Rejestracja i logowanie

Pod starostwem rozdawali czeki na grube miliony

Wydarzenia 25-06-2020 Autor: Emste Foto: Facebook/ Gmina Bełchatów
157

Ponad 13 milionów złotych – taką kwotę łączną otrzymały lokalne samorządy w ramach Funduszu Inwestycji Samorządowych, przynajmniej w teorii, bo wnioski o dofinansowanie będzie można składać od sierpnia. Niemniej już dziś pod budynkiem starostwa politycy chwalili się symbolicznymi czekami. 

Wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami, w związku z tym obserwujemy wysyp inicjatyw, które można określić jak "polityczno PR-owe". Wczoraj Bełchatów odwiedził jeden z kandydatów na prezydenta - więcej w artykule Marek Jakubiak odwiedził Bełchatów... . Swoje poglądy demonstrowali też zwolennicy Andrzeja Dudy - więcej pod linkiem Wiec poparcia dla Andrzeja Dudy w Bełchatowie..., a na czwartkowy wieczór sympatycy PiS zaplanowali spotkanie z Antonim Macierewiczem w bełchatowskim MCK . Również dziś przed południem miała miejsce kolejna akcja, którą można przypisać trwającej kampanii wyborczej. Pod Starostwem Powiatowym w Bełchatowie odbyła się konferencja, podczas której przedstawiciele lokalnych samorządów odbierali symboliczne czeki, na ogromne kwoty w ramach Funduszu Inwestycji Samorządowych - nie zabrakło oczywiście polityków sympatyzujących z ubiegającym się o reelekcję kandydatem. Łącznie czeki opiewały na ponad 13 milionów złotych. Kluczowe jest tu słowo "symboliczne", bowiem wnioski o przyznanie tych funduszy, będzie można składać dopiero od sierpnia.

- Od sierpnia samorządy będą mogły składać do Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi wnioski, o przyznanie im pieniędzy w ramach Funduszu. Od września środki mają trafiać do gmin – poinformowała gmina Bełchatów w mediach społecznościowych.

By otrzymać dofinansowanie, niezbędne będzie przygotowanie planu inwestycyjnego – urzędnicy zapewniają jednak, że jeśli będzie on zgodny z regulaminem funduszu, pieniądze z pewnością trafią do samorządów. Co ciekawe, nie znamy jeszcze szczegółowych zapisów wspomnianego regulaminu.

- Gdy otrzymamy szczegółowy regulamin, który określi zakres działań, na które możemy przeznaczyć sumę z Funduszu, zaplanujemy działania, które będziemy realizować - mówił podczas konferencji wójt gminy Bełchatów, Konrad Koc. 

A ile mają otrzymać poszczególne jednostki terytorialne?

  • Gmina Bełchatów - 1.181.346 zł
  • Miasto Bełchatów - 3.876.858 zł
  • Gmina Kleszczów - 2.179.001 zł
  • Gmina Szczerców - 1.587.775 zł
  • Gmina Zelów - 771.331 zł
  • Gmina Kluki - 719.245 zł
  • Gmina Drużbice - 686.690 zł
  • Gmina Rusiec 500.000 zł
  • Powiat Bełchatowski 2.001.566 zł

Skąd znamy tak dokładne kwoty, skoro termin składania wniosków zaczyna się dopiero za miesiąc? Okazuje się, że zostały one obliczone na podstawie algorytmu, który brał pod uwagę chociażby wysokość nakładów inwestycyjnych, zaplanowanych przez dany samorząd na rok 2020.

 

komentarze (157)
Dodaj komentarz

ze zdjęć to mi wygląda na objazdową trupę przebierańców takich trefnisi

Co się gapisz emoji

coś mi to przypomina _deja vu? Spotykamy się tutaj na briefingu, w sprawie…. oczywiście uczestniczę ja poseł ….Chciałam państwu przekazać bardzo dobrą wiadomość i bardzo wspaniałą wiadomość … czyli w tym momencie będzie podpisywana umowa, umowa sponsoringu … nie ukrywam, że od kilku miesięcy zajmowałam się tym tematem, oczywiście poza fleszami, poza informacjami, poza fsjsbukami, po prostu działałam i wydaje mi się, że na tyle zadziałałam, że udało się faktycznie pozyskać te środki. Bardzo się cieszę.

