Rejestracja i logowanie

Bełchatowianin Patryk Marjan "jedynką" w jesiennych wyborach do Sejmu

Wydarzenia 14-08-2019 Autor: magjas
48
Bełchatowianin Patryk Marjan

W miniony poniedziałek (12 sierpnia) w Państwowej Komisji Wyborczej zgłoszono listę Konfederacja Wolność i Niepodległość na nadchodzące wybory parlamentarne. Ustalanie list ugrupowania ciągle trwa, według zapowiedzi w mediach ogólnopolskich listy mają być znane do końca przyszłego tygodnia. Po doniesieniach o kandydatach PiS w okręgu 10 staraliśmy się dowiedzieć jak wygląda lista kandydatów Konfederacji.

Wszystkie informacje mają charakter nieoficjalny, bo w Konfederacji ciągle trwają intensywne prace przy politycznej układance. Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy jednak powiedzieć, że to bełchatowianin, Patryk Marjan będzie „jedynką” listy w okręgu 10.

Sam zainteresowany sprawy komentować nie chce, ale pytany o taki obrót spraw nie potwierdza i nie zaprzecza.

Numer 1. dla Patryka Marjana nie powinien dziwić biorąc pod uwagę aktywność bełchatowianina w polityce na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy. Najpierw w 2018 roku Patryk Marjan był kandydatem na urząd prezydenta Bełchatowa, wówczas na siedmiu kandydujących uzyskał piąty wynik zdobywając blisko 3 tysiące głosów. To był zaskakująco wysoki rezultat jak na politycznego debiutanta i Konfederacja w majowych wyborach do europarlamentu zdecydowała się dać Marjanowi ostatnie, dziesiąte miejsce – co w polityce jest nobilitującą pozycją. Niespełna 30-letni bełchatowski polityk „ugrał” w wyborach do UE w skali całego okręgu ponad 4,5 tysiąca głosów, a sam komitet KWW Konfederacja uplasowała się na trzecim wyborczym miejscu zdobywając prawie 8 procent głosów.

Co dalej na listach Konfederacji? Na giełdzie nazwisk krążą jeszcze ponoć dwa nazwiska z Bełchatowa i regionu. Można domniemywać, że jednym z nich jest Dariusz Woźniak, były wójt Ruśca, który z ugrupowaniem Janusza Korwin – Mikkego związany jest od wielu lat, startował też z jego list do sejmu 4 lata temu. Drugi kandydat pozostaje tajemnicą.

komentarze (48)
Dodaj komentarz

Jedyny warty głosu z Bełchatowa

Tylko Darek bo to swój chłop i co sobota można z nim na targu pogadać. Nie boi się ludzi jak inni.

No Darek swój chłop załatwił Złoczew i GKS i nawet swoją żonę załatwił emoji

tyle porażek i jeszcze go nic tonie nauczyło, och widać , że piekny marjan ma parcie i na szklo i na politykę , co taki szczylek może zdzialac w polityce krajowej skoro jeszcxe nic nie zdzialał w polityce lokalnej. ehh wy kmiotki

Woźniak alkoholiku... Kiedy ty odpuścisz z tą polityką. Przecież na ciebie juz nawet we Woli Wiązowej nie głosują......

To zadziwiające ile wytrwalosci i zarazem jadu można mieć siedząc całe dnie na DDB i i uskuteczniać propagandę od kilku lat podszywając się pod inne osoby. ,,antyfaszysto " Michałku do niczego w życiu nie doszedłes i tak już zostanie będziesz latał do końca życia i naklejki gejowskie na słupach lepil . Dopompuj sobie koła w rowerku skarbie to będziesz mógł jeszcze szybciej uciekać.

Fajny z niego sztygar. Trochę taki Papryk, a trochę Marian.

sztygar w bestgumie ? 

Cienki był z niego kibol, cienki skinek i cienki z niego jest polityk...

Skinek? Ale ze darek? :o

Byle się dorwać do władzy. Prezydent, europarlamentarzysta, a teraz do sejmu ... za robotę się weź pajacu

Ty się weź za robotę, bo do tej pory to latasz tylko pod cyrki i markety w obronie karpia.

Lepiej zagłosować na MŁODEGO APTEKARZA niż na tego chłoptasia.

Antoni Tupolew Smoleński i Mateusz Aptekarz Zielarz posłami na Sejm.

Woźniaka w Ruscu młodzi pukli jak starą krowę bo zadłużył gminę i jeszcze śmie gdzieś startować?

Ale jak to „pukli jak starą krowę” ??!!! To chyba na policję trzeba zgłosić !!!!

