Rejestracja i logowanie

Czym PLUS chce przekonać wyborców z Bełchatowa?

Wydarzenia 12-09-2018 Autor: mjs Foto: ŁZW
218

KWW PLUS podczas spotkania z dziennikarzami ogłosiło dziś podstawy swojego programu wyborczego. Jak podkreśla lider komitetu i kandydat na prezydenta Bełchatowa, Dariusz Matyśkiewicz, PLUS stawia na pięć mocnych filarów, którymi nadano nazwy: „inteligentne miasto”, „miasto dla obywatela”, „wdzięczność dla seniorów”, „edukacja kluczem sukcesu”, "małe wielkie inwestycje” . Co się kryje pod tymi hasłami? Szczegóły w załączonym materiale video.

 

komentarze (218)
Dodaj komentarz

mam nadzieje, ze przyszly prezydent Pan Matyskiewicz wezmie sobie apel mieszkancow Grocholic i uczyni,ze mzk linii nr 2 beda kursowac na nowe osiedle domkow jednorodzinnych-oczywiscie chodzi o wszyskie a nie tylko niektore

Popieram pomysł by EMZETKI 2 Miały kursy na osiedle .głosuj na Darka on nam to załatwi

UWAGA NA KOMENTARZE. OBOWIĄZUJE TRYB WYBORCZY i WSZELKIE DZIAŁANIA MAJĄCE NA CELU np. OCZERNIĆ ,POMÓWIĆ KANDYDATÓW lub przedstawić ich w niekorzystnym świetle PODLEGAJĄ SANKCJOM KARNYM . NIE LICZCIE NA ANONIMOWOŚĆ BO WASZE IP SĄ ZNANE !!!!!

taki maly drobiazg-prosze o to, zeby wszystkie mzk nr 2 mialy kurs do nowych osiedli domkow jednorodzinntych w Grocholicach

Obejrzałem debaftę w radiu łódź. Polecam chociaż merytorycznie jest słaba. Zdecydowanie najlepszy ( konkretny, odpowiada na pytania, ma wizję , widać u niego przekonanie do tego co mówi jest Patryk Marian). udział wzięli tylko Matyśkiewicz i Gryczka mówili co wiedzieli a nie odpowiadali na pytania, kluczyli, na okragło i bez sensu.

Nie Matyśkiewicz, nie Czechowska .... tylko Gryczka. Dajmy szansę temu młodemu i ambitnemu politykowi.

Grzesiu już miał szansę między innymi z Mariolą.

witam i pozdrawiam pana darka ,,panie darku kiedy zostanie ogłoszony skład komitetu ,proponuje wziac pod uwage zaufanie i rozwage ,w doborze komitetu,,,,bo sepy juz czekaja z komentarzami ,,jaki to wybrał pan skład ktory bedzie rzadił bełchatowem ,,,,bo twierdze ze wybory wygra pan ,napewno w drugiej turze,,,pozdrawiam,,

Darek to już z PLUSEM rządził u nas tuzin lat (3 kadencje) - dosyć tego korytka.co z tego że vice,Odpowiada za to co zrobił i nie zrobił PLUS>? Szansę na dokończenie swoich inwestycji powinna dostać Pani Czechowska.

Pan Matyśkiewicz ma hasło "Wspólnie dla Bełchatowa". Widziałem też komitet do powiatu EBE który ma też hasło Wspólnie do Powiatu". Czy to znaczy że te komitety coś łączy.

No wlasnie jakie nazwiska sa w EBE

brawo darek ,,,,,jestesmy z toba,,całe osiedle okrzei,,tak trzymaj,,,

Pisz za siebie. Ja za Matyskiewiczem nie jestem. A jestem z Okrzei.

Żegnaj Senatorze z Żoną i Czechowską nie zapominając o Gryczce. Jesteście pazerni i zawsze głodni wracajcie za stodoły wasze.

Program slogany o niczym nie mówiące. Zresztą papugują po Gryczce i Ziemi tylko skowa inne. Np. Gryczka jako pierwszy zaczął publicznie mówić Bełchatów dla bełchatowian nie dla spadachroniarzy z Radomska czy ze Zgorzelca. Plus Miasto dla obywatela - jakie miasto? A co ten ze Skierniewic nie obywatel? Słabe nie przemyślane. Inteligentna miasto - czy należy rozumieć Wy przez 12 lat wypracowaliście glupie miasto? Darek daj se siana.

tylko GRYCZKA

Emeryci zachwyceni pomysłami. Super.

Jak widzę Gryczkę to za firanki wygląda Czechowską za nią Dobkowscy, którym jest cały czaświat mało. To jest koalicja, która Bełchatów zapuścić.

Obserwuję miejską politykę stwierdzam że druga tura to walka między Matyśkiewiczem a Gryczką. Obaj doświadczeni w samorządzie tylko Matyśkiewicz swoje 5 min miał i dlatego przegra z Gryczką. Kolejność tak : Gryczka, Matyśkiewicz, Czechowska, Wysocki, Kudaj, Marjan, Kuliński. To moje przeczucie a rzadko się myliłem.

hahahahahahahaha, dobre. emoji

A serducho mu wytrzyma?

Czeremchą się żywi - wytrzyma.

