Rejestracja i logowanie

Cząstkowe wyniki wyborów [27 z 28 komisji]

Wydarzenia 04-11-2018 Autor: rafkur
251
Cząstkowe wyniki wyborów [27 z 28 komisji]

Ostatnia prosta wyborów na prezydenta Bełchatowa. Mimo niepełnych danych, wiadomo już, że prezydentem Bełchatowa przez kolejną kadencję będzie Mariola Czechowska.

Wyniki 27 z 28 mówią o wyraźnej przewadze Marioli Czechowskiej, która wygrywa wybory prezydenckie, ponieważ wynik z ostatniej komisji nie jest w stanie zmienić zwycięzcy. 

Mariola Czechowska - 9853 (51,9%)

Dariusz Matyśkiewicz - 9137 (48,1%)

komentarze (251)
Dodaj komentarz

Jestem pod wrażeniem panoramicznych bilboardów pani Czechowskiej. Brawo dla specjalistów od wizerunku za odwagę i pomysł. Dziwię się panu Matyśkiewiczowi że uznał to zdjęcie do wyborów. Według mnie to brak wyczucia by taką sylwetkę wstawić na plakat wyborczy. W drugiej turze zauważyłem nieco inną wersję, ale to już było zdecydowanie za późno.

A M.CZ już zapowiedziała przez wyborami że przywróci do pracy obecną Dyr SP3, co to na przerwie sex z nauczycielem uskuteczniała i została za to zawieszona w obowiązkach. Mniejsze zło co???

Panie Ireneuszu Owczarku dziękuję (choć nie wiem tak naprawdę za co) już panu! Pani Mariolu proszę wybrać kulturalniejszego managera.

Cwany Dolsat jak co wybory już zresztą po cichu kreował od początku swego kandydata. Ludzie jednak nie tacy głupi.

Pełno tutaj komentarzy o tym, że jak się komuś nie podoba to może się wyprowadzić. Tylko, że tak właśnie ludzie robią. Wyjeżdżają na studia i nie wracają, bo nie mają do czego. A jak wracają to chyba tylko po to, aby być bliżej rodziny. Moja klasa w liceum liczyła 32 osoby. Z tych osób tylko 2 są na stałe w Bełchatowie. Reszta rozproszona po Polsce. Dziwi Was to? Niedługo Bełchatów stanie się miastem o średniej wieku 60 kilku lat. A dlaczego? Bo ludzie głosują na osoby typu Czechowska "bo ładnie kobitka na zdjęciu wyszła, niech ma kolejną kadencję"... A może właśnie Matyśkiewicz ruszyłby coś naprzód? Może coś by zmienił? To, że jest znany w Bełchatowie od dawna nie oznacza, że chodziło mu tylko o zajęcie stołka. Może się mylę, tego nie wiem, bo niestety nie będziemy mieli okazji sprawdzić jego rządów.

Matyśkiewicz już był i zatrudnił brata w spółce miejskiej.

Przekonał mnie swoją osobą. Nie przekonał mnie swoim zapleczem. Podczas kampani dawał do zrozumienia kim będą jego zaufani.

Nie, nie dlatego. Dlaczego? Bo nie ma tu szansy na dalszy rozwój. I prawda jest taka że ani Czechowska ani Matyśkiewicz tego nie zmienią. W tym mieście nawet "ściągając" inwestorów można co najwyżej stworzyć więcej miejsc pracy, ale nie dać młodym szansę na rozwijanie się. Bełchatów nigdy nie będzie jak większe miasta "studenckie" i młodzi wciąż będą wyjeżdżać niezależnie od tego kto będzie u władzy.

Po pierwsze to nie ma tu pracy dla młodych bez układów. Jak młody ma starych na zakładach to może liczyć że go wcisną, a jak nie ma to lipa.

