Rejestracja i logowanie

Antoni Macierewicz przyjechał do Bełchatowa wesprzeć kampanię Andrzeja Dudy [FOTO]

Wydarzenia 25-06-2020 Autor: rafkur
112

Antoni Macierewicz przyjechał do Bełchatowa, aby wesprzeć kampanię Andrzeja Dudy w nadchodzących wyborach prezydenckich. Marszałek Senior Sejmu RP spotkał się w czwartek z członkami i sympatykami Prawa i Sprawiedliwości w sali MCK. Na spotkaniu polityk początkowo poruszył zagadnienie "Tarczy dla samorządu", później temat spotkania zszedł na sprawy związane m.in. z gospodarką i polityką zagraniczną. Omawiając kolejne zagadnienia Antoni Macierewicz zaznaczał różnice między Andrzejem Dudą, a wyborczymi kontrkandydatami.  

komentarze (112)
Dodaj komentarz

On jest tak inteligentny jak 90 % bełchatowian i dlatego tylko tu jest akceptowany

Co za wstyd dla miasta. Ten człowiek powinien się leczyć na głowę i ci co przyszli na to spotkanie, razem z nim. Dobrze chociaż, że jest ich talko garstka, to może nie zarażą głupotą całego Bełchatowa

Na spotkanie stawiła się sekta smoleńska, ale mądry inaczej nawet się nie zająknął na ten temat i wszyscy wyszli rozczarowani. A co tam robił ten co nam obiecał Złoczew? Jeszcze pokazuje się publicznie ta miernota, wstydu nie ma?

A nasz wybitny były poseł to limo ma?

Rządzi nami Zjednoczona Prawica Mnie już od tego strzela ****ica Jak tak dalej pójdzie Totalna kaplica Wypierdolę stąd szybciej niż Kubica (fragment)

wypierdalaj

Pogońmy razem pisowskich frajerów TVPiS? Jak w Korei propaganda. Pogrywa sobie z nami Kaczyńskiego banda, stroszą pióra, udając piękne pawie, a w Polsce od dawna mamy bezprawie. (Fragment)

sam jesteś obciachowym frajerem... ...

Tak tylko przypominam PIS kłamał kłamie i kłamać będzie to Pani Angelika Możdżanowska a p. Antoni to PIS...

ciekawostka z psychiatryka

Słychać było dwa wybuchy w 23 minucie przemówienia.

Patron obłąkanych i jego wyznawcy za 500 zł kupieni

obciachowiec złośliwy

I tak Trzaskowski wygra.

w chlusta???

Oszołoma widzę, a gdzie misiek? Pokazywał bombę z parówek?

duPOwaty frajer

Głosuję na Andrzeja Dudę .Dla pozostałych kandydatów dedykuję wiersz nieodżałowanego Wojciecha Młynarskiego :No właśnie. Na pewnej naukowej sporej uroczystości,z dość ważnym profesorem,siadłem wśród licznych gości. Pan prelegent bajdurzył i się mizdrzył nieskromnie.A profesor się wkurzył i tak szepnął był do mnie. Pan nie słucha Wojtku miły ,bo pan jest pacholę,żebym ja miał tyle siły jak ja ich...no właśnie II. Profesor już na chmurce,lecz jego szczerozłote cudowne powiedzonko, stało się moim mottem. To mój protest totalny a ujmując rzecz prościej,to jest rys niezbywalny mej prywatnej wolności. Czuję durniów wzrok niemiły,lecz jeszczem nie poległ,żebym ja miał tyle siły jak ja ich...no właśnie. III. A tutaj tłum przez miasto z transparentami wali,tłum rodem z ciemnogrodu,drze się, pochodnie pali Gdy widzę to nieszczęście co kraj chce wciągnąć w matnie,myślę że ja na szczęście mam tu słowo ostatnie. I z tym słowem do mogiły ja pozostać wolę. Gdybym ja miał tyle siły, jak ja ich... no właśnie.

Plusik, jak mniemam, sama sobie dałaś...

O mój Boże!!!! Zresztą tu nawet Bóg nie pomoże... psychiczny zawitał do nas na wieś

Szkoda tylko że Ekscelencia Biskup nie był obecny.. Przydał by się nowy ewangelista?

Przecież ten duet więcej zaszkodzi niż pomoże Dudzie. A gdzie senator co już nie istnieje doprowadził do upadku PIS w Bełchatowie. Czyżby osiągnął cel.

PiS rozbili ci którzy są na urzędach cała ta satarościna , Wyczachy itd. Sprzedali PiS plusowi i tym którzy pisu nie znali kiedy nie odnosił zwycięstwa. Ja się pytam kim jest Cieślak, Skorupa, Kotas ? Czy to są pisowcy?

A ja się pytam kto ich przyjął do Pisu? Ta miernota Wyczach?

Pewnie, kasa nabita.

Ja jako wierny wyborca senatora - ja się pytam - gdzie jesteś?

Po twarzach widać, że nastroje raczej grobowe.

Przypominam że na twarzach są maski i raczej trudno zobaczyć emocje ...

