Rejestracja i logowanie

Kandydat na prezydenta RP odwiedzi Bełchatów. Spotkanie wyborcze już dziś!

Wydarzenia 24-06-2020 Autor: Emste
41
Kandydat na prezydenta RP odwiedzi Bełchatów. Spotkanie wyborcze już dziś!

Dziś o godzinie 17:00 na ul. Pabianickiej, bełchatowianie będą mieli okazję spotkać się z kandydatem na urząd Prezydenta RP, Markiem Jakubiakiem. Podczas spotkania wyborczego poruszony zostanie temat rozwoju przemysłowego regionów.

Marek Jakubiak to polityk i przedsiębiorca, w latach 2015 – 2019 pełnił mandat posła na sejm VIII kadencji z ramienia partii Kukiz'15. Rozpoznawalny jest jako twórca Browaru Ciechan, który doczekał się głośnego bojkotu w 2014 roku. Marek Jakubiak jest też często nazywany osobą, która zapoczątkowała w Polsce modę na piwa regionalne.

Każdy, kto ma ochotę spotkać się z kandydatem na głowę państwa, będzie miał do tego okazję już dziś, 24 czerwca o godzinie 17:00 na ul. Pabianickiej 5 w Bełchatowie. Tematem spotkania będzie rozwój przemysłowy regionów – co Marek Jakubiak zaproponuje bełchatowianom? Tego dowiemy się już w trakcie spotkania.

komentarze (41)
Dodaj komentarz

Nie zagłosuje ba obecnego prezydenta, ponieważ na wiecach z dumą wykrzykuje, że seniorzy 75 + dzięki niemu mają darmowe leki. To jest kłamstwo!

Hej, buraczane łby! Zagłosowalibyście nawet na muła, gdyby tylko obiecał, że nie zabierze wam 500+, a i jeszcze dodałby coś od siebie, bo przecież wam się należy, pasożyty!!!

@ Żywiciel znam takich co zagłosują na takiego/takich którzy im powiedzą że im zabiorą to co się da... podniosą podatki, sprywatyzują resztkę przemysłu i to co jeszcze zostało państwowe bo tak trzeba...

A ja jestem emeryt i będę głosował na PAD bo tak chce mój duchowy ojciec z Torunia i nie chce 13 ani 14 ek tylko żeby Rząd pomógł ojcu żeby jego dzieła trwały wiecznie.. Mnie nic nie trzeba bo zawsze słucham co mówią z ambony albo w radiu z Torunia.. Proponuję obniżyć emerytury i przekazać na kościół.

Mnie też wystarczy żeby mi zryto beret z ambony i żeby wielebni mieli z tego kasę bo i tak zrobię co mi każą to po co rząd ma się przejmować emerytem... Hihi

gosciu spadaj nie rob obciachu tu juz jest pelno psiorow i robisz konkurencje ale chodza sluchy ze wygra PAN RAFAL

Rafał wygra ... w bierki

Nie wiem, czy jest się z czego cieszyć, że wygra Trzaskowski , bo przez Panią Kopacz i Tuska mój syn jak i Jego koledzy musieli wyjeżdżać za granicę za chlebem, bo było pozwolenie na wyzyskiwanie pracowników przez bogaczy za kilka złotych na godzinę.

Ale przecież teraz jest tak dobrze,że już nie muszą wyjeżdżać .....

Oczywiście że jest lepiej więc nie pisz bzdur!

A teraz mogą leżeć, nic nie robić i jeszcze mają z tego pieniądze, ot i dobra zmiana.

Ciemnota zlewaczona zapomniała dodać że patusów co pobiera 500+jest 2%-3% ale jak lewaki na polecenie eu chcieli przyjmować do polski ,,inżynierów'' i wypłacać każdemu 1000 euro plus zakwaterowanie to nie wszystko jest ok

Zastanawiam się nad tym jak mozna oddać głos na kandydata , który przez lata atakuje w mediach program 500 + a podczas debaty twierdzi , że to program dobry i będzie utrzymany. Więc wyborcy Platformy też teraz nagle zmienili zdanie , czy jak ? Trzeba być naprawdę bardzo naiwnym , żeby wierzyć kandydatowi , który już na starcie bezczelnie kłamie, że podczas debaty przeciw programowi nie był posłem. Jeśli już na starcie kłamie Wam bezczelnie w twarz przy kamerach i zapowiada likwidację mediów publicznych , żeby Go ukazywać tylko w dobrym świetle, to co będzie dalej ?

Kolega powinien o tym mówić z ambony na Jasnej Górze bo to Święta Prawda.. Może kolega nawet zostanie nowym ewangelista z czego z całego serca życzę.

Oto przykład że można na czas kampanii, kłamać kręcić i oszukiwać wyborców oni tak jak ten tego chcą wręcz oczekują...!!!

Zostałam bezczelnie w twarz okłamana, że kwota wolna od podatku będzie wynosiła 8000 zł. 5 lat temu okłamał mnie kandydat na prezydenta Duda i rząd PiS.

Jest nas wielu!!!

Mnie niejaki Donald obiecał obniżyć podatki... poszedłem na wybory oddałem głos na PO i... podatki podniósł becikowe zabrał, fundusz pogrzebowy zmniejszył wiek emerytalny podniósł itd.