Większość ludzi jak widzi tylko Plus od razu myśli o Chrzanowskim. Przypominam że na dzien dzisiejszy prezezem stowarzyszenia Plus i kandydatem na prezydenta jest Matyśkiewicz i powinnismy rozważyć jego propozycje wyborcze na tą kadencje a nie przez pryzmat tego co było 4 lata temu czy 12. Każdy rok jest inny i rodzi inne problemy i potrzeby.

Matyskiewicz, nie pisz sobie komentarzy, każdy widzi że to Twoje IP

12 lat doświadczenia jako vce prezydent i lata jako radny pozwoliły panu Darkowi na zdobycie olbrzymiego i bardzo cennego doświadczenia którym niestety nie mogą sie pochwalić inni kandydaci. Musimy sobie zadac pytanie czy chcemu znowu ryzykować i wybierać niedoświadczonych lub tylko ponieważ są z Pisu kandydatów na tak ważną funkcję ktorą nie bedzie trwała tydzień czy miesiąc tylko pare lat. Myślę ze już spróbowaliśmy "czegoś nowego" i wystarczy. Teraz Bełchatów potrzebuje stabilizacji.

I ztego doswiadczenia wyszło mu że filar pod tytułem Inteligentne Miasto to zielona energia którą nalepiej zużyje w strefie relaksu.

A czym te 12 lqt chrzana się różniło od Marioletki. Cały ten czas to czas stracony dla ROZWOJU. dalej chcecie darka do zwijania we spół z chrzanem i olszyną

Dlaczego Redakcja dopuszcza do publikowania niecenzuralnych i chamskich słów a także umożliwia szkalowanie osób. Większość komentarzy pisana jest przez tzw. trolli wyborczych których głównym celem jest oczernienie i zdyskredytowanie przeciwnika politycznego lub wybranej osoby.CZAS SKOŃCZYĆ Z TYM BAGNEM KOMENTATORSKIM !!!! Dlaczego Redakcja zezwala na takie wpisy ???

Taka jest moja ocena Pana Darka. I jej nie zmienie tylko dlatego że tobie się nie podoba. I nie jestem żadnym trolem tylko wyborcą który od czasu do czasu się zainteresuje tym bagnem który tworzą politycy żeby świadomie oddać głos.

Czemu jesteście zawiedzeni. Przecież to referent z PGE Dystrybucja. A wcześniej asystent nic więcej Chrzana, żaden wiceprezydent tylko asystent troche kombinujący na boku.

Pani Czechowski gdzie pieniądze które miały dofinansowanie ciepło ciąg na ludwikowskiej ludzie zapłacili wy bierzecie kasę

Kandydaci na radnych Pani Czechowskiej to grupa ujadliwych karierowiczów np: Dobkowska, Pierzchała , Czechowski z Przytorza, kóry jest tylko dla swojej kariery zawodowej.

Tylko Matyskiewicz doświadczenie jest brawo fajni ludzie

Świetne propozycje dla młodych. Jestem za. Brawo Matyśkiewicz!

Dla których młodych? Córki Chrzana? Bo na pewno nie dla nas.

Chrzanowski Plus Olszewski = Matyśkiewicz

Pani DOBKOWSKA KANDYDATEM DO MIASTA NIE z PIS OD Czechowskiej# chcą pogrzebać miasto. Co na to Bruzda Sebastian od Wysockiego kiedyś razem z PIS

zbyt duzo ciekawego to Pan nie pozwiedzał jedynie o tej kardioolgii i połączeniu armki krajowej z przemsyslowa to bylo co al do mnie to nie przemawia mam 33 lata i trza spiepszac z tego bagna

A spieprzaj ....

a ty wypierdalaj

Hasło wyborcze podobne do Płomienia sprzed 4 lat. Tło zdjęć to samo też co u Płomienia. To zbieg okoliczności czy współpraca?

Co to jest . Te filary to zrobione z piasku. Gdzie cement. Na tych filarach za 5 lat Bełchatów będzie miał 45 tys mieszkańców.

Rozmawiam z ludźmi i wszyscy mówią to samo. Będę głosował na Matyśkiewicza. Taka jest prawda.

Nie pytaj tylko tych którzy klepią go po plecach. Nigdy marysek

Hahaha a ja słyszę zupełnie coś odwrotnego.

Przestań rozmawiać z samym sobą, to oznaka problemów z psychiką.

Dobra ludzie. Na kogo tak szczerze, warto w tej pipidówie zagłosować?

Na Czechowska albo Janowska albo na Marjana

Czechowska pokazała swoje. Janowska lub Marjan. Marjan pokazał ciekawy program, jeszcze tylko Janowska nic nie pokazała. Może być fajnie też. Póki co u mnie tylko Marjan jest jedynym sensownym kandydatem, czekam jeszcze tylko na pomysł Janowskiej na miasto.

Inteligentny Bełchatów pod rządami matołów.Ciekawe

Jest dobry program to przeciwników politycznych to boli. Bełchatowianie wiedzą swoje. Tylko Matyskiewcz

Szanowni mieszkańcy reszta kandydatów jest w szoku że kandydują na stanowisko Prezydenckie. Jak dojdą do siebie wyjdą z siebie i staną obok.

