Rejestracja i logowanie

Bełchatowianka na "Wyspie Miłości". Alicja Błaszczyk walczy o miłość i 100 tys.zł.

Wydarzenia 08-09-2020 Autor: Emste Foto: facebook/Love Island. Wyspa Miłości
132

Pochodząca z Bełchatowa, Alicja Błaszczyk bierze udział w popularnym show emitowanym w telewizji Polsat – Love Island. Wyspa Miłości. Uczestnicy programu spędzają kilka tygodni w willi na wyspie, bez dostępu do mediów. Cała zabawa polega na dobieraniu się w pary – kto zostanie bez partnera, odpada z programu.

Z końcem sierpnia tego roku wystartowała druga edycja polskiego Love Island, w której udział bierze pochodząca z Bełchatowa Alicja Błaszczyk  – kim jest uczestniczka znanego show? Jak sama mówi, urodziła się w Bełchatowie, jednak od lat mieszka w różnych miejscach w kraju i za granicą. 25 -latka, początkowo planowała karierę detektywistyczną, po studiach zdecydowała się jednak realizować swoją pasję, jaką są podróże.

- Chciałam zostać detektywem, jednak teraz jestem podróżniczką i zamiast zdrad, odkrywam nowe wspaniałe miejsca na świecie – mówi o sobie Alicja.

Na ten moment Alicja jest w parze z Bartkiem, jednak widzowie nie dają im większych szans. W internetowym głosowaniu, aż 82% osób twierdzi, że "z tej mąki chleba nie będzie". Jak potoczą się dalsze losy bełchatowianki na wyspie miłości? Tego dowiemy się w nadchodzących, emitowanych 6 razy w tygodniu odcinkach. 

Love Island. Wyspa miłości, to reality show emitowany w Polsce od 2 września 2019 roku, a oparty na brytyjskim formacie. Zabawę zaczyna 10 uczestników – 5 mężczyzn oraz 5 kobiet, którzy dobierają się w pary. Następnie, do zabawy regularnie dołączają nowe osoby, a ich zadaniem jest "odbicie" innemu uczestnikowi partnera – to warunek pozostania w programie, gdyż zgodnie z jedną z reguł "Na wyspie miłości nie można być samotnym". Po kilku odcinkach, uczestnicy zasiadają "w kręgu ognia", by wybrać osobę, z którą chcą tworzyć parę do czasu następnej eliminacji – niewybrani, odpadają z programu. W międzyczasie zdarzają się osobne eliminacje – często niezapowiedziane. Wtedy willę opuszczają uczestnicy wytypowani przez pozostałych wyspiarzy bądź wskazani przez widzów.

W finale, wybrana przez widzów para wygrywa program. Każde ze zwycięzców otrzymuje dwie koperty – z napisem "miłość" oraz "100.000 zł", uczestnicy wybierają jedną z nich, a nagroda zależy właśnie od ich decyzji – jeżeli obie osoby wybiorą pieniądze... odchodzą z niczym. 

Losy uczestników programu Love Island. Wyspa miłości, możecie śledzić na antenie telewizji Polsat 6 dni w tygodniu – w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek oraz niedzielę o godzinie 22:05. Odcinki dostępne są też w serwisie Ipla.

komentarze (132)
Dodaj komentarz

O tempora ! O mores ! 

A dzisiaj były grzyby???

A ja oglądam.

No i proszę. Top Model,teraz Wyspa Miłości mamy same piēkności.

Ja również pozdrawiam. Niech dziewczyna się wygrzewa. Lubię ludzi pozytywnych.Hiszpania to piękny kraj.

Dopisuje się do pozdrowień. Sama bym skorzystała gdybym mogła. Pozdrawiam wszystkich

Że też tym wszystkim inteligentom się chce oceniać. Co innego ja.prostak.Dlatego bez namysłu bo i myślenie mnie boli pozdrawiam Alicję

Mnie też od tego myślenia w głowie się psuje. Dlatego podzielam zdanie i pozdrawiam Alicję

????????????

