Rejestracja i logowanie

Bełchatowscy policjanci uratowali mu życie. Mężczyzna mógł umrzeć w samochodzie

Wydarzenia 01-07-2020 Autor: Emste Foto: KPP Bełchatów
9
Bełchatowscy policjanci uratowali mu życie. Mężczyzna mógł umrzeć w samochodzie

Funkcjonariusze z KPP Bełchatów odnaleźli i uratowali mężczyznę, który chciał targnąć się na swoje życie. O swoich zamiarach poinformował rodzinę, ta z kolei niezwłocznie zaalarmowała policjantów. Mężczyzna trafił ostatecznie do szpitala – jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Sytuacja miała miejsce w poniedziałek, 29 czerwca. Około godziny 15:30, funkcjonariusze z KPP Bełchatów otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który zdenerwowany miał wyjechać z domu, a następnie skontaktować się z bliskimi, informując, że chce odebrać swoje życie. Rodzina natychmiast zadzwoniła na numer alarmowy 112.

- Powaga sytuacji wymagała natychmiastowego działania. Komendant bełchatowskiej policji ogłosił alarm i natychmiast rozpoczęto poszukiwania. W czasie kiedy kryminalni zajmowali się przyjmowaniem zawiadomienia o zaginięciu mężczyzny i ustalali szczegóły zdarzenia, inni funkcjonariusze bez zwłoki ruszyli w wytypowany teren. Policyjne patrole przeczesywały lasy, skwery, tereny nadrzeczne – informuje KPP Bełchatów

Poszukiwania w końcu przyniosły efekty – na skraju lasu w rejonie korytarza Widawki, mundurowi zauważyli samochód poszukiwanego. Osobówka stała z włączonym silnikiem, a na fotelu kierowcy siedział roztrzęsiony mężczyzna. Na widok mundurowych wysiadł z auta, i przyznał, że chciał popełnić samobójstwo, trując się spalinami. Ostatecznie mężczyzna trafił do szpitala – jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

komentarze (9)
Dodaj komentarz

Biedy człowiek...To było wołanie o pomoc...Proponuję najpierw zagłębić się w psychologię ludzkiego umysłu zanim doda się debilny komentarz...ludzie miejcie więcej szacunku chociaż do siebie samych.

Poniękad zgadzam się z powyższą opinie,nilt nie wie co siedzi w umyśle 2 osoby i nikt nie ma prawa osądzać kogokolwiek...od tego jest Bóg .Jednak jest to udowodnione naukowo,że wszyscy ci ktorzy targaja sie na swoje życie i to robią niestety ze skutkiem śmiertelnym nie opowiadaja sie na prawo i lewo,że chca zakończyc swój żywot,tylko to robią.a ci co oznajmiaja to wszem i wobec tak.naprawde nie zamierzają tego zrobić tylko próbują zwrócic na siebie i dwoje kłopoty uwagę.

adamek jak zwykle wszechwiedzący na każdy temat

Zwykły atencjusz wołający o pomoc.

Psychicznie chory zalamal sie ale rodzine ma super brawo dla Policji uratowali mu zycie

BRAVO DLA POLICJI z Bełchatowa , za to że szybko zareagowali na zgłoszenie rodziny , o zamiarze tego mężczyzny. Naprawdę WIELKI SZACUNEK ZA TO DLA BEŁCHATOWSKIEJ POLICJI.

Gdyby naprawdę chciał popełnić samobója,nie dzwoniłby do rodziny.

Jak chciał się zagazować, to po jakiego wała wszystkim się chwalił?

trucie spalinami na otwartej przestrzeni ? gosciu nawet samobója nie potrafi sobie strzelić. Ciekawe na kogo głosował...

dodaj komentarz
Czytaj także