Rejestracja i logowanie

Damian Nowak nowym dyrektorem bełchatowskiego MCK

Wydarzenia 10-01-2019 Autor: belchatow.pl; rk Foto: belchatow.pl
Damian Nowak nowym dyrektorem bełchatowskiego MCK
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (95)
Dodaj komentarz

Bzdura jakaś... Może ktoś nie ma pojęcia, że trzylatki to maluchy, które dłużej nie wytrzymają

Chrzan też był z Zelowa

Popieram. Najlepszy wybór jaki można było dokonać. Bardzo dobry człowiek i gospodarz. Oby więcej takich ludzi w naszym mieście.

Czy ktoś wie czy pan dyrektor będzie interesantów przyjmował?

NEPOTYZM I GŁUPOTA level MARIOLKA.

Dobry wybór.

Powiem tak co innego jak ktos załatwi ci prace na najniższym stanowisky i sam sobie zapracyjesz na awanse podwyzki itd a co innego jak załatwia robote od razy na dyrektora. Wtedy nie ma to wartosci zadnej tylko osoby nieudolne musza sie chwytac takich zagrtwek jak ta slynna nauczycielka teraz wielki dyr w PGE jak i wspomniany Pan. Poprzednik jaki byl to byl ale problemow z komunikacja nie mial przynajmniej emoji

Wszystkie osoby co piszą negatywnie o panu Dyrektorze to widocznie nie zrobił czegoś po ich myśli. To jest pan, który nie ugina się pod presją grupy i chwała mu za to. Nie ugięcie się ZZS było najlepszym co mógł zrobić dzięki czemu wprowadził społeczna sprawiedliwość i pochylił się nad najbiedniejszymi. Dziękujemy pracownicy SP13!!!!!!!!

No nie ugina się, bo. przecież to szwagierek Mariolki

Zgadzam się. Ponadto Dyrektor zatrudniał młode osoby i wcale nie z Zelowa. Chciał by młodzi mieli prace taka miał politykę. Poprzednik zaś myślał tylko o sobie i nadgodzinach dla starych nauczycieli blokując dostęp do szkoły młodym. Jak nie wiecie to się nie wypowiadajcie.

To w Zelowie nie ma żadnego domu kultury, żeby tam zatrudnić tego pana?

Gratulacje, dobry wybór.

Super gratulacje. Bardzo dobry wybór.

Jego praca magisterska nie była to historia bełchatowskiego kina Kultura.Kłamstwa ale kto to sprawdzi jak nikt nie może.

Człowiek od Kultury...bez kultury. To kwintesencja. To już nie ma w Bełchatowie odpowiednich ludzi na takie stanowiska? Trzeba ich ściągać z Zelowa, Radomska? A do szkoły w której był Dyrektorem tez pół Zelowa ściągnął jakby nauczycieli bez pracy w Bełchatowie brakowało. Faktycznie- Brawo- i oby tak dalej!

Co za brednie.....

Brawo Damian.Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Gratulacje. Dobra decyzja.

To zakompleksiony i bardzo podły czlowieczek, nie ma barier i zahamowań w zachowaniu. Zero kultury osobistej. Degragator calkowity

Potwierdzam!!!

Kultury to Tobie brak pszac takie nieprawdziwe rzeczy. Zazdrosc przez Ciebie przemawia. Wyrazy wspolczucia.

Bardzo dobry wybor. Jeszcze tylko wice Owcz. zmienic. Pozdrawiam

Czego Ludziska kwilita? Wybraliśta Mariolę, to robi co chce, chciała zatrudnić córkę w UM z pominięciem jakichkolwiek procedur, zatrudnił,. Chciała Nowaka na dyrektora MCKu, tam większą kasa niżeli w szkole, zatrudnila i też bez jakiegokolwiek konkursu chociaż prawo tego wymaga. I CO JEJ ZROBITA?

Jest wiecej mozliwosci niz tylko konkurs doczytaj przepisy. Wszystko jest zgodne z prawem.

Bzdura. Nie znasz przepisow to sie nie wypowiadaj.

Nie sprawdził się w Zelowie , dlatego próbuje szczęścia w Bełchatowie.

