Rejestracja i logowanie

Czy nastolatek chciał wykraść hostię na zlecenie satanistów? W bełchatowskim kościele interweniowała policja!

Wydarzenia 01-11-2019 Autor: rk Foto: poglądowe
120
Czy nastolatek chciał wykraść hostię na zlecenie satanistów? W bełchatowskim kościele interweniowała policja!

Niecodzienna sytuacja w kościele na os. Dolnośląskim. Funkcjonariusze policji zostali wezwani przez duchownego, aby zainterweniować w sprawie profanacji Najświętszego Sakramentu. Sprawcą miał być 13-latek. Padło podejrzenie, że mógł działać na zlecenie satanistów.

Sytuacja miała miejsce 28 października w kościele NMP Matki Kościoła i Świętej Barbary w Bełchatowie . Podczas udzielania komunii na mszy św., 13-letni chłopiec tuż po jej przyjęciu, wypluł ją i schował do kieszeni. Nie umknęło to uwadze kapłana, który postanowił zatrzymać nastolatka i wyjaśnić sprawę. W opinii duchownych z bełchatowskiej parafii, mogło dojść do profanacji. Padło podejrzenie, że chłopiec chciał wynieść hostię na zlecenie grupy satanistycznej, która podczas obrzędów czarnej mszy mogła chcieć dokonać profanacji.

- Mamy specyficzny czas, jesteśmy tuż przed Wszystkimi Świętymi. 31 października jest Halloween i często dochodzi do tego, że grupy osób są wynajmowane, by kraść hostię i dochodzi do profanacji na czarnych mszach świętych. Teraz ostrożność trzeba wzmóc – wyjaśniał jeden z bełchatowskich duchownych w rozmowie z portalem Eska Info.

Czy 13-latek mógł działać na zlecenie satanistów? Ciężko potwierdzić tak poważny zarzut. Jak się jednak okazuje, podejrzenie księży miało swoje uzasadnienia, ponieważ podobne zjawiska zdarzają się regularnie w różnych częściach świata. Członkowie grup satanistycznych usiłują zdobyć konsekrowaną hostię, która w wierze katolickiej, po przeistoczeniu na mszy, jest realnym ciałem samego Jezusa Chrystusa. Jak informuje serwis katolik.pl, są to incydenty ściśle przypisane lucyferyzmowi, którego wyznawcy znani są z odprawiania ośmieszających katolickie wartości „antynabożeństw”.

- Członkowie organizują czarne msze i inne obrzędy, będące karykaturą katolickich praktyk religijnych. W czasie takich "antynabożeństw" profanuje się świętości (skradzione Hostie, przedmioty liturgiczne), podpisywane są cyrografy, dochodzi do rytualnych gwałtów i składania ofiar ze zwierząt, a nawet z ludzi - opisuje katolik.pl.

Księża z bełchatowskiego kościoła, chcąc nie dopuścić do takiej możliwości, zatrzymali chłopca i wezwali policję. Nastolatek kilkukrotnie próbował wyszarpnąć się i uciec, jednak bezskutecznie.

Interweniujący policjanci nie mogli podjąć wobec chłopca żadnych konkretnych działań, gdyż najprościej mówiąc, wobec zastanej sytuacji nie dopasowali żadnego „paragrafu”. Nastolatek tłumaczył się, że wypluł komunię, gdyż... bolał go ząb. Finalnie, w obecności księży 13-latek połknął hostię. Wezwano też jego rodziców, w celu wyjaśnienia sytuacji.

komentarze (120)
Dodaj komentarz

Ksiądz miał brudne i śmierdzące ręce i chłopiec się brzydził

Jest to profanacja której 13latek był świadomy to nie ulega wątpliwości. I dobrze że księża zareagowali. Ale na Boga niecw taki sposób. Wyzywać policję i robić szum na cały kraj to chyba nie tędy droga. Po co to rozdmuchiwać?

sracja nie profanacja! nie wpadaj w obłęd. Może i nie powinien tego zrobić ale bez przesadym.Gdyby do księży mialo sie wzywać policję, bo odwalaja szopki, to non stop byłaby na plebani interwencja.

