Rejestracja i logowanie

Chciał ominąć psa, uderzył w drzewo

Wydarzenia 06-08-2018 Autor: agula Foto: OSP Łobudzice
31

Dzisiaj rano o godzinie 4:45 w miejscowości Łobudzice doszło do wypadku. 21 - letni mieszkaniec Zelowa stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo.

Kierowca opla vectry jechał drogą wojewódzką 484 w kierunku Bełchatowa. Nagle kierujący samochodem zauważył na drodze psa, 21 - latek chciał wyminąć.

- W wyniku tego manewru mężczyzna zjechał na przeciwległy pas, stracił panowanie nad kierownica i uderzył w rosnące na poboczu drzewo - informuje Ewelina Maciejewska z KPP w Bełchatowie

Wraz z mężczyzną w samochodzie podróżowały jeszcze dwie osoby. Wszystkich przewieziono do szpitala, najbardziej ucierpiał 23 - letni mieszkaniec Zelowa, który trafił na oddział z urazami głowy. Kierowca opla był trzeźwy.

komentarze (31)
Dodaj komentarz

Według mnie gdyby jechał z normalną prędkością to by nie skasował aż tak samochodu emoji

To wina psa

Nie wiem, co w tym dziwnego, że gość chciał ominąć psa. Przecież to odruch. Parę razy widziałam już skutki wypadków, spowodowanych przez zwierzę, niedawno przez lisa, którego kierowca też chciał ominąć. Żal chłopaka, pasażerów i samochodu, a karę powinien ponieść właściciel psa. I to solidną.

Na wioskach jest to dosyć popularne zjawisko iż brama na oścież otwarta i Psinki mają tułaczki po całej mieścinie w poszukiwaniu Przygód.

przez tułaca młody chłopak życie by stracił

Ten piesek to i mi dziś wyskoczył, gdyby koleś jadący z naprzeciwka nie dał po klaksonie i gwałtownie nie wyhamował to myślę że również zaliczył by drzewo , piesek mały czarny biegał po całej ulicy

Po 'uszkodzeniu' a wręcz kasacji fury widać iż Szanowny młody kolega 'trochę' przekroczył prędkość a dla życia 'burka' postawił na szale właśnie i współpasażera. Na całe szczęście Pasy Bezpieczeństwo uratowały tu zdecydowanie Życie.

Jakie pasy ? wiem że były nie tknięte bo są za młodzi na ich używanie a licznik zatrzymał się na 90 (przy ograniczeniu 40)

Przy 90 bez pasów to współpasażer wyleciałby przez szybę..

Gdyby był hycel problem by się rozwiązał, a i ludzie bardziej by pilnowali swoje psy co by nie chodziły samopas.

no proszę to już bury kundel ważniejszy niz człowiek, do czego to podobne, zabijaja dzieci nienarodzone i nie mają dla nich litości, a nad zwykłych kundlem zdechlakiem się litują. fuuj

sam[a] jesteś zdechlak!!

kundlem zdechlakiem? wyobraź sobie że ty też "zdechniesz" chociaż nie jesteś psem. Każdego to czeka. Nie ma czegoś takiego jak ważniejsze. Jest tak samo ważne jak i życie człowieka.

pier...;isz jak połamany, co mówi Biblia, czyńcie sobie ziemię poddaną, ziemię i wszelakie zwierzęta, które mają być posłuszne i służyć człowiekowi. To człowiek jest panem na ziemi , a jak tego nie kapujesz to obyś po śmierci w ramach reinkarnacji odrodził się jako marny kundel, lub szczur jakiś, którego wszyscy ludzie będą tępić.

nie obchodzi mnie co mówi biblia. nie ma reinkarnacji nie ma po śmierci nic emoji

Biblia i reinkarnacja w jednej wypowiedzi... katolicyzm na miarę XXI w emoji

czyli ,, new age '' nowa sekta.

Szybkiego powrotu do zdrowia, dobry Czlowieku!

"i uderzył w rosnące na poboczu drzewo " co za durnota powielana przez niemal wszystkich, jak mozna takie głupoty wypisywać? Zapewniam Państwa ze w Polsce ani jedno ani jedno! drzewo nie rosnie na poboczu, nie ma takiej opcji naprawde na poboczu nie rosną drzewa, nigdzie!

Ale Ty tępy jesteś

I sie dziwicie dlaczego OC dla młodych jest takie wysokie emoji

Ja bym wolala pyknąć psa

Psu też nie uszło to płazem.

Łażą kundle po ulicach i oto skutek Kary dla właścicieli psów bez opieki powinni zaostrzyć.Szkoda chłopaka.

Ano jak się pogania kucyki to nie da się ominąć przeszkody na drodze ,a i brak doświadczenia i kłopoty będzie miał, z tego tytułu bo pasażer w szpitalu

Zadnych klopotów miec nie musi, jesli pasazer nie bedzie domagac sie roszczen.

Na pewno jechał 40 km/h

Dobrze że nikt nie skręcił na posesję i nie wymusił pierwszeństwa

a to nie o tym psie mowa, co leży pod płotem?

Pewnie ten.. wszak w art. nie pisze że manewr ominięcia psiny był udany.

Młody ależ żeś Tyś zdrowo przyfasolił łojoj

dodaj komentarz
Czytaj także