A co na to "mamusia" wzór cnót i ideałów?

A dziś było ciepło.

A dziś miałem sraczke

A wiesz,że tak.he he he

A to ci,nasza Ala.Super dziewczyna.

No no A to ci.

Przecież to młode kur wiåtko.

Ty stary debilu

Szkoda na niego patrzeć.Gnom wykastrowany.Typowy hejter .

Ty to dopiero musisz miec zrypany mózg za taki komentarz.Pokaż twarz a nie kryjesz się za anonimem.Zakompleksiony debil.

Edek szkoda Ciebie,twoich niedorobionych dzieci ,matki którą wszyscy wytykali,ojca co Ci mózg przetrącił.

Co za DEBIL Z CIEBIE.Sam masz matkę k_wre bo tylko takie przekazują swoim słyną podobne życiopogląd.

Alicja Błaszczyk walczy o miłość i 100 tys.zł.

Ale kariera w tym programie to chyba jak już nic innego nie można robić????

Fajny program, fajna dziewczyna. ????????????

Wśród moich znajomych przedział wiekowy 20_25lat ,wszyscy studiujemy przeważająca większość nie ma żadnych złych odczuć co do programu. Ten kto zna uczestniczke ma o niej dobrą opinię. Ja nie znam.programu wcześniej nie oglądałam.Teraz chętnie jej pokibicuje.

Program dla niemyślących deasli. Rozpasanie i brak zasad moralnych. Nie oglądam, ale z tego co piszą tu osoby, które widziały, to dziewczyna nie ma powodów do dumy. Żeby była jasność, nie jestem nawiedzonym na punkcie kościoła i wiary pseudokatolikiem, ale pewne zasady są uniwersalne.

Myślę że gdybyś obejrzał stwierdzil byś BURZA W SZKLANCE WODY. Tam nic co łamało by zasady się nie dzieje. Obejrzałem by wyrobić sobie zdanie. Bawią się, opalaja, jedzą. Trochę tak jakby nie znająca się grupa wyjechała razem na wczasy. Nikt z nikim nie uprawia seksu, rozmowy o **** marynie. Nic się nie dzieje. Ja kwasu nie mam

W treści artykułu nie ma stwierdzenia,,duma,, i tak nie musi się czuć uczestniczka.Ale nie widzę powodu by po niej jeździć. Niech się dobrze bawi. No i podzielem zdanie że nic niemoralnego tam nie widziałem.

Obejrzałam by wyrobic sobie opinie.Program jak wiele innych dla małolat.Nic zbereźnego nie zauważyłam.Rozmowy ,całuski,przytulania.Może to i nie Miliard W Rozumie,ale dzieciaki w domu mają aplikacje od dawna..A niech się młodzi bawią.

Skąd Dzień Dobry Bełchatów ma tak nieprawdziwe informacje. Ala wróciła specjalnie ze Stanów by skończyć magisterke.I skończyła.

@aliszjaaaa konto na insta kto byłby zainteresowany.Kto nie to niech sobie odpuści komentarz.

Niech będzie. I tak mniejszy wstyd niż wygrana w konkursie na wiersz o Lechu Kaczyńskim.

Piękna kobieta. Powodzenia życzą Widzewiacy

Szukaj podobnych ze swoich druzbic emoji

Co za burak ten SKOND

Ciekawe skond miała pieniazki na te podroze skoro nigdzie nie pracowala

A z doopy zawistny chooju!

Po prostu zwyczajnie poszła do pracy jak każdy cywilizowany człowiek chcący gdzies pojechać ,coś zwiedzić .Tobie coś się w życiu nie ułożyło ,nigdzie nie byłeś że masz toksyczną zazdrość do drugiej osoby ?