Do Bełchatowa żaden kandydat nie przyjeżdża by Złoczewa nieobiecać.

Jakim trzeba być betonem, jak bardzo mieć zryty beret, żeby przyjść na spotkanie z duetem egzotycznym Macierewicz & Milczanowska???

Wyczach pierwsze skrzypce gra obok Antoniego. Rozliczymy was. Dość tej dewastacji.

Po co ta posłanka z Radomska tu przyjechała. Taki PIS jak u nas natychmiast zlikwidować. Należy zacząć od nowa z ludźmi normalnymi. Czystka jeszcze raz czystka.Kubiak się pokazuje ale i po co. Co ten człowiek dla nas zrobił.

Na pewno więcej niż Ty

Kłamczuch Wyczachowski W, co on tam jeszcze robi. Człowiek bez kręgosłupa moralnego.

Po stołek. A co będzie stał. Trzeba "usiąść" na czymś porządnym. A co tam...a tu wespół zespół...

Przecież spadł na cztery łapy w kopalni!

Wiceprezes? Czyżby?

Wciąż ci sami przychodzą na spotkania PiS. Chyba za karę, bo raczej nie sami z siebie.

Kurczę ale bystra jesteś , w maskach to nawet czasem trudno rozpoznać mijanego w sklepie sąsiada a dopiero obcych ludzi , no ... no..

Gdzie ta Pielucha, koleżanka Anki i Antka, tak wydoila Bełchatów i co, boi się pokazać?

kłamstwa kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa, jak nie w tvp to z ambony jak nie w kościele to byle gdzie byle by siać kłamstwa. a są tacy co to łykają. Biedne pelikany.

Ambony to nie tykaj bo ci ręka może odpaść, to co w twoim mniemaniu jest kłamstwem to dla 80% procent społeczeństwa jest prawdą i dopiero się zdziwisz jak wyjdziesz na biednego pelikana ...

Żegnaj Picie i długopisie Marny popisie

A to było spotkanie wyborcze, czy szkolenie członków Obwodowych Komisji Wyborczych? Może Koordynator sprostuje bo zaraz będzie gównoburza, że redaktor nie wie co pisze.

wstyd dla Bełchatowa. kto słucha jeszcze tego oszołoma? jego komisja bierze miliony, wymyśla bajki o wybuchach, pomyślcie ile można było za to zrobić dla miasta!!!!

Na sali raczej niewielu z Bełchatowa...

som som.....w ogóle wszyscy w maskach... wstydzicie się?

Wahają się! Za kilka dni mogą bić brawo komuś innemu!!!

Ale Dario przytyłłł.... nawet się w maseczce nie mieści

Fajnie wyglada

K: nie jeździ już tyle rowerem co ty emoji

Maciar to świr, jak był ministrem obrony to mało co doprowadził do wojny z ruskimi, dobrze że Kaczyński go odsunoł. On w polityce siedzi od urodzenia grubą kase bierze przez tyle lat, obiecuje zawsze gruszki na wierzbie a nie robi nic i w d u p ie ma suweren.

gruszki na wierzbie obiecywał przy tupolewie. MAMY DOWODY POKAŻE W TYM ROKU...było to pare lat temu. Komisja działa DO DZIŚ i BIORĄ KOLOSALNE PIENIĄDZE !!!!! i ZA CO? A dla ludzi pracy nie ma podwyżek!!! Za to dla nierobów dofinansowanie. To Przekupywanie ludzi jest poniżej godności.

Znowu obiecał Złoczew?

duda obiecywał jeszcze lata w kopalni, nie damy zamknąć otworzymy kolejny wykop.....srutututu. i po wszystkim tak się składa obietnice

Poznaje te twarze, i tak się nie ukryjecie w tych maseczkach. Pytaliście gdzie wyniki komisji Smoleńskiej? Gdzie te wybuchy? i Gdzie miliardy które się rozchodzą do tej pory?

nawet niedawno zatrudnieni z radomska są. wow.

PiS jest ślepy i bezradny skoro takich jak Macierewicz wysyła do Bełchatowa. To jest już i koniec Bełchatowa jako ośrodka przemysłu i koniec PiS. Ale nie szkodzi, bo większość "działaczy" najpierw była w PO i poszła do PiS. Było też i odwrotnie, czyli i tak wszystko jedno...

Tak sie dyma Bełchatów dzięki własnie tym polityką ze zdjęć: "Województwa wielkopolskie, dolnośląskie i śląskie – to tam mają trafić pieniądze z unijnego Funduszu Sprawiedliwej Transformacji." https://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/transformacja-regionow-gorniczych-pomoc-dla-gornikow-i-samorzadow,193426.html?fbclid=IwAR1v8AARtn4qXSowLRf8GYg7pMyaoAGh3Z2-tf2I6xjPysZX9uAcmda0fGE

Leszek Lepki słucha i się "óczy".

Łgarzowi nikt nigdy nie wierzy, tylko czasem on sam sobie. Aleksander Fredro. Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę. Seneka Młodszy. Polsko kto cię obroni ? -Nasz Antoni. Jak ? Krzyżami zasłoni. Przecież on spadł z ambony i zębami dzwoni.

