Rejestracja i logowanie

Al. Wyszyńskiego. 17-latek wpadł z "marychą"

Wydarzenia 12-02-2018 Autor: mj-s
21
Al. Wyszyńskiego. 17-latek wpadł z

17-latek z zarzutami posiadania środków odurzających. Chłopak wpadł podczas policyjnej akcji „Nielat”, jaką w ostatnich dniach ferii przeprowadzili na terenie Bełchatowa funkcjonariusze z komendy.

Do zatrzymania doszło w miniony piątek na alei Wyszyńskiego. Policjanci patrolując wczesnym wieczorem ulice, zauważyli grupę młodych mężczyzn, którzy podążali w kierunku parku.

- Z uwagi na fakt, że jeden z nich wyglądem przypominał poszukiwanego, funkcjonariusze postanowili wylegitymować mężczyzn. Ci, na widok policjantów zaczęli się nerwowo zachowywać. Jak się okazało powodem tego były narkotyki, które posiadał przy sobie 17-latek – informują policjanci z KPP w Bełchatowie.

Mundurowi znaleźli i zabezpieczyli przy małoletnim 1,9 g suszu konopi indyjskich. Na tym jednak nie koniec, policyjne czynności zastosowano również wobec 16-latka, który palił fajkę wodną, tzw. ”samoróbkę” i posiadał przy sobie śladowe ilości marihuany.

Teraz o losie 17-latka, który spędził noc w policyjnym areszcie, zdecyduje sąd rodzinny. Młodociany już usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

komentarze (21)
Dodaj komentarz

Wolę zapalić papierosa niż to świństwo. Jeśli ma działanie lecznicze to napewno w określonych ilościach. 5 lat mieszkałem z osobą która paliła to świństwo codziennie. Z obserwacji widzę że to uzależnia i to bardzo. Do tego nikt mi nie powie że to uspokaja. Może pomaga na początku ale na dłuższą metę widziałem po zapaleniu tego czegoś agresję . 

Zrozumiec?? O.o Jak zrozumiec ludzka krzywde ?? ;/ pognebic nieletniego to swietna zabawa bo nie zna swoich praw. To on tu jest ofiarą, naduzywania wladzy przez wladze.

nie popieram palenia przez nastolatków, ten kto im sprzedaje powinien po łbie dostać. Natomiast gorszym problemem są kary, taki chłopak pójdzie za głupotę do pierdla i całe życie zmarnowane.W Anglii kolegę złapali z tłustym blantem, dostał ostrzeżenie , ze jeśli go jeszcze raz złapią dostanie mandat...

50 batów w centrum miasta dla tego ćpuna.niech będzie przestrogą dla innych idiotów

Matko kochana, normalnie dealer, zjarał tą ilością maryśki cały Bełchatów

nie gadajcie głupot, że Marichuana jest mniej szkodliwa od papierosów czy alkoholu. Popalcie sobie 10 lat to zrozumiecie że jest to gówno i tak samo uzależnia i nie ma praktycznie żadnego pozytywnego wpływu na organizm, poza ogupieniem mózgu i "sztucznym" chilloutem. Z wiekiem może zrozumiecie, Miałem 17 lat to, też tak myślałe, a teraz bym tego gówna swojemu dziecku nie dał.

Przykład jest mieście Lódź!! O.S.T.R. Rak płuc emoji

Tu pewnie piszą ci o ktorych mowa w atykule, czyli te małoletnie ćpaki! Po 1 wy ćpuny marihuana jest nielegalna a papierosy i wóda legalna! jak wasze nacpane mózgi tego nie kumają to trudno. Po drugie wóda z papierosami jest o wiele smaczniejsza od tego g.a ktorym wy sie "jaracie" herhe stop narkomanii!

Po wypowiedzi widać ze mało dorosły..

Liczba zgonów w Polsce: odpalenia tytoniu-67 tysięcy rocznie, od alkoholu-10 tysięcy rocznie. Od marihuany-0. W końcu zalegalizowali trawkę dla przewlekle chorych ( rak, stwardnienie rozsiane ) W większości cywilizowanych krajów jest legalna i zarabia państwo a nie mafia. Ja palę od 25 lat i nie mam żadnych objawów horobowych. A jest nielegalna, bo po niej zaczyna się myśleć i nie powoduje zachowań agresywnych.

Jednak masz bo nawet nie potrafisz poprawnie napisać "horobowych" czyli jesteś "hory" itd.

Lubię futurystów. Bardziej powinien Cię oburzyć bochater wrzucający przemówienie Hitlera na forum niż moja literówka.

Po IP Cię znajdą więc za dużo nie trzymaj w domu

Mieszkam w kraju, gdzie legalnie sobie hoduję.

same ćpuny tu komentuja, czy po prostu koledzy bądź rodzina?

Idź się napij wódy...

Szlugi jakoś legalnie jara większość ludzi a grosze gówno od marychy. (POD KAŻDYM WZGLĘDEM)

"To bardzo ironiczne, że najniebezpieczniejszą rzeczą związaną z marihuaną to być z nią złapanym"

Witamy w Polsce

3 lata....a Co on komu złego zrobił?

Kur** rzecz jest nielegalna i tyle w temacie, nikt nie pyta czy komuś coś zrobił.. Zrozumcie w końcu

dodaj komentarz
Czytaj także