A gdzie Reszta ? Znamy już Stanowisko PANA Dariusza (Plus) Grzegorza (ZB) Patryka (NP) z doskoku pojawiła się Pani Kudaj która za tydzień miała powiedzieć więcej a mija 2 tydzień! ciszy... więc ta Pani sama siebie dyskwalifikuje skoro ma Problem nawet z Obiecywaniem a gdzie z realizowaniem ''lanej wody'' a reszta to czeka na ostatnią chwilę ? Mariola w sumie zajechała się sama bo wyników i sukcesów brak więc z czym do ludzi. Szanowna Pani Janowska to tylko ograbić Kleszczów i to wszystko? czy poza przyjemnym wyglądem dla oka ma coś do zaoferowania więcej?

no właśnie, dobrze że ktoś ten temat poruszył kandydat oficjalnie możne wystartować z kampanią prezydencką jak ma zarejestrowane listy, pan Grzegorz Gryczka już ruszył a wczoraj jeszcze ktoś proponował mi podpisanie listy na GG, a zatem złamał prawo wyborcze?

Jaki Ty g.... jesteś!

Ela idzie w ślady brózdy. Wędruje po domach i wkur..... To nie jest juz śmoeszne.

Widzę że hejt leje się po całości czyli D.M. to groźny przeciwnik. emoji

Szanowni Bełchatowianie a może coś o PIS . PIS Czai się , za lasem. Marzy o wielkiej wygranej czy to jest możliwe? Chcą mieć 16 radnych i Prezydenta>.

Uważajmy na PO , Czechowską , i Maryjana. Zagadką będzie prawdopodobnie też LIDIA SZYMAŃSKA emerytowany Generał z Ziemi Bełchatowskiej.

Najlepsi z najlepszych. MARJAN wyp............

Hahaha Chrzanowski myślisz, że nie widać Twojego IP? Pozdrów tatusia, co tam u Gowina?

Dalej też bełkot grocholski. Miasto dla obywatela to bełchatowsie centrum relaksu (tego nam najbardziej brakuje), Pełnomocnik osób niepełnosprawnych ( tacy pełnomocnicy to tylko etaty dla swoich- nic dla niepełnosprawnych nie załatwią a chwalić się będą że oho), Ambasador bełchatowa jak przez wykorzystanie wizerunku Wlazłego ( choć to Wielunianin i nie głupi żeby wizerunku nie sprzedać, a jak?) miasto bedzie proobywatelskie.

Nie ma reakcji na takie chamskie wpisy nie widzisz

Czy może ktoś inteligentny wytłumaczyć mi rozwinięcie hasła Ineligentne Miasto jako monitoring miejski, bezpieczeństwo i zielona moc. dalej przestałem już słuchać.

Dobre to forum,człowiek się sporo dowie. Jeśli chodzi o M.Rupietę- obecną dyr. Dziewiątki to faktycznie cwana kobita.Trzyma z Czechowską -dostała powierzenie za torta,trzymała z Chrzanowskim-też nosiła torty do urzędu. A teraz udaje,że nie ma nic wspólnego z PO i startuje ze Stowarzyszenia.Kobito ciesz się ,że Cię w szkole tzymają i za Ciebie wszystko wicedyrektorki zrobią, bo Ty nawet nie wiesz,ile jest dzieci w Twoim zespole. DO roboty w szkole.

A torty piekła sprzątaczka ze stołowki która ma teraz wejścia i trzęsie Bełchatowem

Tylko PLUSa program mnie przekonuje. Seniorzy za Matyśkiewiczem

A mnie nie.

Tyle zjadliwych ,zazdrosnych wpisów tu widać ,a przecież poważni kandydaci już przedstawili swój program. Najlepszy jest pana Darka-dla każdego pokolenia propozycja.Gdzie jest program pana Kulińskiego? Platforma się rozdrobniła. Zatorski, Kula i Małgorzata Rupieta założyli stowarzyszenie i startują do rady powiatu -A POTEM SIĘ POŁĄCZĄ. Myślą,że bełchatowianie są głupcami i na nich zagłosują .Kudajowa zaś wystąpiła z PO, bo się na niej poznali i sami ją wywalili. Nie chciało też jej SLD,ale sponsoruje ją Płomiński.Panie szkoda kasy.Wygra Matys.

Ta intrygantka Kudajowa to żadna niezależna. Obstawiła się ludźmi z PO w swoim sztabie więc nie wylali jej tak do końca. Z Rupietową i resztą PO, czerwonymi idą ręka w rękę. To rozdzielenie to tylko na pozór.

A może jakieś wystąpienie Pana Matyśkiewicza i jego koleżanki Elżbiety N. a i Kuce też by tu pasowały.

Muwią że Jasiński się już pakuje a tu jeszcze kampania nie ruszyła a u niego brak kasy a tu jak patrzę w zeznaniu kredyty w euro nie spłacone biedak!

Biedny Małek, jak mi go żal emoji I co teraz będzie? Nie będzie stolicy w Głocholicach? Karma powraca!

Panie kandydacie, wysłuchałem (z trudem ) tych banałów które Pan nazywa filarami. Jakimś wytłumaczeniem tego stanu jest info podana przez Pana że to jest autorstwo tych młodych ludzi którzy za panem stali a nie Pana. Totalny brak wizji, Pan proponuje te doraźne działania ( wyklują się w trakcie) jakie robiliście przez 12 lat, czyli to samo co Czechowska ,może trochę lepiej jak ona ale zmiany kursu, tempa, akcentów .... u Pana też nie ma.

brawo sławek ...zapros experta na pogadanke ,ja zorganizuje konferecje,,niech wypowie sie publicznie co go boli i jakie ugrupowanie prezentuje,,

A dlaczego Matyskiewicz schował nasza lokalna "Gwiazdkę chorągiewkę" Elżbietę Naturalną??

