Rejestracja i logowanie

Koronawirus podczas Bożego Ciała. Bełchatowski sanepid wydał komunikat!

Wydarzenia 21-06-2020 Autor: Emste
48
Koronawirus podczas Bożego Ciała. Bełchatowski sanepid wydał komunikat!

Państwowy Inspektorat Sanitarny w Bełchatowie poinformował, że członek orkiesty dętej z Grocholic, która uczestniczyła w obchoodach uroczystości Bożego Ciała jest zarażona koronawirusem. Poszukiwane są osoby, które mogły mieć kontakt z chorym. 

Państwowy Inspektorat Sanitarny w Bełchatowie zwraca się do parafian Parafi pw. Wszystkich Świętych - ul. Rynek Grocholski 8 w Bełchatowie, uczestniczących w Mszy Świętej lub procesji eucharystycznej Bożego Ciała w dniu 11.06.2020 r., które miały bliski kontakt z Orkiestrą Dętą Bełchatów - Grocholice, w której grała osoba zarażona SARS-CoV-2 o kontakt telefoniczny (44 638 31 08, 44 631 31 18) lub e-mailowy (belchatow@pis.lodz.pl) z Powiatową Stacją Sanitarno Epidemiologiczną w Bełchatowie. 

komentarze (48)
Dodaj komentarz

ksiądz obiecał,że nie zgoli brody a zgolił.

czy to przez brodę, czy to przez Brodkę

Żeby nie choroby współistniejące to umieralność byłaby 0%.

Gdzie jest 1 tyś zł na wakacje? Obiecali i nic zero Dlatego mój głos wędruje na Biedronia

za robote sie weź a nie tylko socjal i socjal nierobie

Lepiej glosuj na konia

Pedofilska mafia kazala kaczce otworzyc koscioly zeby cholota latwowierna mpgla modlic sie do nowych ewangelistow szumowskigo i morawickigo... Ch...j z emerytami. Zanim wystapia smoertelne obkawy-zdaza zaglosowac na dlugoPis...

spory to masz procent uszkodzenia mózgu ****ku

A za tydzień komunia w grocholicach - ludzie opamiętajcie się i przełóżcie komunię o rok bo wirus was zabije

Tak, blisko mieszkasz a tak słabo poinformowany.

Moje dziecko ma komunię 27 w Grocholicach więc nie szpanuj wiedzą

NIE ŻYCZĘ NIKOMU CO MI NIE MIŁE ,- ALE BĘDZIE NIE DO ŚMIECHU TYM ,,ŁATWOWIERNYM " CO SIĘ CHORÓB NIE BOJĄ - JAK ICH WIRUS POWĄCHA. NA PEWNO JUŻ NIE JEDEN SIĘ NIE PRZYZNAJE - BO i TAK ODLECI NA CHOROBY INNE. TYLKO DLACZEGO MAJĄ INNYM ZASZKODZIĆ

O tak! Warto przeczytać, zapoznać się i pamiętać o tym, stojąc 28 nad kartą do głosowania!

Ta choroba jest TAAAK straszna ze 99,9% procent ludzi nie wie nawet ze JĄ MIAŁO! po co ta cala szopka z szukaniem tych ludzi, z ta kwarantanna itp po co te środki wszystkie jak na 99,9% ci ludzie po prostu sobie normalnie beda zyc w ZDROWIU i po 2 tych tygodniach dalej sobie beda zyc w DZROWIU i nawet by nie wiedziel ize miekli jakas chorobe jakby im nie powiedziano buahahahhaaa

Będziesz miał szopkę jak cię podłączą do respiratora

Widze ze jestes najmadrzejszy nawet nie powiem wcPolsce ale na swiecie. Wirusa nie ma idz popracuj jako wolontariusz w jednoimiennym.

Kto dopuścił do prób orkiestry w takim dużym składzie? Czy podejrzenie wirusa ma radny Kępa? Przypomnę że był na spotkaniu PiS-owców na którym byli posłowie i urzędnicy w tym starosta. A dystansu nie było zachowanego

Łoooo Panie to i zaraz się dowiemy że pół radnych z wirusem.

