Rejestracja i logowanie

Tragedia w pobliżu Rogowca. Nie żyje 42-letni mężczyzna, którego przygniotła maszyna

Wydarzenia 28-07-2020 Autor: Emste
29
Tragedia w pobliżu Rogowca. Nie żyje 42-letni mężczyzna, którego przygniotła maszyna

W Biłgoraju ogromna maszyna przygniotła mężczyznę, który naprawiał ciężarowy pojazd. Mimo pomocy będących na miejscu osób, strażaków oraz wezwanych służb medycznych, nie udało się uratować 42-latka. 

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek, 27 lipca około godziny 16:30 w miejscowości Biłgoraj (gm. Kleszczów). 42-letni mężczyzna, mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, który pracował w jednej z lokalnych firm, dokonywał naprawy pojazdu ciężarowego, a konkretnie wozidła technologicznego.

W trakcie wykonywania prac naprawczych, maszyna runęła na leżącego pod nią pracownika, przygniatając go. Gdy na miejsce przybyli strażacy, mężczyzna leżał już obok pojazdu – wyciągnęły go osoby postronne. Natychmiast przystąpiono do reanimacji, którą chwilę później przejęły służby medyczne. Niestety nie udało się uratować 42-latka. Dokładne przyczyny zdarzenia badają policjanci.

komentarze (29)
Dodaj komentarz

Współczuję ,widzę tylko że komuś się nudzi i komentarze z **** ,ludzie zajmijcie się czymś a nie ciągle narzekacie i piszecie komentarze nic nie wnoszące ,pewnie nie macie się komu wyżalić i trafiło tu i teraz

skąd był ten mężczyzna co zginął

Z ciemietnik

Z wykopalisk

Ginie chłop a wy piszecie o autobusach.. Macie z tym problem załatwcie to gdzie indziej.. I czy to ważne gdzie i dla kogo pracował? Wieczne wylewanie wszędzie swoich żali.. Mentalność Januszy, jak bardzo wam źle to ruszcie **** z kanapy balkonów gdzie robicie zdj przewozom i zmieniajcie świat na lepsze a nie ciągle płaczecie.. Pozdrawiam emoji

PAN pracował w prywatnej, małej firmie i niestety ale miał problem z alkoholem. Przyjeżdżał na nowy Janów do sklepu. Kiedy widziałem go kilka, kilkanaście miesięcy temu wyglądał normalnie ale teraz był tak stoczonym człowiekiem że szkoda gadać, ciągle pod wpływem i jeździł autem

Straż miejską zapraszamy po 15tej na Miocenską i Budryka na żniwa, jazda na zakazie, zatrzymywanie przed pasami przez kierowców przewozów, a na pętli dziki zachód.

Równie dobrze możesz sobie wpisać w Google straż miejska Bełchatów i tam masz numer telefonu pod który dzwonisz i mówisz dokładnie to samo co napisałaś tutaj tylko że tak zgłoszenie zostanie przyjęte a tutaj nie wiem na co liczysz.. powodzenia w pomyślnym myśleniu

Dobrze, że napisała, wiele osób to widzi, tam jest też monitoring na Budryka. Uważam, że jest przesadą wypuszczanie pasażerów pod klatkami a nie na przystankach. Powinni zrobi z tym porządek. Najlepiej jakby przewozy nie wjeżdżały na Budryka, ulica jest zniszczona a dookoła Binkowa jest dużo przystanków.

A po co mi to wiedzieć. Czytam artykuł o wypadku a ktoś smoli jakieś głupoty. Budryka zwisa mi jak kilo kitu u sufitu i chętnie zwinąłbym z niej asfalt. Masz swoich radnych? Ludzi na których głosowałeś to dzwoń do nich i zgłaszają a nie robisz wszędzie śmietnik głosząc swoje teorie.

To po co to czytasz a tym bardziej piszesz na temat ulicy która ci zwisa jak kilo kitu u sufitu?

Ale komentując nie zgłaszasz problemu. Dlatego wyżej napisałem żeby bezpośrednio do straży miejskiej zgłosić a nie tutaj wypisywać emoji

życie przednim co się dzieje ☹️????????

A kto wam powiedział że Wozidlo pracowało dla PGE cymbały? To już wszyscy z okolicznych firm muszą pracować dla kopalni?

czy pracownicy PGE są cos wstanie sami zrobić czy całą robotę odwalają za nich firmy zewnętrzne ?

są -utrzymują was

Być może firma zewnętrzna w ramach gwarancji jak z tak daleka

Kierowcy przewozów jeżdżą ul. Miocenską. Później zamiast wysadzić ludzi na pętli zatrzymują się pod klatkami schodowymi i tam wysadzają ludzi.

Wojciech, stają tak ale do czasu, mam już sporą kolekcje zdjęć gdzie i w jaki sposób stają. Nadejdzie czas i fotki pójdą tam gdzie trzeba. Jak kur.a można wysadzać ludzi na skrzyżowaniu lub na przejściu dla pieszych??? Wielcy "zawodowi kierowcy" większość z a.o transu emoji

Chwalisz się czy żalisz

Najemnika mi szkoda i wszyscy niezatrudnieni nie powinni pomagać pge. Niech się zakład buja ze swoimi zatrudnionymi i ten Złoczew dał bym im w terminie a później ich rozliczyl .

Co robi 42 latek z Kielc na terenie pge? A co robią pracowniki pge w tym czasie. Kiedy zajrzy NIK w ten interes godzinny .

A co to za Firma?

Niniejszym obrażam wszystkich tu zgromadzonych

za 2-3 tygodnie bedziesz zgłoszony na milicje emoji

Odszkodowanie niech płacą tej rodzinie do śmierci. Stop zlodziejeom z PGE.

Złodziej to cię zrobił i jak widać niedorobil

(*) Bardzo przykra wiadomość.

Szkoda faceta ????

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także