Rejestracja i logowanie

Część mieszkańców Bełchatowa i okolic bez prądu. Na których ulicach PGE planuje wyłączenia?

Wydarzenia 23-05-2020 Autor: Emste Foto: Pixabay
8

Mieszkańcy Bełchatowa i okolic muszą przygotować się na kolejne przerwy w dostawie energii elektrycznej. Od minionego piątku, 22 maja, PGE zaplanowało kolejne wyłączenia. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Po raz kolejny, PGE Dystrybucja poinformowało o planowanych wyłączeniach prądu w Rejonie Energetycznym Bełchatów. Pierwsze utrudnienia rozpoczęły się już 22 maja. 

Energii elektrycznej zabraknie m.in. Emilinie, Woli Mikorskiej, Domiechowicach czy Ławach. Lista jest jednak zdecydowanie dłuższa, i znajduje się na niej wiele bełchatowskich ulic – utrudnień mogą spodziewać się mieszkańcy ulicy Grabowej, Myśliwskiej, Zakątek, Czaplinieckiej, Ustronie, Spokojnej, Zacisze, Łącznej czy Wrzosowej. Pełną listę znajdziecie w tabelach pod artykułem.  

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Tematy o których mieszkańcy wcześniej już wiedzą niż ten portal dd. Ale nie ma o czym pisać to lepszy rydz niż nic.

Powinno być : Część mieszkańców Bełchatowa i okolic bez czystego powietrza, wieczorny smród nie do zniesienia, Urząd Miasta na niektórych ulicach planuje wietrzenia.

Pisiory powoli wygaszają Bełchatów.

Greenpisiory

Ja mam swój prąd a PGE kradnie mi nadwyżki i sprzedaje innym. Niech padnie ten piec śmieciuch i te nieroby.

ja pradu nieuzywam

Przyzwyczajać się. Zamkniemy kopalnie i elektrownie, to tak już będziecie żyć. Chyba, że od braci Niemców eko-prąd kupicie.

Za dużo od braci Niemców nie kupią, Niemcy za ekoprąd płacą rocznie około 6tys. Polaka nie stać na taki luksus, kiedyś średnia kwota na zagraniczne wakacje

dodaj komentarz
Czytaj także