Rejestracja i logowanie

Posłowie Lewicy na placu Narutowicza w Bełchatowie. Kampania prezydencka na finiszu [FOTO]

Wydarzenia 24-06-2020 Autor: Greg
48

Anita Sowińska i Tomasz Trela, posłowie Lewicy przyjechali do Bełchatowa, aby namawiać do głosowania na Roberta Biedronia w zbliżających się wyborach prezydenckich. Na placu Narutowicza pojawiła się też garstka sympatyków Lewicy. O czym mówili parlamentarzyści i jak próbowali przekonać bełchatowian?

W strugach padającego deszczu odbyło się krótkie spotkanie z posłami Lewicy – Anitą SowińskąTomaszem Trelą. Parlamentarzyści spotkali się na placu Narutowicza z grupą sympatyków Lewicy i przekonywali bełchatowian do głosowania na Roberta Biedronia w zbliżających się wyborach prezydenckich.

Posłanka Anita Sowińska podkreślała, że od blisko piętnastu lat jesteśmy świadkami wewnętrznej „wojny” pomiędzy Platformą Obywatelską oraz Prawem i Sprawiedliwością. Jak dodała, Polacy zamiast "konkretnych zmian systemowych wciąż karmieni są obietnicami". Jej zdaniem, doskonałym przykładem takiego stanu rzeczy jest energetyka i to co się dzieje obecnie w bełchatowskiej kopalni i elektrowni.

- Przez 15 lat nic w energetyce się nie zdarzyło, pan prezydent Duda jedzie do USA, a tak naprawdę powinien jechać do Unii Europejskiej i negocjować środki dla Bełchatowa – powiedziała Anita Sowińska.

Zaznaczyła, że w tej chwili Bełchatów jest pomijany i wielkie środki finansowe z funduszu odbudowy i transformacji energetycznej nie trafiają do Bełchatowa. Jak podkreśliła, Robert Biedroń „łączy nowoczesność i troskę o zwykłego człowieka. Nowoczesny przemysł i energetykę, ochronę zdrowia i edukację”.

Do pójścia na wybory wyborców Lewicy zachęcał również poseł Tomasz Trela. Przekonywał, że ich kandydat, jako jedyny w wyborczym wyścigu o fotel prezydenta, ma konkretny program i plan. Lewica obiecuje m.in. 280 mld euro z pieniędzy unijnych na budowę nowych mieszkań, szpitali powiatowych oraz zieloną energię.

Poseł Trela mówił też o postulatach socjalnych Roberta Biedronia m.in. minimalnej emeryturze, która wyniesie 1,6 tys. zł. na rękę, lekach na receptę dla każdego obywatela za 5 zł, a także rozdziale Państwa od Kościoła.

komentarze (48)
Dodaj komentarz

Ale tłum.

Nie ma znaczenia na kogo zagłosujesz! Nie widzisz tego? I tak głosujesz na Izrael i za Polin... Uzasadniać to trzeba tylko niewolnikom, ale i tak nie pojmą - nie pozwoli analfabetyzm...

Głos na ****a? NIGDY!

Czarnoskórzy lewacy w USA w formie ,,protestu" zniszczyli kilka dni temu pomnik Kościuszki, a w to miejsce postawili Lenina. Kurtyna opadła. Komunistom stanowcze NIE !

Cały potencjał bełchatowskiej lewicy. Coście uczynili z tą organizacją? Młode hejterki siedzą w domu przed komputerami i na deszcz nie wyjdą, Tadek już zmęczony, Rzepa jeszcze się trochę szarpie, i ... ciemność, widzę ciemność.

a gdzie są teraz młode komuszki co tak krzyczą że nie ma odstępów i maseczek? gdzie ten gej MM z hejted? aaaa u Biedronia oooo aaaauuuuuuu

pewnie u księdza pod sutanną ciągną lache emoji pisiorze

No ty pewnie wiesz lepiej co i gdzie te komuszki robią .....

ani lewakow ani pisorow

Where is KowaL and Rozparov ? 

Rzepę d...a swędzi?

A ciebie pusty łeb

Tego Biedronia uciekiniera z partii rudego lisa tuska to chętnie mu wypad do Syri ustawie . Niech tam tłumaczy o co mu chodzi.