Chciałam państwu przekazać bardzo dobrą wiadomość i bardzo wspaniałą wiadomość emoji emoji emoji Symboliczne czeki - symboliczny briefing emoji emoji emoji

Wielkie brawa dla rusieckiej władzy !!! Najniższa dotacja w całym powiecie. Super !!! Jest się naprawdę czym chwalić !! Ale czego się spodziewać chodniki po 100 metrów, Rusiec chwastami zarośnie wystarczy tylko na chodniki i plac wokół gminy i szkoły popatrzeć . Może pani derektor najważniejszej instytucji w gminie tam każe pracownikom zdjęcia porobić ??? Propagandę robicie jak Kurski w tvp... Masakra miejmy nadzieję że niedługo to się skończy zarówno w skali kraju jak i naszej małej ojczyzny !!!! Wspólnie to jakoś przetrzymamy a jak nadejcie czas to zmienimy. Trzymajscie się Polki i Polacy i wszyscy mieszkańcy Gminy Rusiec !!!!

Oj od rana robota wre. Może zamiast minusowania zabierzcie się za konkretną robotę. Możecie w czynie społecznym chwasty powyrywać. Czyn społeczny to taka modna sprawa w Gminie Rusiec. Jak to Wy mówicie ? Razem możemy więcej ... to bierzcie się do roboty bo efekty to na razie marne. Chyba że liczymy ilość wpisów na facebooku ... ha ha ha

Chciałam państwu przekazać bardzo dobrą wiadomość i bardzo wspaniałą wiadomość emoji emoji emoji emoji emoji

coś mi to przypomina _deja vu? Spotykamy się tutaj na briefingu, w sprawie…. oczywiście uczestniczę ja poseł ….Chciałam państwu przekazać bardzo dobrą wiadomość i bardzo wspaniałą wiadomość … czyli w tym momencie będzie podpisywana umowa, umowa sponsoringu … nie ukrywam, że od kilku miesięcy zajmowałam się tym tematem, oczywiście poza fleszami, poza informacjami, poza fsjsbukami, po prostu działałam i wydaje mi się, że na tyle zadziałałam, że udało się faktycznie pozyskać te środki. Bardzo się cieszę.

O znowu zacipka emoji

Stringi doszły?

Sądząc po twojej ksywce to chyba tobie wafelku zacipkowy są bardziej potrzebne. Lubisz takie zabawy tęczowy chłoptasiu. Rozumiem ze jesteś tym który udaje dziewczynę emoji

Administrator vel forum vel zacipka Trolololo vel tęczowy stringowiec, więc nie muszę udawać, bo jestem dziewczyną, a nawet kobietą, a nawet taką którą taki wafelek jak ty może cmoknąć w wisienkę przez butelkę, ale wiśniówki, a nie twoeje łysky z sadolinem.

Ha ha, jasne emoji a naprawdę nazywasz się grodzka, albo rafalala ... ewentualnie konczita emoji emoji emoji idź zboku gdzieś indziej robić z siebie pośmiewisko.

zdejmij te okulary bo nic w nich nie widzisz a wyglądasz jak pośmiewisko

Niegrzeczny Trolololo. Niegrzeczny admin. i batem po stringach ty świnko.

No dobrze przyznaję się. Chodzę w stringach, lubię pejczem po pupie.

Ej czemu nie podpisujesz już się „zacipka” ?? Pasowało do ciebie emoji

Nie podpisuje się tak za każdym razem, bo później chodzisz nagrzany jak piec kowalski. Wię, że to Cię kręci. Od 3 dni już strach do ciebie podejść.

To ten Trolololo jest administratorem tego forum? Ale z niego zaci p ka

I po co marnować pieniądze podatnika na ten cyrk? Chociaż jakaś agencja reklamowa na drukowaniu tych pseudoczeków sobie zarobiła... Tylko czemu ktoś ze swoich za takie pierdoły nie płaci?

