Rejestracja i logowanie

Koronawirus zaatakował w bełchatowskim sanepidzie. Większość pracowników trafiła na kwarantannę

Wydarzenia 01-10-2020 Autor: Emste
19
Koronawirus zaatakował w bełchatowskim sanepidzie. Większość pracowników trafiła na kwarantannę

Aż 15 spośród 21 pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bełchatowie trafiło na kwarantannę, po tym, jak u jednej z zatrudnionych tam osób wykryto zakażenie koronawirusem. Placówka przeszła dziś w nocy dekontaminację, dla bezpieczeństwa jednak, osoby trzecie nie są tam wpuszczane. Czy sanepid poradzi sobie wobec tak dużych kłopotów kadrowych?

Z dnia na dzień przybywa w Bełchatowie placówek, w których pracownicy otrzymują pozytywny wynik testu na koronawirusa. Do tej pory słyszeliśmy już o kilku szkołach, magistracie czy jednym z miejskich żłobków. Teraz na kwarantannę trafili pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej.

O tym, że jeden z pracowników PSSE w Bełchatowie otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa, poinformowała dziś dyrektor placówki, Elżbieta Świerczyńska – Musiał. Z zarażonym miało kontakt aż 15 pracowników placówki, którzy muszą teraz odbyć obowiązkową kwarantannę.

- Na ten moment w PSSE w Bełchatowie pozostaje 6 pracowników, którzy uniknęli kontaktu z zarażonym. Staramy się pracować w standardowy sposób, otrzymujemy też zdalne wsparcie od sąsiednich placówek. Ze względów bezpieczeństwa nie wpuszczamy do budynku osób trzecich – informuje Elżbieta Świerczyńska – Musiał.

W nocy z środy na czwartek w placówce przeprowadzona została dekontaminacja. Pracownicy przebywający na izolacji oczekują teraz na przeprowadzenie testów. 

komentarze (19)
Dodaj komentarz

Trzaskowski szczepi przeciwko grypie osoby 65+ I ZORGANIZOWAŁ SZCZEPIONKI !!! Nie tylko młodzi pouciekają z Bełchatowa.

Jeśli rząd nie wprowadzi zdalnego nauczania , wszyscy za chwilę będziemy na kwarantannie. Gospodarka upadnie. Rzadne Państwo tego nie udźwignie.

Teraz pozostaje tylko zatrudnić Jerzego Urbana na stanowisko rzecznika rządu ,wtedy będą codzienne komunikaty i wiadomo prawdziwe emoji emoji

Zamiast Urbana to Sasin wystarczy....

nic się nie mówi ??????? czy wiadomo co z uczestnikami wycieczki która niedawno organizowana była w Grocholicach ilu jest na kwarantannie

no to się dzieje emoji

Ogolą nas ze wszystkiego a starych uśmiercą!

Virus rzekomo panuje a wczoraj na otwarciu Carffura emeryci i rencisci chcieli sie pozabijac bo promocja byla i cukierki rozdawali hehehe

Śmieszne to wszystko. Pracuję w prywatnym przedszkolu. Funkcjonujemy od maja i tam koronowirusa ani widu, ani słychu..

No to jedziemy na wycieczkę...ha ha ha. BRAWO ORGANIZATOR

Spokojnie bez paniki, teraz wirus utrzymuje się tylko góra dwa dni! Potwierdzeniem jest były minister zdrowia! Można jeszcze ten czas skrócić wykonując drugi test! Do roboty lenie, wakacje już były!????

Pracownicy sanepidu na kwarantannie. PRZYSZŁA KRYSKA NA MATYSKA.

Macie może jakieś info kiedy wirus zaatakuje kopalnie elektrownie i komisariat w Bełchatowie?

Nowa porcja zarazy przyjedzie dziś ze stolycy emoji ODKRYWKOWICZE RULEZ hahahah banda nierobów

Przecież NI MA covida. Cały świat wymyślił tą bajke, a państwa zamykają się dla jaj. Biznesy i giełdy też dla żarciku są zamykane. Ogarnijcie się "Spiskowcy" bo się zesramy za chwilę i gó*no będzie kogokolwiek obchodziła Wasza teoria. Jest groźny czy jest groźny lekko, nieważne. Ważnym jest że i tak zrobią co chcą.

Cyk Covid19 i robic nie trzeba ... ciekawe co by bylo jakby Covid19 rozlozyl pracownikow marketow hahaha

sklepy maja pracować bez względu na wszystko,przypomnij sobie co się działo w marcu,gdyby rzad zacząl zamykać markety groziło by to ogólnonarodową paniką ,wiec nie ma obawy że sklepy beda zamykać

KUR****L ZARAZ WPROWADZI STAN WYJĄTKOWY ALBO I WOJENNY DLA PODTRZYMANIA TRADYCJI emoji PISOwyborcy mam nadzieje, że są teraz happy.

może rozłoży, wszystko przed nami emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także