Marys sam sobie strzelił w kolano przez co przegrał a pomógł mu w tym Gowin gdyby nie klepał się z ta marionetka z PiSu to pewnie wygrał by te wybory a tak pokazał ze jest dwulicowy bo jeśli mówi się ze jest się ANTY PiS a niedługo po tym Gowin daje poparcie to rachunek jest prosty. Ja tez miałem poprzeć Matysa i dużo ludzi z mojego otoczenia ale po tej zagrywce z Gowinem oddałem głos na Mariolę bo nie lubię ludzi którzy zaprzeczają sami sobie są dwulicowi tak jak to pokazał Darek wiec pretensje w tym momencie może mieć sam do siebie

Mógł startować sam, odłączyć się od ludzi co to położyli oczyszczalnie i odpowiedzialni są zwrot dotacji. I ten ruch z Gowinem.

Porównajcie sobie obie tury. Wniosek jest prosty - ludzie głosowali bardziej przeciw Matysowi niż za Mariolką. Zresztą wielu mówiło, że wybiera mniejsze zło. Antypatia i brak zaufania do Matysa wzięły górę.

Dokładnie. Też glosowalem przecim niemu a nie za nią. Nigdy wiecej Plusa u wladzy.

Porażka belfry znowu u władzy. Gówno z tego miasta będzie. Pajace nie poszły do wyborów i pijaczke wybrali. Miała 10 mniej i wygrała głosami swoich poplecznikow którym rozdają stołki. Frekwencja 20 proc. Wstyd. Trochę ponad 18 tys poszło do wyborów. Znów będzie rządzić Radomsko w Bełchatowie

Najwazniejsze ze nie Plus. Oni mieli juz swoje 12 lat. Ale to juz bylo, minelo i mam nadzieje ze juz nigdy nie wroci.

A czy Pan Matyskiewicz i ludzie Plus-a pogratulowali juz zwyciestwa Pani Prezydent? emoji

Zdjecie z bilbordow zawinilo! zwolnic fotografa! Pani Mariola o wiele ladniejsza. A Pan Matys - no coz, kazdy widzial, bo jego bilbordow w calym miescie zatrzesienie.

Oni wszyscy w Plusie mieli takie ****owe zdjęcia emoji Naprawdę trzeba być idiotą żeby zaakceptować to do druku!!!

Brawo Pani Mariolu! Wierzyłam w Panią! glosowalismy cała rodziną! Gratulacje!

No to najwyzsza pora posprzatac te bilbordy z panem D. M. bo strasza w calym miescie. Gdzie nie spojrzec to wszedzie on. Miasto cale tym zasmiecone!

Tak gowinowi loda a Markowi w ****.

Mam nadzieję że w Zelowie nie Jachimek.

A kto został wójtem w Drużbicach?

Teraz Mariola się musi wziąć za wredną Skorupe. Za tą zagrywkę... oj skorupa drżyj bat tuż tuż. Hi hi hi...

No a koledzy z Plusa pewnie juz w myslach cieple posadki porozdawane mieli i sie na nich widzieli. a tu taki ciosemoji Ach, coz za wspanialy dzienemoji

Matys jak nie chrzanowskiemu to teraz gowinowi wchodził nie powiem gdzie żeby się na stołek wdrapac, czy to na prezydenta, czy vice.

Tumanie belchatowski a byłeś coś załatwić w urzędzie a miałeś łaskę zobaczyć prezydenta czyli babe prezydent. Pajace głupi nawet ta twoja psychiczną prezydent nie brała udziału w debacie.

A takie poparcie w internecie mial, ojjpjjoj a tu taki zonkemoji

Koc nowym wójtem

Czyli,MY nie Tacy głupi BEŁCHATOWIANIE

Darek podziękuj skorupowej i ulce dudek niteckiej za przegraną!!!