Widać że Plus ma wszystko dokładnie rozplanowane i nic nie dzieje się chaotycznie. W programie jest zaplanowana pomoc dla wszystkich zaczynając od najmłodszych przez wspaniałe pomysły dla nastolatków jak i również niebywała troska o najstarszych obywateli naszego miasta dla których pomysł związany z taxowkami może okazać się bardzo pomocny. Zwiększy się również bezpieczeństwo które zostało zachwiane w ostatnim czasie a jest podstawą funkcjonowania każdego miasta. Myśle ze można myślec wszystko ale nasze pięniądze nie bedą wyrzucane w błoto tylko dobrze i co najwazniejsze z głową inwestowane

Maciek idź na dwór trochę

GRZEGORZ GRYCZKA #musisz!

#odejsczpolityki

Wickiem od spraw gospodarczych u Matyśkiewicza ma zostać Edward Olszewski. W Plusie tylko jego nazwisko jest wymieniane przy tym stanowisku, więc przyjaciele pewnie są dogadani. A gdyby trzeba było je oddać koalicjantowi PIS Macierewicza to Edward wraca do Wod Kan i kosi wszystko po Kopku. Pewne info

CZECHOWSKA= MARJAN = NIC = KICZ

Plusioki chcą powrotu do 12 korzennych lat, ale ludzie nie nabiorą się na ten chwyt z wystawianiem młodych do zdjęć a chowaniem starych lisów do kieszeni na czas kampanii. Zresztą widać, że wciąż chcą robić to samo co przez te poprzednie lata - zamieniać Bełchatów w miasto spokojnej starości... Tego chcą ci młodzi ze zdjęć? Wątpię. Kompromitacja.

Przypuszczam, że jesteś młodą osobą i jeszcze nie wiesz, że zapewnienie pomocy i wsparcia starszym rodzicom pozwala na realizowanie się ich aktywnym zawodowo dzieciom. Ale żeby to zrozumieć, trzeba trochę pożyć na tym świecie i nie kierować się tylko chęcią oddalenia innym.

Sprytnie schowany Chrzanowski Jasiński i Olszewski emoji przypominam, że Pan Darek rządził 12 lat

Co się tak uczepiliście tego Chrzanowskiego. Musiał być naprawdę dobry, że co drugi komentarz to jakiś przytyk w Jego stronę. A tak na marginesie, to nikt z obecnie startujących merytorycznie nie dorasta Mu do pięt.

To tak wysoko ma pięty ???

Matyskiewicz wraz z Gryczka już pokazali przez 12 lat co zrobili. Gryczka na siłę chce pokazać że on to jest nowy i z Czechowska nie.ma nic wspólnego. Ale posłuchajmy uważnie wczorajszej debaty w radio Łódź. Pan Grzegorz powiedział wprost że jego ludzie zasiadają w miejskich spółkach. Takiego hipokryty jak brązowy Grześ w tym mieście nie ma.... Gryczka z Matysem to jedno i to samo czyli karierowicze... Brat Matyska też byl w spółkach a żona Gryczana siedzi teraz w PCS zaś kopek i radna Pawlikowska w Wod Kanie takich mamy "świeżych" kandydatów

Bo to Wszystko jest jedna wspólna lokalna koalicja pod rożnymi szyldami która udaje iż ze sobą rywalizuje w świetle kamer...

Wybory wygra Pierwsza osoba która sfotografuje się z Jony'm Daniels-em ; )

Chciałbym przypomnieć że to radni plusa złożyli ponad połowe ze wszystkich interperalcji i prosze obejrzeć nagrania z obrad na których jasno i wyrażnie widać zaangażowanie pana Darka problemami bełchatowa, których było mnóstwo przez te lata. A co najważniejsze nigdy nie ucieka od problemów tylko stara się je rozwiązać a nie jak urzędujący w tym momencie zamiast porozmawiać i sprobowac zaradzic w chwilowym kryzysie związanym z zadłuzonyni spółkami wychodzą z sali... Przepraszam ale to nie jest posiedzenie samorządu w podstawówce tylko tu są poważne sprawy którę decydują o losie wielu ludzi. Pozdrawiam

a ty ten sam komentarz na wszystkich portalach kopiujesz ???na nasze miasto bełchatow już mi odpowiedzialeś na moj komentarz tym wpisem żałosny trol

Widać że Plus ma wszystko dokładnie rozplanowane i nic nie dzieje się chaotycznie. W programie jest zaplanowana pomoc dla wszystkich zaczynając od najmłodszych przez wspaniałe pomysły dla nastolatków jak i również niebywała troska o najstarszych obywateli naszego miasta dla których pomysł związany z taxowkami może okazać się bardzo pomocny. Zwiększy się również bezpieczeństwo które zostało zachwiane w ostatnim czasie a jest podstawą funkcjonowania każdego miasta. Myśle ze można myślec wszystko ale nasze pięniądze nie bedą wyrzucane w błoto tylko dobrze i co najwazniejsze z głową inwestowane.