Ale ona nigdy nie pracowała. Jeździ z matką za pieniądze ojca, który pracuje. Studiów nie skończyła bo nie zdała egzaminów i tyle

No masz rację że ojciec pracuje, matka też.A córka i tu Cię zaskoczę już w liceum potrawila zarobić na swoje potrzeby. Co trzeba mieć za problemy ze sobą by tak szkalowac innych.

Pracowała przez całe studia. Bardzo zaradny dziewczyna.wiekszosc siedzi na garnuszku rodziców. Wyjazdy do Stanów w ramach programów studenckich.Z czego mogła pozwolić sobie na podróże. Znam mało osób które tak jak ona potrawila pracować we Wrocławiu A na zjazdy w wekend jeździć do Gdańska. Znakomy to typowy hejter ,burak i tyle.

Zgdy pracowała w Monachium specjalnie przyjeżdżała na zjazdy do Gdańska.Szkoda słöw na takiego frustratem jak ty Znakomy

Co ty pierdzielisz chłopie ,znam Ale osobiście ,kończyłem z nią studia w tym roku i jeszcze wtedy pracowała więc może poznaj a potem oceniaj .

Skondona miała

Wiesiu ty bełchatowski Januszku.

SKOND jeszcze jakieś pytania?

SKOND A kto ci powiedział że nie pracowała.

A skąd się wziął SKOND? Z znikąd.

To taka istotna informacja? O czym w ogóle jest ten program? Jeśli ją będę widział w Bełchatowie nie omieszkam zapytać czy w moich majtach też pogrzebie...może coś dostanie a może tylko pierda w usta mmmm...P.S.postawmy jej pomnik za życia!

Oj tak już to widzę ,piszesz taki obleśny komentarz bo wiesz że jesteś anonimowy ,a w rzeczywistościc bys się prędzej zesral niż spytał czy ktoś jak to określiłeś pogrzebie ci w twoich brudnych obleśnych majtach belchatowkski buraku bez kultury .Straszne ze to miasto ma takich mieszkańców ,nikt nie bierze nic z dystansem ,wszędzie tylko toksyczna zazdrość

To ,że kogoś to śmieszy i tym gardzi to znaczy ,że zazdrości? hahaha ale spierdo lony jakub

Tobie się wydaje ,a ja wiem ,że zlałbym cię jak psa ,więc nie mieszaj zj e bie...dla mnie to ,że panienka puszcza się na kamerach nie jest normalne...postawmy jej pomnik za życia!

Beczka jesteś największym obleśnym brudasem. Ciebie to się wszyscy muszą brzydzić.Nic w życiu Cię dobrego nie spotkało,i nic nie spotka.

Ssij psu .Do tego i tylko do tego się nadajesz.Nic dobrego cię w życiu nie spotka tylko ssanie pały psu,który jest brudny i nic ci nie zapłaciemoji

Beczka w ttwoich majtkach to tylko pogrzebaczem

Co z BECZKA Z WAS.Juz se pogrzebał.Ups

Co cię boli?Pewnie jesteś jej chłopakiem ,który nie pojechał na wyspę ajćemoji

Ale smutasy .tacy ambitni A siedzą tylko przed TV. I czekają by coś skrytykować.

Ci to muszą mieć zryte by oglądać coś do czego czują pogardę.

Na prawdę mamy czuc dumę, że dziewczyna z belchatowa w programie telewizyjnym masuje stopami członka jakiegoś gościa którego ledwo zna? Ja chyba czegoś tu nie rozumiem..

Żona stara, zwis fujara.nie dla Ciebie taka lala Michałek.ha ha ha

Uu ale błysnąłeś

Żona stara,zwis fujara.I gdzie ona lata jak tu w Bełchatowie ma Michała.

Wolał byś by tobie masowala. Nie dla psa kiełbasa.

A kto każe Ci być dumnym.ogladasz co lubisz ,żyjesz w wolnym kraju.Masz pilota to przełącz.