Kozak- Masz rację nawet nie bardzo rozgarnięty może trafić jako jedynka na listę wyborczą ? to coś tu nie tak . Rezultat -szeregowy obywatel nie ma na kogo głosować a przecież chce być lojalnym i uczciwym obywatelem.

Lgbt+- w natarciu ??? Obrzydliwość

1 beda ja i tylko ja . Pżemyslaf fraszka

Ja tam pie*dolę zagłosuję na mańka bo i tak do sejmu korwinowcy nie wejdą . 

U ,, antyfaszystow " żałoba. Ich kariera medialna zakończyła się pod marketem i teraz plączą w Internecie. No cóż dziewczyny. Bywa

Ty nadal jesteś kibol green street fighter?????

Ty a Patryk i Marjan to to samo imię? Bo wczoroj pytoł mnie o pozwolynie marjan a dzisiej patryk

O czołgista wrócił.

Zdobył 4,5 tys. głosów do UE, hm... Waszczykowski 168 000, a Kopcińska 130 000 głosów (czyli z dwójki 29 razy więcej). Teraz jedynką z PiS-u jest A Macierewicz. Ciekawe jakie wyjdą proporcje tym razem

Waszczykowski ze swojego portfela nie wylozyl ani zlotowki na kampanie, jeszcze z naszych podatkow "dali" 2 tyg przed wyborami staruszka po 500 zika, dlatego kolejki do urn byly dlugie i stare emoji a o ile sie nie myle to konfa sama musi sie finansowac. Ot taki maly pstryczek w nos dla kolegi emoji nie traktuj tych 2 wynikow w jednej kategori hipokryto. emoji

Nie martwcie się jak będziemy już przekraczać próg wyborczy w sondażach to ja dowalę coś takiego ze progu nie przekroczymy. Już moja w tym głowa. Mam to obcykana od w wielu lat w kilkunastu moich tworach.

Konferencja czy Federacja? Czy może prawica RP? Czy może coś innego... Od lat ten sam schemat. Dzielenie prawicy by KORWIN zbijał kasę.

Marian daj sobie spokój już. Ja wiem, że do 3x sztuka, ale obiecaj że jak teraz znowu nie wyjdzie to już nie będziesz się wieszał nigdy na plakatach. Dzięki.

Patryk jak byś był z pisu to już dawno byłbyś kierownikiem w PGE KWB a tak tylko w BESTBUM pracujesz, trzeba było łazić do posłanek patronek szukających pracy i już byś był ustawiony

Taki inteligent a w bestgumie pracuje? Hahaha XD

Ha ha.... przecież łaził, ale został odprawiony z kwitkiem emoji

Hahahajahjajajajajajhahahahahhahahahaha

No i jak konfederacja złapie próg wyborczy, to mamy posła z Bełchatowa. PiS chce rozbić głosy bełchatowian pośród 4 kandydatów, więc możemy od nich nie mieć żadnego posła. PO też nas olało. Marjan może być jedynym posłem. Nie ważna z której partii, ważne że z EBE

Kto to jest ???

Koleś z reklamy klubu dla gejów. Wisiała taka reklama w dobrzelowie.

I co ci po tym pośle z Bełchatowa? Zmieni się życie w tym kijowym mieście? Ja uważam, że nie bardzo i on ostatnie o czym będzie myslał to Bełchatów jak będzie siedział na wiejskiej i udawał, że mu na kraju zależy. Konfederacja to tacy sami przebierańce jak cała reszta tych moralnych zer o nazwie politycy.

Lepiej wcale nie głosować?

Może lepiej p. Marjan zanim wystartuje w kolejnych wyborach, raczyłby usunąć swój plakat (a w sumie bilboard) wyborczy z maja tego roku? Chyba jakieś kary powinny za to być?

Jest to na prywatnej działce więc to wola właściciela tego bilboardu co na nim wisi i ile

Nigdy o tobie nie zpomnimy "kibolu"

Pan porażka...hahaha

Hahahaha, jak można głosować na szurfederację xD I po co ty tam chłopoku poszedłeś? Gorzej już chyba startować z Wiosny Biedronia niż z szurfederacji.

no tak moze dla Ciebie lepiej, wszystko zalezy od pozycji w jakiej sie znajdujesz...

hahaha, a ty przyznaj na kogo głosowałeś? emoji emoji

No na pewno nie zhańbiłem się głosowaniem na szurów z konfederacji czy pisiorów xD Już wolałbym na Leszka Millera znowu głosować niż na bandę antyszczepionkowców i szurów z konfederacji. Szczęść boże xD

Więcej młodych powinno tam iść. Starych wszystkich wysadzić z foteli bo działają tylko dla własnego zysku. Układy, korupcja, monopol na władzę i kupowanie głosów.

młody ma mój glos

dodaj komentarz
Czytaj także