A mądrzy wcale

Nie kindle tylko kibole miało być *

Wie ktoś jak gmina Bełchatów i gmina Kluki...kto wójtami

Koc, Kaczmarkiewicz

Kamil ..... popłynął

To super. jezeli to prawda

No to Matus-busie masz ripostę za podpięcie się pod pisiorow i Gowina na drugą turę wyborów, karma wraca. Czy to PiS czy PO jedni i drudzy siebie warci. Kłótnie, awantury, a tak naprawdę my jako wyborcy jesteśmy tylko mrowkami w ich systemie. Kiedyś lali się kindle i było źle, teraz wojna na partie polityczne i czym to się różni od siebie? Brawo Mariola i podwójne brawo za odcięcie się od partii przed wyborami, są tego owoce w przeciwności do Pana Matyskiewicza, który poszedł w odrębnym kierunku.

pije z radością, że ładziak przegrał

Ja też. Jeszcze niech swoją pustą Lasencę zabierze z PGE, bo wszyscy się śmieją z jej umiejętności i są wk.... na to jak się tam dostała.

Ładziak wygrał z tego co wiadomo

Kluki Kaczmarkiewicz

Jaka opcja?

chyba mniejsze zło. Nie było w tym roku dobrego kandydata. chyba najlepszy był jednak Marian.

Już widze ten tłum pieniędzy z zewnątrz lecący dzwiami i oknami do Bełchatowa HI HI HI HA HA HA

W Zelowie Jachimek?

A co w Gminie Bełchatów?

Konrad Koc!!!!! Nareszcie koniec Ładziakowych rządów! Baby i układy go wyprowadziły na manowce emoji

Sam odjechał, bufon, kłamca, kombinatorek i .... Zobaczycie teraz kto to był ładziak. 30-11 ma sprawę karną za drogę w Dobrzelowie. Marczak, Rutowski ...weg

Za która drogę?co tam Ładziak namieszał?

Ładziak Gmina Bełchatów Jachimek Gmina Zelów Szczytowski Gmina Rusiec

Koc wygrał, nie Ładziak

Nie rozumiem jak ta pani mogła wygrać, to była najgorsza prezydent tego miasta od powrotu demokracji. Nie mówię o tym jako mieszkaniec Bełchatowa, gdyż nim nie jestem, ale w tym mieście pracuję 30 lat i wiele razy współpracowałem z UM w Bełchatowie.

Takich mamy mocherowych beretów w tym mieście.

Podobno Kaczor Gowina już wezwał i wyzwał. Po kiego ch.... zes tam pojechał, jak zwykle wpieprzasz sie gdzie nie trzeba i nasz TW belchatowski poszedl w pis...du

Trza wypierdalać z tego miasta bo tu **** emeryci którym kit nawciskała zagłosowali na nią. Co szczęki wam nowe zafunduje ?

Droga wolna. Walizki juz spakowane? emojiemoji

A teraz dobrze się przypatrzcie, bo drugie dno tych wyborów dopiero będzie widać. W najbliższych miesiącach.

Niech teraz pogoni zaciąg pozabełchatowski, nieukład się z gryczką i znajdzie i namówi do współpracy mądrych bełchatowian to zmieni swój wizerunek uspokoi się i wroci do równowagi. Inaczej zgłupieje.

Zagłosowałem, zgodnie z obietnicą. Ale jeśli utrzymają miejsca pracy ludzie ze Zduńskiej itd, to będziemy się gniewać...

Wiesz gdzie ona ma twoj gniew?

Bo w DPS kuracjusze liczą

Mariolka, Pogoń Misiewiczów z KOPALNI i ELEKTROWNI i PGE. WYNOCHA DO RADOMSKA, PAJĘCZNA, DZIALOSZYNA, BOGATYNI!!!

Właśnie. Oni się budują w Bełchatowie, na Binkowie i Ludwikowie, czyli liczą, że już tu zostaną do usranej śmierci. Wypad stąd!!! Oczyścić kopalnie, elektrownię, spółki z tego robactwa.