Interesuję się turystyką, proszę we mnie jako młodego również zainwestować, rodzicom szkoda a Państwo rozdają pieniądze. Obszar turystyki w naszym regionie będzie sie rozwijał w raz z zalaniem wkopu i przekształcenia w sztuczne jeziora. Bedzie to bezpieczny ruch w dłuższym okresie czasu z racji zatrudnienia osóby z Bełchatowa a nie z jakiegoś tam pozabełchatowa.

Grzegorz Gryczka to jak na to patrzę wszystko jest najlepszy. Ma głosów wiele na Dolnym. Dajmy mu szansę i zobaczymy. Pan Dariusz już miał przez wiele lat wiele szans, więc teraz czas na innych. A potem rozliczenie do każdego punktu programu. A pana Marjan powinien Gryczka wziąć na wiceprezydenta.

Halo, tu Ziemia. Wracaj.

Wraz z kandydatem na prezydenta Bełchatowa członkowie PLUS na specjalnie przygotowanych planszach zaprezentowali wspomniane filary, który nadano nazwy: „inteligentne miasto”, „miasto dla obywatela”, „wdzięczność dla seniorów”, „edukacja kluczem sukcesu”, "małe wielkie inwestycje” .

Brawo dla pana Darka za odwagę i wzięcie udziału w debacie. Nie każdego było stać na taki wyczyn...

Podoba mi się pomysł z tymi "inteligentnymi ławkami" , ktorę na pewno zwrocą uwagę nie tylko młodzieży ale i starszych osób.

Miło widziec zaangażowanie na rzecz seniorów.

Tylko konkrety PLUSA.

Konkrety bez konkretów hahaha

Wczoraj widziałem ofertę pracy na OLX. "Pisanie anonimowych komentarzy Bełchatów". "Wymagana kreatywność". Myślę, zadzwonię, zobaczę kto to w ogóle, dzwonię, odbiera i przedstawia się Jagieła z PLUSa. Szkoda, że się rozłączyłem i nie zapytałem o wynagrodzenie...

Dobrze działa ten Jagieła, że kogoś tak wkurzył

Ale z ciebie kawał. .. jeśli znasz nazwisko i czepiasz się komentarzy to znaczy ze jesteś z Ziemi (1000 lajkow) Belchatowskiej albo od bojowek Marjana co ploteczki rozsiewa o zdradach. Poziom żenujący. Az nie dziwne ze bezrobotny skoro bez mózgu

proszę mnie nie obrażać! ja zawsze popierałem i będę popierał pana brózdę!

Ciebie nie da się obrazić bo szkoda obrażać używać nazw zwierząt, przedmiotów i zawodów żeby Cię opisać. Nie chce ich sprowadzać do twojego poziomu. Pozostańmy przy bezrobotnym, to przynajmniej wzbudza współczucie

Idźmy i głosujmy na tych ludzi. PLUS

witam, czytam i czytam oczywiście nowy w temacie i dyskusji...ale wiedzy na plus nigdy nie zaszkodzi... widać większość tu piszących możliwe iż to osoby za i przeciw tej transformacji czy ugrupowaniu co widać... prośba jedna może wątła, mierna ale co możecie napisać i wiedzieć, pamiętać co było na przestrzeni 12lat jak rażące treści wpisów omijające tak świeża sprawę z 25.05.2018 br (......) pomyślcie najpierw o dacie co wtedy się wydarzyło obawiam się że niektórym tu piszącym zajmie to wieki innym sekunda...z góry BRAWO oczywiście za sekundników.... versus jak mają pamiętać te osoby a większość tutaj piszących hejty do teraz łamiące, drapiące głowę nad podaną datą? a tak odległą przestrzeń 2,4,6,10,12 lat.... główkujcie i pozdrawiam

chrzanowski weź wy pierd alaj

Będzie fotofoltanika jak ciepło w Grocholicach pewnie ankietę zrobi z Jasińskim za 50 tyś i tyle ztego pomysłu a Kaska do kieszeni.

a wiesz kto chodził za ciepłem dla Grocholic??????????????????

No Mariany, Kibole itd. zjadłem kolację i wróciłem czekam gdzie jesteście Narad w sztabie czy co

Artykuł u Plusie. Podlinkować Ci te o nich? emoji

Kogo chcecie oszukać Matys to powrót Chrzana i reszty młodzi to tylko przykrywka.

Młodzi głodni WŁADZY ale bez PROGRAMU ŻENADA

Pierwszy filar "inteligentne miasto" oznacza dalszy rozwój monitoringu w mieście, zwiększenie bezpieczeństwa na bełchatowskich drogach, a także pozyskiwanie dotacji unijnych na zieloną energię.

Pozyskali już bawełnianke wystarczy A i oświetlenie LED które kosztowało 4 razy tyle co cena rynkowa brawo PLUS

Platfusy użerają

Program wyborczy typowo dedykowany bełchatowianom w wieku 50+, zero pomysłu na młodych ludzi. Wiadomo, że Bełchatów seniorami stoi, zatem target rozsądny, aczkolwiek ten target w żaden sposób nie rozwinie miasta. Jestem nieco oburzony, niby Pan Matyśkiewicz stara się otoczyć ludźmi młodymi, ale program pokazuje, że obraz ten na zdjęciach się kończy.