Jak miał się sprawdzić jak nawet nie miał szans? Jako kto? Bo jako dyrektor liceum był super pedagogiem! Niestety władza i pani Świerczyńska zrobiły swoje! Świerczyńska na siłę wcisnęła swoją kandydatkę na stanowisko dyrektora. A że wspomniana pani dyrektor nie miała kompetencji dyrektorskich na to stanowisko, to zrobiono ją panią "manager" na fotelu dyrektora (mimo iż plakietka przy drzwiach mówi: "pani dyrektor"!). Obłuda! Damian Nowak jest człowiekiem, który potrafi coś dać od siebie i przede wszystkim potrafi wysłuchać drugą osobę i potrafi jej pomóc, zawsze pamięta o innych! Daj Panie Boże więcej takich osób, które potrafią wyciągnąć rękę do drugiej osoby..

Co Peowiec na stołek już przeszedł z pomocą pani prezydent. Niech psy gryzą kolesiostwo PO hau hau

To szwagier Mariolki

No i co z tego? Ty byś nie pomogła rodzinie? To normalne..

Dyrektor SP13 zrobil wiecej niz poprzednik przez 20 lat. Brawo!!!

czyli co zrobił- bo nie wiem??? Wstrzymał ziemię- ruszył słońce ?- czy co ????

Zdaje się, że będzie kilka pozwów jak zainteresowany to poczyta. Z powództwa cywilnego to na spokojnie...

Jakich pozwów? Jesteś tą głupi czy Nowak i Mariola kazali ci tak napisać?

Pffff.... idź kołku straszyć w zelowie ....

ale jaśniej proszę, bo nie rozumiem :-) pani prezydent zatrudniła swoją córkę w urzędzie miasta? a to jakiś nabór był? każdy mógł startować? i co ona tam robi?

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Powodzenia

O matko, a jeśli ta córka, co to tak chora od lat jest, nie powinna ze względów zdrowotnych pracować w urzędzie? To wtedy co ona tam robi i za co jej Urząd płaci? I jeszcze jedno pytanie: kto ją do pracy dopuścił?

Czy to prawda, że po rozwodzie rodzina męża przestaje być już rodziną rozwiedzionej żony? Bo jeśli tak, to zarzut kumoterstwa w zasadzie odpada. Ale mam inne pytanie - czy jeśli urzędująca prezydent zatrudnia w magistracie dajmy na to swoją córkę - to jest normalne czy też nie do końca? No takie mam pytanie przed łikendem ;-)

Pan Nowak jest rodziną z p. Prezydent .Ale musial szukac pracy w Bełchatowie, ponieważ p.Ś wierczynska w Zelowie niszczyła go na każdym kroku.Postawila sobie za cel ,że p.Nowak nie będzie dyrektorem i używając do tego swoich wpływów tak zrobiła.

ojej, straszne. i na otarcie łez należy się robota u szwagierki?

Dajcie już spokój każdy ma swoją rodzinę bliższą dalszą Miał okazję to ją wykorzystał Szkoda Wam ze Wy nie macie takich możliwości? Zawsze będziecie się czepiać źle czy dobrze Wam się nie dogodzi Zajmijcie się swoimi sprawami nie szykanowaniem innych Wasze dzieci też kiedys będą miały rodziny i możliwe ze szwagrów na Stanowisku i już widzę jak odmawiają fajnej pracy hahaha

Oczywiście musimy godzić się na wszystko bo jesteśmy tępi i dajemy się prowadzić na sznureczku-ciekawe jaki będzie następny ruch....ale przeciez to nikogo nie obchodzi-hulaj dusza...

Cóż za samoocena pogratulować tylko

Przecież to szwagier Czechowskiej chyba jest emoji Ale ubaw!!! Kto dalej?

Ja wiem, że nie w temacie, ale kiedy w końcu odśnieżą drogi w mieście i na osiedlach??? Halo, Pani Prezydent!!!

Nie odśnieżą, odwilż przyjdzie to samo zniknie.

Za jego kadencji w szkole dzieci bez książek po 2 miesiace chodzily, bo nie potrafili ich wydać. Planu tez nie mogli ułożyć. Inne szkoly 10 września książki wydaly. Plan na 1 wrzesnia mialy.

Co za bzdety wygadujesz. Jak juz cos to wina Ministerstwa i Wydawnictwa. Tak wlasnie te ksiazki dochodza. Nie mamy na to wplywu. Tak jest w kazdej szkole.

w tamtym roku syn jako jeden z dwóch uczniów w klasie książki dostał pod koniec października. To co- tylko jemu nie dosłało wydawnictwo????