Miasto mocherów Bełchatów miasto mocherów

To wyjedz stad. Nikt cie tu nie trzyma. Nie bedziemy plakacemoji

Hmmm ta kobieta pokazała swoją arogancję tym że nawet jej się na debatę przyjść nie chciało. Teraz w radzie miasta ma aż dwóch przedstawicieli. Nawet jak sie z Gresiem wuefistą będzie trzymać i tak nic nie ugrają bo nie będzie większości. Dziewne to głosowanie mieszkańców naszego miasta takie troche nie logiczne. No cóż nasze specyficzne miasto. Ważne że ławek na mieście więcej powstanie elyta będzie miała się gdzie wyspać jak napoje wysokoprocentowe umęczą. A ile imprez bedziemy mieli hmmmmm bajkowo. Pytanie czy Pan Owczarek dalej zostanie bo to troszkę dziwne żeby ktoś z Radomska był wiceprezydentem. Czemu u siebie nie startuje w mieście? Bo każdy tam go zna i wie co z niego za fachowiec? No nic no nic

lepszy wuefista niż konfesjonalista :-) wygląd, ogłada - zazdrość Cię ogarnai?

Mariola na 5 lat dostanie kredyt zaufania, mam nadzieje ze za 5 lat będzie miała lepszych kontrkandydatów.

Masakra że wygrała emoji kolesiostwo dalej bedzie stołki grzać przez 5 lat emoji emoji

Kolesiostwo to by bylo jakby Matyskiewicz wygral!jeszcze prezysdentem nie zostal a juz sie przeciez ukladal emojiemoji

Zazdrosny plusior co kopa w **** i won z Bełchatowa

Mariolu Proszę Cię, ale kibel na Naruta to wybuduj abym nie musiał pod Twoim oknem lać emoji "Twój wyborca"

Ciekawe jak sie xzuje teraz p.Skorupa oby sprawiedliwosc w koncu ja dopadla koniec z cieplym stolkiem do pracy za 2 tys to ja nauczy szacunku Gratulacje wierzylismy w Pania glosowalismy cala rodzina na Pania nalezalo sie najlepszy prezydent jakie to miasto mialo

A gdzie ta emerytka do roboty?

Ona nie taka emerytka, tak wygląda tylko

I co ??? nawet wchodzenie w tylek PiSowi nie pomoglo buhahahaha Jeszcze prezydentem nie zostal a juz tylko sie ukladal! i to sie na szczescie zemsiloemojiemoji Brawo Bełchatowianieemoji Pokazaliscie ze plusiakow macie gleboko gdziesemojiemoji

Pani Mariolu oby pani wygrała ! tak dobry człowiek i serdeczny emoji

Nie ma wyników tylko z DPS. ILU TAM MOGLO GLOSOWAC? 50 WYBORCÓW?! NIC JUZ WYNIKU NIE ZMIENI.

nie śledziłem, jak to jest podpowiedzcie, czy Grzegorz od Marioli coś dostanie ? 

Kopa w d.....

Dostanie tyle ile ludzie sobie dopowiedzą. Poczekajcie cierpliwie to się dowiecie, a nie wierzycie we wszystko co ludzie w internecie napiszą. Ludzie są zawistni i drugiemu człowiekowi koło **** zawsze chętnie narobią przy pierwszej lepszej okazji.

buziaczka w policzek na pewno.

Prognozowałem wynik 52-53 do 47-48 dla Pani Prezydent Czechowskiej! Napisałem to w piątek do jednego z kandydatów. Mówcie mi Demiurg! emoji

A w Klukach liczą i liczą...

Chyba w kaszewicach bo kluki i parzno policzone!!!

"Rozliczymy Panią w pazdzierniku-listopadzie"- mówili. No to rozliczyliscie idioci...

Idiota to cie zrobił

A ela k. znowu nie trafiła z poparciem. Buhahaha!!!

Nawet tak ważna osób jak prezes BKL w Plusie nie pomógł. Brawo Mariola

Serdeczne gratulacje Pani Prezydent! Brawo! Cieszymy się całą rodziną!!! emojiemoji

A jak w gminie ktoś wie...

Koc wygrał 24 glosami

Zajebiście!!!!

W gminie wygrywa Konrad Koc!

Może wreszcie Ładziak zajmie się czymś innym. I zabierze Sylwię z PGE.

Czy pan Darek znowu będzie na Czyżewskiego zezwolenia na prąd wydawał ?