RADA SENIORÓ GRYCZKI TO JEST TO, TRZECIE WYBORY, TRZECI RAZ TO SAMO

A może Plus opowie o inwestycji zwanej ,, Galeria Bawełniana"?

Koryto plus oto hasło wyborcze.Nie oszukajmy się nikt nie idzie tam by mam zwykłym było lepiej każdy chce się nachapac nic nie robiąc biorąc te diety z podatków zwykłych robotników .

PO oczkuje zmartwychwstania i jutro lecą do Bociana.

PLUS chce też postawić na edukację młodych ludzi m.in. poprzez wsparcie osób uzdolnionych w programowaniu i tworzeniu nowych aplikacji. Począwszy od szkoły podstawowej aż po szkoły ponadpodstawowe. Kolejne pomysły do powstanie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Bełchatowie skupiającą utalentowaną młodzież w takich dyscyplinach jak: siatkówka, piłka nożna i lekkoatletyka.

UWAGA czechowska = marjan = nic

Matyskiewicz wraz z Gryczka już pokazali przez 12 lat co zrobili. Gryczka na siłę chce pokazać że on to jest nowy i z Czechowska nie.ma nic wspólnego. Ale posłuchajmy uważnie wczorajszej debaty w radio Łódź. Pan Grzegorz powiedział wprost że jego ludzie zasiadają w miejskich spółkach. Takiego hipokryty jak brązowy Grześ w tym mieście nie ma.... Gryczka z Matysem to jedno i to samo czyli karierowicze... Brat Matyska też byl w spółkach a żona Gryczana siedzi teraz w PCS zaś kopek i radna Pawlikowska w Wod Kanie takich mamy "świeżych" kandydatów

Tak powiedział, że jak rządził w PGM człowiek jego to spółka prosperowała najlepiej w historii jak rządzi Kopek w wod kan to milion zysku jest i co? To źli prezesi? Ziemia ma ludzi kompetentnych. Ja się z tym zgadzam.

TO TO WSZYSTKO JUŻ JASNE, PREZYDENTEM PAN MATYŚKIEWICZ. NAJBARDZIEJ TERAZ INTERESUJĄ MNIE LISTY Z KANDYDATAMI NA RADNYCH MIEJSKICH WSZYSTKICH UGRUPOWAŃ MOŻE SĄ JAKIEŚ PRZECIEKI????

Tak poczytałem i widze że Od Marianów - jest max 5 piszących Z Plus - też ok 5 Jakiś z Ziemi Bełchatowskiej i paru wolnych strzelców Fajna dyskusja

NP. Bełchatowskie Centrum Relaksu-będziecie tam robić ustawki z FCB ??????????// Czy ćwiczyć tzw gonga tj, Przestraszyć Okrzykiem i zmęczyć ucieczką

Bezpłatne badania dla: agresywnych, złośliwych oraz niezadowolonych Patryczków.

HAHHAHAHAHAHHAHAHAHA, jednak miał racje znajomy, jak mi opowiadał. Podobno dobry kolega Matyśkiewicza ma firmę taksówkarską i umawiali się, że zrobią ten program taxi dla seniorów. HAHAHA, niezły biznes robicie Panowie, gratuluję! Przy urnach wam się wyborcy odwdzięczą za te złodziejskie pomysły!

O 105 plusów ciekawe? Czy tutaj tez pisze jakiś kolega zaprzyjaźniony z kimś z innej partii ?

Matyskiewicz wraz z Gryczka już pokazali przez 12 lat co zrobili. Gryczka na siłę chce pokazać że on to jest nowy i z Czechowska nie.ma nic wspólnego. Ale posłuchajmy uważnie wczorajszej debaty w radio Łódź. Pan Grzegorz powiedział wprost że jego ludzie zasiadają w miejskich spółkach. Takiego hipokryty jak brązowy Grześ w tym mieście nie ma.... Gryczka z Matysem to jedno i to samo czyli karierowicze... Brat Matyska też byl w spółkach a żona Gryczana siedzi teraz w PCS zaś kopek i radna Pawlikowska w Wod Kanie takich mamy "świeżych" kandydatów

Matys znów dostałeś lanie od taty i bzdury wygadujesz ? Miałeś dwanaście lat na naprawę Bełchatowa jako vice , i co tylko tusza ci się poprawiła ,a z obietnic NIC. Ludzie cały Matys i jego plus to tylko populizm i obiecanki.

Czepianie się tuszy jest poniżej poziomu MUŁU. wróć skąd żeś przyszedł glonie

Mariany nie napinać się mocno bo coś pęknie nawet nie warto czytać bo sami się nakręcacie Dobranoc

MMMMMMMM AAAAAARRRRRR nnnnnn yyyyyyy początek kampanii kandydata nowego w mieście nie chowaj się za nikami bo klawiatura się grzeje włącz wentylator

Co na zdjęciu robi Morawiecki

Ja zagłosuje tak żeby była 2 tura. Niech się łosie troche wykażą!

Taki nowy PLUS że obok Magdalena Chrzanowska xD Darek 12 lat rządził razem z Gryczkami itp koniec z tym.

PLUS w wydaniu Darka .... To mi się podoba .... Starego PLUSa nie trawiłem bo się sprzedał za kilka drobnych.

Darek jeszcze był normalnym z całego zarządu . Reszta uciekła do pisu i teraz na robotę u świętego waldemara albo w świniarni.

