Rejestracja i logowanie

Kobieta staranowała ogrodzenie na Dolnośląskim. Volkswagen polo wylądował na boku [FOTO]

Wydarzenia 13-07-2020 Autor: Greg
13

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w niedzielny poranek na osiedlu Dolnośląskim. Kobieta straciła panowanie nad samochodem i wjechała w ogrodzenie parkingu obok bloku nr 123. Auto podbiło i po chwili wylądowało na boku. 63-letniej bełchatowiance na szczęście nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 10 w niedzielę, 12 lipca. Mieszkanka Bełchatowa, jadąca volkswagenem polo osiedlową uliczką od strony ul. Lipowej, nagle straciła panowanie nad samochodem i wjechała w ogrodzenie parkingu w pobliżu bloku nr 123.

- Wyglądało to tak, jakby oślepiło ją słońce, bo nagle na prostej drodze zjechała w z drogi wprost w ogrodzenie i ją podbiło do góry, auto wylądowało na boku – mówi jeden ze świadków zdarzenia.

Zakleszczonej w samochodzie 63-letniej bełchatowiance ze środka pomogli wydostać się okoliczni mieszkańcy. Na miejsce wezwano straż pożarną i policję. Na szczęście kobiecie nic się nie stało.

- Kierująca najprawdopodobniej utraciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w ogrodzenie. Auto przewróciło się na prawy bok. Kobieta była trzeźwa – poinformowała dyżurna bełchatowskiej policji.

komentarze (13)
Dodaj komentarz

Ludzie rozbijają się z żalu. Nikt o to miasto już nie dba. Powoli zamiast trawą i krzakami.

Spokojnie - to były tylko zdjęcia scen kaskaderskich do filmu Fast & Furios 10

Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : http://milepanie.pl/elwirka

Sprzedam wieko od trumny, używane w dobrym stanie

Ostatnie wiadomosci to wypadki strajki same tragedie. Nic dobrego juz sie nie dzieje w tym miescie.

Dobra wiadomość, to zła wiadomość emoji

Do kościoła się spieszyła na tacę położyć

To akurat nie Twoja sprawa na co wydaje swoją kasę

Mogła jechać przez binkow po co tam wjezdzala ? 

Ciekawe czemu nie ma artykułów o nowych miejscach pracy? Inwestycjach? O fabrykach i drogach?

najważniejsze wydarzenia w Bełchatowie ostatnich lat to jak Antek Oszołom odwiedzi nasze miasto

Bo nie można pisać o czymś, czego nie ma!

Wydarzenie na miarę miasta...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także