Nie widziałem ale w okienku podobno lepiej sie prezentuje niż na bilbordach

Kolejne lata stagnacji..... i Pani prezydent, ktora i tak nie ma nic do zaoferowania.

lepsze to niz "dokarmianie" swoich emoji

Mocherowe berety cieszta się. Z własnej głupoty hahaha

Gratuluję Pani Prezydent! Liczyłam na Panią i jest wygrana. ZASŁUŻONA!

Darek, gdybyś nic nie robił pomiędzy pierwszą a drugą turą, to wygrałbyś wybory. Niestety dwie błędne decyzje spowodowały że wynik jest, jaki jest. Pierwsza decyzja to poparcie Gowina, który w Bełchatowie ma dużo przeciwników i druga to pseudo poparcie PiS ze starostą na czele. Ten znowu ma opinie nieudacznika i nieroba. Czy naprawdę tego nie wiedziałeś?

Matysa zgubił pomysł z holdingiem.

Pycha go zgubila!!!

Za szybko poczuł się zwycięzcą.

Myślę, że Pani Prezydent powinna podziękować Gryczce za poparcie Ziemi. Gratuluję zwycięstwa!

Piotrowi elektromonterowi z KWB i Pis nie pomógł. Brawo Bełchatowianie, już raz mieliśmy elektryka z Gdańska.

NIE MA MOCNYCH NA MARIOLĘ...!!!

Grzesiu dostanie coś od Marioli, którą tak ostro krytykował przed II turą ?

Brawo Bełchatowianie! To jasny przekaz, że nie chcemy PiSu w naszym mieście! Ani ludzi, którzy już byli i nic dla tego miasta nigdy nie zrobili.

"Nie ma mocnych na Mariolę, Którą całowałem w szkole. Nie ma mocnych w każdym klubie, Tylko ona tak "Wygrywać umie!!! Brawo

No i dobrze. Mniejsze zło emoji

A kto. Wojtem???

Konrad Koc z PiS

To zasługa PGM_u zrobił dług a wybudował piękny Sąd Jabłoniowy Hahah jak to na konferencji się wypowiadał Zarząd Spółki

No i wyjeba....latego co to zrobił.

Ludzie głosujący na Czechowska mózgu nie maja. Zostawic takiego klamce żeby decydowała naszym miastem?

a gargramel to prawdomowny? xD

Witam chyba nie wiesz co piszesz

to PiSowi wyszły wojenki, ostatnie dwa tygodnie przespane, a można było dumę schować głęboko i byłaby wygrana w pierwszej turze i nie było by wstydu. Czy Mariola zlituje się nad Grzesiem, który tak ostro ją krytykował przed II turą ? Dogadali się ?

Wygrała moim zdaniem zasłużenie bo naprawdę dużo zrobiła, ale,zawsze jest jakieś ale w tym przypadku to vice z radumska. Naprawdę w Bełchatowie czy cywilizowanym mieście nie ma nikogo kto by się na to stanowisko nadawał, naprawdę trzeba brać buca z tej "niedorobionej wioski?"

Nic dodać nic ujęć

Ty se uważaj. Urodziłam się w tej niedorobionej wiosce.

No to peszek!!! Tu sie rodza same hamburgi

w Radomsku?

Ale super , Brawo dla Pani Prezydent

A pan Darek jeszcze 3 dni temu taki pewny siebie był. Na szczęście bełchatowianie poparli Mariola.

Zgadzam sie bo juz nawet stanowiska podzielili między sobą A Tu lipa haha Ciekawe jak teraz Skorupą się czuje!!!

Darek zgubili Cię doradcy w tym jeden przewodniczący Pan A

Gdyby nie Chrzanowski i Olszewski za plecami...to pewnie by wygrał.

Nasrajcie jeszcze z 10 pomników smoleńska, dawajcie kasę rydzykowi i calujcie prezesa w tyłek, bo tylko w tym kierunku potraficie iść z Mariola na czele...

Mówiły jaskółki że nie dobre spółki.