W tamtym roku tzn. że w tym już dostał wcześniej. To oznacza, że jest postęp i nie było tak źle.

Tak wlasnie tak moglo byc. Jest wiele pomylek w wysylanych zamowieniach od Wydawnictwa. Niestety tak bylo jest i bedzie jak podreczniki beda darmowe. W kazdej szkole jest tak samo.

I co w zwiazku z tym - mniej sie nauczylo przez to czy w soboty musialo przychodzic i nadrabiac a moze te 2 tyg wolne mialo i w domu siedzialo - jak kreatywny nauczyciel to i miesiac bez ksiazek dalby radę

Klasyczny spadochroniarz.

Cóż za nepotyzm. Szwagier Mariolki...

A dotychczasowy pełniący obowiązki Nowak to też ta sama rodzina czy tylko zbieżność nazwisk?

W szkole nie zatrudnial swoich ;-) napewno i tu tego nie bedzie robił tego.

Zamienili Nowaka na Nowaka.

Gratulacje! Przynajmniej ktoś kompetentny i komu chce się coś osiągnąć i dać od siebie..

Szkoda że będąc dyrektorem w trzynastce nie miał żadnych pomysłów.

Czyli trzynastka już nie taka pechowa,bo jej się jednak poszczęściło. Fatalny dyrektor, kompletnie nie zainteresowany niczym. Gorszego dyrektora ta szkoła nie miała nigdy.

Abc - chyba nie wiesz o czym mówisz Powodzenia Panie Dyrektorze

No najwyraźniej nie wiem rodzicu z 13.Proszę w takim razie o garść informacji, co takiego działo się w tej szkole od 2015 roku, bo zdaje się że coś mi umknęło.

O działo się w tej szkole, dyrektor zajmował się plotami, straszył rodziców i dzieci kuratorem za byle co. Nikt przecież nie mógł nic z tym zrobić bo był od Marioli, mam nadzieję że szkoła będzie miała już lepszego dyrektora.

Sukcesywnie remontowane sale lekcyjne, parkiet w sali gimnastycznej, zatoka K+R z monitoringiem no i wyremontowane rozlatujące się wejście! Mało... mało... a gdybyśmy ma rodzice dali z siebie trochę więcej niż pisanie takich komentarzy to ręczę że wszystkim żyło by się tak jak sobie byśmy sobie życzyli i zrobili a nie oczekiwali od innych! Nie ma tam jak brak zajęcia w pracy i potem roszczeniowa postawa w stosunku do tych którzy działają! Panie Dyrektorze - tak trzymać!

Sale remontowali, bo były na ten cel przeznaczone środki z urzędu miasta, taka sama sytuacja jest z wejściem do szkoły, zatoka K+R powstała z budżetu obywatelskiego, więc raczej wątpliwe te "zasługi". Od trzech lat rodzice z oddziałów przedszkolnych nie mogą doprosić się o podjazd do wózków, plac zabaw w rozsypce, a ogólna organizacja w szkole to dramat(początek roku szkolnego) książki wydawane z dwutygodniowym opóźnieniem, brak planu lekcji, dzieci i rodzice nie wiedzą kto będzie ich wychowawcą, lub nauczycielem przedmiotu, gdzie w innych szkołach wszystko jest na stronach internetowych, a u nas? strona jest, bo musi być, ale nie ma komu jej prowadzić i aktualizować, oprócz muks-u nie ma żadnych zajęć pozalekcyjnych dla dzieci, żadnych kółek, nic. Można by było jeszcze dołożyć zasług dyrektorowi Nowakowi.

By cos moglo byc z Budrzetu Obywatelskiego to tez najpierw trzeba napisac projekt i ten projekt byl z inicjatywy dyrektora. Ponadto nalezy rozprowac by ludzie glosowali i to tez duza zasluga dyrektora. Jak nie wiesz mamusiu to nie pisz takich bredni. Nic sie samo nie robi.

A ja uwazam, ze inicjatywa do Budzetu Obywatelskiego powinna byc ze strony rodzicow a nie dyrektora. To widac jakich 13 ma rodzicow bez zaangazowania w zycie szkoly. Super, ze chociaz dyrektor byl z inicjatywa.

Proponuje nauczyc sie czytac zaproszenia na kulka wypisane na tablicach a dopiero sie wypowiadac.

A ja proponuję nauczyć się ortografii, nauczycielu...

Daruj mu, to nauczyciel wuefu.