Bełchatowska ciemnota poraża. To, że ksiądz z epoki średniowiecza to źle, ale policja to już dramat. Po co przyjeżdżali, teraz wstyd na całą Polskę. O stresie dziecka nie wspomnę.

Nie no policja zła, księża bee i feee a dzieciaki na bandytów wyrastają, ile 12-13 latkow jest po dopalaczach to by sie zdziwili

Sprawdzajcie domy rodzinne i rodziców!

A ktos sprawdzał czy smarkacz nie byl po dopalaczach??? emoji

Juz kiedyś było włamanie do tego kościoła i jakaś dewastacja i znaki satanistyczne porysowane , wiec obawy księży sa zasadne, tym bardziej, ze dzisiejsza młodzież jest zdemoralizowana i bezczelna, matki same sobie z synusiami nie radza bo internet wychowywał ich dla świętego spokoju, do księży lecą po pomoc, niech ksadz z nim nia porozmawia, pomoże a teraz wielkie haloo?!? Co wy ludzie ujembe IQ macie Ząb bolał to mógł do komunii nie podchodzić!!! Fakty sa jednoznaczne!

Tak jest jak się z dzieciaków na siłę katolików robi, posyła się do kościoła, do spowiedzi, do komunii... Dzisiaj nie ma głupich dzieciaków. Zadają pytania, widzą w kościołach przerost formy nad treścią, widzą zakłamanie. Ja zawsze będę pamiętać czas kiedy mnie rodzice posyłali do kościoła gdzie w moim odczuciu dominowała głównie NUDA (może miałem ADHD?). Do dzisiaj nie lubię tego miejsca, pewnie dlatego, że słucham tego co mówi ksiądz i bez przerwy dostrzegam absurdy (ale bywam, pewnie z poczucia obowiązku). Gdyby ludzie też uważnie słuchali to pewnie dostrzegli by to co ja ale oni tylko powtarzają jak automaty nie myśląc o tym co powtarzają. Swoim dzieciom dałem wolny wybór, zrobią co uznają za słuszne.

I jeszcze coś! Do wiary, tak jak do miłości nikogo zmusić nie można! Szkoda, że rodzice nie pozwalają dzieciom do tej wiary dorosnąć tylko decydują za nie.

Jak to mówili... chłopiec wypluł w piatek a inni wys...i w sobotę emoji

news miesiąca: "chłopak nie chciał połknąć to ksiądz wezwał policję"

Swoj zryty sposób myslenia zachowaj dla siebie.... moze jestes pedofilem?

a może księdzu ręce śmierdziały i się chłopak brzydził?

A moze temu bachorowi z brudnej geby jechalo albo po dopalaczach byl???

NIE WIEM CZY SIE SMIAC CZY PLAKAC - OGARNIJCIE SIE - PROPONUJE ZAJAC SIE WIELOMA WAZNIEJSZYMI SPRAWAMI KTORE SA DO ZROBIENIA W TYM MIESCIE - RECE OPADAJA I TYLE

Szkoda tego chłopca, nic na siłę. Ten kościół dużo stracił przez nie tego kto wezwał policję z mamą dziecka powinni porozmawiać Policja to dalekie posunięcie, każdy może to sam ocenić. Zamknąć temat . 

Prosimy o komentarz prezydenta Miasta Belchatowa......

Głupi jesteś

polscy księża biorą przykład z funkcjonariuszy ortodoksów mułzumanskich Bliskiego wschodu

Zgodnie z treścią przepisu art. 211 Kodeksu karnego ten, kto wbrew woli osoby powołanej do opieki lub nadzoru, uprowadza lub zatrzymuje małoletniego poniżej lat 15 (...) podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Proboszczu Jaskuła art.211KK dla Ciebie

Mamy reklamę naszego miasta za darmo w całym kraju

A wystarczyło dać na tace stówke, to by nic się nie odezwali...

A ja boję się teraz wysłać dziecko do Kościoła , bo jeszcze źle się przeżegna albo nie uklęknie kiedy powinno... i co policja , kurator...poco mi to

A ja się boje o moje dziecko ze musi chodzi do szkoly do jedne klasy z dzieckiem którego matka jest taka idiotka i patolką

A to twoje chodzi do szkoły?