Gośka, zamiast nabijać łapki w dół, napisz co się stało z Twoim BMW i Audi. Poświadczenie nieprawdy w oświadczeniu majątkowym jest karalne.

"tak naprawdę" to bardzo się cieszę, że padło to pytanie i wspaniale się cieszę i cieszę się że tu to pytanie padło i to wspaniałe pytanie, bo gdyby nie padło to nie mogłabym się cieszyć, a tak się cieszę. Dziękuję za uwagę.

Zgłoś to do prokuratury.

JANOWSKA Z PIS ma nową kulturę, zanim rozda to ogłosi, ZAŁATWIŁA KASĘ DLA GKS BEŁCHATÓW emoji co ogłosiła na konferencji przed siedzibą PGE wraz z RYDZEM, później zrobiła przelew - tylko auto nadal krąży na remontowanym rondzie w Piotrkowie. Teraz znowu rozdaje czeki ....

Mogli przekazać symboliczne klucze do stu tysięcy mieszkań.

Jak to powiedziała pewna pani z broszka: te pieniądze im się porostu należały.

W tym przypadku należały się również tobie chłopczyku. To pieniądze dla samorządów na inwestycje, z których będą pewnie korzystać również takie kołki jak ty.

Janowska babo wstydu nie masz pokazując się publicznie.Tylko GKS

to symboliczne czeki czy nie?

Toś się podpisoł, czy to widzisz patrząc w lustro.

Patrzę w lustro i widzę Trolololo, ktory jest zwany przez niektórych zacipką.

Hahaha Pełna zgoda, co za debil emoji

Pełna zgoda Trolololo to debil

Tak masz na drugie? emoji emoji Trolololo debil zacipka?

Kibic GKS pozdrawia największą fankę klubu. Jesteśmy z panią. Zapraszamy na mecz, koniecznie z szalikiem

Zapraszamy, gorące przywitanie gwarantowane, czy zgodnie z zapowiedziami Pani Poseł odwiedziła juz Kleszczów ? 

Po co ? Jak widać Kleszczów przyjechał do Pani Poseł.

Przyznajcie, "tak naprawdę" w tych ustach nabiera nowego znaczenia emoji

GKS nie zginie!

zobaczcie jak zachowuje się administrator tego forum. W ciągu 5 sekund pod każdym niewygodnym dla #kłamczuchy postem pojawiło się� 40-50 łapek w dół.

No to masz tym razem jeszcze jedną łapkę gratis Przegrywie

jejku ło matko tadam hurrrraaaaa czaddddd dzenks hahahaha dorzuć Tyskie Adminie

Nie mam zamiaru wspierać patologii, kup sobie tyskie za kieszonkowe albo zasiłek....

tęczowy i jeszcze skąpiec. a weź se te Tyskie

W przeciwieństwie do ciebie zacipko (k0rwa kto normalny podpisuje się zacipka !!!) nie pije tyskiego tylko najdroższą whisky.... a ty jak chcesz to żłop te swoje sieciowe sz cz y ny.

Przecież ty jesteś taki jełop że pewnie pijesz ruski spirytus zaprawiony sadolinem jeno ci ktoś łysky napisał n butelce.

zobaczcie jak zachowuje się administrator tego forum. W ciągu 5 sekund pod każdym niewygodnym dla #kłamczuchy postem pojawiło się 40-50 łapek w dół.

Odpowiedz Zgłoś
121
235

Idź i się popłacz

właśnie piję piwko i się z ciebie śmieję hihihihi chłoptasiu

Nowy typ przegrywa. Pije nisko żeby mieć odwagę kozaczyć .... w internetach emoji emoji emoji Co za c i p k a

chętnie się spotkam i cie przekonam że się mylisz tęczowy chłoptasiu hahaha

Kupię stringi męskie w 3-packu po okazyjnej cenie!

