Rejestracja i logowanie

Bełchatowianka rozprowadzała narkotyki na POW. Wpadła na gorącym uczynku

Wydarzenia 02-03-2018 Autor: KPP Bełchatów Foto: KPP Bełchatów
28

46-letnia bełchatowianka odpowie za posiadanie i rozprowadzanie narkotyków. Kryminalni zabezpieczyli łącznie prawie 50 gramów mefedronu, 3000 złotych oraz wagę elektroniczną. W tej sprawie zatrzymano także 33-letnią kobietę oraz 36-letniego mężczyznę, którzy są podejrzani o posiadanie środków odurzających. O losie całej trójki zadecyduje sąd.

1 marca 2018 roku funkcjonariusze z wydziału kryminalnego kolejny już raz uderzyli w przestępczość narkotykową. Tym razem pod lupę wzięli przedsiębiorczą 46-letnią mieszkankę Bełchatowa. Obserwując jeden z bloków na os. Żołnierzy POW zauważyli wychodzącą z klatki znaną im kobietę, która wsiadła do zaparkowanego opla. Podchodząc do pojazdu policjanci zauważyli, jak 46-latka przekazuje dilerkę siedzącemu za kierownicą młodemu mężczyźnie. Biały proszek z dilerki dał wynik pozytywny dla mefedronu, który obecnie zaliczany jest do nielegalnych substancji psychotropowych. 36-letni mieszkaniec gminy Rusiec oraz 46-latka zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Kryminalni jeszcze tego samego dnia złożyli niespodziewaną wizytę 33-letniej bełchatowiance, od której wychodziła 46-latka. Podczas przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli ponad 48 gramów mefedronu, wagę elektroniczną, 3000 złotych oraz dokumenty należące do zatrzymanej 46-letniej bełchatowianki. 33-latka również trafiła do aresztu. 2 marca śledczy po przeanalizowaniu zebranego materiału dowodowego postawili całej trójce zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

komentarze (28)
Dodaj komentarz

Najwięcej gadaj co się h...znają a oceniają! Nik sędzia nie jest a wy katy ! Debile co zazdroszczą że są pierdolony mi pozoranta mi pacynki co jak zagrają tak będą tańczyć horogiewy puste zawistne ****!!!!

A jej brat siedzi za nią 25 lat więzienia w Piotrkowie...

To nie kamilka

Sprawdzone Kamilka

Wszyscy tylko przeklinają i wyzywają, a ja się pytam gdzie jest reszta pieniędzy? No gdzie?

Śmieć i narkomanka tylko można sobie wyobrazić co tam dziecko przeżywa trzeba się za to wziąść A nie w opiece siedzą na tych grubych ****ch pijąc kawę zamiast się wziąść za tą całą sytuację bo naprawdę będzie za późno.

Panie Szeryfie

Kamilka to płotka zresztą nie tylko ona z tego bloku..policja ti nic nie moze zrobic bo dziala zgodnie z prawem.prawo by wypadalo zmienic

Gdzie jest MOPS!!!!Niech **** zza biurek ruszą bo tam jest małe dziecko!!!Potem będą się tłumaczyć że o niczym nie wiedziały.Policja zatrzymuje,są dowody,a prokuratura wypuszcza.Istny cyrk!!!

Tam trzeba TVN UWAGA i dopiero się za to wszyscy wezmą. Szmata A nie matka narkomanka i dziwka

Teraz czas na 1 Maja emoji

To są chwasty uliczne które szybko ktoś zastąpi, a problem tkwi wyżej. Proponuje policjantom sędziom i prokuratorom zrobić badania na obecność narkotyków. emoji

**** alfiarY

Wepchnąć jej w du..pe to świństwo i zalać benzyną.Nie mam szacunku dla takiego marginesu.Ktoś,kto takim gów..nem handluje,sam powinien zdechnąć od tego.

Jak kto nazwijmy tą narkomanke po imieniu to nasza sławna Kamilka!!!!!!!Czy policja tam jest tak debilna że nie wie co się dzieje i wypuszcza takie coś na ulice przecież tam dojdzie do następnej tragedii ale tym razem małego dziecka. Myślę że ona tak samo się przyczyniła do śmierci swojej matki. Jeździ do tego śmiecia do więzienia kochana siostra narkomanka i Bóg wie co jeszcze. Naslac tam opiekę i zrobić porządek bo później będzie za późno.

To nie wina Policji. Prokuratura wypuszcza. Wczoraj prokuratura kazała wypuścić I za godzinę już po temat klienci byli. Policja bez zgody prokuratora nie może zatrzymać na dłużej niż na 48. Bratu też to dawała I matkę za****. Takie prawo że szybciej staruszka zamkną na jazdę rowerem pod wpływem niż ta k... co ludzi truje .

A gdzie opieka społeczna? Skoro tam jest małe dziecko? Możliwe że nie korzysta z ich usług? Zaraz będzie głośno z mediach że krzywda dziecku się stała i Panie będą mówiły mogliśmy temu zapobic...

Nie dawno towarzystwo zacpane matke zabiło właśnie w tym domu teraz jest tam malutkie dziecko poczekajcie dojdzie znowu do tragedi i nikt sobie nie robi kłopotu z tego powodu. Że nikt się tym nie interesuje?

Ona jest znana sasiada juz im dala w kosc a policja i opieka nic nie robi

dawac ksywe lub nazwisko.. czasem sie nie wie kto za sciana mieszka

Kamila Kow

A kto to taki ??

Co za policja tam jest że nie potrafi ukarac osoby. Jest znana wszystkim z Bełchatowa i każdy wiem co to za element społeczny. Ma małe dziecko jednego starszego nie ma bo jest pozbawiona praw tak się zachowuje matką. To jest narkomania którą jest zdolna do wszystkiego . Chroncie ta biedna istotę od takiej matki

Noj co z tego ze zlapali jak juz zostali wypuszczeni belchatowska policja jakas porazka

Ojojoj na bawełnianej to jest dopiero gniazdo ......

No to idź na policję i zgłoś a nie tu anonimowo piszesz

No w końcu

Tak trzymać. Wyrywać chwasty.

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->