Rejestracja i logowanie

Czy były dyrektor w kopalni, polityk PiS współpracował z SB? Edward Olszewski przedstawia dokumenty, Marek Włóka dementuje

Wydarzenia 11-06-2018 Autor: r.k, magjas Foto: r.k
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (62)
Dodaj komentarz

Nie ładnie Panie Olszewski. Czy odpowie Pan za straty finansowe wod-kanu i fetor z oczyszczalni z czasów Pana kadencji??

Jeśli to prawda to sprawa jest śmierdząca, nie tylko dla Marka ale bełchatowskiego PiS, pajęczańskiego PiS, bo dzięki niemu dostał tak wysokie stanowisko. A co z lustracja ? Zaświadczenie mówi, że nie ma dokumentów na potwierdzenie współpracy co nie znaczy, że nie współpracował.

Widocznie są różne szafy i w odpowiednim czasie mogą być otwierane

Edek upolował myśliwego.Sprawdź kiedy dostał pozwolenie na broń.

Kiedy zostanie członkiem zarządu powiatu PiS, to go Antek zrobi szefem PiS w powiecie.

Jak Włókę wyrzucą z PiSu, to straci członkostwo z zarządzie powiatu, a na jego miejsce wejdzie starosta. A Edward Olszewski dostał stołek w starostwie od starosty. Po trupach do celu

Wójt ze Szczercowa Kamieniak zawdziecza wszystko Włóce. Wygrane wybory tez. Czy to przypadek czy tez wspieranie się wzajemne członków SB?

Kiedyś przy wódce rozmawiałem z byłym pracownikiem SB w Bełchatowie i wieloletnim moim znajomym , był to początek XXI wieku, ten facet powiedział mi , że do chwili obecnej ma kilka nr telefonów do swoich byłych kontaktów operacyjnych na terenie Elektrowni i KWB Bełchatów i gdyby do nich zadzwonił to pot lałby im się po plecach. Z tego wynika , że jeszcze wiele różnych niespodzianek z różnymi osobami może nas jeszcze zaskoczyć i mogą wypłynąć jeszcze inne materiały. Podejrzewam , iż wielu f-szy służby ma jeszcze swoje prywatne archiwa.

"że do chwili obecnej ma kilka nr telefonów do swoich byłych kontaktów operacyjnych na terenie Elektrowni i KWB Bełchatów" ............. no i na pewno są to numery telefonów komórkowych Diiderot, budź się bo zaraz siostra przyjdzie i będziecie mieć basen :O

komentowac "belchotowioki" bo tak was nazwe umieta ino polityke.. - sorry, ze musze pisac waszym jezykiem ale chcem zebysta zrozumieli.. przeczytajcie art o cieciu wlosow na potrzeby innych.. tam jak pisalem wczesniej zero komentarzy.. moze warto sie zainteresowac akcjami spolecznymi i spojrzec na to co naprawde dobre

to się pozwy teraz posypią ! ludzie opamiętajcie się, te dokumenty niczego nie dowodzą ! nie ma w tych dokumentach żadnego dowodu ! to bicie piany ! rury wam zmiękną jak dostaniecie pozwy o zniesławienie

Panie Włóka WSTYD, prawda w oczy kole to już koniec naszego miasta. Obrońcy jak tak bronicie to też na sumieniu nieczyste?

a ten pan to konferencje urządza w godzinach pracy ? 

Może sobie urlop wziął

Nie no jak to czytam i patrzę na mordke tego po prawej z kartką papieru i bez wąsika to świętość aż bije.. masakra ludzie bez honoru.

Tak właśnie Plus wykańcza swoich koalicjantów .Pozrawienia dla Starosty od Plusa-PO Edka Olszewskiego oraz Dariusz Matyśkiewicz i byłego pracownika IPN Marka Jasińskiego niedoszłego wice Starosty brawo Plus!!!

I właśnie dlatego ma ten milion bo potrafi utargowac na jajku 10 groszy. A nie.

A to PiS właśnie!