Zawsze wiedziałem, że największymi hejterami są gejterzy z lewicy.

i co zrobisz z tą wiedzą prawciu w stringach

Popatrz..... pyk

"tak naprawdę" w tych ustach nabiera nowego znaczenia emoji emoji emoji

coś mi to przypomina _deja vu? Spotykamy się tutaj na briefingu, w sprawie…. oczywiście uczestniczę ja poseł ….Chciałam państwu przekazać bardzo dobrą wiadomość i bardzo wspaniałą wiadomość … czyli w tym momencie będzie podpisywana umowa, umowa sponsoringu … nie ukrywam, że od kilku miesięcy zajmowałam się tym tematem, oczywiście poza fleszami, poza informacjami, poza fsjsbukami, po prostu działałam i wydaje mi się, że na tyle zadziałałam, że udało się faktycznie pozyskać te środki. Bardzo się cieszę.

oj wójtowie niby poważna sprawa _____ posłanka jakby miała jeszcze linijkę w dłoni i zapraszała do tablicy____wszystko to mam wrażenie robi się coraz bardziej infantylne.

jak dzieci jak dzieci

Nooooo emoji emoji emoji

"tak naprawdę" w tych ustach nabiera nowego znaczenia emoji emoji emoji

Gdzie mogę kupić wąskie spodnie rurki? bo te z ZARY są za szerokie.

A trawa w Kaczymgrodzie po pachy i nie ma kto skosić

Tak bo szanowny pan Matyskiewicz zakazał pierwszego koszenia miesiąc temu a firma która wygrala przetarg jest aż spod Łodzi. Poszli na rekord trawa sięgnęła 1 m na Binkowie!! Grunt żeby im kasy na pomniki starczyło ????

Ale trolle #Kłamczuchy minusują....aż tak ją w Bełchatowie Kochają ?

I znowu te pisiory ????jak one wiedzą jaki ograniczony elektorat mają który wszystko kupi we wszystko uwierzy! Ciekawe ile pomników powstanie w tym roku w Hamburgu naszym...wezcie się za ratowanie wawrzkowizny bo wam konie po cichu w środku nocy wywożą .

"symboliczne czeki" nie wiem, czy śmiać się czy płakać z tego cyrku

#kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha #kłamczucha

ale że Kłamczucha ma jeszcze czelność pokazywać się w Bełchatowie i to bez maseczki?!

A drewnianych karabinów zwolennicy Andrzeja Dudy sobie nie rozdawali?

Głosujemy na Trzaskowskiego hahaa

Muppet show

Odrę się remontuje to na co przewalą tą kasę przez zaufane firmy ??¿¿ Kleszczów dziurę po trzech latach zalatał za 3,2 miliona ( dwa metry kwadratowe) . W tym kraju korupcja z pradziada na dziada i tak non stop.

Na Trzaskowskiego głosuje

Ale ten burmistrz Żelowa to wzrostem na foto wychodzić prawie jak wódz Jarosław. A przepraszam maseczki gdzie? Bo po Urzędzie w Zelowie wirus grasuje. A tak rozumiem. Tylko do zdjęcia zdięte. Tak to były cały czas. Nie było pytania.

Co prawda to prawda. Prosty chłop. Gmina zadłużona najbardziej w historii. Pojęcia o rządzeniu 0 ale jest z PIS i to wystarczy. Przypominam, że obiecał uruchomienie stanicy, zagospodarowanie lodowiska, utworzenie MCS, Budżet partycypacyjny, itd. Nie robi nic poza lansowaniem się z fotografem ze starostwa. Trzeba będzie zacząć rozliczać z obietnic

Gdzie jest 1 tyś zł na wakacje? Obiecali i nic zero Dlatego mój głos wędruje na Trzaskowskiego

Najpierw naucz się pisać po polsku.

Noooo. Nadrukowali tych tabliczek z cyframi i w eter pisiorow puścili.

