Rejestracja i logowanie

[AKTUALIZACJA] Kupił opla zaledwie tydzień temu. Auto prawie skasowało znak McDonald'sa

Wydarzenia 07-11-2019 Autor: rafkur
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (49)
Dodaj komentarz

Czy kierujący oplem dostał mandat za znaczne przekroczenie prędkości?

A skąd wiesz że prędkość została przekroczona?

Kupię felgi z Opla

Szef Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych skazany. Rafał Gaweł został skazany za oszustwa na szkodę banku, przedsiębiorców i fundacji oraz próbę udaremnienia egzekucji wierzytelności. Najpierw sąd wymierzył mu cztery lata więzienia; sąd apelacyjny obniżył karę do dwóch lat. Sprawa ma tyle wątków i o tylu okolicznościach trzeba by było powiedzieć, by zobrazować życie oskarżonego i naświetlić, jak naruszał on porządek prawny i czerpał z tego przez wiele lat korzyści materialne. Lansował się w mediach jako osoba działająca z pobudek altruistycznych, w interesie społecznym, która działała zgodnie z prawem i nikt nie został przez nią pokrzywdzony. Jest to nieprawda. Naprawdę z wieloma oskarżonymi miałem do czynienia, ale pierwszy raz widzę osobę, która postępując w taki sposób jest w stanie, stając przed kamerą atakować prokuraturę, zarzucać bezprawne działania osobom, które mają status pokrzywdzonych, a siebie wybielać. To jest wręcz niepojęte mówił Sędzia Sławomir Cilulko podczas uzasadniania 1 wyroku. Przestępstwa, których dopuszczał się oskarżony, nie mogą spotkać się z pobłażliwym traktowaniem. Dysponowanie środkami publicznymi wymaga przejrzystości i uczciwości. Tworzył on pozory działalności pro publico bono, a pożyczki i dotacje przyznawane na finansowanie projektów obywatelskich przeznaczał na własne cele - powiedziała w uzasadnieniu sędzia Alina Kamińska. Do dwóch lat więzienia obniżył w piątek Sąd Apelacyjny w Białymstoku karę dla współzałożyciela Teatru TrzyRzecze Rafała Gawła, wraz z innymi osobami oskarżonego m.in. o oszustwa związane z prowadzoną działalnością gospodarczą. Wyrok jest prawomocny. W pierwszej instancji wobec Rafała Gawła (zgodził się na podawanie w tej sprawie przez media jego danych i wizerunku) zapadł wyrok 4 lat więzienia. DOPÓKI DDBELCHATOW BĘDZIE USUWAĆ TEN KOMENTARZ TO BĘDĘ GO UMIESZCZAŁ POD PRAWIE KAŻDYM ARTYKUŁEM. STOP CENZURZE!.

Jak widzę rejestrację EPJ to od razu uważam na drodze dużo bardziej. Jeżdżą w cały świat, albo gubią się na prostym skrzyżowaniu albo potrafią cisnąć ile fabryka dała.

Teraz coraz więcej EPJ i ERA w Bełchatowie.

Gdzie ty tu masz EPJ czy ERA? Vectra ma rejestracje EBE a Laguna SK

Jaki to ma znaczenie???

Bo EPJ nie potrfią jeździć. Na Binkowie w szczególności. Wymuszają pierwszeństwo i wpychają się na trzeciego.

PiS obiecał, że nie będzie sprowadzał uchodźców zarobkowych, ale w swych obiecankach zapomniał o naszym świętym mieście.

Prawda. Zamiast wrócić na ojcowiznę to pchają się do miasta.

Raczej do elektrowni i kopalni

Sprzedam opla, samochód bezwypadkowy zakupiony w salonie tydzień temu mały przebieg, atrakcyjna cena, lub oddam na licytację dla GKS

Dla kibiców GKS oddam opony....

Tzw luksus dla ubogich emoji

Toż to Opel Bertone a nie vectra

Łeb masz jak bertone????

A co się na Okrzei przed 2 działo ? 

