Rejestracja i logowanie

Pijana matka zataczała się na chodniku w Zelowie, dziecko wypadło z wózka. Wezwano karetkę pogotowia...

Wydarzenia 03-09-2020 Autor: Emste Foto: KPP Bełchatów
13
Pijana matka zataczała się na chodniku w Zelowie, dziecko wypadło z wózka. Wezwano karetkę pogotowia...

Policjanci z zelowskiej komendy zatrzymali 41-letnią kobietę, która pod wpływem alkoholu opiekowała się dzieckiem. Mundurowych zaalarmował przechodzień, który widział całe zajście. Matka dziecka trafiła już do policyjnego aresztu i usłyszała zarzut narażenia dziecka na utratę życia lub zdrowia. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Sytuacja miała miejsce w nocy 1 września, około godziny 00:40. Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące pijanej kobiety, która opiekowała się rocznym dzieckiem. Po dojechaniu na miejsce – ul. Kościuszki w Zelowie, mundurowi zastali świadka zdarzenia, który trzymał na rękach roczną dziewczynkę.

- Zgłaszający zeznał, że idąc chodnikiem zwrócił uwagę na kobietę, która prowadziła dziecięcy wózek. Pani zataczała się, straciła równowagę i upadła na chodnik, przewracając również wózek, z którego wypadło dziecko – informuje KPP Bełchatów.

W czasie, gdy zgłaszający sprawę kontaktował się z policją i dopilnował, by dziecko było bezpieczne, kobieta próbowała wstać, tracąc cały czas równowagę.

Na miejsce zdarzenia wezwano zespół pogotowia ratunkowego, który zdecydował o przewiezieniu rocznej dziewczynki do szpitala w Łasku.

Badanie alkomatem wykazało, że 41-latka miała w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Kobieta została zatrzymana, a po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty narażenia dziecka na utratę życia lub zdrowia – została objęta policyjnym dozorem. Za tak nieodpowiedzialne zachowanie, matce grozi do 5 lat pozbawienia wolności. O zdarzeniu poinformowany został też sąd rodzinny i opiekuńczy – to instytucje mogące ograniczyć lub pozbawić władzy rodzicielskiej. Dziecko, decyzją sądu trafiło pod opiekę swojej cioci. Sprawą zajmują się mundurowi z komisariatu w Zelowie. 

komentarze (13)
Dodaj komentarz

ale afera, zwykłe zelowskie 500 plus i tyle, piła za zdrowie prezesa i burmistrza, umorzą ....

To tylko Zelow kto by się przejmował patuskami stamtad

Nie ubliżaj sobie widocznie nie jestes niewiele więcej wart ....

BIEDNE DZIECKOemoji((

Kukułka w podobnym stanie z dzieciakiem chodzi, tyle, że jeszcze ućpana.

To czemu tego nie zgłosisz wiedzą,, że gdzieś życie i zdrowie innego dziecka jest narażone przez nieodpowiedzialną matkę ???

Tee plotkarz ! Powiedz jak się nazywasz cwaniaku, to raz dwa osiedle z Tobą porządek zrobi. A nie przepraszam. Mocny w gębie w internetach tylko jesteś bucu

Słuchaj kukułka. Ty najpierw zacznij od siebie i zrób porządek ze swoimi uzależnieniem, bo w końcu pijana pod samochód z wózkiem wpadniesz i Ci się skończy kariera. Osiedle zrobi porządek? To ja nie wiedziałem, ze taka gangsterka z Ciebie . Moge Ci zalatwic dziewczynę z klubu do sprawdzenia się, ale najpierw dobij chociaż do 40 kg wagi.

Chodz pod biedre dzis o 19 jak taki cwaniak jestes. Mozemy się walnąć o ile ta sama kategoria wagowa koleszko

Speniałeś? Czekam....

Weź ochraniacz na szczękę jeśli nie chcesz stracić tych dwóch kiełków które ci jeszcze zostaly

ktora biedra bo tez chetnie wpadne popatrzyc jak sie patusy napierdalaja

500+ ... i matki przewracają się częściej.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także