Super!!! Gratulacje Pani Prezydent.Teraz dopiero łyso będzie całemu Plusowi i radnej Skorupie Ewie zobaczymy czy też będzie z podniesioną głową udzielać wywiadów.

Kler sie cieszy

Mariola gratulacje. Życze powodzenia na następną kadencję.

Nie rozwiodla się tyko 4 fionse miała lubię ją

Co miała????

Brawo mieszkańcy Bełchatowa !!!

Dokladnie przez 12 lat Marek 'silnoręki' dużo rozdawał.

To był tzw pocałunek śmierci dla darka od pisu

Moja wyprowadzka 6 lat temu na studia a następnie za pracą była najlepszą decyzją w moim życiu. Dziękuję, dobranoc.

Skoro tutaj nie mieszkasz i wybory Cię nie dotyczą, to po co się w ogóle wypowiadasz?

Bo mam tutaj liczną rodzine i interesuje mnie ich dobro

To sciagaj ich do siebie. Kupie wam bilety w jedna strone.

Chamstwo!!!

No skoro im tu tak strasnie zle to co tu robia? nikt nikogo nie zmusza by tu mieszkal

jak pracujesz na kopalni to ci zapewne dobrze, nie każdy ma plecy na zakładach

Brawo nalezalo sie Pani Gratulacje wreszcie bedzie normalnie

Jakie to czasy, że normalnością nazywamy brudne miasto, Radomsko w UM i dewastację parków...

W DPS tyleeeee głosów mają, że nie mogą policzyć?

mniejsze zło, lepsze 9 lat stagnacji niz 12 rozdawnictwa

Żegnam. Wyprowadzam się

Powodzenia

No paaaa

Nic nie pozostaje, nie ma co się dziwić że ludzie uciekają, jak robi się jeden wielki burd...

widzę że w tym mieście zdania podzielone, nie oceniajcie najlepiej oceńcie sami siebie wy dobrze postępujecie

Mariola wygraj!!

Złe mial zdjęcie na plakatach. Nie twarzowy. Wyglądał jak gargamel i zle mu z oczu patrzylo.. a ona fajna babka uśmiechnięta miła i wygrała..ludzie to wzrokowcy wyczuja czlowieka.

Pan Matyskiewicz gargamel a pan Musiała klakier

Wyglądał jak zboczeniec jakiś.

Normalnie strach z domu wychodzic, bo gdzie nie spojrzec tam on wisi i ta jego straszna fota!

Gratulacje! Tak miało być! Nie popieram politycznych „gierek” naszego starosty i reszty spółki.

nie rozwiodła sie to bzdura idioto

Ma meza tylko na papierku, spytaj sie mariolci czy z nim mieszka emoji

Tragedia, tak wszyscy narzekali a znowu ją wybrali, totalne dno. Ludzie i to miasto niczym się nie różni od wsi i wieśniaków... Jacy mieszkańcy taki prezydent...

Możesz wyprowadzić sie do warszawki,wielkiej metropolii. I nie obrazaj mieszkańców wsi. To tobie słoma z butów wystaje!

mniejsze zło, lepsze 9 lat stagnacji niz 12 rozdawnictwa

Wielka porażka dla wszystkich

Belchatow wybral wygolona wytatuowana kobiete ktorej wladza uderzyla w pierwszej kadencji . Rozwiodla sie rozbila rodzine nie ma zasad . Tacy nami rzadza.

A ten drugi to niby ladny??? nawet z plakatow straszyl, a co dopiero w realuemoji

A co Cię to obchodzi jej rodzina???? Może zajmij się swoją.

No i Grzesio schował strój do szafy wuwfisty A wyciąga strój wiceprezydenta brawo brawo brawo

Chyba strój klakiera.

a kto wójtem?

Wielka porażka Wysockich, Starosty i Plusa emoji

Mariola musisz !!!!

