Rejestracja i logowanie

Groźny wypadek motocyklisty w Zelowie. Śmigłowiec LPR był już w drodze

Wydarzenia 03-09-2020 Autor: Emste Foto: Facebook/OSP Zelów
3

Dziś (3 września) w godzinach porannych w Zelowie doszło do groźnego wypadku. Motocyklista zderzył się z samochodem dostawczym. W wyniku odniesionych obrażeń, kierowca jednośladu został przewieziony do szpitala. Policja ustala dokładne przyczyny zdarzenia. 

Sytuacja miała miejsce w czwartek, 3 września około godziny 08.30 na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Św. Anny w Zelowie, gdzie motocyklista zderzył się z volkswagenem transporterem. Początkowo na miejsce zdarzenia wezwano śmigłowiec LPR, jednak zespół ratownictwa medycznego zdecydował o jego odwołaniu i przewiezieniu poszkodowanego kierowcy jednośladu do szpitala.

Dokładne przyczyny zdarzenia ustalają teraz policjanci.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Sraty taty co do ulicy św. Anny. Jest szerszą niż szkolna a mimo to i jedna i druga nie są ulicami jednokierunkowymi. Trzeba jechać wedle przepisów i wsio ewentualnie się w nią nie pchać...

Jak się nie pchać skoro to centrum handlowe Zelowa, Polomarket , Sedal, jeden z dwóch paczkomatów, a na szkolnej karmę dla chomika kupisz.

Św . Anny od dawna powinna być ulicą jednokierunkową.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także