średniowiecze trwało od 5 do 15 wieku i powróciło w 21 wieku

Ppozdrowienia dla policji kościelnej w Bełchatowie

ból zęba ? niezła sciema raczej ból **** ze mu sie nie udało i nie bylo krecenia filmiku na jutuba zeanda

Ciekawe jakby wyglądała kampania zastraszania ofiary księdza pedofila?

Po co gówniarz w ogóle szedł do tej komunii? Chciał zaistnieć? Jeszcze durne tłumaczenie o bólu zęba. Nikt nikogo nie zmusza do chodzenia do kościoła, a jeśli już ktoś idzie to wypadałoby stosować się do zasad, które tam panują. No ale tak to jest jak się wychowuje dzieci bezstresowo.

Żeby było jasne szarpania dziecka nie popieram i tego można się czepiać bo ksiądz nie powinien się tak zachowywać

Ja swoim dzieciom zawsze powtarzam, żeby gówna nie dotykali, bo śmierdzi. A ten do buzi chciał. Głupi czy już debil?

Jesteś imbecylem. Totalny głąb. Jest coś takiego jak sacrum. Łapy precz od tego niedouczku.

Na miejscu rodziców pozwałbym cie marna nic nie znaczaca biedna istoto do sądu, rodzice obrażanego chłopca maja sprawe wygrana na 100% i pustaku jeden jakbyc zaplacil z 5 tysiecy i popracował z 80 godzin za darmo to drugi raz bys nie byl taki jurny w internecie. Po drugie wierze ze Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zgłosi ten wpis prokuraturze prawda? Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Batmani mają szczęście, bo gdyby to było moje dziecko to już by klepali matę...a wszystkie hostie żarli by bez popijania winkiem. A swoją drogą jego rodzice to pi...dy malowane.

Na miejscu rodziców ciebie tez pozwałbym cie marna nic nie znaczaca biedna istoto do sądu, tutaj obrazani rodzice chłopca takze maja sprawe wygrana na 100% i pustaku jeden jakbyc zaplacil z 5 tysiecy i popracował z 80 godzin za darmo to drugi raz bys nie byl taki jurny w internecie. Po drugie obrazani ksieza ktorym ewidentnie grozisz rowniez powinni pozwac cie da sądu tym razem juz bys dostałzawiady karateko

To może zajmij się pozywaniem wszystkich za wszystko skoro i tak nie masz nic ciekawego do roboty!

Walić batmanów ...

Proboszcz tej 0rarafu to człowiek niezrownowazony. Wszędzie widzi demony i szatanistow. To mania przesladowcza może trzeba leczyc

A czy policja wyciągnęła konsekwencje prawne w stosunku do kleru za bezprawne zatrzymanie chłopca? Bo profanacji nie było tylko podejrzenie oszoloma że może być a to jeszcze nie przestępstwo a zatrzymanie bezprawne jest przestepstwem

jakie bezprawne wiesz co to obywatelskie zatrzymanie tempa pało? nie wypowiadaj sie na temat prawa. acha P.S nie próbuj mnie iGIRKU zatrzymac gdy bede jechal autem wężykiem BO KUZWA NIE MASZ PRAWA bo tylko PODEJRZEWASZ zem pijany prawda łysa pało ? 

kosciół to jest jedna wielka mafia

twój dom rodzinny to jeden wielki burdel

ze mieszkasz w burdelu to nie musisz tego tu pisać

Gowniarza pałą po łbie i na dołek może się nauczy...!! a ze strony Kościoła powinna być ekskomunika za zbeszczeszczenie Ciała Pana Jezusa....

Ne pij już ....