27 komisji z 28: Mariola Czechowska - 9795, Dariusz Matyśkiewicz - 9215

Shrek ze swoja bandą już mieli swoje 5 min...co.dobrego zrobili nic !!galerie brak dworca...stare odgrzewane kotlety nie są dobre . A nasza Pani prezydent może i mało gada może obsadza sobie ludźmi spoza miasta ale są parki ,parkingi ,chodniki , płacę zabaw ,skate parki ...coś się dzieje coś dla rodzin ...dzieci..3mam kciuki za panią...

haha a nasza pani prezydent.... zrobila dworzec dala prace ludziom z rodziny etc skoncz pierdoly gadac cymbale i wylacz kompa

grzesio teraz będzie wice. I kolejne lata pasożyt będzie na garnuszku państwa. A Shrek przegrał, bo zamiast po pierwszej turze zabrać się za robotę, to leń robił zdjęcia z pisiorami. I poszło mu to jak krew z du..y. I braciszek musi kolejne lata na banicji karierę robić.

Gratulacje jestem szczesliwa

Piotr pozostanie a wieki elektromonterem! Buhahaha!!!

Szczęśliwej drogi już czas PLUS

Tragedia czas zmienić miejscowke

Żeby tej chorągiewki zaraz nie odwoływali... Gryczka myśli, że coś ugrał poparciem. Powodzenia.

Mimo, że nie oddałem głosu. Moje gratulacje Pani Prezydent.

znowu 5 lat bedzie cisza o ludziach plusa, az do wyborow gdzie "ile to oni nie robia dla belchatowa" xDDDDDDDDDDD

Kto odda za banery?!

lepsze 9 lat stagnacji niz 12 rozdawnictwa

Kto wójtem?

Mam nadzieję, że nie Ładziak, który wkręcił swoją Sylwunie do PGE na Węglową.

Żeby chociaż ona ladna byla...

Przejrzyj się w lustrze.

Greatulacjr

Nauczyciel za prezydenta masakraaaa. Polak zadowolony bo posadke utrzyma za 14 tysiecy.

Chyba lepszy nauczyciel niż teolog.

Szczerze mówiąc, jest mi to bez różnicy kto z nich. Jacy mieszkańcy, tacy przedstawiciele u władzy emoji

Ta kobieta nawet kiełbasy wyborczej nie obiecała bo bała się wystąpić w debacie...

Masakra. Jak ona wygra to Bełchatów będzie przegrany. BĘDZIE GORZEJ NIŻ JEST.

Starosta do radumska won!!! Brawo Mariola!BrawoBełchatów!

Do Milczanowskiej wynocha.

Nawet Janusze i Grażyny lepiej by wybrali gdyby pierwsza tura nie poszła tak chu..jowo. Wiadomo Mariolka z każdym innym kandydatem by przegrała ale z Plusem ZAWSZE WYGRA.Bełchatów rzyga na plus.

Bałem się że znowu w 3 króli , będzie orszak Chrzanowski Matyskiewicz Kaczorowski.

A nie Olszewski? xD

To co tero z Grzeskiem?

Trampki, kostium i na siłownię

zostanie twoim szefem gamoniu emoji

plus rządził tyle lat, i co zrobił, oprócz placu narutowicza i sprzedania dworca PKS? podpowiem: nic.. i bardzo dobrze że przegra. nienawidze pisu a i dobrej opinii o pani prezydent tez nie mam, ale juz wolalem na nia zaglosowac bo jak sobie pomyslalem ze ktos znowu by wrocil do wladzy zeby sie tylko nachapac to mnie skreca

Super P.Mariolo na Panią głosowałem

Piękny wieczór. Pluskwy na kolanach.

Za Mariole.

no pluszaki baj baj korytko

A jak tam pan starosta?

Ma ktoś info z Kluk?

Ręce opadają nawet nie przedstawiła swojego programu i pani nikt wygrywa to świadczy kto tu mieszka same Janusze i Grażyny syf

Jak ci zle to co tu jeszcze robisz? droga wolna. jeszcze ci bilet w jedna strone zafunduje.

Widac, że materiały wyborcze Marioli do Ciebie nie dotarły.

Możesz sie wyprowadzić...