Brawo dla minusujących. Nie odpowiem, bo brak mi argumentu, więc zminusuję xD

Dla Trzaskowskiego niezależne media to Sok z buraka, czyli strona dla idiotów, gdzie wstawia się zdjęcie kolejki ludzi z targów gier i podpisuje ,, kolejka do podpisów na Rafała Trzaskowskiego" Pozdrawiam ,, wybitnie inteligentnych " czerpiących i udostępniających ,,wiedzę" z tego portalu. emoji

Ludzie nie zdają sobie sprawy z kim i jak powiązany jest ,,sok z buraka'' druga sprawa finansowanie tego tworu i cel istnienia...

Nie ma to jak media publiczne, gdzie wiec przeciwników Dudy pokazuje się jako więc jego zwolenników, Trzaskowskiemu podstawia się PiSowskiego chłopaczka żeby mówił mu łamaną angielszczyzną że jest Amerykaninem z Virginii.... Sok z buraka jest stroną satyryczną utrzymywana z prywatnych pieniędzy, TVP utrzymujemy wszyscy, ale ich Wiadomości już dawno stały się programem satyrycznym. Ale Ty razem z Oskarem pewnie nie zrozumiecie, bo ubieracie się u Christiana Paula emoji nie wiesz o co chodzi, to sobie wygoogluj.

Masz rację jak by tak wyłączyć media publiczne to by tylko trąbili w tych komercyjnych jaka tragedia ludziom i gospodarce się dzieje bo PiS rządzi i że jutra nie będzie, trzeba wyjść na ulice obalić rząd bo nas wykończą... Słucham tego już 5 rok i dalej nic no to kiedy to pierd...lnie bo dzieci się pytają i już nie wiem co mam im powiedzieć...

Tylko krowa nie zmienia poglądów, jak to mówią. Duda tak się chwali że słowny a przecież większości obietnic nie zrealizował, gdzie ta kwota wolna od podatku. Poza tym przy tych wszystkich wałach co oni robią przyda się prezydent nie na sznurku Kaczyńskiego.

Skoro chcesz na głowę Państwa wybrać osobę, która zmienia poglądy jak rękawiczki , to nie oczekuj , że jakakolwiek obietnica wyborcza zostanie zrealizowana, bo nagle zmieni poglądy. Ahh ci błyskotliwe wyborcy Donalda ...

Bardziej szanuję faceta, który potrafi pochwalić to co zrobili inni niż takiego ktory w sobotę wrzeszczy o jakichś gejach a w poniedziałek mówi że znów został źle zrozumiany. Co tam akurat prezes każe

A może się tak ustosunkujesz do zmian poglądów w czasie trwania kampanii!!!!!!!

Czy Jakubiak to ten, dla którego pis zbierał głosy, żeby Adrian w razie czego miał kontrkandydata???

Ukończył szkołę chorążych (1980) na kierunku eksploatacja statków powietrznych na wydziale lotnictwa[ oraz policealne studium zawodowe na kierunku organizacja pracy kulturalno-oświatowej (1987). Był żołnierzem zawodowym Sił Zbrojnych PRL, a później Sił Zbrojnych RP, pracował jako technik przy obsłudze naziemnej samolotów. Na rok przed odejściem na emeryturę złożył wniosek o możliwość równoległego studiowania w szkole wyższej, na co przełożeni nie wydali mu zgody. Odszedł z wojska w stopniu starszego chorążego w 1991. W jednym z wniosków paszportowych deklarował przynależność do PZPR. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Początki przedsiębiorstwa BRJ sięgają 2002 roku. Wtedy to Marek Jakubiak pod firmą Browar Gambrynus Sp. z o.o. zakupił od austriackiej spółki Brau Union browar w Ciechanowie, a następnie rozpoczął w nim produkcję piwa pod markami Gambrynus i Ciechanów. Marek Jakubiak: Jestem za wprowadzeniem bykowego to są pogłady gościa uwłaszczonego na majątku po PRL-u.

pamietajcie ze chce zabrac 500 +.

Ja też za tym jestem emoji

Masz rację niech zabiorą tylko zaraz chwila to co będzie z tymi pieniędzmi na co pójdą gdzie one były za PO/PSL???

Wolę żeby MOJE pieniądze zostały w MOJEJ kieszeni emoji

Ok mam dzieci otrzymuje 500+ załóżmy jutro wybory wygrywa jakaś partia opozycyjna likwiduje 500+, napisz mi jak to wpłynie na twój i mój domowy budżet???

zrób sobie dziecko lewusie to zmienisz zdanie o 500+

A może zanim włożysz gdzieś penisa zastanów się czy możesz utrzymać dzieciaka? Narobiłeś gowniakow, to twoim zastanym obowiązkiem jest o nie zadbać, jak nie dajesz rady to zakładaj gumę. Jak nie rozumiesz czegoś tak prostego jak odpowiedzialność za własne decyzje, to nie warto nawet z tobą dyskutować

Masz racje ale rozumiem że jesteś za aborcją na życzenie no przecież to co innego brawo ty... Nie rozumiem jeszcze dlaczego Cię tak boli 500+... jak tych pieniędzy poprzedni rząd nie dawał to było lepiej jeśli tak to dlaczego jakieś konkrety, dwaj merytorycznie wierze w Ciebie :-)

Już pewnie belchatowscy chłopcy z lewicy ubierają tęczowe rajstopy na protest i malują na kartonie ,, Faszysta ! " Uważam , że Jakubiak to facet z głową na karku.

Chyba z głową w ****

Jak Marek coś powie to na pewno tak będzie. Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, a cuda w tydzień. Jak zebranie 140 tyś podpisów, bez żadnych struktur, kiedy Polacy mieli z domów nie wychodzić. Aż się Ciechanem oblałem emoji

Jeden z rozsądniejszych kandydatów.

dodaj komentarz
Czytaj także