12 lat rządził, jeszcze Chrzanowska obok emoji

Jaka chrzanowska!?

Magdalena córka łysego

To nie Magda, tylko Kasia xd

Widać atakujących MARYJANÓW NO A CO MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ PO TYCH KIBICACH ZWOLENNIKÓW NATARCZYWOŚCI I ZŁOŚCI.

a co boisz się kibiców??

Tych tak. Sami panowie w partii tylko mydełko rzucić

Kibiców nie bo sam wywodzę się z tej braci ale prawdziwy kibic wie jak się zachować a ty nie

PLUS stawia na pięć mocnych filarów, którymi nadano nazwy: „inteligentne miasto”, „miasto dla obywatela”, „wdzięczność dla seniorów”, „edukacja kluczem sukcesu”, "małe wielkie inwestycje”

12 LAT DARIUSZ MATYŚKIEWICZ MIAŁ CZASU, ŻEBY ZREALIZOWAĆ TE POMYSŁY. I CO?? FAŁSZ, OBŁUDA, SKANDAL!!!!!!!!!! NIE WYBIERAJCIE TEGO OBŁUDNIKA!

Drogi człowieczku 12 lat to był super czas oczywiście nigdy wszystkiego się nie załatwi . Panie i Panowie z Plusa brawo

Widać że pisza to ludzie od jednego kandydata który chce zaistnieć bardzo. chłopaki nie napinajcie się, spoko, nikt i tak tego nie czyta albo czytają osoby zainteresowane z komitetów wyborczych dużo pary w gwizdek

właśnie przez te lata zmienił miasto przynajmniej było czysto, inwestycyjnie, otwierać oczy

Na przykład galeria bawełnianka. Piękna że ho

NP. Bełchatowskie Centrum Relaksu-będziecie tam robić ustawki z FCB ??????????// Czy ćwiczyć tzw gonga tj, Przestraszyć Okrzykiem i zmęczyć ucieczką

A co ma robić, nie przeszkadzać przedsiębiorcom. ...

Szkoda że DAREK rządził miastem tyle lat i połowę tego nie zrobić co dziś obiecujeemoji

Matyskiewicz a jak zarządzał brat spółką??

Jakie masz pytania odpowiem Jeśli chcesz porozmawiać zapraszam na faceboka S. Matyskiewicz Jeśli jesteś odważny ujawnij się a nie pisz

A tak po kibicowsku ( bo to chyba twoje środowisko) jak masz honor to stań do walki z przyłbicą otwartą a nie za zasłoną, typowy partyzant - za nic honoru BRAWO Sławek ale mu dojechałeś

Matya już pokazał z bratem jak zarządzać spółkami....

dwa pytania ten sam adres internetowy zapraszam do dyskusji na Facebooka S.Matyskiewicz miej odwagę i pokaż że nie jesteś zasłonięty nikiem

A ten Matya to kto? Jakiś spadochron od ziemniaków?

Matyskiewicz = Chrzanowski

Populiści z PLUSA! Gdzie Chrzanowski?? Ile lat byliście u władzy?

Jak był Chrzanowski i Matyskiewicz to GKS był w ekstraklasie a teraz co ??????????????? Ale chyba byliście za młodzi albo podawaliście piłki za bramką - brak pamięci

Wreszcie dobre propozycje. I doświadczony samorządowiec. Na Plus.

Na minus!

Marta rządził 12 lat tak tylko przypominam emoji

Program bardzo podobny do Ziemi Bełchatowskiej, a filary jak to nazwali niemal bliźniacze. Co stało na przeszkodzie aby zbudować basen jak pan Matyśkiewicz był wiceprezydentem a Plus rządził naszym miastem pełną gębą12 lat? Wtedy chyba PGE zlikwidowało basen, a jakoś nie słyszałem żeby miasto było zainteresowane jego przejęciem. Taxi dla seniorów? Niezły biznes się dla kogoś szykuje. Holding spółek - pomysł niezły, ale planowane oszczędności absolutnie przeszacowane. Jak ma nim kierować ktoś w pokroju przyjaciela pana Darka , słynny menager Edward to strzał w kolano. Wiarygodność kandydata na dwóję

Mały człowieczku wtedy funkcjonował Slok i wawrzkowizna jak budować trzeci obiekt . Pukni się dobrze zrobili . Dzisiaj biedni ludzie kupili cześć Sloku i administrator wody nic nie robi . Dlatego jest czas na budowę strefy relaksu

Wczoraj Grześ dostał w No wiesz w co dzisiaj znowu Was boli przestańcie zachowywać się jak dzieci albo idźcie do piaskownicy

Bardzo późno ten program. Ziemia Bełchatowska już w czerwcu jako pierwsza zaczęła od programu dla mieszkańców a nie od pokazywania "twarzy". Grzegorz Gryczka według mnie jest najlepszym kandydatem. Życzę mu powodzenia

Tyle warta ta Ziemia Bełchatowska co ten Plus

Gratuluję. Konkret goni konkret. Najbardziej zaintrygowały mnie hasła Bonu dla Seniorów oraz walki o oddział geriatrii w szpitalu. Jestem na tak

Na razie najlepszy kandydat na prezydenta. PLUS na Plus.