Pisiorki niepotki przyjdą do pracy na załatwionych posadach i zminusują niekorzystne komentarze!!!

A może chytra baba chce postraszyć Panią Prezes co to porządki robi co by to jej pociotków nie odważyła się ruszyć? Do Radomska wypad!!!

Nie wiem i nie rozumiem że ktoś na to to głosuje i słucha.

Ale macie świadomość co to oznacza? Kontrowersyjny AM może być wabikiem tylko dla najbardziej betonowego elektoratu. Przysłanie go tu na ostatniej prostej kampanii, przed samą ciszą znaczy ze sztab PAD wierzy że Bełchatów jest wciąż w 70% pisowski.

To spotkanie było tak naprawdę zupełnie o niczym.

Macierewicz i Milczanowsk ja i cały PiS dla regionu bełchatowskiego w ciągu 5lat nie zrobili nic

Chyba za kare tam przyszli i siedzieli

za prace które im załatwiły panie w kopalni czy elektrowni musza się odwdzięczac

Panie i Panowie my nie chcemy chytrej baby w Bełchatowie!!!!!!!!

Panie Antonio , co Pan zrobił dla naszego regionu ? Oprócz obietnic i mydlenia oczu, ...... Może ktoś wie ?, Proszę o odpowiedź

Wujcio wariatuńcio.

Łoddej rover i piniondze za las. Kradziohó

A Pielucha była, może Antek by jej pomógł?

Antonio, gdzie jest WRAK !!! Obiecałeś, że jak PIS dojdzie do władzy to będzie !!! I co ??? I NIC ...

A po co wrak jak miliony na komisję smoleńską były, są i będą? Oni są coraz bliżej prawdy, więc ta kasa im się po prostu należy!

ale że Roszpunka spotkanie swego mentora opuściła, to spore zaskoczenie. Aga, wszystko w porządku?

To nie musi tak wyglądać! https://youtu.be/eGGV9iMIJCA

Naczelnego elektryka też nie było?

A ten Macierewicz to kto...Bo ostatnio to komiksy rysowalem

Waldek Kiepski też jest. A gdzie Roszpunka?

Głosujemy na PIS żeby zamykać złodziei i bronić kraju przed wyprzedażach

Musieliby się sami pozamykać!

Nie pytają Cię o imię walcząc z ostrym cieniem mgły!

A gdzie koalicjat Plus

Zapytał ktoś o region, Złoczew, itd.

O region i Złoczew pytać... zakazano

Ekipa co zniszczyła ekipę PiS z Bełchatowa

Chwała im za to emoji

Szanowni towarzysze i towarzyszki! Nie pierwszy raz mi staje...

Brawa dla tych co przyszli, ryzykować życie oraz zdrowie by posłuchać Macierewicza to naprawdę odwaga na wysokim poziomie .

Duda szczerze nie znosi Macierewicza.

i vice versa

A gdzie AW, PW, MW, jak i reszta radnych ? Nie ma ich na tak ważnym spotkaniu? Co się porobiło. Odnoszę wrażenie, że mało ludzi przyszło na spotkanie. Słaba organizcja

Niezmiennie ta sama widownia.

wiejska część ciemnego ludu, gdyż tylko ciemny lud to kupuje

A tobie przypadkiem słoma z butów nie wystaje ? Nie urągaj ludziom mieszkającym na wsi, ileż mieszczuchów mieszka na wsi, jeśli na wsi jest taki ciemnogród to dlaczego budują i w podskokach uciekają na wieś...

Antoni...wzywa do broni ,Antoni... ojczyznę obroni ????

Ale jestem nachlany ze jak ide to leżę a jak patrzę to się czolgam Uwielbiam chlac do upadłego bimber bo lubię i będę chlal buhhhaaa

Jest i chytra baba z Radomska...i nepotki?

czy on jest normalny ???

Widać i słychać, że nie jest!

Niech poprosi Antonio wladnych Zelowa o zwrócenie uwagi na Park Traugutta tzw Kwas. Jak się wejdzie tam z dzieckiem to nie wiadomo jak iść. Wszędzie chlają. Jak nie młodzi to starsi. Jak właściciel terenu nie panuje nad tym co się tam dzieje to proszę to zaorać. Przynajmniej coś z tego będzie, a tak to tylko zgorszenie się szerzy.

Zgłoś to na mapie zagrozen. I do Budynia (przewodniczącego)

A czy dziwy też tam są? Uwielbiam rznac dziwe buhhhaaa gdzie to jest?

Gdzie jest 1 tyś zł na wakacje? Obiecali i nic zero Dlatego mój głos wędruje na Trzaskowskiego

Przywiózł parówki?

A za Antonim podąża chytra baba z Radomska!

młge widze dużo mgły

w Tworkach ochrona strajkuje i podopieczni maja luzik

To takie poparcie, co to go lepiej nie mieć.

dodaj komentarz
Czytaj także