Rejestracja i logowanie

Wybory prezydenckie 2020. PKW podało wyniki z 99,97 proc. obwodów wyborczych

Wydarzenia 13-07-2020 Autor: Greg
46
Wybory prezydenckie 2020. PKW podało wyniki z 99,97 proc. obwodów wyborczych

Państwowa Komisja Wyborcza podała wyniki z 99,97 proc. obwodów wyborczych. Na podstawie tych danych Andrzej Duda uzyskał 51,21 proc. głosów, a Rafał Trzaskowski 48,79 proc. 

Podczas zorganizowanej ok. godz. 8 rano konferencji prasowej, Państwowa Komisja Wyborcza podała nieoficjalne wyniki wyborów prezydenckich. Sylwester Marciniak, przewodniczący komisji poinformował, że PKW nie otrzymała protokołów z dziewięciu komisji wyborczych w Nowym Sączu, Katowicach, Olsztynie, Szczecinie i Warszawie, a także z czterech zagranicą. 

Jak poinformowano, przeliczono głosy z 99,97 proc. protokołów (27.222 na łączną liczbę 27.231). Według tych danych PKW, urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę poparła 51,21 proc. głosujących, natomiast Rafała Trzaskowskiego - 48,79 proc. osób, które poszły do urn wyborczych. 

 

komentarze (46)
Dodaj komentarz

Wybory pewnie ustawione jak zawsze ale kogo to obchodzi

Jestem ciężko pracującym człowiekiem bez wykształcenia bez pana Andrzeja Dudy zarabialbym więcej. A takto muszę po delegacjach zarabiać te marne 15k dolców wiecej niz pani z telekomunikacji polskiej SA emoji

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, ALE TYLKO TYM KTOŻY SWÓJ PRAWIDŁOWY GŁOS ODALI NA PANA PREZYDENTA POLSKI ANDRZEJKA DUDE "DZIĘKUJĘ".

Bełchatowski ciemnogród HA HA HA Będziecie mieli ZŁOCZEW jak****

a po kiego mi jakis zloczew? do niczego mi to niepotrzebne bardziej sie ciesze ze takiemy tw bolkowi czy redaktoezynie lisowi dupska pękły z tej zolci jakas sie z nich wylała hahahahahahaaaaa

milcz już "intelekcie" nic już nie wskórasz tym bełkotem.

no to TRZASŁO hahahahaahaha az KOalicjantom dupska rozerwało hahahahaha trzask! emoji

Ale w was jadu i nienawisci.

Podziękujmy prezesowi i jego mowie miłości!

oczekuje od rzadu delegalizacji, GW, nesweeka, faktu i TVNu!!!!!!

Uuuuu, ciężki przypadek!!!

Zeby do konca ci mozg wyprali w korei polnocnej bys sie odnalazl

DOKLADNIE tamten niemiec z warszawy czaskos mowil ze zdlegalizuje tvp jak wygra teraz Duda z kaczynskim powinni zlikwidowac tvn i GW emoji oby tak zrobili

TVN jest prywatny i prezydentowi nic do tego. On w tej sprawie moze tylko soie pokręcić palcem w nosie i ****.

to jak zaloze PRYWATNY burdel z dziewczynkami mlodziutkimi to tez panstwo se moze tylko palcem w nosie pokrecic?

Nawet taki postepowy liberalny nowoczesny euroentuzjasta Emanuel Macron podczas swkoje kampani prezydenckiej otaczał sie obok unijnej FRANCUSKA flaga a unas taki nartypolak czaskos? "To wstrząs, że 50 procent moich rodaków głosowało na kandydata, w którego sztabie nikt nie uznał za stosowne pojawienie się na wieczorze wyborczym z flagą Polski" - ocenił w poniedziałek w radiu TOK FM socjolog Andrzej Zybertowicz. Jego zdaniem - w ten sposób Trzaskowski pokazał, że Polska jest mu obojętna.

Pekne ze śmiechu: "...postepowy liberalny nowoczesny euroentuzjasta Emanuel Macron...". Tak może mówić tylko dezinformator. Macron jest na urzędzie, a dalej przelewana jest mu pensja z instytucji Rothschildów, których jest wychowankiem i utrzymankiem. Euroentuzjazm? To oznacza komunę w stylu Altiero Spinelli (przeczytaj nad drzwiami PE), czyli likwidacja państw, narodowości, odrębnych armii i rodziny, co widać i słychać...

Na korytarzy sejmowym do posła Rafała Trzaskowskiego podchodzi poseł Patryk Jaki. - Cześć Rafał! Wiesz, że masz jeden bucik czarny, a drugi brązowy? - Trzaskowski patrzy z troską na buciki i odpowiada Jakiemu: - Wiem - ale co najdziwniejsze, to w domu mam identycznie: jeden but czarny, a drugi brązowy ...

Trzaskowski nie jest posłem. Prawa wyborcze powinny być zabrane niektórym.

Ulicą idzie staruszek. W pewnej chwili potknął się i upadł. Podchodzi do niego Rafał Trzaskowski i pomaga mu wstać. - Bardzo panu dziękuję - mówi staruszek. - Jak mogę się panu odwdzięczyć? - Niech pan w najbliższych wyborach odda swój głos na mnie. - Ależ panie, ja upadłem na d..., a nie na głowę!