Gdzie maseczki? Gdzie 2 metrowe odstępy?

Czy to prawda , że Biedron się obrażał , że jak wygra to się dobierze Kaczyńskiemu do du ... ? 

Gdzie jest 1 tyś zł na wakacje? Obiecali i nic zero Dlatego mój głos wędruje na Trzaskowskiego

Alkoholiku, co tam między wami debilami?

Przez hejt lewakow umilowany Biskup Janiak wylewu dostał.. Módlmy się za niego!

To chyba grzech modlić się za Janiaka.

Lo matko.. Tyle to nawet ruski nie przeżyje

Jeśli liczyć w promilach to tak około 3,4!

Taaa, chyba polewu %

A ten biznesmen bezradny to z Eweliną czy z siostrą w końcu?

z Twoją kobitą. To nie wiesz, że ją obracają wszyscy dookoła, jeleniu?!

Które zdjęcie?

Gdzie jest 1 tyś zł na wakacje ? Obiecali i nic zero Dlatego mój głos wędruje na Trzaskowskiego

W dniu wyborów 28 czerwca 2020 roku idę na grzyby.

Do jakiego lasu na grzyby . chyba na pieczarki na końskim gnoju. A masz prywatny las, bo do państwowego wara , Homoruski chciał go sprzedawać.

Kiedyś miałem w dzieciństwie takiego tęczowego bąka nakrecanego , ale wyrosłem z takich zabaw. Przestańcie pajacować, bo to już się nudne zrobilo.

Nie mam zaufania do partii , która została sfinansowana z niemieckich środków o czym Pan Biedroń przyznał przed kamerami . Wychodzę z założenia, że nikt nikomu za darmo tak ogromnych pieniędzy nie daje.

Wszyscy z lewicy, smarować dupska i jechać do Słupskaemoji

wypinaj się prawico emoji

sam lubisz jak Ci się kupa cofa w kibelku i pewnie byś przyjął pynto..hahah tacy jak Ty - wielcy oburzeni gejami, najczęściej się wypinają gejku emoji

oby Twoje dziecko było gejem albo lesbą prawicowa, katolicka, GNIDO emoji

Jeżyk miłości opozycji .... lol

A to bawełniankę biznesmen otworzył???

,,pan prezydent Duda jedzie do USA, a tak naprawdę powinien jechać do Unii Europejskiej i negocjować środki dla Bełchatowa – powiedziała Anita Sowińska''. Jeśli już to prezydent RP powinien kopnąć w zad unie za szantaż energetyczny naszego kraju, za transformację będą płacić pokolenia bo środków unijnych dostaniemy max 20% resztę musimy pokryć sami i co warto podkreślić urządzenia i technologie kupić z zachodu czyli te 20% błyskawicznie EU sobie odbije. Niestety jest już po Polsce przez PO/SLD/PSL i do tego grona jak poprze transformację dołączy PiS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bełchatów ma również w d....e PAD też nie przyjechał do Bełchatowa

Czy wiecie że Hitler też był lewakiem emoji

Hitler nie był lewakiem tylko populistą i manipulatorem.

To tak jak brylantowy prezes od dwóch wież srebrnych zresztą

To tak jak wszyscy lewacy. Przy okazji przetłumacz sobie skrót nazwy partii Hitlera nSdap. Podpowiem: zwróć szczególną uwagę na literkę S jak socjalistyczna emoji

ZSSRR 2.0. Chociaż zawsze wolałem 0,5

O jest piewca socjalizmu, równości, obrońca praw pracowniczych.... który zapomniał zapłacić swoim pracownikom. A to s......syn, no to jak socjalista czy wyzyskiwacz kapitalista.

Tęcza dla wszystkich

Socjalista, działacz „społeczny” pracujący dla idei i wspólnego dobra......... i właściciel działek na słoku ale to tak przypadkiem emoji

jak ma tak Polska wyglądać jak Słok to ja dziekuje temu ugrupowaniu.

Hahhaa bierdoń ma was w d***e I nawet przyjechać tutaj nie ma zamiaru, a wy z plakatami stoicie XD

dodaj komentarz
Czytaj także