Rejestracja i logowanie

Bełchatowscy policjanci odwiedzili 61 -latka. Za to co znaleźli w domu, będzie musiał się tłumaczyć przed sądem

Wydarzenia 10-10-2019 Autor: Emste Foto: KPP Bełchatów
11
Bełchatowscy policjanci odwiedzili 61 -latka. Za to co znaleźli w domu, będzie musiał się tłumaczyć przed sądem

Funkcjonariuszom z bełchatowskiej komendy udało się zatrzymać 61 -latka, który w mieszkaniu przechowywał kontrabandę. Łącznie zabezpieczono 1840 paczek papierosów oraz 5 litrów alkoholu, które nie posiadały polskich znaków akcyzowych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, za paserstwo akcyzowe grozi mu do 3 lat więzienia i wysoka grzywna.

Do zatrzymania doszło 9 października, mundurowi wytypowali mieszkanie, w którym wg. ich analizy mogły znajdować się wyroby tytoniowe i alkohol bez akcyzy. Funkcjonariusze odwiedzili więc 61-latka, okazało się, że w jego mieszkaniu faktycznie znajduje się nielegalna kontrabanda.

- Łącznie policjanci zabezpieczyli 1840 paczek papierosów oraz 5 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy. Wartość uszczuplenia podatku akcyzowego oszacowano na ponad 32 000 złotych – informuje KPP Bełchatów.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

A łabendzkiej to kto dziecko zrobił?

Teraz wszyscy handlują...co druga osoba i co w drugiej chałupie..aż w D.. Pie głupie..

Papierosy powinny kosztowac w kiosku 8zl. Nie 15. Tak to 70% ludzi paliblewe fajki i to stalo sie jak by ,,legalne''

Fajki powinny kosztować 20 albo 30 a nie 8. A wszelkiego rodzaju pomoce w rzuceniu palenia powinny być za darmo. Dzieci nie było by stać a palili by tylko ci, których stać na późniejsze leczenie raka płuc.

Znalam ludzi, którzy nigdy nie palili, a zmarli na raka płuc. Tak samo, jak umierają na raka wątroby, a pili kieliszek na rok. To nie reguła.

Tak samo jak przeszczep twojego mózgu powinien być za darmo żebyś mógł normalnie funkcjonować a nie gadać bzdety. Kto chce to pali. Lepiej palić papierosy a nie jak inni dopalacze za dużo większe pieniądze. Zastanów się móżdżek emoji

Aleś przyfilozofował. Wiesz co to nałóg ? Chyba nie skoro piszesz że "kto chce" nie sądzsże ktoś chce umierać na raka płuc i dla tego sobie pali, raczej pali bo zaczął i nie może rzucić. Taka samo jak ci co biorą dopy czy narkotyki, na początku fajnie a potem lipa bo bez tego nie da się funkcjonować i tak ciągną niekiedy na dno. Ja też przyfilozofowałem emoji

a to jest pewne że jak palisz nawet 3 paki dziennie to umrzesz n raka płuc?no wreszcie porządny lekarz.

To dlaczego są produkowane papierosy ???

Dajcie żyć, hurtowników łapcie a nie detalistów na głodowych emeryturach.

Przecież jest tak wspaniale. Najlepiej wyraziła to posłanka panienka Krysia. Trzeba było zapierniczac jak ona. Tak poświęciła się pracy, ze nawet na rodzinę czasu nie miała

dodaj komentarz
Czytaj także