Jarosławpolskęzbaw, Jarosławpolskęzbaw, Jarosławpolskęzbaw, Jarosławpolskęzbaw, Jarosławpolskęzbaw, Jarosławpolskęzbaw, Jarosławpolskęzbaw, Jarosławpolskęzbaw, Jarosławpolskęzbaw, Jarosławpolskęzbaw,

Miało być nie jady tylko kasy nagle się znalazlo

Oni chyba mieli te same tabliczki, bo w piotrkowie tez wyszli!!! Hihi... Ile to sie nagle jady znalazło przed wyborami... Szkoda że tylko wirtualnej!!!

ulżyj sobie, ulżyj pisowska miernoto i dalej minusuj komentarze , nie wiesz, że zakazany owoc smakuje najlepiej, właśnie najbardziej poczytne komentarze będą te z największą liczbą minusów, strzelasz sobie w kolanko pisowski chłoptasiu lub pisowska dziewojko.

A to dlatego jesteś z kwietniovem emoji

Co tam bredzisz?

Miałem napisać to samo... to jest właśnie ich myślenie, a raczej jego brak

Na Żoliborzu, w małym domeczku pomiędzy ludźmi - ot po sąsiedzku, sam, bez teściowej, dzieci i żony, mieszkał staruszek pewien zmarszczony. Jako ,że kotów hodował parkę pokrytą sierścią miał marynarkę. Do tego jeszcze w skarpetkach dziury co dopełniały obraz ponury. Cicho się jakoś po świecie plątał, ni prawa jazdy, ni w banku konta... Z rodziny został sam, z bratanicą - co wielokrotną była dziewicą. Miał ten staruszek do władzy parcie i o tę władzę walczył zażarcie. Wreszcie na przekór całemu światu zbudował sobie partię frustratów, która na skutek losu przekory w końcu wygrała w Polsce wybory i bez wątpienia za ich przyczyną okropnie nam się dziadek "rozwinął". Realizując swój pomysł śmiały podporządkował sobie Kraj cały. Rozdawał "stołki" i kasę dzielił tłumacząc reszcie obywateli, że choć jest kiepsko i gorzej będzie to on ich dobro wciąż ma na względzie, nie czerpiąc z tego korzyści żadnych - sam skromny, biedny i nieporadny. Aż nagle szarym styczniowym świtem w świat poszły wieści niesamowite, że to nie tylko dom i dwa koty lecz jeszcze kilka miliardów złotych .... tak pomalutku do grosza grosik... biedny dziadunio Polsce "zakosił". WIĘC DZIŚ MĄDRZEJSI TYM DOŚWIADCZENIEM NA PRZYSZŁOŚĆ CZUJNI BĄDŹMY SZALENIE I NAUCZENI DZISIEJSZĄ CHWILĄ WCIĄŻ PAMIĘTAJMY - POZORY MYLĄ

A gdzie chytra baba z Radomska? No dalej...przecież tylu jej nepotków ostatnio przebywa w Bełchatowie? A Walduś kiepski? W piotrkowie był a Bełchatów olał?

Kocyk bez pampersa. Jeszcze niedawno szpanował

Bezczelne gady rozdają nasze. Zmniejszyć ilość stołków

Ale bym tej Pani z pieknie pomalowanymi usteczkami obwachal jak piesek pani pieskowej robi... Noc byla by upojna

ale się pisowskie pacholątka uaktywniły na forum, minują na potęgę wszystkie niewygodne komentarze.. ale dzieci mają zabawę.. a do kościółka modlić się aby wasz PAD nie zrobił WyPAD.

Popatrz, wymodliłem tyle minusów do twojego wpisu pełnego miłości do bliźniego.

je...nij się w ten swój pisowki łeb, najlepiej młotkiem

a w twój czym je.....ć?