No właśnie, żyjemy w wolnym kraju więc wyrażam swoją opinię. Jeśli Panu/Pani odpowiada poziom tego programu, to pozostaje tylko pogratulować emoji

Michał A co ty oglądasz?

Ja nie oglądam, nie posiadam telewizora.A Pan ogląda i krytykuje.ale kibicuje wszystkim którzy umieją się dobrze bawić,mieć dystans.Zyja i dają żyć innym.

No to wreszcie coś się dzieje w Bełchatowie.

Ambitna forma rozrywki, jak większość w tv!

A ty jak się rozrywasz ???

No i ocenił ten co sam lata w koło komina.Młodzi żyją starzy umierają.od nas zależy do kogo się zaliczamy.trzymam kciuki i życzę mega zabawy bo życie jest po to by je przeżyć.

Wystartuj gdzieś, zabaw się!!!

czekamy na jakaś sławna postać z Bełka która zadebiutuje u Brazzersów ...

Od dzisiaj kocham ten program.

Super dziewczyna ambitna ,mądra ,zaradna ,wlasnie tak młodzi ludzie powinni korzystać z młodości póki mogą żeby za 20 lat fajnie to wspominać ✌️✌️

Toż to Ala.Ależ ona wymyśliła.Zawsze ją uwielbiałem.Jest jeszcze ładniejsza gdy wzdychałem do niej w liceum.

No nie zakochany.Ty też.Ona zawsze była nietuzinkowa.Wzdychaliśmy razem

Brawo Brawo! Wspaniała dziewczyna

Trzymam kciuki za naszą Bełchatowianke.Wypada świetnie.

Mnie też nie dziwią te komentarze.Zamiast się cieszyć fajną osobą z Bełchatowa to taka zawiść.Sama będę jej kibicowała.

A z czego tu się cieszyć? Przecież ten program to przegięcie

Ludzie co z Wami.To nie średniowiecze.Ładna,elokwentna,wykształcona,ogarnięta.Ten kto pisze ten negatywny obrazliwy komentarz musi byc mega smutnym kolesiem.Chyba że Bełchatowska PISOWSKA KATOLICZKA.

No dziewczyna chyba nie z opcji PIS

Smutek dziwi cię to.Z bełchatowa ucieka każdy kto ma trochę oleju w głowie.Nie znam tak zasciankowej osobowosci jak bełchatowskiej.Oczywiscie nie obrażając niektórych.

Pozdrawiam.w gaciach Cię nosi?.To tylko program

Kolejna puszczalska. Elo

Kolejny debil

Co z Tobą nie tak Pozdrawiam. Puszczalska to twoja matka gdy ja Bóg opuszczał.

Co za debil

Pozdrawiam A ty już wyspowiadales się że swoich nocnych spazm .

Kolejny zazdrosny frustrat.

Niedawno jechałam z nią na uczelnię do Gdańska.Nie chwaliła mi się że będzie w tym porgramie.A tu proszę.Dziewczyna mnie zaskoczyła.WOW

Super fajna,pozytywna dziewczyna.Nie oglądam tego programu ale jak się dowiedziałem kto tam występuje to już jestem po odtworzeniu wszystkich odcinków na IPLI. Po obejrzeniu tylko utwierdzam się w przekonaniu że jest mega.Trzymam kciuki i cieszę się że mogę zobaczyć tam kogoś ze smutnego Bełchatowa.

Też nie oglądałam programu,ale z Alicją to muszę.Super dziewczyna.Zawsze ją gdzieś nosi.Wchodzę na jej insta by zobaczyć ją w Azji a ona już w Stanach.Nie nadążam za nią.A swoją drogą zazdroszczę.

Też jestem w szoku gdy ją zobaczyłam.Ale ona zawsze była pozytywnie zakrecona. Wypada świetnie.

soft porn ...

MAJOM OGULEM ŻE CO?