Przecież ten artykuł to ściema. Jeśli ktoś uważa inaczej, to niech odpowie sobie na dość oczywiste pytania: 1. Jak uciekający chłopiec został złapany i zatrzymany do przyjazdu policji? Ksiądz z zajętymi rękami i w trakcie udzielania komunii szybko wysunął się do przodu, złapał go za ubranie i trzymał przez przynajmniej pół godziny? 2. Kto wezwał policję, co w tym czasie robił chłopiec i jak to się stało, że hostia wytrzymała w niezmienionej postaci do czasu połknięcia? Przypominam, że to opłatek z cienkiego ciasta, które dość szybko nasiąka wilgocią, a on miał już to w ustach, a potem pewnie trzymał w ręce. 3. Od kiedy to policja jeździ do takich pierdół, skoro do poważniejszych rzeczy odmawiają? I ile czasu trzeba było na nią czekać? 4. Od kiedy to policja przesłu****e nieletnich, a nie ich rodziców? Jednym słowem pierdoły tak grube, jak te straszaki o szatanistach.

Bełchatów - daj się skusić emoji

Jak jeden z księży na dolnym wyczyścił konto i z dziewczyną wyjechał to parafia milczała.....

Bełchatowscy debile gdy ktoś spalił kukłę judasza: OŁ MAJ GAAAD! DO WIĘZIENIA! OBRAZA ŁUCZUDZ RELYGYJNYCH!!1one!!, ci sami Bełchatowscy debile gdy ktoś wypluł hostię: ŚREDNJOWECZE! ZAJŚCIANEK! CIASTO ZWYKŁE hue hue, BRAK PODSTAFF DO JYNDERWYNCJI!!!!

Szkoda ze ma 13lat I nie Wie co tj swietokradztwo? W szkole powinni uczyc

Ciekawe czy te panie zabezpieczone spiralami i panowie co w delegacjach korzystają z usług pań agencyjnych w pierwszy piątek miesiąca latatają do spowiedzi a potem przyjmują Komunię Świętą wiedzą co to świętokradztwo....

Dzieciak zrobił to celowo, pewnie żeby się popisać przed kolegami. Dobrze się stało, będzie miał nauczkę a w gronie rówieśników jest teraz pośmiewiskiem. Szkoda tylko księży i kościoła bo SPRAWIEDLIWI NASZEGO NARODU już ich osądzili.

Myje się jeden więzień w łaźni, nagle przychodzi drugi i zaczyna go brać od tyłu i mówi: - Wolisz ze Śliną czy bez? Więzień pomyślał że ze śliną pójdzie szybciej i łatwiej gdy go będzie brał więc powiedział: -ze Śliną Wtedy ten drugi zawołał: -Ślina chodź tu

Chłopiec z pewnością zachował się niewłaściwie, chociaż reakcja księży wydaje mi się przesadzona i może przynieść więcej szkody niż pożytku. Ale szokuje mnie co innego. Jak wiele razy wcześniej z komentarzy ludzi którzy sami uważają się za wierzących wylewa się szokujący rynsztok! Dlaczego myślicie że wolno każdego kto ma inne zdanie zwyzywać od gejów, lewaków po*bow itd?! Gdyby Chrystus mógł to was pierwszych by z tych kościołów wykopał. Taka postawa nawet nie stała obok chrześcijaństwa, szacunku do drugiego i miłosierdzia. Akurat księżom to powinno dać do myślenia, zobaczcie co reprezentują sobą ci, którzy jeszcze Was, duchowni słuchają.

Bo to nie są chrześcijanie tylko katolicy.

Nie wiem o co tyle szumu sprawę wyjaśni policja nie wy tepe ****ki z internetu. Sprawa jest poważna i dobrze księża zrobili. „Profanacje, bluźnierstwa, znieważanie symboli religijnych to niewątpliwie akty wymierzone w wolność religii, które mają na celu okazanie pogardy i poniżenie wiernych. Zadaniem państwa jest przeciwdziałanie temu zjawisku, czemu służy właśnie art. 196 kodeksu karnego. W wielu państwach UE obowiązują zbliżone przepisy, na tle których polska regulacja nie jest ani najdalej idąca w ochronie wolności religii, ani najbardziej restrykcyjna pod względem zagrożenia sankcją karną” – komentuje dr Marcin Olszówka, ekspert Centrum Analiz Ordo Iuris.