Cipciuś co nie potrafi ksywki wymyślić.

bawisz mnie hahaha cipciuś? hahaha w realu złożyłbyś się jak scyzoryk tęczowy chłoptasiu

Patrz a tutaj ty się złożyłeś jak jakaś ci p cia

Ci p cia haha podciągnij stringi tęczowy chłoptasiu

do nieba i tak nie pójdziesz, takich jak ty tam nie wpuszczają

Ależ drogi zlewaczły geju, ja już jestem w niebie i pisze z nieba i modlę się o minusy pod komentarzami pełnymi jadu i nienawiści. I powiem ci coś moja ty części od roweru - to działa !!!!

ależ nie uwazałeś na katechezie, a może zamiast pobierać lekcje religii baraszkowałeś z księdzema na plebanii., robiąc fiku miku. z nieba nie możesz pisać, bo o ile pamiętasz z katechezy w niebie nie jesteś takim bytem jak na ziemi. oj kiepściutko z toba pisowski panoczku na uwieżi pedofilskiego kleru....

ależ ja jestem twoim starym chu... em co cie splodził, tylko, ześ ty bekarcie mi nie wyszedłl

O popatrz pomodliłem się i pyk twój przepojony jadem i lewacką nienawiścią Komentarz znikł.

a pokazać ci, ze znów się pojawi, ja tez umiem robic cuda....

jesteś chory idź się lecz, pomodlę się i ja za ciebie....

Chyba powinno być „częścio” . Zapytam Archanioła.

jak cos ma być a tego nie ma to na bank zajmuje sie tym Pani Poseł Janowska, tutaj kolejny przykłąd: "Ponad 13 milionów złotych – taką kwotę łączną otrzymały lokalne samorządy w ramach Funduszu Inwestycji Samorządowych, przynajmniej w teorii, bo wnioski o dofinansowanie będzie można składać od sierpnia." Że przypomnę jeszcze o innych sprawach jak: miał być podział Kleszczowa, ponad 50 mln do rozdania a nie ma, miał być sponsor dla GKSu a nie ma ... , miał być Złoczew a nie ma ... itd, gdzie jest granica ?

Czy jeszcze ludziom można tą ciemnotę wciskać? Rozdają pieniądze, których nie ma! Ale to już będzie po wyborach

pusty dzban pozostanie tylko pustym dzbanem, nawet jak się pięknie wystroi

Przepraszam, a co z maseczkami??? Nie widzę min. odlegości zachowanej...

Koc jaka stylizacja. Oglądając miniaturki na telefonie myślałem, że to Tadek Rozpara..... Od jutra nie pije już emoji

Tylko taka mniejsza i bardziej wiejska kopia. Człowiek ze wsi wyjdzie, ale

Kobieta. Gdzie jest Złoczew, gdzie GKS? Najłatwiej rozdawać nieswoje pieniądze. Powiedz, że to koniec elektrowni w Bełchatowie.

Ty Ja ...........ko się w Lustrze czasami widzisz, nie o urodzie pisze bo gdzie tam do urody, kapujesz?

Janowska znów wyszła mydlić ludziom oczy, pokazuje jakieś czeki, których tak naprawde nie ma i nie będzie. Nie dajcie się nabrać

a odległości i maseczki u niektórych to gdzie? ja się pytam, co tylko od innych pisowska hołoto potrafisz wymagać i egzekwować a sama to co?

Szczyt debilizmu, żeby promować wydawanie kasy, której jeszcze nie ma. Idąc tą logiką, w weekend będą paczki na Święta rozdawać, byle zdążyć do wyborów.

O była Pani Poseł "NIC NIE MOGĘ" hahaha

PiSowska #Kłamczucha

Najwięcej milionów to potrzebuje Kleszczów ha ha

6 sierpień. Data graniczna.

Jeśli coś firmuje janowska to będzie odwrotnie niż mówi. Po GKS, zaraz Złoczewa nie będzie. Po co taki poseł który nie ma żadnego wpływu na to co się dzieje ? Po co go jeszcze utrzymywać z naszych podatków ?

Zgadzam się cała opozycja do zwolnienia hahaha

Dobrze prawisz

Następna kozucha kłamczucha z pisowskiej elyty od wyPADA obok marioletki, senatora bełkota, żoliborskiego karakana i innych pis-delców

Odpowiedz Zgłoś
176
246

Mowa nienawiści. Tym się wyróżnia wyborca KO

Odpowiedz Zgłoś
171
128

zobacz jaką mową nienawiści mówi wasz guru-pokurcz z żoliborza i jego wyPAD długopisik, jaką mową mowi łojcec derektor i jego swita, jaką mową i jakimi uczynkami wykazują się biskupi, ochlapus janiak, sławoj głódź. spójrz na swoje podrwórko a potem innych krytykuj.

