najbardziej potrzebna, ludziom z Dobrzelowa żeby jadąc do Grocholic niepotrzebnie się w miasto nie pchali. Nikt z dalej i tak tędy nie jeździ.

Obwodnicę powinien sfinansować Minister Zdrowia, żeby ludzie z Polski omijali Bełchatów, kopalnię i elektrownię dla własnego zdrowia.

Bezsens jak dla mnie prościej by było od Nowego Swiatu od końca obwodnicy zrobić nitkę do Porab i tam się wpiąć w drogę do Elektrowni mniej wiaduktów mniej skrzyżowań bliżej i prościej a efekt bardzo dobry i Na pewno skuteczny.

a słyszałeś o obwodnicy południowej ??? To kolejny etap

Jestem podobnego zdania.Zamiast obwodnicy wschodniej pociągnąć południową.

Jest jeden plus Przemysłowa będzie przelotowa a nie ślepa jad do tej pory. Ciekawe jeszcze jak rozwiążą sprawę Zdzieszulic bo obwodnica pójdzie w śladzie obecnej drogi pod wiaduktem.

Obwodnica pójdzie śladem starej drogi, ale za wiaduktem w stronę Binkowa będzie odbijać lekko na wschód albo węzeł będzie 'rozciągnięty'. Dawne plany zakładały przedłużenie na wprost, ale teraz są tam domki. Ciekawostka, że już przy budowie torów kolejowych zakładano znacznie szerszą drogę. Wiadukt ma dwa prześwity, a tylko jeden jest wykorzystywany.

Super temat będzie można jechać na przemysłowa i wyjechać w dobrzelowie.... Baja temat już się doczekać nie mogę, z rodziną normalnie na otwarcie pójdę i fajerwerki bd puszczać \o/

Ktoś widzi jakiś ruch w Bełchatowie? Obwodnica pusta, z miasta w którym zarabiały lokale gastronomiczne zrobiła się dziura.

Jeździsz choć trochę po Bełchatowie?Rondo Wojska Polskiego - Kardynała Wyszyńskiego - A.Krajowej, super, rondo na A. Krajowej bardzo dobre rozwiązanie,poszerzenie ul Pabianickiej b.dobrym rozwiązaniem.Największym błędem rewitalizacja pl Narutowicza.O obwodnicę Północną już nie pytam.

Kolega chyba nie wie co pisze lokale napewno zarabialy z przejezdnych to dobre

Czy będzie zjazd do Zdzieszulic Górnych?

Że nie wspomnę o Zdzieszulicach Dolnych!

Tylko niech pójdą po rozum do głowy i zrobią normalne zjazdy. Teraz nie można bezpiecznie dojechać z Dobrzelowa do Nowego Światu,

ale w drugą stronę już spoko

Też nie zjedziesz, Weź sanki i sprawdz puki śnieg jest,

Pók, pók, pók śniegu nie ma.

dodaj komentarz