Rejestracja i logowanie

Polowania w podbełchatowskich lasach. Gdzie i kiedy możesz natknąć się na myśliwych?

Wydarzenia 10-09-2020 Autor: Greg Foto: Pixabay/Zdjęcie poglądowe
16

Już w październiku rozpoczyna się sezon polowań w podbełchatowskich lasach, dlatego warto zachować ostrożność podczas spacerów po lesie. Myśliwi pojawią się w gminach Bełchatów i Kluki. 

Osoby wybierające się na jesienne spacery po lesie lub też grzybobranie powinny zachować ostrożność, bo mogą natknąć się... na myśliwych. Gmina Bełchatów poinformowała, że już w październiku w podbełchatowskich lasach rozpoczyna się bowiem sezon polowań. Członkowie kół łowieckich wyjdą zapolować m.in. na dzika, lisa, sarnę czy jelenia.

Szczegółowy terminarz polowań przedstawiło Koło Łowieckie nr 3 „Jeleń”, które planuje polowania w lasach na terenie gmin Bełchatów i Kluki. Już 4 października odbędzie się pierwsze takie wydarzenie w lasach łowiska na terenie gminy Kluki. Kolejny termin to niedziela - 18 października, wówczas członkowie kół łowieckich pojawią się w lasach na terenie gminy Bełchatów i Kluki. Na dzika, lisa i jelenia będą polować też ostatniego dnia października (na terenie gmin Bełchatów i Kluki).

Z kolei na 7 listopada zostało zaplanowane Polowanie Hubertowskie w łowisku na terenie gminy Bełchatów. Szczegółowy kalendarz wizyt myśliwych w lasach dostępny jest w galerii zdjęć. Koło Łowieckie „Jeleń” organizację tego typu wydarzeń planuje do końca stycznia przyszłego roku.

komentarze (16)
Dodaj komentarz

Wizyta w lesie? Powinno być najscie lasu.

pisowskie i peowskie ****y będzą polować !

Najpierw piją, a potem strzelają, czy odwrotnie? Nie, to żart tylko. Ale wolałbym, żeby ktoś na polowaniu sprawdzał czy po kielichu nie strzelają.

Gościu jak możesz kupić mięso ze świń w sklepie to na uja ci dziczyzna...Jakby mnie myśliwy postrzelil na grzybobraniu to nieszczęśliwy wypadek a jakbym go ja trachnal swoim kozikiem to już zabójstwo...

tak mięso to mięso.troszkę się poducz i dopiero pisz.jak ci jeleń czy dzik wyskoczy pod auto to wtedy pretensje do kogo?nie każdego stać na ac.

Wyskakują na drogę, bo są ploszone przez polujących myśliwych. Las dka obywateli, nie dla kasy myśliwskiej!!!

"interesujący" tok myslenia,. az sie zastanawiam czy ty tak naprawde.

Hehehe.. emoji

Jak można zabijać dla przyjemności

Dla przyjemności i do konsumpcji .... ....

Zabronić myślistwa! Zabronić łowiectwa! Zabronić wędkarstwa! Zabronić marszy katolików! Zabronić chodzenia do kościołów! Zabronić modlitw! Zabronić elektrowni! Zabrobić kopalni! Zabronić zabronić ZABRONIĆ! A za kilka lat, - Nic tu nie ma! Nic tu nie wolno! Kto do tego doprowadził?! Kto jest winny?!

Zabronić łowiectwa? Jak najbardziej! Zabronić wędkarstwa ? Moim zdaniem to nie to samo ale jeśli tak uważasz trudno możemy zabronić. Zabronić marszy katolików ? Ale czemu, niech maszerują ale niech nie zabraniają innych marszy np. LGBT. Zabronić chodzenia do kościoła ? Niech chodzą byle by nie narzucali wszystkim do okola swojej wiary! Zabronić modlitw? Czemu, niech się modlą byle by innym nie kazali się modlić! Zabronić elektrowni? Nie zabronić tylko iść przeistoczyć albo zamieć np na atomówkę, a co do kopalni to i tak nasz węgiel jest nie opłacalny do wydobycia wiec po co to robić emoji a jeżeli mówisz już nic tu nie ma to i tak za 10/15 lat nic tu nie będzie:/

Normalny człowiek nie zabija

... a mięso się bierze z marketów, prąd z gniazdek, choinki z rynku...

Miesa jest w sklepach pod dostatkiem a czasem i więcej i niestety się marnuje. Więc dajcie spokój dzikim zwierzętom, niech żyją!

Pozamykać lasy !!!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także