A sknera jak cholera. Nic nie kupi na rynku bez bezczelnego targowania się. Nie wiedziałam ze taką kasę golił. Biedak wyWłóka

A kto Olszewskiemu dał takie papiery co je pokazywał na konferencji ? Co on z RODO nie został przeszkolony?

Licznik kometarzy bije...Ciekawe czy przekroczy dzisiaj 200

Jak wstępowałwm do PIS to musiałem przejść lustrację chyba że jak niejaki tow Jasiński z Orlenu czy Piotrowicz.....Najbardziej nieskazitelni agenci są w PISie.Bogobojni i honorowi.

tak jest, pozabijajcie się emerytowani pseudo-politykierzy, guzik mnie obchodzą wasze problemy, spokojnie czekam na młodych świeżych ...

Polecam młodych z Plusa

Tak! Jasinski, Matyskiewicz, Koszek i Wata. Sama młodość.

Edward fajnie że ujawniłeś ale sam wiesz, że masz pełno za uszami .... tego się nie dopierze ...

Stara dziadyga zamiast iść na emeryturę i zniknąć z pola widzenia to bidula wrócił jeszcze do KWB z pazerności bo do roboty od dawna się nie nadaje.Teraz wyciągnęli go na świecznik i ma.

Kur,,,,, skomle i szuka poparcia w pis Olszewski, chrzanowski, Matyśkoewicz żeby się pod płaszczykiem Gowina ukraść w łaski pis. Cała trójka w zarządzie plusa jest. To lisy rude. Mówiłem że za nic nie można im ufać. I co teraz Pis powie na tą zdradę?

Przyjąłem się do KWB jako sztygar zmianowy w latach 80, kierownikiem moim był M.Włóka. W rozmowach z przyjaciółmi nie mogli uwierzyć jak w tak dużym zakładzie na stanowisku kierowniczym funkcjonuje osoba nie należąca do PZPR (perpetuum-mobile)

Zdolny był

To źle że ujawnił prawdę? Nie wolno mówić, że człowiek blisko współpracujący z posłami i senatorami był prawdopodobnie komunistycznym konfidentem? Nie wolno mówić że zasiada we władzach PiS w naszym okręgu? Ludzie... A teraz będą się wypierać że go nie znają?

ten zarząd okręgowy PiS to jakaś kompromitacja, jeden donosiciel, drugi społecznik co rzuca mandatem by kasę siorpać ze starostwa, kabaret pisowski.

To nie wiesz że: "Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!" Jakie to aktualne emoji

Ot koalicjant PiS macierewicza! Bądźcie dumni z Ediego. Pozazdrościć takiego koalicjanta. A kto mu dał pracę żeby nie zd....ech z głodu? PiS. Siedzi teraz w Starostwie i podczas pracy konferencje robi.

dawał nam plakaty posłanki z Pajęczna, abyśmy rozwieszali w pobliżu kopalni w jej okręgu

pamiętam jak biegał z plakatami i ulotkami Marka Jurka, a ostatnio Kubiaka

Dyrektorem oddziału IPN w Łodzi jest radny powiatu niejaki dr Rogut z Zelowa, kolega Edzia

I co z tego.Wiesz ilu Kaczyński ma kumpli w IPN?

Panie Edziu na tropieniu KO daleko nie zajedziesz- poszlaki. Znany jesteś z nie najlepszej strony jako lokalny działacz-zajmij się pszczołami. Świetnie wpływają na charakter.

kto obecnie jest dyrektorem IPN w Łodzi ? 

Był blisko związany z posłem ze Skierniewic, a po wyborach w 2015 r. przez naszego posła

A czy Wloka to przypadkiem nie popierał Kubiaka w wyborach do sejmu??O ile dobrze pamiętam to chyba tak?

EDWARDOOO!! MYŚLĘ O TYM, CZY NIE SZUKAĆ PAPIERÓW NA CIEBIE I KOLESZKÓW, A PEWNIE NIE JEDEN PRZETARG WYKONANY BYŁ TANIEJ NIŻ ZAKŁADALIŚCIE I DOM MASZ JAKI MASZ, PEWNIE MIAŁEŚ KREDYT, ALE SZYBKO GO SPŁACIŁEŚ.. KASA SIĘ KOŃCZY, A TY SZUKASZ KORYT, A MIKIONA NIE JEDNEGO SIĘ DOROBIŁEŚ!!