Trzeźwi o tej porze ? Patologia emoji

Nazwy firm, marek i typów wyrobów przemysłowych pisze się wielką literą, nazwy samych tych wyrobów zaś jako nazwy pospolite – małą. W praktyce zasady te stosuje się następująco: 1. Jeśli słowo typu „Ford/ford” poprzedzone jest wyrazem, który wskazuje na to, że mamy do czynienia z nazwą marki czy firmy – piszemy je wielką literą, np. Jechał samochodem marki Lublin, Pracował w Fordzie. 2. Jeśli słowo typu „Ford/ford” występuje jako nazwa wyrobu – pisze się je małą literą, np. Jechał fordem, Kupił lublina. Zasady te opisane są w „Nowym słowniku ortograficznym PWN” pod red. E. Polańskiego (Warszawa 1997) pod numerami [58] 18.1 i [109] 20.10.

Czemu przez małe "m" ???

mały słoiczek to i z małej

BMW - wszystkie litery wielkie, Renault Laguna - z wielkiej litery, opel vectra - z małej litery. Są jakieś zasady pisowni?

Są. Jeśli piszesz samochód marki..... to z dużej. Jeśli, że ktoś jechał oplem, fiatem itp, to z małej. Takie to dziwadło języka polskiego

Tak, znam zasady pisowni. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że bmw jest zawsze w nagłówkach wielkimi literami, chociaż zgodnie z pisownią powinno być małymi tak jak w tym wypadku opel.

Bo BMW ma zawsze 'zaszczytne' miejsce w tych nagłówkach?

W nagłówku jest wpisane "samochód". Czyli wg autora BMW to nie samochód, bo zawsze piszą albo BMW albo samochód.

ale jak to nie ma w nagłówku OPEL ?! jak bmw by jechało nagłówek by brzmiał 'BMW WJECHAŁO W McDonald" brawo dla redaktora

Ze złamaniem ręki został przewieziony do szpitala. Ale na miejscu pracowała straż pożarna i policja. Więc skoro nie było zespołów ratownictwa medycznego to jak poszkodowany dostał się do szpitala? Zawiozła go straż czy policja?

Pojechał pierwszy raz w życiu darmową MZK-ą.

Zespół ratownictwa medycznego nie pracował na miejscu tylko przyjechał po rannego i zabrał go do szpitala.

Jakiś miesiąc temu miałem identyczną sytuację na tym samym skrzyżowaniu. Na szczeście obyło się bez "puknięcia". Po Bełchatowie jeździ banda cwaniaków bez wyobraźni

Ludzie jeśli wam nie szkoda samochodów to na leśną drogę i tam szaleć sobie szkód narobicie a nie komuś a droga publczna to nie poligon są przepisy i do nich się stosować a jak się jest ciemniakiem i ma się zero pomyślunku w mózgu to oddać prawo jazdy

Auta autami, a ja się pytam posłanki Janowskiej i prezesa Rydza - gdzie jest umowa dla GKS? Prezesik z posłanką mówili, że w przyszłym tygodniu. Gdzie umowa? Oszustwo?!

Jak w halloweenowej zabawie cukierek albo psikus tylko trochę inaczej. Dałeś poseł Janowskiej cukierka (głos) i masz psikusa.

Krydyt trzo splocac a outa ni ma!!

Reno wymusiło pierszenstwo !!

Poproszę w tytule podać markę samochodu tak jak to zawsze bywa z BMW

Proszę dodać w tytule marki aut. Myślałem że BMW a tu opel i renata co "redaktorzyna" już nie umiał napisać ? Tylko na BMW dupę ściska miernoty ? Czy może BMW podnosi jakość artykułu? No redaktor, wytłumacz się z tej głupoty swojej.

BMW to auta belchatowskich wiesniakow XD jakby to jeszcze byly auta z salonow a nie jakies 10 letnie rupiecie haha

Oj tam, 10 tyś zarobisz mieszając piasek z cementem w taczce i masz piekną laleczkę, okazję prosto z Niemiec z 2001 roku, z przebiegiem 140000km, lać i jechać. Tylko uważać na dziurach, bo spawy mogą puścić i czasami robi 4 ślady na śniegu☺

Skoro to takie graty to po co tyle sensacji za każdym razem?

Wszyscy mieli zielone? A ilu z nich ma prawa jazdy ?..

Szkoda Opla? Takie auta w Niemczech są w cenie złomu emoji

a Ty jakim jezdzisz? bo w Dubaju pewnie by dopłacili zeby go sprzedać ty pół mózgu...

Lion czepiaj się dalej łosiu do czasu kiedy sam będziesz potrzebował pomocy od PSP. Bez pozdrowień.

Wszystko mozliwe, ale oni innych sie czepiaja o ubiór...

I’m lovin it!

Państwówka ładnie ubrana dają przykład emoji))

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.