Przerwała studia bo oblała i tyle w temacie podróże kosztują a tu ani nauki ani pracy pustak i tyle.

Nic nie obala ?Zdała studia bardzo dobrze ,co tobie się nie udało ?Tosycznie zazdrościsz komuś ,że osiąga coś w życiu ,podróżuje ,a ty siedzisz w tym szarym Bełchatowie i zawracasz się w zmyślania i hejtowaniu innych którym lepiej się powiodło .I to tylko dlatego ze korzystają z młodych lat życia ? Bardzo smutne ,trzymam kciuki abyś kiedyś wyszła z tej zawężonej rzeczywistość ,chociaż w tym mieście trudno ...

No rzeczywiście koleżanko bardzo ambitny program karierę robi tylko zazdrościć znam ją i dla mnie puste a program w sam raz dla niej. Mieszkam w Bełchatowie i niczego soę nie wstydzę. Najgorzej być łętem bełchatowskim a zgrywać Paryżankę i wstydzić się swojej miejscowości. Korzenie sięgają może zabitej wiochy ale wyjechać z Bełchatowa i krytykować tych co pozostali. Ja pozostałem z wyboru i wara od mojego miasta koleżanko prostaczko.

Nikt nie zaoważył by się wstydziła.Gdyby tak było nie wspominała by o tym.Mieszasz kolego.

Wspomniała tylko ale zaraz dała do zrozumienia że tylko stąd pochodzi. Nie mieszam i mów w swoim imieniu a nie w imieniu wszystkich. Zawsze się wywyższała jakby była zakompleksiona a wszyscy inni do parteru zniżeni.

Ryj Ty Ku*rwo przeklęta

Dla twojej marnej wiedzy dziewczyna skończyła studia licencjat i magisterkę a ty możesz pochwalić sie dyplomemŻAK.

Dziewczyna specjalnie wróciła ze Stanów by się bronić a ty takie bałamuty siejesz.Szkoda słów na takie zazdrośnice

No to gówno wiesz

No to gowno wiesz do Maja

Studia skończyła w czerwcu,pracę przerwała by wystąpić w programie.A tobie żal sciska dupę że niektórzy mogą żyć pełną parą.

No tak żal mi dupę ściska że przypadkowy jełop ją obmacuje.

Gdzie można się zgłosić żeby zostać podróżnikiem? Też chętnie rzucę robotę i będę podróżował. Tylko znajdę chętnego żeby mi za to płacił.

Ty To możesz zgłosić się już tylko po rozum do głowy.

SZYDERCA niektórzy pracują byle by przeżyć inni by cieszyć się życiem.

wyciągała kostki lodu z majtek Bartka potem masowala jego kukasa stopami Nice

Nie ma to jak zakompleksieni krytykomaniacy.Tych to głupota i zazdrość sieje.

niezle chlopom w gacie zagladala w ostatnim odcinku Fajne zadania tam majo ugułem

MAJOM OGUŁEM weź się za naukę

ugułem całe te widze ze ktos tu nie jest na czasie z internetem

Pozdrawiam z Belwedera

normalnie, do podziwu!! na czasie... dobre!

Zawsze wiedziałem że jest łatwa ale nie sądziłem że aż tak haha

Ten post został ostatio moderowany przez Emste dnia 08.09.2020 13:17.

Czy to ten Kamilek Który dostał kosza?

No Kamil to Cię smutek znów ogarnoł jak ją zobaczyłeś .Wröciły nocne spazm.Musisz z tym żyć.Ale nie musisz obrażać.

A wiedziałeś że jesteś debil.to już wiesz

Łatwy to jest twój mozg Kamil

Odrzucony????

Ala gdzie jest gabrycha? emoji

Gabrycha Ł.? W starostwieemoji

Co trzeba mieć w bani żeby to oglądać

Ten program jest poniżej krytyki...

to jest straaaaaszna informacja emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także