Teraz wszystko wychodzi - zbliza sie czas wyborów. O jeszcze niejednej aferze usłyszymy. Ofensywa!

Przed członkostwem w PiSie był członkiem ROPu, a potem Przymierza Prawicy, cały czas jest członkiem NSZZ Solidarność w Kopalni, jeździł na ryby z Rajmundem Stanisławkiem, kombatantem AK. Od dawna przyjaźni się z posłanką z Pajęczna.

Nie mieszaj do tego senatora, Był najbliższym współpracownikiem Marszałka Sejmu Marka Jurka, który był przeciwnikiem senatora w wyborach do senatu w 2007 r. Tak samo jak Chrzanowski i Matyśkiewicz. To do nich przyjeżdżał marszałek. To jemu Chrzanowski przygotował specjalny lokal w wieżowcu na kwiatowej. Do PiSu wszedł razem z Jarkiem Brózdą na mocy porozumienia Przymierza Prawicy z Prawem i Sprawiedliwością.

Najbliższy współpracownik Pana Senatora.....

Tego samego co tak się ściskał z wicestarostą?

No to koniec kariery politycznej.....

,,Brak jest dostępnych dokumentów "-ale czy to oznacza że nie donosił ?---------- nie.

Z tego dokumentu wynika że brak informacji na temat Pana osoby na tamten czas , Wałęsa tez był zlustrowany tylko przez przypadek wypadła teczka z szafy i kuku . dzisiaj odtajniono jakieś akta nowe i są kwiatki . 

Marek? NO CÓŻ Z FAKTAMI SIĘ NIE DYSKUTUJE. MYŚLĘ ŻE MA WIELU DONOSICIELI W TYM ZAGŁĘBIU BEŁCHATOWSKIM i dobrać się do tych płytek kapusoów.

Nie przyjeli mnie do PIS bo nie byłem w PZPR...

Ja też się chciałem do nich zapisać ale wyciągneli mi dziadka co był w Wermachcie

mam odruch wymiotny, kiedy tylko widzę kolejną próbę zaistnienia nauczyciela wf - niezależnie od tego, czy Włóka był, czy nie był tym, o co się go posądza. co to miasto zawiniło Bogu i ludziom, że rządzą nim lub chcą rządzić nauczyciele z przerostem ambicji? z drugiej strony - Włóka za tą bańkę co to ją zarobił w PGE będzie mógł się bronić przy pomocy dobrych adwokatów. kto wie, może nawet w sądzie wreszcie któryś z nich wuefistę przeczołga?

To co jest w ipenie to jest nic . Najleprze perełki to ludzie mają po domach o czym świadczy szafa w domu kiszczaka i jej zawartość która bolka wykończyła

Ciekawe ilu działaczy solidarności donosiło na swoich kolegów za garść drobnych i większe kartki na mięso?

KO podobnie jak TW współpracował w sposób konspiracyjny. KO podobnie jak TW można było wykorzystywać nie tylko do zbierania informacji, ale także do inspirowania działań, na których zależało SB. Podobnie jak w przypadku TW przed pozyskaniem KO odbywano z nim rozmowę werbunkową. Nie pobierano jednak od KO pisemnego zobowiązania do współpracy. Także po werbunku stosowano wobec KO mniej restrykcyjne procedury niż w przypadku TW, np. KO udzielał z reguły ustnych informacji. W praktyce niektórzy KO bywali dla SB cenniejszym źródłem informacji niż niejeden TW.

Widać że Edwado wraca na arenę

Na wszystko najłatwiejsza odpowiedź: WYBORY. Nie odpowiadać merytorycznie, próbować wyśmiać drugą stronę hasłem "wybory". Nawet jeśli to co? Czekamy na rzeczową odpowiedź.

a taki amerykański

Bardzo ciekawie zapowiada się kampania wyborcza. NAJWYŻSZY CZAS WYCIĄGNĄĆ PAPIERY Z CZARNEJ TECZKI

dodaj komentarz