Rejestracja i logowanie

Wiemy co się stało na Czyżewskiego. Policja zdradza szczegóły kolizji osobówki z Żandarmerią Wojskową

Wydarzenia 30-06-2020 Autor: Emste
8

W minioną niedzielę na skrzyżowaniu ulic Czyżewskiego i Staszica w Bełchatowie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Pojazd Żandarmerii Wojskowej nie ustąpił tam pierwszeństwa osobowemu renault clio, doprowadzając do kolizji. Policja zdradza więcej szczegółów dotyczących zdarzenia.

Do kolizji pojazdu Żandarmerii Wojskowej z samochodem osobowym marki Renault doszło 28 czerwca około godziny 19:00 na skrzyżowaniu ulic Czyżewskiego i Staszica w Bełchatowie. Policjanci, jako winnego zajściu wskazali właśnie kierowce wojskowego pojazdu.

 

- Z uwagi na awarię sygnalizacji świetlnej, w tym miejscu ruch odbywa się zgodnie ze znakami poziomymi. Kierujący nie zastosował się do nich, wymusił pierwszeństwo w wyniku czego doprowadził do kolizji z samochodem osobowym. Zgodnie z artykułem 86 ust. 1, kierowca został ukarany mandatem oraz punktami karnymi - informuje Marcin Kucner, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP Bełchatów. 

 

Na szczęście, pomimo ogromnych uszkodzeń osobowego auta, w zdarzeniu nie było osób rannych.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Sztab specjalistów: delta force, specnaz, sas, navy seals z jamesem bondem na czele przez 2 dni rozkminiali jak do tego doszło...

Smutne jest to, że 50% kierowców nieważne kim by nie byli, nie potrafi jeździć, poroste skrzyżowanie potrafi sprawić problem.

Dwa dni to ustalali? Przecież to oczywista sytuacja...

1 sygnalizacja świetlna, 2 znaki pionowe, 3 poziome, 4 zasada prawej ręki, ale policjant kierujący ruchem jest pierwszy po boguemoji

Aha. Dobrze, że napisałeś, bo ja "lejce" w chrupkach znalazłem.

Prędzej kartę woźnicyemoji emoji filozofieemoji

Raczej znaków pionowych, drogie DDB

Poziomych też

dodaj komentarz
Czytaj także