Za takie zachowanie powinien być paragraf...

racja nauczyc bachora albo chodzi i szanuje albo niech spada palic narkotyki w parku

Bareja przy tym wymięka. Batmany z Bełchatowa zrobiły z siebie pośmiewisko na cały kraj heheh

Najśmieszniejsze jest ze atesci tak często wtrącają sie w sprawy kosciola, mowia co sie dzieje na mszach (tak jakby na nie chodzili co niedziela) doskonale wiedza co sie dzieje na prafiach w kuriach hehehehe, mowia o Bogu czesciej i wiecej niz wierzący emoji czytaja artykuly o religgi komentuja, ogolnie zaprzataja sobie caly czas głowe religia. przypomina mi sie w tym mmencie pewien kawał: .."Zjazd ateistów: Po przywitaniu wszyscy ateiści poszli pogrozić Bogu, pokazać jak sobie świetnie radzą bez niego. Wszyscy skaczą jak najwyżej krzycząc "Boże, Ty chu*u, Nic nam nie zrobisz!" itp. Tylko jeden facet siedzi na kamieniu i czyta gazetę. Podchodzi do niego przewodniczący zjazdu i pyta: -A czemu Pan nie bluzga na Boga? -Bo w niego po prostu nie wierzę. ..."

Dokładnie msza sw to taki prywatna impreza osob w nia zaangazowanych. nmie rozumiem takich debili ateistycznych co niechodza do kosciola nie naleza do niego nie utoszamiaja sie z nim sami pisza JA dzieci tam nie posyłam to PO co sie wtracanie co sie wpieporzacie w nie swoje sprawy? Skoro ten 13 latek tam byl to albo nalezy do wspolnoty i powinien szanowac zwyczaje! i tu ksieza mieli racje a was komuistów to nie powinno interesowac co sie tam dzieje albo ten 13 latek faktycznie byl podeslany z zewnatz i chcial sprofanowac hostie ŁAMIAC tym PRAWO tym bardzierj kseiza miel iracje! wiec wy komunisci geje inne lesby i NOwoczesni sie nie wypowiadajcie bo to nie WASZAsprawa! skoro Szyderco, Rrs+ku i inne POstepowce nie chodyicie nie bzliwscie nie poszlacie tam nikog y rodyinz to **** was interesi co tam sie stało mnie nie interesuje ze w garazu Rrs wklada penisa w odbyt Szydercy np.

"skoro Szyderco, Rrs+ku i inne POstepowce nie chodyicie nie bzliwscie nie poszlacie tam nikog y rodyinz", widzę że podczas fantazjowania o mnie tak mocno się podnieciłeś że aż nie mogłeś utrzymać rąk na klawiaturze emoji miło mi że potrafię cię aż tak rozpalić, niestety muszę cię zawieść, bo jestem w 100% hetero i mam już całkowicie normalną rodzinę. Poszukaj u narodowców, zamiast na forum, może tam szybciej znajdziesz chłopaka.

Słaba prowokacja. Nawet jak na geja - którzy jak wiadomo, są uszkodzeni umysłowo. No bo chyba nie będziesz nam wmawiał, że to normalne , że "hetero" miło jest, bo potrafi jakiegoś faceta rozpalić...

No widzisz, niby wierzący jesteś a takie ohydne slowa wypisujesz. Strasznie to smutne. Tego was uczy wasz kościół?

Lewactwo zaślepione biedroniem dorwało się do internetu i tworzy propagandę

a co się namacali przy zatrzymaniu to ich...

Szkoda Ci pajacyku co.

Finalnie, w obecności księży 13-latek połknął hostię , teraz na sam widok będzie go długo brzuch bolał - lepsze to niż spalenie na stosie , albo osobiste spotkanie z tymi pasterzami .

Jak ktoś gdzieś przychodzi to powinien szanować panujące tam obyczaje, a jak się nie umie zachować to wypad na forum ddb i tu może wylewać swoje żale dlaczego Kościół taki i owaki.

A co na to Macierewicz i Milczanowska? Czy zostanie powołana odpowiednia komisja?

mówiła mama do małego ministranta bój się księdza nie bój się ducha - Duch cię wystraszy a ksiądz wydmucha

Jakie czarne msze? Od kiedy czarne msze są święte? Wracamy powoli do czasów średniowiecza, tylko czekać aż zaczną palić czarownice. LGBT jest w porządku ale wyplucie kawałka ciasta to już profanacja.