PO JAKIEGO GRZYBA WAM TE WYBORY ??? WYJDŹCIE ZE WKOPU MŁOTY ! 

Oj chyba nasz starosta będzie płakał emoji

no i po holdingu emoji)

mariola wygra

Zgadza się, ludzie wybrali mniejsze zło. NIGDY PLUS !!!

Ma ktoś info z Kluk?

A jaka frekwencją ostatecznie? 70% przeciwko takim kandydatom?

ZAJEBIŚCIE !!! CZ3CHOWSKA SKOSI TRAWE ODŚNIEŻY DROGI ZBUDUJE PARKINGI ETC... WSZYSTKO W NASZYM MIEŚCIE JEST W PORZĄDKU ! PANI NAUCZYCIELKA DA JEDYNKĘ LUB WPISZE UWAGĘ A RODZIC PODPISZE. MASAKRA, KACZYGRÓD

Pokazales swoja kulture osobista dlatego Matys przegrywa

X kur** D ona nie jest z PISu

POWIEDZ TO TYM CYMBAŁOM CO NA NIA GLOSUJA !

A **** GR\/CZKA JEJ DAJE POPARCIE... W NASZYM MIESCIE RZADZA NAUCZYCIELE HAHAHA SZKOŁA, TYLKO SZKODA ZE PRZETRWANIA !!! MASAAAKRA. KUDAJ SZYMAŃSKA GRYCZKA I CZECHOWSKA emoji CZEKAMY NA KANDYDATURE CIENKOWSKIEGO NA PREZYDENTA POLSKI !

Pamiętaj ze matys zanim został wickiem u chrzana był nauczycielem religii

Nie no lepiej żeby rządził Matys i Chrzan

CIENKOWSKI TO PISIOR ZATWARDZIAŁY

Kibicuje Panu Matyskiewiczowi, przynajmniej ma swoją rodzinę!

pocałunek zadziałał - Matys dałeś d....

Prusakom micha uciekła spod nosa emoji

Iwpizduwylondowal

Ahahahaha a tak plusiory w komentarzach jadem pluły, tak stara Skorupa się produkowała dla Dolsat-Plus, 15 minut ją puścili w TKB. Matyśkiewicz takie znakomite poparcie Macierewicza, Gowina i co się stało? emojiDD

wszyscy na Ciebie głosowaliśmy Mariola. trzymaj się, to trudny okres ale dasz radę!

zalosni jestescie, na takich nieudacznikow glosowac, ale jacy kandydaci tacy wyborcy ich

Co, plusiorze już się na posadkę szykowałeś? emoji No ale nie dziwie się, Matys już stanowiska poobsadzał, już tacy pewni byli, już się witali z gąską tu nie wyszło

A, no i dla jasności, nie miałem planów na posadki, mam bardziej uczciwe plany niż siedzenie i grzanie dupska jak wasi kandydaci i inni, jak każdy pisior, każdy peowiec, każdy inny pakujecie wszystkich do jednego wora, dlatego bełchatowianie się wstydzą tu mieszkać, bo mieszkają wśród gnid takie jak wy, gnid które tylko plują jadem i nie myślą o zrobieniu z Bełchatowa miejsca, do którego będą przyjeżdżać ludzie, a nie stąd uciekać.

nie jestem za zadna partia pajacyku, dla mnie ci ludzie to smieszne pacynki i nic wiecej, a glosowanie na takich ludzi, ze w finalnych wyborach jest Czechowska i Matyśkiewicz to jest komedia, no i co? juz nie masz argumentów żeby zagluszyc swoja glupote? Bo jak patrze na taka zawisc u ciebie, to az smiac sie chce, nie dość że idiota, to pajac emoji

Super!!!!!!!!

Nie ważne kto wygra...Bełchatów nie może nadal stać w miejscu...czas do pracy.

ale super!!!!

Dyrektorze muzeum to Ty?

mniejsze zło wybrane

ale ześ bąka puścił, kolejne 5 lat spadochroniarzy, pomników i 5 lat zmarnowane

dodaj komentarz
Czytaj także