Rejestracja i logowanie

To kolejny wypadek na tym skrzyżowaniu. Sprawa może mieć finał w sądzie rodzinnym

Wydarzenia 11-09-2020 Autor: Emste Foto: Facebook/OSP Zelów
11

W czwartek, 10 września na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Św. Anny w Zelowie doszło do nietypowego wypadku, nietypowego, bo jedną z kierujących była 15 -latka. Dziewczyna z obrażeniami nogi została przewieziona do szpitala. Sprawa może trafić na wokandę sądu rodzinnego.

Do wypadku doszło około godziny 15:20 na skrzyżowaniu ul. Żeromskiego i Św. Anny w Zelowie – to już drugi wypadek z udziałem jednośladu, do jakiego doszło w ostatnich dniach na tym odcinku drogi (więcej w artykule Groźny wypadek motocyklisty w Zelowie....)

Czwartkowa sytuacja była o tyle niecodzienna, że jedną z kierujących była 15 -latka.

- Kierująca samochodem renault clio 23 -latka przymierzała się wykonania manewru skrętu w lewo. W tym celu zatrzymała samochód przed skrzyżowaniem, by upewnić się, że droga jest wolna. Jadąca za nią, pojazdem motorowerowym 15 -latka nie zachowała bezpiecznej odległości, uderzyła w tył pojazdu i wywróciła jednoślad – informuje KPP Bełchatów.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że winną całego zdarzenia jest 15 -latka, która kierowała jednośladem – w takiej sytuacji sprawa trafi na wokandę sądu rodzinnego. Policja zaznacza jednak, że dalej trwa postępowanie wyjaśniające przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Kierująca motorowerem posiadała odpowiednie uprawnienia – prawo jazdy kategorii AM. W wyniku zdarzenia, 15 -latka doznała obrażeń nogi i została przewieziona do szpitala.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

Młoda!, zdrowia życzę! jeszcze będziesz latać. Lewa w góręemoji

Tak się zdobywa doświadczenie... ...jaki sąd??? ..Doświadczony lekarz, to taki, który posłał na tamten świat, co najmniej setkę pacjentów.. .doświadczony ksiądz, to taki, który wyspowiadał nie jednego przestępcę.. ...doświadczony urzędnik.. ..policjant.. ...mieszkaniec blokowiska... ..a może grzybiarz?? ...a co z doświadczonymi sędziami??? ...sąd??? ..bez przesady.

To jak o Zelowie mowa to zapraszam do pochylenia się nad przejętym przez meliniarze parku Traugutta za Biedronką. Popołudniami te same gęby z alkoholem imprezują okupując park. Nie ma miejsca dla normalnych ludzi. Pytam się! Czy ktoś za to odpowiada że takie menelstwo tam jest.

Bo to kwas park , w piątek wieczorem nie jedno wino na fontannie się wypiło ,jak jeszcze tam była....

Zelów już dawno dołączył do grona z Radomiem i Sosnowcem .

Jak mowa o Zelowie to zajmijcie się sprawami kadrowymi w UM. W ostatnich dniach doszło do ciekawych zmian na kierowniczym stanowisku jednego z referatów. Może redakcja przyjrzy się sprawie emoji kolesiostwo w gm. ZELOW osiągnęło chyba wyżyny!

Kogo tam spuścili?

Szybkiego powrotu do zdrowia. Każdemu się mogło zdarzyć, dlatego oczy dookoła głowy. Lewa emoji

Wczoraj o 15 w Bełchatowie na rondzie na Wojska Polskiego dziewczyna na podobnym sprzęcie wywaliła się na łuku... może to ta sama???

A wczoraj o 23-58 pani elegancka i ładnie ubrana,wykorzystując nadarzającą się sytuację, śpiącemu i pijanemu żulowi siusioka wymacała...może to ty???

Zelów - miasto skuterów.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także