Rejestracja i logowanie

Bełchatowianka, Anna Serafińska wyróżniona w "Szansie na sukces"

Wydarzenia 01-12-2019 Autor: Emste
6

W dzisiejszym odcinku szansy na sukces wystąpiła pochodząca z Bełchatowa Anna Serafińska. Tym razem uczestnicy zaśpiewali znane i lubiane piosenki z repertuaru Varius Manx. Bełchatowianka nie podzieliła co prawda sukcesu Pawła Bauera, Katarzyna Stankiewicz uznała jednak, że utwór "Pocałuj Noc" w wykonaniu Anny Serfaińskiej zasłużył na wyróżnienie. 

Emocje związane z występem bełchatowianki w "Szansie na sukces" już za nami. Anna Serafinska z pewnością zaliczy swój występ do udanych. Członkowie zespołu Varius Manx z Robertem Jansonem i Katarzyną Stankiewicz - która do Variuns Manx dołączyła po występie w "Szansie na sukces" w '95 - uznali, że jej wykonanie "Pocałuj noc" należy wyróżnić. 

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Moim zdaniem, a takie mi wolno wyrazić, nie powinno się porównywać występów Pawła Bauera i Ani Serafińskiej. Poziom trudności jest zupełnie różny. Naprawdę nie jest zbyt trudno pośpiewać Martyniuka. Innych, nie disco polo, już trudniej. Wg mnie wyróżnienie Ani więcej warte niż zwycięstwo Pawła. Gratulacje dla obu wykonawców.

Gratulacje,ale jak dla mnie za dużo ozdobników. Głos piękny i na prawdę fajny, ale zbyt dużo wisienek na 1 torcie.

Gratulacje Pani Aniu. Moim zdaniem śpiewała Pani najlepiej.

Bełchatów to mała miejscowość?

Pani Ania powiedziała, że małe miasto, q'woli ścisłości. Słuch zawiódł?

nierozumiem ale gratuluje powodzenia w finale

dodaj komentarz
Czytaj także