Rejestracja i logowanie

Prognozują ulewny deszcz, burze i porywisty wiatr. Czy znów zaleje Bełchatów?

Wydarzenia 24-06-2020 Autor: Greg Foto: Archiwum
5
Prognozują ulewny deszcz, burze i porywisty wiatr. Czy znów zaleje Bełchatów?

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przez silnym deszczem i burzami. Groźne zjawiska mogą wystąpić na terenie całego województwa łódzkiego.

W przesłanym komunikacie IMGW wydało ostrzeżenie 1 . stopnia przed silnym deszczem i burzami, które mogą wystąpić na terenie całego województwa łódzkiego. W przesłanej prognozie przewiduje się opady deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Wysokość opadów miejscami wyniesie od 30 do 40 mm. Popołudniu miejscami będą występować też burze z porywami wiatru do 80 km/h. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określa się na 80 proc.

Mieszkańcy regionu obawiają się czy ulewy i burze nie spowodują jeszcze większych szkód niż te z ostatniej niedzieli, 21 czerwca. Wówczas na terenie Bełchatowa zalanych zostało wiele ulic, parków i piwnic w domach. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule pt. "Jedni pływali na pontonie, inni ratowali zalane piwnice i samochody. Bełchatowianie pokazują zdjęcia z wczorajszej ulewy [FOTO]" 

komentarze (5)
Dodaj komentarz

Pytam się gdzie ci eksperci od suszy wszech czasów!!!!!!!!!!!!!

W piz.du z tym deszczem

Dobrze że gówno z nieba nie leciemoji

Ciekawe czy pojawia się zwolennicy teorii ,że żadnej ulewy nie będzie że to spisek i teoria jak z Cocid19!?Że tylko ktoś to wymyślił.

Takie ulewy to dar niebios dla oczyszczalni (można cały syf zrzucać).

dodaj komentarz
Czytaj także