Chłopak powinien zachować się grzeczniej - powinien wypluć tego czipsa i oddać wielebnemu pasterzowi, NA PEWNO jakiś wierzący by go zużył w dobrej sprawie. Z DRUGIEJ STRONY W POLSCE OBOWIĄZUJE PRAWO ZWROTU TOWARU -BEZ PODANIA PRZYCZYN .WIELEBNI PEWNIE BYLI NADGORLIWI - a TO BŁĄD. Ja nie widzę tu nic złego ze strony chłopca ( ale to moja opinia )

Dzień dobry policja? Chciałem zgłosić, ze Malinowski nie uklęknął podczas podniesienia! - Tak wskaże go po przyjeździe patrolu, tylko prosze uważać bo to bardzo niebezpieczny człowiek, w tamtym roku nie przyjął księdza po kolędzie wiec raczej dwa patrole...... ( w tych realiach wydaje się niekoloryzowane.)

Ahhhhhh a wystarczy nie chodzić do kościoła i problemów nie ma.....

Skoro taki niewinny , to po co to wypluwał uciekał ? I nie został zatrzymany , tylko ujęty w celu wyjaśnienia , czy nie doszlo do próby profanacji religijnej. Tyle w temacie .

Czy ktoś uczestniczył w ,,czarnej mszy świętej,,?????

Może mi ktoś wyjaśnić jaka była podstawa interwencji? Bo póki co czegoś takiego jak znieważenie hostii chyba nie ma w polskim kodeksie karnym? Tu szybciej ksiądz mógłby mieć problemy za nieuzasadnione wezwanie policji niż ten szarpany przez kilku dorosłych dzieciak. W każdym razie ja po czymś takim dałbym sobie spokój z chodzeniem do kościoła.

Dlatego wszelkie komunię powinny być przyjmowane przez osoby pełnoletnie a na marginesie parafia ma już mniej wiernych ,a co na to szef parafii ksiądz Jaskuła

Mogę ale i tak nic nie rozumiesz pusta łepetyno bo masz to napisane w tekscie ale jeszcze raz ci podam jak na tacy. Art. 196 polskiego kodeksu karnego brzmi: „Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”. Chłopak wypluwając hostię z ust i wkładając ją do kieszeni w celu wyniesienia w nieznanym kierunku i celu właśnie znieważył publicznie przedmiot czci religijnej dlatego księża dokonali obywatelskiego zatrzymania. czego tu ateistyczna pała nie rozumie?

Ale sataniści pojmują...

kawałek ciasta z mąki i wody i wielkie halo

Ty ksenofobie lecz się bo widzę ze boisz się księży. Naprawdę wam atesci lewaki z PO albo Sld to juz odwaliło od tej medycznej marihuany całkowicie. Po pierwsze jaki to paragraf złamali księza? Po drugie ćwoku z jakiego to niby paragrafu ten twoj Osrodek zlozyl zawiadomienie? chyba z jakiegos skandynawskiego biuletynu o nauce seksu a nie z prawa polskiego. Po 3 za twoj wpis tak twoj wpis ośrodek monitorowania zachowa rasistowskich i ksenofobicznych powinien natychmiast zglosic do prokuratury "...Istnieje niestety niewielka nadzieja ze ktoś tym czarnym utrze nosa..." Rasizm, ksenofobia, zniewazenie z powodu przynaleznosci wyznaniowej, obraza uczuc religijnych. Publiczne nawoływanie do popełnienia występku lub przestępstwa, mało ?