Israel > Deutshland

za Komorowskiego i Po młody szedłdo pracyy baa nie szedłdo pracy bo tylko staże były to dostawał 700-800zł na start! teraz młody za Dudy i PiS na start dostaje 2700zł w robocie ale młodzi twierdza ze jepac dude i pisiorów super brawo grauluje debilizmu i intelektu młodym który omal nie ukrecili na siebie bata w postaci wyboru antyobywatelskiego prezydenta czaskosia uuffff blisko było katastrofy przez GŁUPICH młodych

Xd te staże są cały czas. Tylko nikt z nich nie korzysta bo to prawie 500 plus.

widac wiekszosc mlody to gejusy i lesby i wybierały swojego

Ta tacy młodzi że średnia wieku 60 lat na wiecach.

Bo nie znają tamtych czasów, powinni los po rękach całować ze zwolnienia podatkowego dla młodych.

Stany Zjednoczone - Niemcy 1-0 frekwencja ponad 70%

Jakie to ma znaczenie, że wybrano Prezydenta. Przecież to tylko figurant bez istotnych kompetencji, podobnie jak za zachodnią granicą, ale tam nie robi się wielkiego halo. Rządzą i tak namaszczeni namiestnicy, a kto prezydentuje to mało ważne. Liczy się kto organizuje wybory, tan wygrywa. To zasada i jeśli jest odwrotnie to znaczy, że organizator nie ma kwalifikacji do rządzenia - nie nadaje się. Obraz rządzenia w Bełchatowie nie zmieni się. nadal będzie narastający chaos, trwonienie pieniędzy. A w codzienności za oknami osiedlowymi pomimo suszy, epidemii, huk silników (95dB), smród spalin i dewastacja rachitycznej roślinności. Chłopy i baby mają za zadanie wykosić, wycinać wszystko, by wirusy miły więcej swobody, a psie odchody wzbogaciły atmosferę po rozpyleniu do atmosfery... TOKSYCZNY BEŁCHATÓW ZA 5 LAT STRACI SWOJE ZNACZENIE i będzie się utrzymywał z żebrania. Co co tu pobudowali domy pożałują.

Aha?? A wygrana Trzaskowskiego co by zmieniła z wymienionych przez ciebie spraw? Co... nagle byłyby jakies zmiany? Nie! Dla niego takie miasteczka jakim jest belchatow są niczym.

Głosujący skończyłeś choć gimnazjum, bo niczego nie pojmujesz. Nie ma znaczenia kogo wybierzesz i tak polityka będzie taka sama, te słowa powiedział Lech Kaczyński nie ja... Prezydent (urząd) to polityczna maskotka i takie są jego kompetencje. Decyduje Johny Daniels - namiestnik z czerwonym telefonem w gabinecie...

Ludzie uwielbiają zamordyzm i nie cenią wolności, lubia być prowadzeni niczym stado baranów bez refleksji , klepani po pupci ......do michy.T aka jest rzeczywistość a ten wynik to wstyd dla tej wioski!!!!

Jak mają cenić coś czego nigdy nie poznali, bo są chowani (nie wychowywani) w obozie z tresurą i brakiem dostępu do rzetelnej wiedzy. To nie czasy kościuszkowskie kiedy zdrajców wieszał lud. Teraz jest ciemnota historyczna i zaprzaństwo narodowe. Teraz nie ma pojęcia "zdrajca", tak jak nie i kary śmierci... Kto ją zniósł i dlaczego? Masz mózg to kombinuj...

Weź się z tym pogódź emoji i nie twórz podziałów.

Jestem całym sercem za Kazimierzem, ale Seba daje mi kasę za nic, bardzo to lubie, aaaa i kolejny Janek w kieszeni nie zaszkodzi - Seba do dzieła!

Powinno się przed wyborami robić obowiązkowe badania IQ dla wszystkich którzy chcą głosować. Jeśli wynik plasuje się gdzieś pomiędzy orangutanem, a 10-letnim, średnio rozgarniętym dzieckiem, to taka osoba nie powinna być dopuszczana do głosowania. Żeby więcej prezydenta nie wybierały osoby z demencją starczą, oraz ledwo ukończoną podstawówką.

pełna zgoda wówczas szajs awaria czyszciciel kamienic czaskowski miałby jakie 12% a nie 48%

Dlatego zagłosowałem na Andrzeja

Ja zaglosowalem na Trzaskowskiego

Każdy ma prawo głosować i ****! Jakby tak było to z niewygodnych ludzi by głupków robili i już w ogóle wybory by były sfałszowane.

Od kilku lat robią A ludzie widać to lubią zenada

Teraz TVP robi z ludzi głupków. Widać to po wynikach w grupach wiekowych i wykształceniu wyborców. Żaden z tej dwójki nie był dobrym wyborem, ale jednak ludzie w miarę wykształceni, młodzi i w średnim wieku, którzy tu pracują i utrzymują ten kraj w większości z dwojga złego wybrali Trzaskowskiego.

Mam 31 lat, wykształcenie wyższe. Pracuje tutaj i głosowałem na Pana prezydenta Andrzeja Dudę.

Jeszcze się kiedyś będziesz tego wstydził!

33 lata, pracuje w Warszawie, tworzyłam systemu dla największych firm. Właściwie cała Polska zrzuca się na moją wypłatę (telekomunikacja, banki, administracja publiczna.) Często pracowałam w systemach kluczowych i także jestem całym sercem za p. Prezydentem.

Napisz jeszcze, że pracujesz w PGE na stanowiskou kierowniczym i skończyłeś Wyższą Szkołę Gotowania na Parze

nie ma się czym chwalić emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także