No, niestety nie był bezobjawowy.

Trzaskowski już się nie boi że wybory pozabijają ludzi ? Bo organizuje spotkania po kilka tysięcy osób .

Dobrze że Andrzej się boi .

Grocholice to inny stan umysłu...

Czy w Grochlicach jest sołtys? A jeżeli jest to czy jest przystojny? Bo u nas we wsi pani sołtys chłopa szuka. Ktoś coś?

Prezydenta mariolę mają, przecież to dzielnica bełchatowa taka jak dolnośląskie czy binków. Tylko tu ludzie mieszkają w swoich domach a nie w gołębnikach(bloki). . 

Nie bądź taki mądry, bo przyjdzie taki pożar jak był przed wojną i zdmuchnie wszystkie wasze chatki od Zamościa aż po Bugaj.

Księża na kwarantannie , pytanie kiedy otrzymali informację . Wczoraj była komunia . Czy dzici są bezpieczne . Rodzice zaniepokojeni nie mają żadnych informacji . Ogólny chaos . 

To po h.uj wysyłacie teraz dzieci do komunii jakbyście nie mogli roku poczekac

Nikt nikogo nie przymuszał do wysłania dzieci do komuni. Tak samo nikt nie zmuszał do pójścia na procesję Bożego Ciała. Nie chcesz iść - nie chodź. Zwolnij się z pracy i siedź rok może dwa w domu albo i więcej.

Do kasa dla proboszcza musi się zgadzać.....

Może i jest wszędzie ale w bełchatowskim ( ma patrona ) NIE MOŻE BYĆ i BO NIE . 

Nagonka polityczna. Zatrzymać ludzi w domach, aby nie głosowała i nie strajkowała.

Heniek miał ostatnio katar, poszukowani wszysscy co mieli znim kontakt... Heniek z koszalina.

Nie chwal sie glupota bo to nie jest do chwalenia tylko do leczenia.

Wygrałeś bezpłatne skierowanie do psychiatryka emoji

To jest orkiestra miejska czy prywatna

państwowa

A co to za różnica? Gdyby nie zrobili procesji nie byłoby problemu. Na pewno nie zachowali odległości i nie mieli maseczek. Tyle w temacie.

Widzę już jak orkiestra w maseczkach gra na trąbkach...

kto odpowiedzialny za zgrupowanie orkiestry na uroczystości powinien ponieść konsekwencje

Jak ja widzę ile osób jest zarażonych debilizem które wciskają nam media ,to ja bym was skierował na leczenie tylko nie na odział zakaźny tylko do psychiatryka

Zacznij od siebie emoji

Wiedziałem, że tak będzie

Czy wy jeszcze wierzycie w koronawirusa?! Przecież to grypa a wszyscy się jej boją. W Polsce codziennie na nowotwory umiera 250 osób i nie ma pandemii!!!

Dokonales przelomowego odkrycia !!! Po co ci wszyscy naukowcy i lekarze szumu robia a ludzie umieraja ??? Oglos to oficjalnie to Nobla moze dostaniesz.

Półtora tygodnia po fakcie, mógł zarażać i nawet o tym nie wiedzieć.

Jak zwykle tydzień po fakcie. Do dziś mogą być zarażone setki.

Nieprawda. Po pierwsze nawet jeżeli wtedy był już zarażony był pewnie bezobjawowy, a więc miała mały potencjał do zarażania. Po drugie nawet jeżeli kogoś zaraził to ktoś nie zaraża innych od razu, a dopiero po minimum 2-3 dobach od zarażenia, a jeżeli jest bezobjawowy to i tak jego zakaźność jest mała. A więc z tymi setkami zarażonych to gruba przesada. Znam ludzi, którzy byli zakażeni, mieszkali ze współmałżonkiem pod jednym dachem , a współmałżonek NIE zaraził się.

dodaj komentarz
Czytaj także