Widać jaka to katolicka mentalność

Ubezwłasnowolnienie fanatyku i jest na to paragraf.... swoją droga gdyby na moje dziecko trafiło to panowie w czarnym musieli by raczej zmienić parafie. Na szczęście nie trafi bo ja dzieciaków do kościoła nie pcham. Omijamy złe miejsca.

raczej obywatelskie zatrzymanie podejrzanego p o pozielenienie przestępstwa jełopie, BRAWo księża

Fanatyzm da sie wyleczyć, zapraszam do lekarza emoji

to zaproś tego Rrs

Bal sie bo moze brudnymi palcami dawal ta komunie.......... hehe. Ja syna w zyciu na ministranta bym nie dal

Średniowiecze to mało powiedziane.... jakim prawem w ogóle zatrzymali tego dzieciaka? To już idzie pod paragraf. Z tego co wiem zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa ośrodek monitorowania zachowa rasistowskich i ksenofobicznych już złożył. Istnieje niestety niewielka nadzieja ze ktoś tym czarnym utrze nosa.

ty chyba sobie jaja robisz? jaki paragraf pajacu ? a ten twój ośrodek to pierwszy łamie najwięcej prawa i jest najbardziej rasistowska i ksenofobiczna organizacja prześladującą Polaków

Naucz się poprawnie pisać Polaku.

Na jakie zlecenie satanistow... brak mi słów. Tysiące płomieni rozświetliło bełchatowską nekropolie..to może "cmentarz płonie żywym ogniem [foto]" ?

JAKIE MIASTO TAKIE PROBLEMY.

O ile to prawda to ja będąc mama tego chłopaka "wyjasnilabym sobie" ale z synem w domu bo coś widocznie zrobiłam nie tak w wychowaniu. A przed Bogiem i Kosciolem byłoby mi wstyd. I bardziej w tej sytuacji doszukiwałabbym się winy w sobie niż w Ksiedzu.Nie róbmy bogów z siebie i z dzieci.

Młody może zajarzył że ktoś go tu w ch... robi.... Za kilka stówek rocznie od rodziców i drugie tyle z podatków i za opowiedzenie grubemu panu w kiecce że trzepie regularnie kapucyna pod panią z angielskiego, dostaje w zamian kawałek wafelka...

Trzepałeś kapucyna w wieku 13 lat? Chyba psu XD

A nie? gdzies sie uchował?

No ja w wieku 13 lat grałem z kolegami w piłkę, i bawiłem się przed domem. No ale wybacz, mnie wychowywali zdrowi umysłowo ludzie, a nie geje czy inne transy XD

Tak, a inicjację seksualną miałeś w wieku 36 lat. Z kozą.

Łaaaadne masz klimaty na chacie. Nie jestem ekspertem, ale po tym jak się wypowiadasz to raczej niezła patola. Inicjacja seksualna w wieku 13 lat, homoseksualizm i zoofilia. No nieźle, nawet jak na "nowoczesnego tolerante" XD

Wytykanie zoofilii w twoim przypadku jest czystą hipokryzją. "Trzepałeś kapucyna w wieku 13 lat? Chyba psu XD", nie wiem skąd masz takie pomysły, ale śmiem twierdzić, że z doświadczenia.

Ale jaja XXI wiek i takie brednie...do tego tytuł tego artykułu....

Rodzice powinni uczyc dzieci szacunku do swietosci I katecheci

I juz jest artykul jeszcze tylko wyjasnic sprawe ogrodzen w parafiach zbiorek w dzkolach na ploty dla ksiezy

Jakbym była rodzicem chłopca to tak bym z nimi "wyjaśniła" że drugi raz 10 razy by się zastanowili zanim podjęliby decyzję o zatrzymaniu dziecka. Siedzieć powinni.

Polecam kupić słownik

Boże widzisz, a nie grzmisz.

Wzywać Policję, bo chłopiec wyjął chostie i schował do kieszeni? To jest chore. Ktoś tu cierpi na manie przesladowcza.. Sataniata... Śmiechu warte..... Średniowiecze nadchodzi o zgrozo..

Moja żona też wypluwa i nie wzywam policji emoji

komentarz the best!

ona nie musi...

Dobry wieczór, czy ten komentarz nawiązuje do sex, ruchanie 69?

Dobrze ze zadzwonili, jeszcze by jakieś oskarżenia mieli

Ja wypluwalem za kazdym razem i nikt nie robil afery

Myślę , że 13 latek nie byk świadomy tego co zrobił i nie miał powiązań z żadnymi grupami tego typu

dodaj komentarz
Czytaj także