Kolka kolkami ala akurat ten dyrektor zrobil wiecej niz poprzednik przez 20 lat. Tak trzymac.

Ale MUKS to akurat powstał długo przed Nowakiem on się tam tylko delikatnie przypiął.

Nie przypiol tylko musial tam byc czy tego chcial czy nie. Takie sa przepisy.

Wiem że były również propozycje przywrócenia stołówki szkolnej, tak jak było wcześniej, że względu na oddziały przedszkolne w SP. 13(tak jak jest np. w SP. 9),ale pan dyrektor nie był zainteresowany podjęciem tematu.

O przywrocenie stolowek proponuje udac sie do radnych miasta to oni musza odpowiednia uchwale przeglosowac. Brak stolowek to wina PLUSA

To nie wina dyrektora tylko poprzedniej wladzy, ktora stolowki zlikwidowala. Przywrocenie nie jest takie proste jak sie wydaje.

Stołówek nie przywrócą, bo Werona na tym kasę zarabia. Tak samo w SP12 na Binkowie. Obiady dla ludzi z zewnątrz, a dzieci ze szkoły odpady jedzą.

To nie chodzi o Werone tylko checi radnych i duza kasa jest na to potrzebna. Zakup sprzetu, zatrudnienie ludzi. Mysle, ze nalezy o to papytac Chrzana, Matysa i poprzednich dyrektorow szkol, ktorzy nic z tym nie zrobili. PLUS nie remontowal szkol, likwidowal co sie dalo nie patrzac na najmodsze dzieci.

Noo. Tylko przykladnąć. 4 lata i wejście wyremontował!! Czopku uświadomić sobie, że nic go nie obchodziła ta szkoła. Nikt po nim płakał nie będzie.

Dobrze, że chociaż to zauważyłeś bo poprzednik nie zrobił nic. Zostawiając zaniedbana szkole.

Mow za siebie

Przykladnąć???

Był czas na zapoznanie się co, gdzie i kiedy - no ale po co interesować się życiem szkoły/klasy - Najlepiej dziecko odstawić pod drzwi i nic tylko narzekać Nie pomagasz ok Twój wybór, ale nie przeszkadzaj i nie oczerniaj bezpodstawnie

Taaa nie zainteresowany - chyba razem to piszemy

Nie kracz, p. Czechowska ma jeszcze dużo koleżanek w szkole na Binkowie.

Kolejny Nowak w Bełchatowie? Ktoś mógłby napisać który i gdzie jest dyrektorem/prezesem/kimś_tam_innym?

Brawo teraz ludzie z Zelowa. Żoną już w UM na kierowniczym.... Tak to rodzina Czechowskiej

A prywatnie pan jest rodziną z panią prezydent Czechowską. Rodzina na swoim

Każdy ma rodzinę nawet księża ją mają

Czy nowa dyrektorka przedszkola na Binkowie to też rodzina czy tylko dobra koleżanka p. prezydent z poprzedniej pracy?

A co, dobra jest czy fatalna?

"Genialnym" pomysłem było to, że opiekunki miały dzieciom codziennie czytać książki co najmniej przez godzinę. Kosztem czasu przeznaczonego na zabawę. I ciekawe dlaczego w niektórych salach młodszych grup zniknęły prawie wszystkie zabawki typu klocki i samochody...

Słabo. Zero sensownych pomysłów na prowadzenie placówki. Czasami zapomina, że przedszkole jest w dwóch budynkach. Atmosfera wśród pracowników znacznie się pogorszyła - niepewność dalszego zatrudnienia, za to nowe panie od angielskiego i religii szybko się znalazły (koleżanki z SP12). Rodzice muszą się na audiencje umawiać, a i tak często jej nie ma. Zupełnie jak p. prezydent z mieszkańcami.

A to co robi to pokazówka. Np. na początku roku szkolnego było pasowanie na przedszkolaka nowych grup. Bardzo dziwna godzina spotkania. Upchnięte dwie grupy dzieci i dużo rodziców do małej sali. Dzieci ledwo powiedziały jeden wierszyk. Piosenki nie dokończyły, bo jeszcze pani prezydent musiała przemówienie walnąć, a bardzo się wtedy spieszyła na inną imprezę (rozdanie nagród dla nauczycieli, w tym p. dyrektor). Od nauczycieli wiem, że przygotowywały z dziećmi dłuższy program, ale przyszła "zachęta", żeby nie marnować czasu.

dodaj komentarz