Rejestracja i logowanie

Ostrzeżenia pogodowe IMGW dla regionu. Ulewne deszcze w całym województwie łódzkim

Wydarzenia 31-08-2020 Autor: Greg
4
Ostrzeżenia pogodowe IMGW dla regionu. Ulewne deszcze w całym województwie łódzkim

Intensywne opady deszczu w całym województwie łódzkim zapowiada w kolejnym ostrzeżeniu IMGW. Miejscami może spać nawet do 40 mmm deszczu. 

Ostrzeżenie pierwszego stopnia dla wszystkich powiatów województwa łódzkiego wydało IMGW, zapowiadając intensywne opady. Deszczu można spodziewać się jutro już od wczesnych godzin porannych. Opady o większej i nieco mniejszej intensywności mają występować w regionie są przez cały dzień. Prawdopodobieństwo zjawiska pogodowego oceniane jest na 80 proc. 

Warto przypomnieć, że w czerwcu ulewne deszcze spowodowały wiele podtopień na terenie Bełchatowa. Niektóre z głównych ulic w mieście zostało kompletnie zalanych (m.in. aleja Wyszyńskiego i ul. Staszica), ponieważ kanalizacja deszczowa nie nadążała zbierać ogromnych ilości wody. 

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Śmiech na sali, jak była ulewa w czerwcu i zalało pół miasta to żadnych alertów imgw nie dało, banda świrów

Załoga pilnować żeby węgiel nie zamókł. Bo znowu będzie gorąco.

"Miejscami może spać nawet do 40 mmm deszczu." - A co to za skala? I o co tu chodzi? Jak mają być takie wiadomości, to ja dziękuję za takie informacje, byle co aby tylko było.

imgw to jak wróżenie z fusów.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także