Ja mam pytanie do kandydata na prezydenta Dariusza Matyśkiewicza i liczę na publiczną odpowiedź. Czy to prawda, że na kampanię wyborczą w Bełchatowie dostał Pan 50 tysięcy złotych od Jarosława Gowina z Porozumienia? Jeśli tak, co obiecał Pan w zamian partii Prawo i Sprawiedliwość? Pozdrawiam.

Proszę nie zadawać takich pytań oczywiście ze nie dostał nasz komitet ani lider PLUSa żadnych pieniędzy od Premiera Gowina ! Dalsze sugestie mogą być dla państwa przykrym doświadczeniem z sądem . Serdecznie pozdrawiamy

Jest pytanie jest odpowiedz to po co straszyć sądem od razu chyba nie ma nic do ukrycia??

Witam serdecznie. Informuję, że ani KWW PLUS ani Dariusz Matyśkiewicz nie otrzymali od Jarosława Gowina żadnych środków na kampanię wyborczą. Z poważaniem Pełnomocnik Wyborczy KWW PLUS Marek Jasiński

I jednocześnie jestem debilem. Z poważaniem Pełnomocnik Wyborczy KWW PLUS Marek Jasiński

Potwiedzamy Panie Marku. Pozdrawiamy, KWW PLUS.

Proszę w kwestii bycia debilem również nie pomijać mojej osoby!

Hahaha nawet imienia nie zapamiętał ... co za debil xD ziemnioki i marjany do szkoły !! I to szybko

Przecież PLUS TO PIS!!!!!!!! Połowa tych ludzi jest obsadzanych na stanowiskach u Gowina w porozumieniu. Bedą tak samo jak Czechowska realizować WOLĘ KACZYŃSKIEGO! Nie wybierajcie tych obłudników!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czyli nie PiS ani PO może na Młode Pokolenie postawimy????

I wszystko w temacie ww99 juz wiem z kim mam doczynienia.

Ta a Mariolka to tajny agent Tuska rozpracowujacy PiS od środka... beka...

A nie tak dawno pisali że Plus to PO. To ja już nie wiem kto z kim emoji

Internetowe trolle pana Dareczka w formie. Zielona moc... skisłem :-D

Uwazam, ze Pan Matyskiewicz przedstawił bardzo dobry program i to On powinnien zostac prezydentem naszego miasta a Pan Chrzanowski juz mial swoje 5 min

Panie Darku, wszystkie filary są potrzebne w naszym mieście. Póki co,wymiata pozostałych kandydatów.Bede głosować za.

Gratulujemy, bardzo przemyślany program. Liczymy na Pana, będziemy głosować za Pana kandydaturą.

Panie Dariuszu. Bardzo proszę o publiczne oświadczenie, że jak zostanie Pan prezydentem, nie powoła Pan na vice p.Chrzanowskiego. Jeśli Pan to zrobi, ma Pan mój głos. W innym przypadku nie zaryzykuję tego co było 4 lata temu.

Powoła Magde Chrzanowską emoji

Chrzanowski jest w zarządzie okręgu w Porozumieniu Gowina, czyli W PISIE!!!!!!!!!!!

Wreszcie konkretna oferta. Super

Panie Darku. A Gdzie Pan schował Chrzanowskiego?

Po komentarzach widać, że program kogoś mocno podgrzał. Sami koledzy to akurat w innym pokoleniu się prowadzaja wspólnie.

Brawo! Matys na prezydenta.

Ciekawe kto może pisać takie prymitywne hasła o DM, hmm, ja chyba wiem, pewnie ktoś kto uchodzi za prymitywnego. Chyba się im merytoryka skończyła, bo program ich zwolennika nie dorasta do pięt temu programowi i ruszyli do odruchów najbardziej im znanych - wulgaryzmy.

Po prostu pan atleta mało im płaci i weny brak

No, pan atleta to chyba nawet tego nie, ten drugi wuefista z kandydatów.

Kogo masz na myśli?

Otoczył się celowo młodymi a stare cwaniaki pochowane na czas kampanii jak wygrają - młodzi pójdą w cień a do koryta wróci stara wierchuszka emoji

I tak źle, i tak niedobrze. Nie dogodzi się nikomu w tym kraju.

Niekwestionowany Lider.

Ale kogoś mocno ten program wkurzył, żeby takie hasła o Matyśkiewiczu wypisywać. Z całym szacunkiem, który należy się każdemu...

Taki 2/10 ten program... Na razie jak dla mnie wygrywa Nowe Pokolenie. Czekam jeszcze na to co pokaże Nasz Dom Bełchatów.

Bełchatowskie Centrum Relaksu ... Brzmi niczym to piwko i kiełbasa tego młodego Marijana ... Zresztą. Jakaś moda na filary wyborcze zapanowała chyba

No dobra, jest cos wiecej niz zlikwidowanie gmiany i 700+

Jestem emerytem i cieszę się Panie Darku, że w końcu ktoś zaproponował nam coś konkretnego, a nie jak pani Kudaj czy pan Gryczka (o wynajmie powierzchni na imprezy pana Marjana nie powinienem wspominac).

Oglądam i słucham i powiem Wam, że jeśli Ziemia myśli, że ich ogólne postulaty to są konkrety, to dziś chyba schowają głowy w piasek ze wstydu. Jest konkretnie

Odsłonili karty, w końcu <3

dodaj komentarz
Czytaj także