Odpowiedz Zgłoś
203
278

Co takiego powiedział ten z Żoliborza? No czekam.

Powiedział do mnie "chamska hołota". Nie życzę sobie.

Nie do Ciebie tylko do części opozycji. Zresztą słusznie, bo tak się zachowują.

już ty dobrze wiesz,

Nie nie wiem. Oświeć mnie proszę

nie udawaj bardziej tepego niz jesteś, a może w pisie wszytscy tacy tepi, ok, śp lechu kaczyński jako prezydent powiedział, spieprzaj dziadu- to takim językiem mówi do zwykłego obywatela prezydent kraju??, a zdradzieckie mordy -jarosława to niby co ??? jest więcej takich przykładów, tylko wy teraz zwolennicy pisu udajecie , ze nic się nie stało, ot zwykłe słowa... brak słów na was, katoliccy pisowscy- modlą się przed figura, a noszą diabła za skóra....

Odpowiedz Zgłoś
166
318

Spieprzaj dziadu nie powiedział Lech Kaczyński idioto

najpierw sprawdź deklu, potem obrażaj!!!

Powiedział .... ale nie rozminął się z prawdą bo powiedział to do dziada emoji

a kto ?? dzyndzlu

Lech Kaczyński do warszawskiego żula - frędzle (skoro dyktujesz taki poziom)

Prawda w oczy kole...

Pani Janowska rozdaje czeki A tymczasem Złoczewa nie ma. A i kombinat z PGE będzie wydzielony. Chyba nie powinna się pokazywać publicznie.

Gmina Rusiec jak zwykle ochłapy.... 500tys. Nawet Drużbice więcej dostały. Ciekawe jakie było kryterium przyznawania wysokości kasy. Oj słabego mamy wójta oj słabego.... Ale każdy lepszy od Woźniaka

Propagandy sukcesu ciąg dalszy a drogi w BEŁCHATOWIE dziurawe za to plaża za 5 milionów jest.

Żadna partia i żaden polityk nie ma swoich pieniędzy tylko to co wam frajerzy ukradną w podatkach cit pit vat akcyza składki zdrowtne rentowe opłata na zus.

Prawda jest taka ze z tych pieniędzy jest finansowane : służba zdrowia, straż pożarna, policja, wojsko, edukacja, inwestycje w infrastrukturę, system emerytalny i rentowy.itd itd itd ........ normalnie kradzież w biały dzień. Toś Się popisał elokwencją.

Uuuu misiu ? A zyski ze spółek skarbu państwa ? a zyski z działalności NBP ? No i co napisałeś ? Bzdurę !!!

Zysk spółek skarbu państwa to ułamek budżetu. A dzień wolności podatkowej przypadł na 9 czerwiec, czyli każdy pracujący uczciwy Polak oddawał cała swoją pensje państwu, a od 10 pracuje na siebie. czyli połowę dochodu oddajemy w podatkach.

Kto oddaje ten oddaje. Mój dzień wolności podatkowej minął w marcu. Także skoro frajerzysz na umowach o pracę albo śmieciówkach to taki masz dzień wolności podatkowej.

Albo pracujesz w UK, albo jesteś posłem, posłanką, senatorem i masz kwotę wolną od podatku 32000 tysiące

Ciekawe ile za te pieniądze można by kupić paszy dla świń?

Jankowska gdzie jest czek dla GKS-u?

Kasa poszła na czyszczenia ścian w mieście z bazgrołów pseudokibiców.

Pani Janowska juz chyba nie powinna w Belchatowie wystepowac publicznie

Gmina Kleszczów - 2.179.001 zł, żarty jakies ???

będą mieli za co wymieniać betonowe krawężniki na krawężniki z granitu ...

Ooo chytra baba z radomska się nie pokazała w Bełchatowie? Wszak w Piotrkowie był zlot radomszczańskich pociotków?

Szmatławce

dodaj komentarz
Czytaj także